Fotorelacja #HamburgTrip

- czatując pod hotelem mieliśmy też przyjemność zobaczyć (choć z daleka) shadowboxing w wykonaniu @Dominik Durniat . Oczywiście od razu nagrodziliśmy ten występ zasłużonym aplauzem :penn:
Picture or it didn't happen
- przed galą - wbrew temu, co było w Egzipodcaście - to ja omyłkowo prawie zaciągnąłem ekipę na piwko na cmentarzu. @Miszon wykopiemy coś razem, wierzę! :DC:
Zapraszam na seminarium :werdum:
Polska ekipa trenersko-zawodnicza usiadła na uboczu w swoim gronie, także nie wpieprzaliśmy im się między wódkę a zakąskę.
Pili tanie piwo?
 
padło pytanie czy zrobiliśmy jakąś inbę. W zasadzie to nie, ale podobno @VoRaNeK znowu podpadł
Zaborowi podczas Q&A dzięki swoim komentarzom dotyczącym występu Karoliny :lol:
Dawid Mora :werdum:
a pozwiedzać czegokolwiek poza dzielnicą imprezowo-burdlową nie bardzo zdążyliśmy
Dobrze to o nas swiadczy, poznalismy zycie tubylcze z tej wlasciwej strony xD
Picture or it didn't happen
To było tak szybkie i niespodziewane, że nikt nie zdazyl nagrac :D
@Hightower po co wy na ten cmentarz szliście skoro tam piwerka można pić na mieście?
Bo high widział po drodze fajną polanę gdzie można przysiąść przed galą :lol:
 
@Hightower po co wy na ten cmentarz szliście skoro tam piwerka można pić na mieście?
Wiem, po prostu szukaliśmy sobie jakiegoś ciekawszego miejsca niż parking albo chodnik przed halą. Ja w pierwszej chwili myślałem że to park, bo miejscówka nie przypominała polskich cmentarzy :lol:
Picture or it didn't happen
Nie udało się uwiecznić, nad czym wszyscy ubolewamy.
Pili tanie piwo?
Nie zwróciłem uwagi, ale nic wnoszonego z zewnątrz raczej nie było ;)
Dawid Mora :werdum:
Goddamit, kompletnie zapomniałem :lol: ale z drugiej strony nie ruszałbym już tego tematu - było, minęło.
 
Wiem, po prostu szukaliśmy sobie jakiegoś ciekawszego miejsca niż parking albo chodnik przed halą. Ja w pierwszej chwili myślałem że to park, bo miejscówka nie przypominała polskich cmentarzy :lol:
Przyznaj, że pociągnęła cię ciemna strona mocy :awesome:
 
Shadowboxing Dominika połączony z tym Rondy byłby hitem, ale było za daleko i zbyt ciemno :D


Dominik-boxing.gif
 
Back
Top