Forumowa gra mma

@SailorMoonMMA:jesteśmy już w Bostonie,pare godzin przed ważeniem przed dzisiejszą galą zarówno @AlistairOvereem i @CristianoMarcello są w gotowi i świetnie przygotowani,nie możemy doczekać się ważenia i samej gali #warthereemandcristiano!
 
stoner Bryan Caraway (18-6) UFC 3-3

Tsubassa Francisco Rivera (9-2) UFC 2-2

Egraam Ali Bagautinov (10-2)
Yuuri Marcus Vinicius (20-4-1)
Kees Phil Harris (22-10)
gokussj4 Iliarde Santos (27-7-1)
Nikuya Jose Maria Tome (33-3)
 
@BryanCaraway: właśnie dołączyłem do @stonerteamMMA. Poza tym właśnie wróciłem z krótkich wakacji więc pora na robote, czekam na oferty.



@stonerteamMMA: witamy @BryanCaraway!



@StevenSiler: ostatnia prosta przed walką z Mike Brownem. Trzymajcie kciuki, licze na pewne zwycięstwo.
 
ShogunRua
"Dziś wielki debiut #FoxSports, obiecuję nie zawieźć moich fanów. Viva o Brasil! #Shogun vs Sonnen nie możecie tego przegapić!"

Andy Ogle
"Stoję przed największym wyzwaniem w swoim życiu. @MaxHolloway to bardzo dobry zawodnik. Zwycięstwo nad nim byłoby wielkim sukcesem."
 
@bjpenn: Złotousty Sonnen 208lbs, lol! Szykuje sie nastepny Anthony Johnson! a pisze to na kilka godzin przed galą, mój boy @stevensiler walczy! #UFN26
 
UFC Fight Night 27: Kampmann vs. Condit
Data: 24 lipca 2013
Miejsce: Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, USA
Transmisja: FOX Sports 1
Walka wieczoru:
170 lbs.: Martin Kampmann (20-6) VS Carlos Condit (28-7)
Główna karta:
155 lbs.: Donald Cerrone (20-5) VS Rafael dos Anjos (19-6)
170 lbs.: Kelvin Gastelum (6-0) VS Paulo Thiago (15-5)
145 lbs.: Darren Elkins (16-3) VS Hatsu Hioki (26-6-2)
Walki na facebooku:
205 lbs.: Thiago Silva (15-3) VS Fabio Maldonado (19-6)
185 lbs.: Brad Tavares (10-1) VS Ronny Markes (14-1)
135 lbs.: Takeya Mizugaki (17-7-2) VS Roland Delorme (9-1)
170 lbs.: Court McGee (14-3) VS Kyle Noke (20-6-1)
185 lbs.: Buddy Roberts (12-3) VS Magnus Cedenbland (10-4)



Uczestników środowej gali proszę o wysyłanie taktyk na [email protected] - Gala o 22 symulowana przeze mnie.

Stojka (razem 100 • )


Boks
Kopniecia
Klinczowanie
Obalanie

Klincz (razem 100 • )

Thai Clinch
Dirty Boxing
Avoid clinch
Obalanie

Parter (razem 100 • )
GnP
Poddania
Positioning
LnP

Stand Up



Do tego kazdy wybiera

Styl walki (wybrac jedno)

Very Defensive
Defensive
Normal
Agressive
Very agressive

I czego uzywamy bardziej (wybrac jedno)

All techinique
Most technique
Normal
Most power
All power
 
@Alistair Overeem:waga gotowa,owszem nie jest to co chciałem ale jestem gotowy do walki,moim zdaniem moja walka nie wyjdzie poza pierwszą rundę,potem moje plany są jasne rewanż z Antonio i walka o pas. a jeśli chodzi o typ na ME:Shogun przez TKO,Sonnen nie ma żadnych argumentów



@CristianoMarcello:plan na walkę?,napewno nie będę kalkulował tylko napewno będę starał się sprowadzić walkę do parteru gdyż w tej płaszczyżnie czuje się najlepiej i zdaje sobie sprawę że ta walka jest dla mnie walką o być albo nie być w UFC dlatego trenowałem najciężej w karierze ale i także pomagałem Alistarowi w przygotowaniach i typ na ME:Shogun skopie dupę Sonnenowi
 
@AliBagautinov: To wspaniałe uczucie znaleźć się w @ufc. @MarcosVinicius, mam nadzieję że damy dobrą walkę i pomożesz mi zdobyć bonus za walkę wieczoru. Kibicuję dzisiaj mocno mojemu koledze @MJohnson, mam nadzieje że wyjdzie zwycięsko ze swojej walki.



@MJohnson: Dzisiaj zmierzę się na #UFCFightNight26 z @JLauzon. Mam nadzieję że go rozniose. Spodziewajcie się widowiskowej walki bo #TheMenace nie kalkuluje.
 
Fuck, znowu nie mogę się zalogowac na chat. Może mi ktoś powiedziec jak wygląda gala na chacie?
 
jak ufc.tv!



Rogan z Goldbergiem komentuja, Palmerka z Arianny numerki nosza, jakosc full hd, normalnie cud malina :-)
 
@stonerteamMMA: przypominamy o naszym pomyśle o ring girls z forum cohones! @DroniWhite make it happen xD







Steven Siler (23-10) w wywiadzie dla Ariela Żydwaniego świeżo po walce:

Ciesze sie jak cholera. Trochę lekceważyłem Browna ale trzeba mu przyznać, że wciąż ma sporo z tego zawodnika, który był mistrzem WEC. Dodatkowo daliśmy świetną walke, fani szaleli a ja wygrałem. Będę dzisiaj spał dłuuugo a jutro obudze sie bardzo szczęśliwy i z kupą energii na kolejne wyzwania.






@BuddyRoberts: ostatnia prosta przed walką z Magnusem Cedenblandem...
 
UFC Fight Night 27: Kampmann vs. Condit
Data: 24 lipca 2013
Miejsce: Bankers Life Fieldhouse, Indianapolis, Indiana, USA
Transmisja: FOX Sports 1
Walka wieczoru:
170 lbs.: Martin Kampmann (20-6) VS Carlos Condit (28-7)
Główna karta:
155 lbs.: Donald Cerrone (20-5) VS Rafael dos Anjos (19-6)
170 lbs.: Kelvin Gastelum (6-0) VS Paulo Thiago (15-5)
145 lbs.: Darren Elkins (16-3) VS Hatsu Hioki (26-6-2)
Walki na facebooku:
205 lbs.: Thiago Silva (15-3) VS Fabio Maldonado (19-6)
185 lbs.: Brad Tavares (10-1) VS Ronny Markes (14-1)
135 lbs.: Takeya Mizugaki (17-7-2) VS Roland Delorme (9-1)
170 lbs.: Court McGee (14-3) VS Kyle Noke (20-6-1)
185 lbs.: Buddy Roberts (12-3) VS Magnus Cedenbland (10-4)



Uczestników środowej gali proszę o wysyłanie taktyk na [email protected] - Gala o 22 symulowana przeze mnie.

Stojka (razem 100 • )


Boks
Kopniecia
Klinczowanie
Obalanie

Klincz (razem 100 • )

Thai Clinch
Dirty Boxing
Avoid clinch
Obalanie

Parter (razem 100 • )
GnP
Poddania
Positioning
LnP

Stand Up

Do tego kazdy wybiera

Styl walki (wybrac jedno)

Very Defensive
Defensive
Normal
Agressive
Very agressive

I czego uzywamy bardziej (wybrac jedno)

All techinique
Most technique
Normal
Most power
All power
 
@DiegoBrandao - po przegranym pojedynku z @DanielPineda:

Zawiodłem. Dałem ciała i przepraszam. Porażka boli tym bardziej, że Daniel był do pokonania a ja przespałem pierwszą rundę. Teraz mogę powiedzieć, że nie byłem przygotowany najlepiej. Jeszcze dziś miałem problemy zdrowotne. Żona mówiła: "jak jesz ogórki kiszone, to nie popijaj tego maślanką". Nie posłuchałem i przegrałem walkę.




----------------------



@UrijahFaber -

Panie @DroniWhite proszę o walkę o pas! Tą walką udowodniłem, że jestem półkę wyżej niż zawodnicy pokroju @YuriAlcantara. Oczywiście nic mu nie umniejszając.




----------------------



Na gali był także kolega Brandao i Fabera z Arlovski Super Gym @MattHamill. O to co miał do powiedzenia:




@ChaelSonnen to przereklamowany dupek. Ten leń karierę w UFC leci na swojej gadce a umiejętności ma na poziomie KSW. Przereklamowany grubas który nawet nie robi wagi! Nie ma szacunku dla fanów, kibiców tego pięknego sportu. Zamierzam wrócić do klatki a Sonnena z chęcią odeślę na emeryturę. @DroniWhite - chcesz go zwolnić? Daj mi go na pożarcie.


-----------------------



@BigNog zapytany o to co mysli o walce z @TravisBrowne:




Minotauro Nogueria: - Nie ma się co oszukiwać. Młodszy nie będę. Mam przed sobą może jeszcze 2-3lata kariery. Nie mam na co czekać, walkę wezmę z każdym. Nawet z @TravisBrowne
 
Back
Top