Forumowa gra mma

Tez bym prosil o pelny z symulatora (Mendes - Guida).



@vaicavalo a znajde to gdzies? Czy musze sciagnac symulator?
 
@Visu

Symulator na chwilę obecną odwzorowuje umięjętności w realu więc wystarczy że obejrzysz sobię jakąś jego walkę jak go nie znasz i powinno wystarczyć. W tygodniu będe edytował skille wygranych/przegranych więc sie troche zmieni, ale proporcje będą w miarę zachowane (np. jak miał stójke lepszą od parteru to nadal tak będzie).

Co do pełnego opisu to nie wiem czy Droni sobie zapisał.

@MMAteusz







1. Dos Anjos ciut skuteczniejszy w stójce, ale Cerrone przez blisko 3 minuty był z góry co dało mu rundę - 10-9 Cerrone



2. Runda bardziej wyrównana, Rafael próbował aż 7 razy obalenie wyszło mu jedno ale utrzymał Cerrone w parterze tylko na chwile, stójka minimalnie dla Donalda - 10-9 Cerrone



3. 3 runda dla Dos Anjosa 2 razy obalił i kontrolował z góry - 10-9 Dos Anjos. Ogólnie 29-28 Cerrone







Judge: Donald Cerrone 10 10 10: 30



Judge: Rafael dos Anjos 9 9 9: 27




Judge: Donald Cerrone 10 9 9: 28



Judge: Rafael dos Anjos 9 10 10: 29





Judge: Donald Cerrone 10 9 9: 28



Judge: Rafael dos Anjos 9 10 10: 29






Winner is Rafael dos Anjos by Split decision at 5:00 Round 3
 
@Visu



Ja zawsze robię tak, że wbijam na Wiki czy sherdoga. Obczajam styl źródłowy, jakich zwycięstw ma najwięcej (czy poddania czy nokauty), czy ma jakieś stopnie lub pasy w danej sztuce walki itd.







Nie poznałem dobrze Tibau i się na tym przejechałem. Myślałem, że to stójkowicz, postawiłem na stójkę i dostałem 30:27 w dupę z Varnerem. Potem wbiłem na wiki, patrzę a tu czarny pas BJJ i 13 (chyba) zwycięstw przez suby :-)
 
Takanori Gomi

@NormanParke Dalej nie wiem kim jesteś. Pokonałeś trzech zawodników o których też mało słyszałem. Nic wielkiego.


@vaicavalo



No ja na razie miałem dwie walki i mam rekord 1-1. Nedkovem rozbiłem Hermanna w klasycznym stylu bułgara czyli heja i do przodu, a przegralem Hyun Kimem z Lawlerem przez nokaut. Jednak po dwóch rundach koreaniec dominował zapasniczo i było 20-18 punktowanie.
 
Ja mam bilans zdaje się 1:4 i niesety czasu na grę zbytnio nie mam i nawet taktyki nie układam tylko zdaje się na symulator.
 
@rashadevans


@ShogunRua
"Co Ty na to, aby doprowadzić do skutku nasz pojedynek, który miał się odbyć podczas #ufc128."


Jeżeli dadzą nam walkę wieczoru to czemu nie...

@DroniWhite make it happen...

 
Taktyka Chad Mendes vs Clay Guida

Boks 20%
Klinczowanie 10%
Obalanie 70%

Dirty Boxing 20%
Obalanie 80%

GnP 70%
Positioning 15%
LnP 15%

Very agressive

Most power
Guida to tez zapasnik, wiec nie wiem co tu zawazylo na kazdej przegranej rundzie.
 
@CristianoMarcello:@NormanParke ja wątpie w twoje umiejętności,pozdrawiam



@ClayGuida:jestem z siebie zadowolony po walce,byłem w doskonałej formie i udowodniłem niedowiarkom że ciągle jestem mocny,teraz myśle nad następnym rywalem może tak @DennisSiver?
 
@cRe oczywiscie! :) jak bede mial czas wylosuje.

Data: 28 lipca 2013
Miejsce: Belo Horizonte, Brazylia
Transmisja: FOX Sports 1
Walka wieczoru:
205 lbs.: Glover Teixeira (21-2) VS Ryan Bader (15-3)
Główna karta:
185 lbs.: Yushin Okami (29-7) VS Ronaldo Souza (18-3)
125 lbs.: Joseph Benavidez (18-3) VS Jussier da Silva (15-2)
185 lbs.: Rafael Natal (16-4-1) VS Cung Le (9-2)
Pozostałe:
170 lbs.: Keith Wisniewski (28-14-1) VS Caio Magalhaes (6-1)
135 lbs.: Hugo Viana (7-1) VS George Roop (14-9-1)
185 lbs.: Thiago Perpetuo (9-1-1) VS Michael Kuiper (12-2)
265 lbs.: Gabriel Gonzaga (15-7) VS Todd Duffee (8-2)




taktyki do EGRAAAMA!
 
Nie było mnie długo widzę ,że mój team śłabo sobie radzi ale najważniejsze że Showtime nowym mistrzem :D
 
@DrysdaleBJJ: Nie wiem co poszło nie tak byłem świetnie przygotowany, mam nadzieję ,że w następnej walce pokaże co tak naprawdę jestem wart.



@AnthonyPettis: Strasznie ciesze się z kolejnej wygranej z Benem a jeszcze bardziej z pasa. Czas na krótkie wakacje a następnie kolejne wyzwania.



ToddDuffee: Już dzisiaj moja walka z @Gonzaga ,jestem świetnie przygotowany treningi parterowe z @DrysdaleBJJ bardzo dużo mi dały na pewno nie dam się zaskoczyć niczym w parterze. Licze ,że damy razem świetną walke.
 
Przypominam że dzisiaj UFN 28. Taktyki jeszcze możecie wysyłać do Egraaama. O 22:00 chat.mmarocks.pl
 
Też nie. Na przyszłość sprawdzaj tu - http://cohones.mmarocks.pl/topic/forumowa-gra-mma-cz-2-wynikioglaszanie-walk
 
Back
Top