GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dokupiłem padzik i w trójkę tniemy z dziatwa w Raymana Origins. Świetna giera. Little Big Planet 2 toże git. Doradzi ktoś cosik w stylu powyższych na PS3?
 
kaczka sprawdź ten spis :



http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Lounge/List-of-OFFLINE-Multiplayer-Games-for-the-PS3-Additions-needed/td-p/10059116
 
Dzięki.



Ps. Grał ktoś w Buzza? I pytanko: jest tam kilka wersji: jakieś quiz tv i muzyczne, itp. Która płytka jest najlepsze w wersji polskiej? Inaczej, jak konkretnie ma sie nazywać ta gra w polskiej wersji językowej?
 
Tak wygląda ta pani od Cyberpunk 2077



933554.jpg




933554-06.jpg




933554-07.jpg




933554-01.jpg




933554-04.jpg




933554-03.jpg




033a4a09b2c2ca13deb318301e2e9504.jpg




Więcej



http://www.behance.net/gallery/Cyberpunk-2077/6573211
 
Całkiem niezła :)







Zabrałem się za Wiedźmina 2 i muszę przyznać, że zajebiście mi się podoba. Na razie utknąłem na walce z Kejranem ale dziś wieczór go pojadę!
 
Gambit, az sie dziwie ze wszystko ubrane wstawiles :-)



Panna nie raz byla w playboyu, czy innych fajnych sesjach.
 
Zajebista Pani ;) A jak się nazywa ;>? Cieszy że CDPR realizuje naprawdę w światowym stylu swoje produkcje.
 
Produkcje CDPR są drogie w produkcji a sprzedają się na świecie średnio chociaż jak na Polskie tytułu to są to wyniki naprawdę imponujące, przez to firma ma lekki dołek finansowy na chwilę obecną. Mam nadzieje, że Cyberpunk i nowy Wiedźmin dadzą finansowy zastrzyk firmie i problemy, które ją aktualnie gnębią będą tylko chwilowymi.
 
Jeśli tylko będzie Kolekcjonerka na konsole cyberpunka 2077 napewno kupię, warto wspierać lokalnych producentów tak świetnych gier, zwłaszcza że ceny Wiedźmina 2 na konsole były naprawdę niskie. Bolączką Wiedźmina 2 był brak otwartego świata jak w Skyrim. Gdyby nie to podejrzewam że nasza rodzima produkcja osiągneła by jeszcze większy sukces.
 
1.Wchodzimy na http://eu.alienwarearena.com/deal/85-off-serious-sam-3-bfe



2. Zakładamy konto



3. Bierzemy klucz i aktywujemy go na steam.



4. Mamy 85% zniżki na Serious Sam 3:BFE do 1 maja 2013 roku.
 
Co niezmienia faktu że recenzje naszej gry były bardzo dobre. Trailer Cyberpunka zrobił również mocne wrażenie na zagranicznych. Napawa mnie to optymizmem iż Cyberpunk 2077 i nowy Wiesiek powinny sie dobrze sprzedać.
 
Obie gry biorę w ciemno. Ale nad Wieskiem to chyba jeszcze się prace nie zaczely:( ciekawe czy chcociaz na 2014 jest jakas szansa... A wtyk spodku to w co będzie grane? Można gdzieś oglądać?
 
Kierwa . Z Buzzem jest jakis problem. Raz ,że trudno dostepny, dwa, że cena mocno skoczyła na aukcjach. Szkoda. Czyżby Sony zakończył dystrybucję tej gry...?
 
Nie, w oficjalnych sklepach można grę kupić za 19.99zł dlatego na allegro są po 400zł. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem.
 
Yagiel nad nowym wiedźminem rzekomo prace trwają już od trzech miesięcy, 5 lutego ma się pojawić do niego zapowiedź.
 
Myślę, że o wiele dłużej niż 3 miesiące, ale faktycznie, na początku lutego ma być jakaś zapowiedź.
 
Wiedzmin slabo sie sprzedal? Jak dla mnie prawie 1,5 mln sprzedanych sztuk to wcale nie jest srednia sprzedaz. Najwiekszych hiciorow sie sprzedaje po 4-5 baniek, wiec 1,5 i to w przypadku gry przez dlugi czas obecnej tylko na jednej platformie to calkiem niezly wynik.
 
Mobius może troszkę źlę się wyraziłem chodziło o to, że sednio się sprzedawał w stosunku do kosztu jego produkcji.
 
Uncharted 3 podobno kosztowało około 40 milionow, sprzedalo sie 5,6 mln sztuk. Wiedzmin 11mln i 1,5mln sprzedanych sztuk. Wychodzi prawie identyczny stosunek kosztow do sprzedanej ilosci gier (procentowo oczywiscie). To raczej standard, ze produkcja tyle kosztuje w przypadku pierwszoligowych tytulow.


Edit: Jakies Call of Duty czy inne wyrobione marki jak Gran Turismo to pominalem, bo malo kto jest do nich w stanie nawiazac. Chodzilo mi raczej o dopiero wchodzace/rozwijajace sie IP. Taki Dishonored np. uznawany za jedna z najlepszych gier zeszlego roku, multiplatforma, a sprzedalo sie tylko okolo 2mln z hakiem.
 
Często wyniki sprzedaży są zakłamywane, oraz ludzie mylą wyniki pierwszego tygodnia/miesiąca z wynikami ogólnymi. Trzeba więc brać na to poprawkę.
 
buzz zakończyli produckje tej gry około rok temu teraz chodzi po 500 uzywana , a po normlanej cenie do 400 ciezko gdzies wyrwac ;/
 
Back
Top