GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Konferencja EA wystartowała.



X-klocek nie będzie miał premiery w Polsce w listopadzie. Najwcześniej na początku 2014 roku.
 
Premiera - Wiosna 2014



beztytuuulb.jpg
 
Obawiam się, że ME2 pokazany był ot tak żeby uspokoić fanów a w rzeczywistości jeszcze sporo na niego poczekamy...
 
Brak blokady używek, brak wymagania bycia online, kontynuowanie programu PS+ czyli nowe gry na PS4 co miesiąc. Fajne ex'y i wsparcie dla gier Indie. Chyba wybrałem już swojego next gena ;)
 
Zastanawiam się nad zakupem PS3,teraz widzę, że zaczyna chodzić za grosze, PS4 też mnie kusi, ale narazie mnie na to nie stać, a no i za nim tyle sie kasy wyda na konsole warto zobaczyć czy ma to w ógóle sens. Tak więc - PS3 dla Heavy Rain, UFC, God Of War i The Las Of Us się opłaca ? :D w sumie,zakładam, że tak - rozumiem, że używki chodza na niej? Grałem na PS2 w God Of War I, więc kolejne moje pytanie jest takie,czy gry z niej pójdą tez na PS3? Bo wypadało by przejść dwójkę za nim się zabiorę za III.
 
Tak więc - PS3 dla Heavy Rain, UFC, God Of War i The Las Of Us się opłaca ? :D


Tak.



Gry z PS2 nie pójdą na PS3 chyba, że są to oficjalne porty. Akurat cała trylogia GoW została wydana na PS3. Sporo gier z PS2 jest dostępna w PlaystationStore. Używki chodzą bezproblemowo :)
 
sony pozamiatało zarówno sprzętem jak i tytułami . cieszy, że nie wciskają kamery do każdej konsoli.
 
Jakiś przełomowych nowych exów Sony nie pokazało. Tu M$ wypadl lepiej zapowiadając nowe Halo. Choć niekwestionowanym liderem dla mnie jest Ubisoft z The Division.
 
Halo nigdy mi się nie podobało, nie mój klimat. jedyne czego będę zazdrościł to Dead Rising 3 , chociaż może to być czasowy ex jak w przypadku jedynki.



może nic przełomowego nie pokazali ale nowy Bastion, Mad Max, Destiny, Final Fantasy XIV i the Order zapowiadają się bardzo dobrze. powraca też Oddworld i kilka tytułów Indie.
 
Mad Max i Destiny to multiplatformy, na X1 też będą. Mnie FF nie rusza a Order rzeczywiście ciekawie sie zapowiada.
 
Mad Max będzie na PC? Nie miałem pojęcia, że powstaje taka gra a trylogia jest dla mnie kultowa, taką postapokalipsę uwielbiam.



Za dużo tych gier się robi, a za mało pieniędzy :D
 
E tam pieniedzy... Czasu! Ja bym chcial pogrywac w czasie wolnym tylko w jedna gre (pomijam sudoku na telefonie :) ), a i tak nie daje rady...
 
Back
Top