GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Paradoks gracza: jesteś młody masz czas a nie masz kasy, jesteś starszy masz kasę a nie masz czasu ;) Znam ten ból...
 
To nie tylko gry.



Pamietam, kiedy duzo jeszcze po gorach na rowerze jezdzilem, mialem rower za 1200zl, a tygodniowa wyprawa na Slowacje kosztowala mnie 300zl (wliczajac w to bilety PKP do/ze Zwardonia, noclegi, zywnosc) niesamowita satysfakcje sprawialo mi jak na szlaku pod gore (albo na zjazdach) bralem takich dyszacych upoconych kolesi z rowerami za 15k, ledwo zipia, ale w profi koszulkach, z profi osprzetem, batony energetyczne, izotoniki w "jednodniowych" dedykowanych plecaczkach-baniakach, a ja w dziurawym t-shircie, w 40L plecaku lancuch, detki, linki, ośka, pare innych czesci, kilka par skarpetek i gaci, chleb, czekolada Tesco z nadzieniem truskawkowym za 1zl i 5l wody baniak zeby bylo taniej :)



Teraz to predzej zaliczam sie wlasnie do tamtej grupy... Pomijajac rower :) bo ciagle mam ten sam :)
 
U mnie jest kolejny paradoks bo jestem starszy i nie mam pieniędzy :D ale to chyba już jakaś patologia :D
 
mój błąd, faktycznie Destiny i Mad Max to multi. ta druga gra dostanie tylko ekskluzywną zawartość na PS4.
 
Po tych wszystkich rewelacjach jestem prawie pewny, że w tym roku wybiorę Playstation. Droga jaką kroczy xbox totalnie do mnie nie przemawia, oni robią dosłownie wszystko, żeby zniechęcić do siebie graczy.
 
Giant Rincon :) przezyl naprawde sporo gleb, lacznie ze zderzeniem ze skala, spadlem z takiej o wielkosci lodowki, na inne skaly o podobnej wielkosci :)
 
Z tego co widzę to OEMowy Rincon ma Vbreaki ^^ ja w Zakopanem to nawet swoje hydrauliki zagotowałem :P Ale ja nigdy nie wjeżdzałem pod górę.

Ogarnij rower kolegi po prawej stronie :-) stare czasy
p4pb2805876.jpg
 
Co to dokladnie za sprzet bo nie moge rozczaic? Heheh eniłej na tym sprzecie to Indurain na prochach by pod gore nie wjechal :) z kolei ja Rinconem by nie zjechal tam gdzie wy ehhehehe z tego co pamietam w Rinconie w amorze skok to max 8cm, o tylnej amo nie wspominajac :)



Ale czad, jest adrenalina, ech stare dobre czasy...



Tu jak nam sie trawa i bloto/glina tak wkrecaly w kolo ze przez widelki opona nie przechodzila :)



3519zmh.jpg
 
@defthomas



Ten filmik to jest totalne KO dla MS. Jak dobitka Hendo na Bispingu. Mistrzostwo :)







Co do designu konsol to obie firmy powinny zwolnić swoich "kreatywnych" pracowników bo jedni zrobili prostokąt, a drudzy "kopnięty" prostokąt. Mi to w sumie lata jak to będzie wyglądać, ale warto się pośmiach :)
 
Muve stosuje nowa taktyke przyciagania klientow :D. Był wczesniej xbox za 2tys. potem padl serwer.



Ogolnie jest wiele gier ktore wydaja sie tzw must have-ami



The Order: Ciekawyu klimat niczym Van Helsing



Destiny: Piekna grafika, otwarty(zyjacy?) swiat.



The Division: Chyba nikt niespodziewal sie survivalu z otwartym swiatem od Ubi. Wyglada ciekawie.



Watch Dogs: Swietna grafika, ciekawy gameplay, jest ciekaw co jeszcze pokaza.



Halo 5: Master Chief!



Titanfall: Szkoda ze ex na konsole MS. Pewnie sprawdze na PC



Witcher 3: Widać że nasi staraja sie dopiescic ta gre do granic mozliwosci. Sadze ze bedzie hicior w stanach.



Mirror Edge 2 Battlefront 3 - Niespodzianki E3.



CoD/BF- Niewiem czemu ale obie gry wygladały mi na wersje ulepszone ale nie next genowe. Choc i tak duzo wieksze wrazenie spowodowalo u mnie zawalenie sie wiezowca.



Cena,uzywki,i inne bajery: Tutaj zwyciesko wyszło Sony. Troche to dziwne że mocniejsza maszyna bedzie kosztowac o 100E mniej ale powinnismy sie z tego cieszyc :). Usluga gaikai jest ciekawa ale wole zobaczyc czy bedzie dzialac. Swietna wiadomosc na temat uzywek. Byl to swoisty pstryk w nos MS. Chyba na konferencji ta wiadomosc wywolala najwieksza radosc wsrod uczestnikow. Jedyne czego mi brakowalo to nowy Uncharted oraz informacji na temat streamingu.
 
Cena 1025 zł za PS3 SuperSlim 500 Gb + Bioshock Infinite mnie kusi nawet dla samych tytułów, które już mialy swoją premiere. Nie jestem pewny, czy np. nowe UFC, lub inne gry z 2014 roku, które będą robione już na PS4, będą wydawane również na PS3?



Jednym słowem pytanie do Was, czy opłaca się jeszcze kupować PS3?
 
Imo, nowego PS3 nie opłaca się kupować. Jedynie używkę z gwarancją, które można spokojnie wyciągnąć za 600zł-700zł, a bez gwaracnji jeszcze taniej.







edit: btw za chwilę (5min) zaczyna się konferencja Nintendo.
 
Ms wprowadzil rowniez nowa taktyke F2P. Killer Instinct ktory bedzie exem na XOne dostaniemy za darmo. jednak jest pewien haczyk w grze za darmo bedzie.......uwaga.......... jedna postać. Reszte bedzie trzeba wykupic :|
 
Tylko 5$ miesięcznie, a poza tym z wykupionym PS+ możesz ściągać 2 lub 3 gry miesięcznie za darmo z PS Store.
 
Sony wygrało batalię o graczy moim zdaniem. Napewno skradło moje serce tymi wrzutami na MS. PS+ to moim zdaniem groszowe sprawy a jednak większy content jest dla Polski. Region Free ogromny PLUS, mam nadzieję ze w Polsce też premiera bedzie w grudniu. Wsam raz na gwiazdkę :)
 
Ja - mimo braku PS3 z wiadomych przyczyn - mam ciągle aktywne konto PS+ i pobieram sobie co miesiąc (przez przeglądarkę internetową) gry. Było jakieś info czy gry z PS3 będą śmigały na PS4? Konta PSN nie będę zmieniał, a subskrypcję mam ważną do 25 grudnia, także gdy kupię sobie prędzej czy później PS4 (w zależności od kasy i w ogóle chęci), to ją przedłużę - będę miał do dyspozycji gry z PS3 na PS4 ;). 5 dolców to bardzo mało biorąc pod uwagę, że dają gry za darmo co miesiąc no i możliwość online.
 
Ja wiem ze to 200 zl za rok wiec nie tak duzo, ale chodzi mi o sam fakt ze jednak sa jakies wady.
 
Gry z PS3 na penwo nie będą działały out of the box na PS4. To byłby ekonomiczny strzał w stope dla Sony :-)
 
Back
Top