Forumowa gra mma

@RaphTaba

Opis z czatu:



1. Dobra runda, ostre wymiany w stójce, Condit więcej ciosów, dołożył to tego parę kopnięć - 10-9 Condit



2. Świetna 2 runda, dużo mocnych ciosów, lepiej zaczął Condit ale potem Martin dał z siebie wszystko, do tego na chwilę obalił - Minimalnie 10-9 Kampmann



3. Wspaniała wojna. Duńczyk 2 razy obalił ale Carlos przetaczał i był z góry, do tego troszkę bardziej skuteczny w stójce - 10-9 Condit



4. Martin ruszył z początkiem rundy, obalił - będąc z góry parę razy potężnie uderzył i ................................................................................................................. Winner is Martin Kampmann by Submission (Armbar) at 2:17 Round 4



Do tego Symulator przydzielił im FotN (słusznie).
 
Carlos Condit zapytany o walke z Kampmannem:
Nie wiem co mam powiedzieć... Po prostu przegrałem. Byłem świetnie przygotowany do tej walki, ale popełniłem błąd, który kosztował mnie przegraną. Czułem się zbyt pewnie w każdej płaszczyźnie co wykorzystał doświadczony Martin. Ogólnie chce powiedzieć, że jest strasznym twardzielem i że zrobiłem to co zapowiadałem, dałem dobrą walke. Oczywiście nie planuje żadnej przerwy, wracam od razu na sale i przygotowuje się do następnej walki, chciałbym żeby był to Diaz, za dużo gada i trzeba go trochę uciszyć. Chciałbym oczywiście rewanż z Martinem jeżeli byłaby taka okazja. Ponownie dalibyśmy świetną walke, ale naturalnie nie od razu. Zdaje sobie sprawe, że musze najpierw sobie wywalczyć droge do rewanżu. Wszystko leży w rękach Droni White'a.
 
Halny Soa Palelei (18-3) UFC 0-1
Joey Beltran (14-8) UFC 3-5
Vitor Belfort (23-10) UFC 12-6
Georges St-Pierre (24-2) ° UFC 18-2 Johny Hendricks (15-1) UFC 167
Rafael Dos Anjos (20-6) UFC 9-4
Conor McGregor (13-2) UFC 1-0 Dennis Bermudez (11-3) UFC 165
 
O, tylu zawodników. Jacy fajni mi się trafiili Belfort, St-Pierre i McGregor. Resztą oczywiście też nie pogardzę, jak znajdę czas to zamieszczę jakieś wpisy twitterowe ;) A Soa Palelei nie walczy na UFC 164?
 
@CrusherMcGee: @CowboyCerrone, Nie tylko ty zostałeś wczoraj przekręcony (to samo mnie spotkało). Sędziowie chyba wczoraj byli zapatrzeni w ring girls.
 
@RdosAnjosMMA

Ja nie wiem jak ten sędzia ocenia, ale powinieneś mu podziękować @CowboyCerrone. Zrobił ci jeden z najlepszych prezentów. Jedną rundę wygrałeś i na tym się twój sukces kończy.
 
[strike]jutro jakaś gala? Bo chyba ślepy jestem i nie mogę odszukać tematu z zapowiedziami.[/strike]



Dobra, szukałem w cohones a to w innym dziale:)
 
@ChadMendes

@ufc@clayguida To juz dzis! Tym razem Guida mi sie nie wywinie tlumaczac sie jakas kontuzja. Zakladam trampki do biegania i widzimy sie w octagonie! : )




@RoyNelson

@DroniWhite nadal nic o mojej walce z @MarkHunt, wiecej ci nie postawie mega whoppera.




@TjGrant




@DroniWhite@ufc Wyglada, na to ze ufc 165 w Kanadzie odbedzie sie beze mnie... Ufc wciaz nie przedstawilo mi zadnej oferty walki.


@DemianMaia




@DroniWhite@TjGrant rozumiem cie brachu, u mnie podobna sytuacja... A @NickDiaz podobno szuka rywala...
 
@NickDiaz:

@DemianMaia, zróbmy to, mam nadzieję, że nie będziesz przestraszony jak w walce o pas z pseudo mistrzem, który unika walki ze mną. Don't be scared homie! Stockton! 209! @DroniWhite to będzie dobre widowisko. Obiecuję, zdemolować go bardziej niż BJa.
 
Shogun Rua
"Odniosłem wielkie zwycięstwo nad Sonnenem. Jestem głodny walki! Nie chce mi się czekać na @rashadevans, @gloverteixieira czy @ryanbader. @thiagosilva ostatnio odniosłeś piękne zwycięstwo nad @fabiomaldonado. Już raz mieliśmy się spotkać, ale wyeliminowała Cię kontuzja. Co Ty na to, aby zrobić drugie podejście do naszej walki?"

Tim Kennedy
"@DroniWhite@EgraamSilva, co z moją walką z @tomlawlor? Chcę zawalczyć jak najszybciej. Nasi menadżerowie doszli już do porozumienia".

Gleison Tibau
"Ostatnia prosta przed #ufc164 i walką z @jamievarner. Zwycięstwo nad nim katapultuje mnie w rejon top10. Moi fani trzymajcie za mnie kciuki!"

Andy Ogle
"@DroniWhite@EgraamSilva, dajcie mi walkę na #ufcmanchester. Mogę walczyć z kim chcecie nawet z @josealdo. Byle przed własną publicznością!"
 
@ClayGuida:@Chad Mendes na twoim miejscu,ja bym się tak nie cieszył,gdyż jestem świetnie przygotowany do walki ale to octagon zdecyduje kto jest lepszy!



@TomLawlor:ja vs @TimKennedy na UFC 166!,będę grzmoty!
 
@Evans

1002701_545468995512168_716003930_n.jpg








Wracam do swojej najlepszej dyspozycji i z niecierpliwością czekam na kolejny pojedynek...
 
ShogunRua


"@rashadevans, co Ty na to, aby doprowadzić do skutku nasz pojedynek, który miał się odbyć podczas #ufc128."
 
@soadehulk

@DroniWhite z niecierpliwością czekam na swój debiut na UFC. Osiem walk wygranych z rzędu, wszystkie przed czasem!




@vitorbelfort




Czekam na następną walkę na UFC. Pas powinien należeć do mnie! Obojętnie czy Weidman czy Jones. @DroniWhite, jeżeli nie możesz mi dać teraz walki o pas to liczę na kogoś innego, może Okami? Jeszcze nie zdążyłem go znokautować, albo Sonnen, ten pajac działa mi na nerwy!
 
@ShawnJordan

@DroniWhite co z moja walką z @DanielCormier? Obaj zgodziliśmy się na ten pojedynek.




@AlessioSakara

Chcę walczyć! Mogę zmierzyć się z każdym. @DroniWhite daj mi szansę!








@JoshKoscheck




@CarlosCondit co powiesz na starcie ze mną? Obaj jesteśmy po porażkach, a mi przyda się łatwe zwycięstwo.






@LyotoMachida




Będą uważnie przyglądał się walce @JonJones z @AlexGustafsson. Mam nadzieję, że swoją kolejna walkę stoczę ze zwycięzcą tego pojedynku. #titleshot
 
Dzisiejsza gala 22:30 chat.mmarocks.pl







Edit :/ Mogę się trochę spóźnić, ale nie panikować na prawdę ważna praca.
 
@PascalKrauss: UFC 164 zwycięskie! @KyleNoke chcę z tobą zawalczyć w moim następnym pojedynku.



@ErikKoch: Wielka wygrana z @DustinPoirier, teraz chciałbym zawalczyć z @DarrenElkins, obydwoje w świetnym stylu wróciliśmy po porażkach, to starcie byłoby niesamowite!
 
@NormanParke: Jeden sędzia był wystarczająco uważny aby dać mi zasłużone 30-24! Jestem mega zadowolony ze swojego występu. Jeszcze jakieś niedowiarki wątpią w moje umiejętności?! Z pozdrowieniami dla @TakanoriGomi
 
Chcesz pełny opis po angielsku z symulatora czy krótki opis który pojawił się na czacie (taki jak pare postów wyżej).
 
Back
Top