Forumowa gra mma

Po ostatnich walkach w wadze ciężkiej pojawiły się ciekawe możliowości zestawień dla Nandora Gielmino i Ednaldo Oliveiry. Jakie będą losy tych zawodników mamy dowiedzieć się w pierwszej połowie sierpnia.
Na swoją 10 jubileuszową walkę w federacji Droniego Whita czeka też Nik Lentz. Jak mówi sam zainteresowany: "nie dostałem jeszcze żadnej ciekawej propozycji. Jestem w treningu i w dobrej formie - Droni White powinien skorzystać z mojej dyspozycji, jeżeli chce oglądać świetne pojedynki."
 
@MarkHunt: już niebawem moje starcie z Royem Nelsonem. Jestem w życiowej formie, dałem z siebie 110% będąc noszonym na ostatnich sukcesów kumpli z teamu. Zapraszam na walke i pamiętajcie - don't blink.



@BryanCaraway: niebawem zmierze sie najprawdopodobniej z #mikeeaston... stay tuned
 
Wineland vs. Faber na jednej z gal on FOX

@Faber - @DroniWhite Yeah! już się nie mogę doczekać tego starcia. To będzie fascynujące widowisko!


-------------



265 lbs.: Stefan Struve (25-6) VS Soa Palelei (18-3)


@BigNog - No bez jaj. To ja miałem zmierzyć się ze Struve. Obaj chcieliśmy tej walki!
 
Eddie Wineland niezadowolony z kolejnego przeciwnika

Droni White bardzo szybko odebrał mi radośc po zdobyciu pasu. Myslałem, że jak najszybciej dostanę szansę na zdobycie prawidziwego pasa. Walka z Cruzem musi dośc do skutku jak najprędzej albo Cruz powinien zwakowac pas i walka z Faberem powinna wyłonic niepodważalnego mistrza. Według mnie jedynie te dwie opcje powinny byc brane pod uwagę. Jestem niepocieszony podobne jak fani, którzy mają dośc dwóch mistrzów w jednej wadze.
 
Poszła taktyta dla Caina. Nie miałem czasu i nie wysłałem taktyki dla Renana co skonczyło się nokautem w pierwszej rundzie :-)



Renan Barao:

Nie wiem co się ze mną stało, nie byłem sobą... Chwila rozkojarzenia kosztowała mnie tak wiele... @DroniWhite chcę walczyć jak najszybciej! Jestem gotowy na rewanż!




Cain Velasquez:




Ta walka będzie bardzo podobna do drugiej walki z Juniorem, tyle że tym razem skończę go przed czasem!
 
@GloverTeixeira:jeśli chodzi o walkę z Ryanem to cieszę się z wygranej ale nie wszystko moim zdaniem poszło zgodnie z planem i trochę zawiodłem siebie i moich fanów,jeśli chodzi walke Jona Jonesa to się musiało stać bowiem Gustaffson nie miał żadnych argumentów na niego,mam nadzieje że Jon Jones nie spęka przed mną bo idę po TS



@T.J Dillashaw:@DroniWhite chciałbym walki z Michaelem McDonaldem albo Bradem Pickettem,czy jest szansa na te walki?
 
@RaphTabaGYM:
Chcieliśmy przeprosić za naszego zawodnika jakim jest Yves Jabouin. Sam Yves był gotowy by wystąpić na gali, ale zakazaliśmy mu tego ze względu na osłabienie jego organizmu. Naszczęście wszystko już wraca do normy i twierdzimy, że Yves mógłby zawalczyć z Gangon'em już na jednej z najbliższych gal.

@CarlosCondit:
@DroniWhite czekam na propozycje walki. Chcę jak najszybciej wywalczyć sobie rewanż z kampmann'em i ponownie dać z nim niesamowitą walke.
 
UFC 166: Velasquez vs Dos Santos III
Data: 31 lipca 2013
Miejsce: Toyota Centre, Houston, Teksas, USA
Transmisja: PPV
Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze ciężkiej
265 lbs.: Cain Velasquez (239 lbs) ° VS Junior dos Santos (238 lbs)
Główna karta:
155 lbs: Gilbert Melendez (155 lbs) VS Diego Sanchez (155 lbs)
170 lbs: Hector Lombard (170 lbs) VS Nate Marquardt (170 lbs)
170 lbs: Nick Diaz (171 lbs) VS Demian Maia (170 lbs)
265 lbs.: Mark Hunt (255 lbs) VS Roy Nelson (255 lbs)
Pozostałe:
185 lbs.: Tim Boetsch (184 lbs) VS Chris Leben (185 lbs)
185 lbs.: Tim Kennedy (185 lbs) VS Tom Lawlor (184 lbs)
125 lbs.: Azamat Gashimov (125 lbs) VS Darren Uyenoyama (125 lbs)
265 lbs.: Dave Herman (243 lbs) VS Derrick Lewis (259 lbs)
125 lbs.: Ali Bagautinov (125 lbs) VS Marcus Vinicius (125 lbs)
 
Nate Marquardt
Plan na tę walkę był bardzo prosty - wykluczyć wszystkie atuty Hectora. Udało się to w 100%! Wystarczy spojrzeć na statystykę celnych ciosów aby zrozumieć, że pomimo braku spektakularnych akcji był to wyjątkowy pojedynek. Pokażcie mi zawodnika który nie dał się trafić Lombardowi. Czekam na kolejne wyzwania!

Diego Sanchez
Miałem tą walkę skończyć przez poddanie ale kiedy już go sprowadziłem, wiedziałem że jest na to przygotowany. Zmieniłem plan i zaatakowałem pod koniec pierwszej rundy. To nie przypadek, że wygrywam włąśnie przez ciosy, cRe zadbał o to by podczas przygotowań zadbał o mnie odpowiedni sztab ludzi. Co do następnych walk - teraz zasłużone wakacje, a potem wracam w kolejnym emocjonującym pojedynku!
 
@AzamatGashimov: uważam, że wygrałem. Niestety, sędziowie w formie...



@MarkHunt: proud as fuck! Tego Roy sie nie spodziewał i właśnie to chciałem zrobić. Pozdrawiam wszystkich fanów, to nie mój ostatni sukces, wracam na sale treningową.
 
Acha, Hunt przez poddanie :-)
Stojka
Boks 30%
Kopniecia
Klinczowanie 20%
Obalanie 50%

Klincz
Thai Clinch
Dirty Boxing 30%
Avoid clinch
Obalanie 70%

Parter (razem 100ó€°)
GnP 25%
Poddania 50%
Positioning 20%
LnP 5%



Agressive

Normal
Jak cos to wszystkie wyzwania akceptuje, przez te wszystkie porazki stracilem cala wene do gry, nie ogarniam jej w ogole :-)

Moze na domyslnej taktyce mi lepiej pojdzie.
 
@MarkHunt: proud as fuck! Tego Roy sie nie spodziewał i właśnie to chciałem zrobić. Pozdrawiam wszystkich fanów, to nie mój ostatni sukces, wracam na sale treningową.

@BigNog -@MarkHunt - Hunt przez suba? Bo się wyjebie na pancerz ze śmiechu! Chcesz wyzwań? Zawalcz ze mną. Dwie byłe gwiazdy PRIDE(najlepszej organizacji jaka istniała(cześć panie White), to się sprzeda na pewno. A jeżeli gala będzie w japonii to zarobimy tyle hajsów że ojaciepierdole i może trochę więcej.
 
UFC Manchester
Data: 02 sierpnia 2013
Miejsce: Manchester Arena, Manchester, Anglia
Transmisja:
Walka wieczoru:
185 lbs: Michael Bisping (24-5) VS Mark Munoz (13-3)
Główna karta:
170 lbs.: Dan Hardy (25-10) VS Mike Pierce (17-5)
170 lbs.: John Hathaway (17-1) VS Jake Shields (28-6-1)
170 lbs.: Gunnar Nelson (11-0-1) VS Dan Miller (14-7)
155 lbs.: Ross Pearson (15-6) VS Rustam Khabilov (16-1)
Pozostałe:
265 lbs.: Stefan Struve (25-6) VS Soa Palelei (18-3)
205 lbs.: Cyrille Diabate (19-9-1) VS Joey Beltran (14-8)
145 lbs.: Jason Young (9-6) VS Cole Miller (19-7)
155 lbs.: Piotr Hallman (13-1) VS Caros Fodor (7-3)
125 lbs.: Phil Harris (22-10) VS Iliarde Santos (27-7-1)



TAKTYKI DO EGRAAMA :).
 
Back
Top