GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nigdzie nie napisałem, żeby zaadoptować system z AS III. Mam nadzieję, że stworzą coś znacznie lepszego. Jak sam napisałeś, ilu ludzi, tyle opinii. Dlatego nie ma co nazywać kogokolwiek niepoważnym :).
 
Taki brak szacunku!!! NO NIE! Spróbuj tylko! :D



Co do "najnudniejszego" stylu walki w jaki grałem, to oczywiście jest to wyolbrzymienie i przekoloryzowanie. Ostatnio często mi się to zdarza.
 
Co do Wiedźmina 3 to ja bym chciał ujrzeć rozbudowaną wersję systemu walki z dwójki. Klikanie z jedynki powinno już dawno odejść do lamusa, to ma być w końcu też gra akcji, nie jakiś old schoolowy RPG (właśnie z powodu nudnego systemu walki nie jestem fanem takich gier). Z kolei system z Assassina w Wiedźminie moim zdaniem totalnie by się nie przyjął, Assassin to typowo casualowa gra akcji, tam to zdało egzamin, ale w Wiedźminie życzyłbym sobie czegoś ambitniejszego.
 
Problem z Gothiciem 1 - robię wymiane, wrzycam swój stuff,wybieram odpowiednia ilosc rudy od handlarza,klikam na potwierdz i nic sie nie dzieje. Cos robie zle? oczywiscie wartosc towaru i rudy sie zgadza. swoją drogą, schodzenie z drabiny miażdzy suty,zanim to opanowalem musiualem zginac kilkja razy :D Dzis udalo mi sie wykonac ze 2 zadania wiec gra mi sie troche "lżej" :)
 
Ja też chciałbym ujrzeć przerobiony i poprawiony system z dwójki, tzn. dokładnie to co zapowiadają twórcy, np:
- większą ilość animacji
- krótsze ataki, które można przerwać żeby zrobić unik/parowanie
- piruety zamiast przewrotów, chodzenie zamiast biegania
- możliwość blokowania (tylko z gorszym skutkiem) nawet jak się skończy wytrzymałość.

Co do Assassin's Creed to grałem tylko w 2 i Brotherhooda jak na razie, tamten system nie był jakiś bardzo zły, ale zdecydowanie zbyt prosty (zwłaszcza w Brotherhoodzie, gdzie doszła seria zabójstw).
 
Ja grałem w demo, moim zdaniem ta gra to jakieś nieporozumienie :) Ale ja się nie znam na tego typu grach, to co dla mnie jest kupą innym się podoba, więc moją opinię możesz brać z przymrużeniem oka.
 
System z AC jest nie tyle nudny, to jest po prostu system walki dla niepełnosprawnych. :D No ale jak się przeszło kilka części Ninja Gaiden, to ma się troszkę większe wymagania w tej kwestii. :)
 
Pisaliście o systemie walki z AC, całą grę można przejść przy uzyciu tylko ukrytych ostrzy. Bitch please, wiedźmin to wiedźmin , AC to AC. A ten koleś sądząc po jego filmikach zbiera gimbusiarnie, w jego wieku chyba czas na poważną pracę a nie zarabianiu na 12 latkach w internecie.



System walki z Assasina jest taki że gdyby urwało mi obie ręce w pracy i jedną nogę dalej byłbym wstanie pokonać 40 przeciwników którzy atakują turowo niczym w Heroes III.
 
Gram sobie w tego pierwszego Battlefielda i nachodzi mnie ochota na kupno jakiejś nowości :) Co byscie polecali? BF3 czy COD ostatniego? Chodzi mi tylko o multi. No i czy w ogóle jest sens aby ktoś kto nie przepada za FPS (przynajmniej w singlu) kupował taką gre ?
 
Tomasz kiedyś czytałem artykuł jakiegoś kogoś z youtube, że średnie zarobki na youtube to 1000 euro miesięcznie, więc to jakieś grosze nie są. Ja nie wime co na to wpływa , pewnie target do którego skierowane są wszelkie reklamy. Ale 1000 euro za siedzenie na dupsku i gadanie o czymś o czym nie ma się zupełnie pojęcia to całkiem niezły wynik. Dodam że obejrzałem jeden filmik z jego gry i mogę stwierdzić że ja po flaszce finlandii cechuję się większą skutecznoscią w grze na padzie niż on na swojej myszce :D



@Yagiel



Ja polecam BF3 czołgi samoloty i to co tygrysy lubią najbardziej, w codzie spotkasz się z 14 letnimi krzykaczami dracymi ryja i mającymi wyjebane na team play. No i grafika w BF3 jest owiele lepsza niż w Cod który notabene ma już 40 letni silnik graficzny.
 
Ok dzieki, kumpel też mi poleca BF3. Dzis jest promocja na Origin za 45 zł i jak na złośc grosa przy duszy nie ma :( Wiadomo kiedy BF4 ? Bo moze warto by sie wstrzymac.
 
Kiedyś grałem trochę w Battlefield Play4Free i grało się nieźle, nie wiem jak jest teraz. No ale gra za free.

Darmowa strzelanka sieciowa, która jest przeglądarkową przeróbką kultowego Battlefielda 2. W grze wcielamy się w jedną z czterech klas żołnierzy i walczymy z przeciwnikami na kilku polach bitew. Produkcja cechuje się ciekawym arsenałem, dużymi mapami oraz przede wszystkim wykorzystaniem pojazdów. Wersja Play4Free została wzbogacona o parę dodatków z innych odsłon serii (np. Bad Company 2).


http://battlefield.play4free.com/pl/frontpage/landingPage
 
Na youtube można dużo i szybko zarobić. Wystarczy zainstalować na swoim komputerze minecraft, dokupić kamerkę i trzepać kasę za nagrywanie biegających pixeli (z twoim komentarzem w tle). Przejrzałem na szybko 10 takich kanałów- każdy ma po kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Czyli średnio każdy z nich zarobił na tym 20.000 $.
 
Kanałów z Minecraftem jest 10 miliardów. Powodzenia z wybiciem się do poziomu zarabiania :D
 
Wybicie się z czymkolwiek w internecie jest sztuką. Ciężko jest znaleźć coś czego jeszcze nie ma w necie:-)
 
Teraz już jest, jak każdy zauważył, że to kopalnia złota. Zresztą 9,9 miliarda to i tak kanały <10-latków. Żeby dobrze zarabiać w internecie nie trzeba być super dobrym, tylko pierwszym :).
 
Facebook to facebook, wyjątek jeden na milion. Nikt do końca nie rozumie internetu, tutaj czasami przestają działać jakiekolwiek prawa (patrz- gangam style i jego miliard wyświetleń).
 
Back
Top