GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Tak, bo za czasów fify 98 ciężko było o dwa pady w każdym domu
W tak zamierzchłych czasach to w wersję PC grywałem na klawiaturze... nawet wydaje mi się, że czasami śmigało się dwoma zespołami na jednej klawierce :crazy:
 
Tak, bo za czasów fify 98 ciężko było o dwa pady w każdym domu
Tak odległych czasów, to ja nie pamiętam. Miałem 4 lata, więc słabo u mnie wtedy z graniem.
W jakąś starą chyba można było we dwóch na jednej klawie, ale za cholerę nie pamiętam jaka to była. Pamiętam tylko, że grałem ze starszym bratem w demo.
 
w 98 to ja kompa nie mialem, a jak sie gralo u kogos to na klawiaturze. nienawidze grac w fife na klawiaturze do dzisiaj
 
Tak odległych czasów, to ja nie pamiętam. Miałem 4 lata, więc słabo u mnie wtedy z graniem.
W jakąś starą chyba można było we dwóch na jednej klawie, ale za cholerę nie pamiętam jaka to była. Pamiętam tylko, że grałem ze starszym bratem w demo.
W sumie to ja takie coś pamiętam chyba nie tylko z dzieciństwa, ale nawet na studiach widziałem znajomych śmigających we dwóch na jednej klawiaturze od laptopa :lol: Czyli w całkiem nowe wersje dało się tak grać.
 
Są tu jacyś gracze Diablo 3 ?:) Ostatnio trochę gram po sieci, ktoś chętny ?
 
w 98 to ja kompa nie mialem, a jak sie gralo u kogos to na klawiaturze. nienawidze grac w fife na klawiaturze do dzisiaj
No ja bylem wtedy za mlody leb i tez kompa nie bylo, ale w 2002 roku np tez na dwie osoby jak sie pykalo to mycha jedna osoba + mecze na hali :D
 
No ja bylem wtedy za mlody leb i tez kompa nie bylo, ale w 2002 roku np tez na dwie osoby jak sie pykalo to mycha jedna osoba + mecze na hali :D
od 2000/2001 jakos gralem juz u sasiada starszego o 7 lat w fife 99 na psxa na padach :D my, dwaj sasiedzi z gory i turnieje w chyba najtrudniejsza fife (chodzi o gre z kompem na world class, miazga wchuj)
 
Cena na pierwszy rzut oka nie wydaje się szczególnie zachęcająca jak na grę sprzed pół roku i to w wersji nie do odsprzedania. Ale jak się chwilę zastanowić to nie jest tak źle, bo:
- bijatyki i gry sportowe wolno tracą na wartości, pewnie przez duże replayability. W związku z tym nie ma co oczekiwać cudów
- nowe wersje pudełkowe zaczynają się gdzieś od 180-190 zł, w okolicach 150 można ewentualnie namierzyć używaną
Natomiast gdyby ktoś się decydował na cyfrówkę i miał plany żeby pograć w Ultimate Team to godna uwagi wydaje się ta opcja:
https://store.playstation.com/#!/pl...luxe/cid=EP0006-CUSA01936_00-UFC2DLXEPOSTLNCH
Nie chodzi o to, że od razu mamy odblokowanych wszystkich dodatkowych zawodników, bo to można zrobić dość łatwo - po prostu grając. Natomiast dopłacając 24 PLN dostajemy w pakiecie 1600 UFC Points, które normalnie kosztują 63 złote i jeszcze nie widziałem, żeby były w promocji :) Takie 1600 punktów można wymienić na sporo ciekawych bonusów, zwłaszcza jeśli wyczeka się na odpowiednią ofertę.
 
ca79f1669e3b5a8478d96e240674450d.jpg
 
Ktos podmienia PS4 na PS4 Pro lub wymienia TV na 4K z HDR? Wszystkie wersje konsoli dostaly obsluge HDR w ostatniej aktualizacji. Niedlugo beda aktulizacje gier do trybu HDR.
 
Ktos podmienia PS4 na PS4 Pro
Ja to czekam na ps5. Rynek konsol się zmienia i ps5 wyjdzie już zapewne za max 2 lata. To nie widzi mi się kupować ps4 pro, które tak jak ps4 za lada moment będzie przestarzałym sprzętem. Trzeba czekać na pełno prawną generacje konsoli, albo kupować PC
 
Ja to czekam na ps5. Rynek konsol się zmienia i ps5 wyjdzie już zapewne za max 2 lata. To nie widzi mi się kupować ps4 pro, które tak jak ps4 za lada moment będzie przestarzałym sprzętem. Trzeba czekać na pełno prawną generacje konsoli, albo kupować PC
No ja wlasnie za 2-3 lata pewnie przesiądę sie na PC. Jedyne co mnie jeszcze trzyma przy konsolach to UFC, gry Naughty Dogs i exclusive'y od From Software. Ci ostatni wymienieni na końcu dlatego, że większość tytułów maja jednak multiplatformowych.

Chociaż w ostatnie UFC wkręciłem siè tak, że nie wiem czy dam radę odpuścić konsole :crazy: odbierając nagrodę konkursowa nie podejrzewałem ile czasu w nią przegram :lol:
 
No ja wlasnie za 2-3 lata pewnie przesiądę sie na PC. Jedyne co mnie jeszcze trzyma przy konsolach to UFC, gry Naughty Dogs i exclusive'y od From Software. Ci ostatni wymienieni na końcu dlatego, że większość tytułów maja jednak multiplatformowych.

Chociaż w ostatnie UFC wkręciłem siè tak, że nie wiem czy dam radę odpuścić konsole :crazy: odbierając nagrodę konkursowa nie podejrzewałem ile czasu w nią przegram :lol:
No exy są fajne, ale też cienko z nimi ostatnio. Zobaczymy jak to będzie z rynkiem konsol w przyszłości. Na razie zapowiada się tak, że za 2 lata trzeba będzie składać kompa :lol:
 
No exy są fajne, ale też cienko z nimi ostatnio. Zobaczymy jak to będzie z rynkiem konsol w przyszłości. Na razie zapowiada się tak, że za 2 lata trzeba będzie składać kompa :lol:
PS4 na rynku chyba od 3 lat, a wartościowe exclusive'y - dwa, w porywach do czterech, jesli ktoś nie miał PS trójki. Tzn bloodborne i uncharted 4, plus ewentualnie the last of us i kolekcja Nathana Drake'a (ja poznałem serie uncharted dopiero na PS4, jakieś 10 miesięcy temu, dzieki remake'owi). Faktycznie bida niesamowita, potencjalnie w ciagu roku jeden czy dwa tytuły w drodze.

Jak sie nad tym spokojnie zastanowić to tylko EA UFC trzyma mnie przy konsoli :lol:
 
Ja to czekam na ps5. Rynek konsol się zmienia i ps5 wyjdzie już zapewne za max 2 lata. To nie widzi mi się kupować ps4 pro, które tak jak ps4 za lada moment będzie przestarzałym sprzętem. Trzeba czekać na pełno prawną generacje konsoli, albo kupować PC

PS4 Pro to w sumie taka popierdolka, za to Scorpio ktore wyjdzie za niecaly rok mozna juz nazwac prawie nowa generacja. Ogolnie strasznie namieszali z tym. Ja sie bardziej jaram tym HDR i rozmyslam czy wymieniac TV bo moj i tak juz ma 6 lat.
 
PS4 Pro to w sumie taka popierdolka, za to Scorpio ktore wyjdzie za niecaly rok mozna juz nazwac prawie nowa generacja. Ogolnie strasznie namieszali z tym. Ja sie bardziej jaram tym HDR i rozmyslam czy wymieniac TV bo moj i tak juz ma 6 lat.
Słyszałem o tym Scorpio, jeśli okaże się prawdą, to co zapowiada Microsoft o nim, to nowe ps też zapewne zobaczymy zaraz po wyjściu Scorpio.
 
Osobiście sam wstrzymuje się z wyborem konsoli. Czekam na rozwiniecie się sytuacji z Ps4 Pro, Scorpio, Nintendo NX. Które w niedługim czasie spowodują spadek cen aktualnej generacji.
Dodam od siebie, że obecna generacja konsol to chyba najgorsza generacja od lat. Ważny jest również fakt, że może to być koniec tzw. konsol.

-Obie firmy mogą zechcieć wprowadzać ulepszone wersje rok w rok(coś ala iphone?).
Ps4, Ps4 Slim, Ps4 Pro.///XboxOne, XboxOne Elite, XboxOne S, Scorpio

-Tzw. tanio tanio byle by w każdym domu. Miało to swoje odzwierciedlenie w specyfikacji, która co by nie mówić postarzała się w bardzo szybkim tempie.

-Obietnice które zostały nie dotrzymane- 1080p 60fps.....mimo już 3 lat nadal mało gier obsługuje rozdzielczość jak i fps-y.

-Płatna usługa sieciowa.... Pamiętajmy, że M$ pierwszy wprowadził go na rynek...ale... moim zdaniem w porównaniu do Ps Plus usługa ta jest warta swej ceny (lepsze serwery/gry/mniej awarii)co nie zmienia faktu iż taka opłata nie powinna w ogóle istnieć.

-Gry których w okresie startu konsol było bardzo ale to bardzo mało i w ogólnym rozrachunku jest ich mniej niż na wcześniejsza generacje.

-Remake goni remake... jak zarobić dwa razy na tym samym

Niestety, ale głównym winowajcą jesteśmy My jako konsumenci. My płaciliśmy za usługi sieciowe, za wersje demo/beta/early access, za pre-ordery,DLC i w końcu za "ulepszone" konsole.

Dając się ogłupić i wierząc stworzyliśmy raj dla M$ i $ony które jak każdy mądry przedsiębiorca wykorzystał tą naiwność.
W każdym bądź razie nie dajmy oślepić się hypem bo przynosi on więcej złego niż korzyści.
 
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie działa symulacja meczów w karierze menadżera Fify ? Odnoszę wrażenie, że to gówno jest całkowicie losowe. Gra "rzuca kośćmi" i wypada remis, porażka albo zwycięstwo - niezależne od ustalonej taktyki, formacji, ról, itd.

Przykład: Symuluję mecz --> Wygrywam 2:0 --> Wczytuję stan gry --> Gram ten sam mecz co przed chwilą --> Przegrywam 0:3 --> ????????????????????

Przecież silnik symulacyjny działający w ten sposób czyni ten tryb absolutnie niegrywalnym. :-D
 
Last edited:
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na jakiej zasadzie działa symulacja meczów w karierze menadżera Fify ? Odnoszę wrażenie, że to gówno jest całkowicie losowe. Gra "rzuca kośćmi" i wypada remis, porażka albo zwycięstwo - niezależne od ustalonej taktyki, formacji, ról, itd.

Przykład: Symuluję mecz --> Wygrywam 2:0 --> Wczytuję stan gry --> Gram ten sam mecz co przed chwilą --> Przegrywam 0:3 --> ????????????????????

Przecież silnik symulacyjny działający w ten sposób czyni ten tryb absolutnie niegrywalnym. :-D
1. W football managerze tez tak masz. Jakby pilka bazowala na statach bylaby nudna
2. Symulowac mecze w fifie? To po chuj fife kupiles? :D
 
Back
Top