Fotorelacja #HamburgTrip

Czekam jeszcze na relację chłopaków z busa, hotelu itd. Bo słyszałem, że było grubo? :D Miło Was widzieć! Byliście na wspólnym piwku Janka i Alexa?
 
Pozdro kaczy, wypijemy coś, wierzę.
Tylko na cholerę jedziesz do green mountain zamiast do Krakowa?
 
Kurwa, zazdroszczę. Ja nawet na Polska Niemcy U-20 w Świnoujściu, choć mam bilet muszę być w pracy 6 września.

Wysokie chłopaki w większości widzę, bo wiem jak na Kaczkę patrzę, gdy stoję na przeciw :D
 
Nawet jakbyś miał UFC w świnoujściu byś nie pojechał ;)

giphy.gif
 
Nawet jakbyś miał UFC w świnoujściu byś nie pojechał ;)
Raczej nie poszedł;) No, ale chodzi o to właśnie, że mecz jest w moim mieście i nie idę, a bilet mam...Niestety, albo trafi dobrze wydarzenie w mój wolny dzień albo większa szansa, gdy nie ma miesiąca urlopów i są ludzie do pracy, żeby jakoś pracę przesunąć. Są miesiące mniej i bardziej pracowite. Już raz kiedyś się zamieniałem, to ilość zmian i uczucie wdzięczności wobec ludzi przerasta chęć próbowania czegoś zmieniać w grafiku ;]
Zazdroszczę tym, którzy mogą mieć wyjebane lub mają taki lajt, że mogą sobie planować imprezę czy w swoim mieście czy tym bardziej wyjazd :) Ja tam się ciesze, że mogę wyskoczyć pograć w tenisa :D No, ale nie rozmywajmy tematu mną. Jak macie więcej fot to chętnie choć tak Was "poznam" :D
 
Dorosly, a czasami jak cos pierdolniesz to brak slow. Nie jestes jedyna osoba, ktora ciezko pracuje. A niektorzy do tego jeszcze maja dzieci i daja rade. Trzeba chciec przede wszystkim.
Odpowiednio zarabiać , czyli chcieć z wyprzedzeniem kilkunastu lat. Tzw.było się uczyć.
 
Dorosly, a czasami jak cos pierdolniesz to brak slow. Nie jestes jedyna osoba, ktora ciezko pracuje. A niektorzy do tego jeszcze maja dzieci i daja rade. Trzeba chciec przede wszystkim.
Po co tak agresywnie odpowiadasz? Czy mój post był taki wobec kogoś?
Nie wystarczy chcieć, chcę i co z tego? Nic. Głupie powiedzonko. Rzucę robotę lub oleję pójście do pracy i fakt, mogę, ale czy to nie byłoby debilne? ;) Dla mnie owszem. Jak ktoś może sobie tak czas ustawić to ma fajnie i tyle chciałem przekazać, ale Ty oczywiście wiesz lepiej o moim życiu akurat. Nie poznałeś wszystkich ludzi i wszystkich sytuacji, a wypowiadasz się jakby tak było. Nie wiem na chuj ten offtop, skoro ja tylko skomentowałem i prosiłem o coś.
 
Po co tak agresywnie odpowiadasz? Czy mój post był taki wobec kogoś?
Nie wystarczy chcieć, chcę i co z tego? Nic. Głupie powiedzonko. Rzucę robotę lub oleję pójście do pracy i fakt, mogę, ale czy to nie byłoby debilne? ;) Dla mnie owszem. Jak ktoś może sobie tak czas ustawić to ma fajnie i tyle chciałem przekazać, ale Ty oczywiście wiesz lepiej o moim życiu akurat. Nie poznałeś wszystkich ludzi i wszystkich sytuacji, a wypowiadasz się jakby tak było. Nie wiem na chuj ten offtop, skoro ja tylko skomentowałem i prosiłem o coś.
Tak, bo olanie pracy czy rzucenie pracy jest wymagane, zeby choc raz w roku skoczyc na gale... Naprawde Born, tutaj sa glownie dorosli ludzie (oprocz tematow z conorem) i wszyscy maja ciezko, nie musisz pisac, ze pracujesz, bo wiekszosc pracuje.
eot
 
Back
Top