GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wiadomo tylko, że pojawi się w pierwszym kwartale 2014. Czyli dali sobie czas do końca marca.
 
Twarowski z Nahornym to najlepszy duet komentatorów. Prawdopodobnie będą to właśnie komentatorzy z nc+ i jednym z nich będzie Tomek Smokowski, został on ambasadorem Ultimate Team.
 
Kurrrwa, powoli przechodzę sobie W2 i przed chwilą ukończyłem 2 akt... Tak ciężkiej walki pod koniec tego aktu nie pamiętam od czasów Dark Souls, a może i tam nawet się tak nie nacialem. Dobre 4 h próbowałem pokonać pana H z rycerzami w chujosko ciasnym pokoiku na najwyższym poziomie trudności. Masakra, dawno tak nie rzucałem padem jak dzisiaj. Nie spodziewałem się tego po tej grze :D
 
Jeszcze przed drugim odc. TWD TT Games musi wypuścić również drugi epizod The Wolf Amoung Us także niech pracują ostro.
 
Właśnie skończyłem The last of us. Jeśli jeszcze ktoś nie grał to gorąco polecam, świetna gra
 
DickNiaz



4 godziny i tak bez śmierci? Pytam bo pamiętam, że we Wiedźminie 2 najwyższy poziom trudności wyglądał tak, że śmierć = koniec gry i brak możliwości załadowania sejwa.
 
nie, miałem na myśli 'trudny', a nie 'mroczny'. Mój błąd. Swoją drogą nie wiem jak można przejść ten fragment za pierwszym razem...
 
Niestety nie pamiętam już na jakim trudności ja grałem, ale pamiętam, że były momenty, z którymi męczyłem się zdecydowanie bardziej niż w walce z Henseltem. Chociaż ten moment faktycznie mógł dać się we znaki, używałeś znaku aard? Z tego co kojarzę to dzięki niemu można było szybko wyeliminować tych żołnierzyków, a potem spokojnie zająć się Henseltem. Przechodziłem drugiego Wiedźmina trzy razy, ale ostatni raz z rok temu, więc już ledwo to pamiętam.
 
Widzisz, to też kwestia tego jak rozwijałeś swojego wieśka. Ja akurat znak aard miałem ten podstawowy i raczej był mało efektywny. W ogóle dosyć mocno olewałem znaki, a szedłem w szermierke i alchemie. Jak na złość przy tej walce nie miałem żadnych petard ani sztyletów :) Do tego momentu Wiedźmin szedł z marszu, nigdzie się nie zaciąłem na dłużej, a tutaj nagle tak w czape dostać... Zobaczymy co będzie dalej.
 
Jedyna naprawdę trudna dla mnie walka z klepaniem przez dobre 2 - 3 godziny to był Obserwator (taki poboczny boss w trzecim akcie, ja genialnie podszedłem do niego bez zebrania broni z trzeciego aktu), ale grałem na normalnym. Za to broń z Obserwatora pozwalalała do końca gry niszczyć wszystkich używając samego LPM bez patrzenia na ekran :(



Brutal Legend ma tak fatalną konwersję, że aż nie chce się grać niestety, jeszcze jutro spróbuję to trochę pomęczyć jednak, rozjeżdżanie demonów przy muzyce Motorhead czy strzelanie solówkami w rytm Black Sabbath zdradza jednak jakiś potencjał.
 
Deus Ex:HR w nowym CDA. Jak ktoś nie ma to za grosze może wyrwać jedną z najlepszych gier w jakie grałem.
 
Widziałem to i już się nie mogę doczekać. Już wiem w co będę grać w przyszłym tygodniu :).
 
Warto. Nie jest to jakaś rewelacja, ale jak nie grałeś w żadną z części to powinineś miło spędzić czas.
 
Crysis jak wyszedł to był must have. Nadal jest. Za 20 zl to jak za darmo. Pewnie też lykne
 
Możecie polecić jakąś gre w stylu Heavy Rain i Beyond ?


Tak jak kolega napisał Fahrenheit , gierka stara ale z klimatem :) Pamiętam jak nie rozumiejąc wielu kwesti ciupałem w nią po angielsku na PS2, ale przynajmniej przez takie granie człowiek uczy się jezyka :-)
 
Co myślicie o konsoli nad którą pracuje Steam? Ja mam wrażenie, że to się nie przebije przez Xboxa i PSa. To jeszcze chyba wstępne obudowy, ale nie wyglądają najgorzej :)



alienware-x51-590x397.jpg
 
wie ktoś ile kosztuje przeróbka PS3 na kopie zapasowe , ponieważ mam w planach kupno konsoli i się zastanawiam , czy warto w to wchodzić ;)
 
Nie lepiej oryginał. Dłużej posłuży, gwarancja a i klasyki już nie kosztują 200 zł więc można wyrwać perełki za niską kasę. Do tego playstation plus dokupujesz i co miesiąc masz jakieś darmowe gry.
 
Od softu 3.55 w dół możesz sobie sam przerobić za friko, wgrywasz tylko CFW na pendriva. Powyżej 3.55 trzeba rozbierać konsole, nie wszystkie modele można przerobić. Koszt przeróbki wyniesie Cię pewnie ze 150 zł.
 
Back
Top