Forumowa gra mma

E-mail Egraam'a: [email protected]

Taktyka powinna chyba wyglądać tak:

(JUŻ POPRAWIAM, COŚ MI SIĘ TU PIERDZIELI)


(Sory, że nie w cytacie, ale coś mi cholera nie działają :-) )







@CarlosCondit:
@NickDiaz chcesz ekscytującej walki? @DroniWhite wiesz co robić.
 
Sory za post pod postem, ale pisze na tablecie i wszystko mi się popierdzieliło... A teraz już nie mogę edytować poprzedniego posta.
BTW: Nie dam rady wrzucić wzoru taktyki z tableta -,- Drugie sory.
 
ja cie wyręcze

Stojka (razem 100 • )
Boks
Kopniecia
Klinczowanie
Obalanie

Klincz (razem 100 • )

Thai Clinch
Dirty Boxing
Avoid clinch
Obalanie

Parter (razem 100 • )
GnP
Poddania
Positioning
LnP

Stand Up

Do tego kazdy wybiera

Styl walki (wybrac jedno)

Very Defensive
Defensive
Normal
Agressive
Very agressive

I czego uzywamy bardziej (wybrac jedno)

All techinique
Most technique
Normal
Most power
All power
 
@NickDiaz:

@CarlosCondit całkiem niedawno nie chciałeś ze mną walczyć... Ekscytująca walka z Tobą? Ty wiesz co piszesz? Będziesz znowu uciekał, Ty mała cipko? Zawalczę z Tobą jeśli na szali będzie titleshot. Inaczej szkoda mojego czasu na Ciebie. Stockton! 209!
 
Niestety informuje że dzisiaj nie mogę symulować gali, potrzebowałbym przełożyć galę na jutro. Czy gala będzie przełożona czy inna opcja o tym już zapewne zadecyduje Droni.
 
@TeamMidern:

Wszyscy członkowie @TeamMidern wrócili z urlopu we Włoszech niezwykle wypoczęci i rządni walki!








@WanderleiSilva:

@DroniWhite, @SonnenCh, pamiętacie moje wcześniejsze słowa? Zapewniałem, ze "gangster" przegra. Niech się spełni i druga częśc mojej obietnicy, więc dajcie mi z nim walkę a również przegra. Czekam na to!








@FabricioWerdum:




@DroniWhite, aż tak mnie nie chcesz w swojej organizacji? A może obawiasz się, że mogę mocno namieszać? Jestem gotów wrócić, więc taj mi jebaną walkę!






@JakeShields




Walka już dzisiaj. Obiecuję, że nie zawiodę i wygram w efektownym stylu. @Hathaway, miłej porażki...
 
Doszła. Przedłużam czas do 21.15 - taktyk wysłanych później nie akceptuje. Gala o 22 na czacie.
 
Jest. Dużo razy pojawia się tu mail to jeszcze przyokazji dopowiem że nie mam nic wspólnego z Olsztynem :-).
 
Overeem:"tylko Big Foot,Cain i Sonnen mogą wyciągnąć do walki"

Alistair Overeem(37-12) można powiedzieć że wrócił do gry, po wygranej na UFC Fight Night 26 z Travisem Browne. Overeem powiedział że jest gotów do rewanżu z Antonio "Big Footem" Silvą a potem do walki o pas UFC w wadze ciężkiej. teraz potwierdził że tylko Big Foot oraz Cain Velasquez ale także kontrowersyjny "Amerykański Gangster" Chael Sonnen mogą wyciągnąć go do walki w octagonie gdyż innych opcji, nie bierze pod uwagę bo inne opcje mu nic nie dają.



"Wielokrotnie się wypowiadałem że chce rewanżu z Silvą a potem walki z Cainem, i nie biorę pod uwagę innych opcji gdyż one nic nie dają więc ci którzy chcą się ze mną bić muszą obejść się smakiem,natomiast jeśli chodzi o Sonnena to jeśli Silva spęka przed rewanżem to chętnie zakończe karierę Sonnena"


@Cristiano Marcello:@DroniWhite jak idą negocjacie z @MJohnson?



@TomLawlor:po porażce z Kennedy chętnie zmierze się z kimś na przetarcie, tak aby się odbudować



PS:Dzisiaj gala?
 
Sorry, ale wypisuję się, nie mam czasu tego ogarniać ;) Niech ktoś przejmie moich zawodników.
 
ja powoli mysle o wstrzymaniu bo i tak ja mam mało czasu, a chetnych pewnie już corz mniej :)
 
Myślę, że zbyt duża liczba gal jest. Tak 2 w tygodniu były by optymalne. A zdrugiej strony dlugo by trzeba było czekać na walkę swoich zawodników. Nie ma chyba złotego środka. Ale może chętnych więcej będzie na jesień/zimę gdy pogoda będzie już chłodna i część ludzi będzie wolała posiedzieć w domu przed cohones niż nad jeziorem lub grillem.



Niemniej mi się ta gra podoba i dobrze się bawie.
 
No ja dopiero dołączyłem i wbijam nawet na gale gdzie nie walczą moi zawodnicy bo zabawa jest fajna.
 
Back
Top