Góry - rekreacja, turystyka, wspinaczka

Polskie piekiełko dotarło nawet pod K2. Widać himalaiści też mają swoich leśnych dziadków.

Świetny komentarz:

"Gdy Denis Urubko brak udział w akcji ratunkowej na Nanga Parbat to był Polakiem. Gdy samotnie próbował zdobyć K2 to jest niezdyscyplinowanym ruskiem (z małej litery). Himalaje szowinizmu."
 
Przyznam nie sprawdzalem, moze byc nieaktualne, ba, mogl byc nawet i lancuszek :), ale profil "Tatromaniak" wyglada w miare legitnie.

@Zioło Dziekan
zabijają lawiny? lód? czy klapki i reklamówki + IQ foresta?
 
Przyznam nie sprawdzalem, moze byc nieaktualne, ba, mogl byc nawet i lancuszek :), ale profil "Tatromaniak" wyglada w miare legitnie.

@Zioło Dziekan
zabijają lawiny? lód? czy klapki i reklamówki + IQ foresta?
Nie no klapkowiczów to już tam raczej nie ma, szczególnie zimą. Tam nawet nie jest trudno tylko, że w razie czego nie ma się gdzie zatrzymać, tzn. lecisz kilkaset metrów w dolinę.
 
Tylko przeglądowi nie udzielił wywiadu póki co, Rudzki zapracował. No chyba że wszyscy inni zapłacili.


To faktycznie jak Urubko widział tego twita to nie ma się co dziwic, że tak postąpił. Z prostakami trzeba krótko. Dziwne że jako naczelny pozwala sobie na takie radykaly.
 
Wielecki w ogole do mnie nie przemawia

moze za rok, dwa - inna ekipa, 'zdrowa' atmosfera, Urubko + Bielecki obowiazkowo
 
W ramach ciekawostki, może kogoś z Was zainteresuje, jutro Pierra Monta, najtrudniejsze zawody w Skialpiniźmie.

DYMK4WSWsAAHTpu.jpg


Ski-alpinisme-Pierra-Menta-4.jpg


pierra-menta_jocelyn_chavy-2941735.jpg


pierra_menta_2017_damiano_lenzi_c_atomic_i_maurizio_torri_lr.jpg
 
Nasi już w Islamabadzie




Wow ale zmarnowani i wymarznięci :crazy:

DYegGbmX0AEmrZP.jpg





Dla porównania na lotnisku w Warszawie przed wylotem

DYegGblW4AAiCRd.jpg






Nice

 
Last edited:
Wie ktoś do kiedy mniej-więcej na Rysach śnieg leży? I czy w długi weekend przy Bożym ciele jest tak tłoczno jak mówią?
 
Wie ktoś do kiedy mniej-więcej na Rysach śnieg leży? I czy w długi weekend przy Bożym ciele jest tak tłoczno jak mówią?

W wysokich górach to i pod koniec czerwca będzie jeszcze leżał. Pod koniec maja w wyższych partiach nie spodziewałbym się tłumów z racji pokrywy śnieżnej ale już w mieście, na Kasprowym, MOKu już jak najbardziej
 
W wysokich górach to i pod koniec czerwca będzie jeszcze leżał. Pod koniec maja w wyższych partiach nie spodziewałbym się tłumów z racji pokrywy śnieżnej ale już w mieście, na Kasprowym, MOKu już jak najbardziej
A co jeszcze byś polecił, nazwijmy z bardziej wymagających szlaków w tatrach? Generalnie, byłem we wrześniu podjąć próbę i blisko szczytu musiałem zawrócić ze względu na śnieg właśnie. Tym razem zamierzam sie wyposazyc w czekan i raki. A planuje jakoś we wrześniu lub sierpniu ruszyć na jakieś mniejsze Alpy. Docelowo chciałbym zdobyć Kazbek w Gruzji, ale to duuużo tras mnie jeszcze czeka zanim tam się wybiore.
 
Back
Top