GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Yagiel wrzucałem stronę szybciej ;) Też się zawiodłem. Myślałem że będzie w co popykać.
 
Kiefer Sutherland będzie prawdopodobnie głosem Snake'a w MGS 5.







http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77632
 
koszulki rozsyłane przez Sony do niezależynych developerów . MS tymczasem wypiął się na rynek Indie i nie będzie go wspierał :)



shirt1.jpg
 
ściągasz i grasz za darmo, płacisz za dodatki. w tym przypadku pewnie zawodnicy, areny i pierdoły w postaci kostiumów itp.
 
Ok, może sie zasugerowałem, bo ktoś chyba wcześniej pisał już, że się grą po tym trailerze jara. :)
 
Wieśmak zapowiada się bardzo dobrze. Aż wstyd się przyznać, że nie grałem ani w W1 i W2, trzeba będzie nadrobić zaległości choć będzie to dosyć trudne. Teraz przez DayZ nie mam czasu na żadne inne granie. Nawet Skyrim poszedł w odstawkę a za jakiś czas pojawi się DayZ Standalone...
 
@Mobius



Ja się jarałem i się nadal jaram :D



@heileris



Już się nie mogę doczekać gry DayZ :-):-):-)
 
@up



Mi się Wiesiek nie podoba.



@Mobius



Nie po samym teaserze. Tylko tym co ma być w tej grze. Po trochu z różnych gier (DayZ, Assassin's Creed) i filmów (Jestem Legendą, Droga) pomysły.
 
Toż to nextgenowa gra jak nic!



Tak serio dla mnie seria po Mw4 stała sie tasiemcem i widze że tasiemca chca rowniez wprowadzic na nextgeny wmawiajac ludzia że tak niejest.
 
Żenada ten COD ;d wolał bym żeby wrócili do II WŚ, też chciałbym BF4 w realiach II WŚ zobaczyc.
 
ten team pewnie nawet w realiami II WŚ by nic nowego nie wnieśli , naładowali by skrytów, zmienili tylko bronie i tyle. takie odświeżone World at War by wyszło.
 
Niestety uczepili sie wspolczesnosci jak na złosc. Dzieje sie to co kiedys czyli wtedy był temat II WS teraz przeniesli sie na czasy wspolczesne. Czekam na jakas strzelanke ala Halo na Ps4 albo Pc-ta
 
Back
Top