Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Mamed : Ehh ten Lewandowski, nie da się z nim dogadać. Na szczęście federacją zarządza również Pan Kawulski, a jak powszechnie wiadomo Maciek K. to dobry ziomek więc się dogadaliśmy. Walka może się odbyć na Co-Main po ustaleniu eee pewnych szczegołów. :bayan:

MAMED.png MAMED.png MAMED.png MAMED.png MAMED.png MAMED.png
 
@Droni wysłałem typowanie. A odnośnie KSW 46 - zostaw Łebkowskiego tak nisko na karcie jak jest. Serio mówię :)
Nie jest nisko, patrząc na tą rozpiskę, Stadion Narodowy, mocarne PPV, to Kamil chyba nie powinien być niezadowolony
 
Nie jest nisko, patrząc na tą rozpiskę, Stadion Narodowy, mocarne PPV, to Kamil chyba nie powinien być niezadowolony

Otwiera maincard, więc... :) nie no mi to pasuje, nie lubię czekać na walki podopiecznych całą galę, a potem Blagoi vs. Bedorf trwa 0:35 :facepalm:
 
Otwiera maincard, więc... :) nie no mi to pasuje, nie lubię czekać na walki podopiecznych całą galę, a potem Blagoi vs. Bedorf trwa 0:35 :facepalm:
Naprawdę Kamil nie jest nisko, tym bardziej, że nie mogłem Moksa, ani Klebera upchnąć, po prostu mocna rozpiska, na KSW 42 był wyżej, spokojnie wygra z Assuncao to już duża walka się szykuje, a co Blagoi vs Bedorf to...
....
....
....
....
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::star wars:
 
Naprawdę Kamil nie jest nisko, tym bardziej, że nie mogłem Moksa, ani Klebera upchnąć, po prostu mocna rozpiska, na KSW 42 był wyżej, spokojnie wygra z Assuncao to już duża walka się szykuje, a co Blagoi vs Bedorf to...
....
....
....
....
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::star wars:

Śmiej się śmiej, a ja już announcement szykuje...
 
Mamed Khalidov o walce z Drwalem : Tomek, bardzo Cię szanuję za to co osiągnąłeś w UFC, ale KSW to mój teren, KSW to ja. A Ty na KSW męczyłeś się ze Strusem, przegrałeś z Materlą po którym się przejechałem, więc mam dla Ciebie złe wieści - przegrasz, bo jesteś tylko przeszkodą na drodze do budowania mojego legacy.
 
Śmiej się śmiej, a ja już announcement szykuje...
;/ ;/ ;/

Mamed Khalidov o walce z Drwalem : Tomek, bardzo Cię szanuję za to co osiągnąłeś w UFC, ale KSW to mój teren, KSW to ja. A Ty na KSW męczyłeś się ze Strusem, przegrałeś z Materlą po którym się przejechałem, więc mam dla Ciebie złe wieści - przegrasz, bo jesteś tylko przeszkodą na drodze do budowania mojego legacy.
Ciekawe co na to @Assocati
 
Mamed Khalidov o walce z Drwalem : Tomek, bardzo Cię szanuję za to co osiągnąłeś w UFC, ale KSW to mój teren, KSW to ja. A Ty na KSW męczyłeś się ze Strusem, przegrałeś z Materlą po którym się przejechałem, więc mam dla Ciebie złe wieści - przegrasz, bo jesteś tylko przeszkodą na drodze do budowania mojego legacy.

W walce z Materlą byłem po kontuzji, praktycznie nie przygotowany a prawie go ubiłem, przed walką ze strusem czterech liter nie ruszałem z kanapy do momentu 5 minut przed walką. Tu będzie wyglądało to inaczej.
Mamed to dobry zawodnik, ale wywierając presje w stójce często się gubi i właśnie to jest klucz do zwycięstwa. TKO R2.

Więcej info w Co-Main evencie.
 
Filmik na yt przed KSW 45 Szymański w garniturze i białym okrągłym kapeluszu:
"Elo elo siemano tu Romano Soprano. Zawadzki złamał omerte, a mnie wyznaczono do wykonania wyroku, publiczna egzekucja odbędzie się na KSW 45. Tylko od was zależy czy okaże mu litość i skończę to szybko. A teraz aliwederczi, idę zbierać haracze z moim kumplem Adrianem!"
 
Ich trzeci pojedynek budzi ciągle emocje. Panowie mają sobie ciągle coś do udowodnienia. Który z nich zbliży się do walki o pas. Który z nich zbliży się do wielkich wyzwań, a który z hukiem wpadnie w otchłań Walusi itp. GALA W CZWARTEK O 20:00
NARKUN VS RELJIC
@Arlovski vs. @Halny
Jak się zapatruję na tę walkę? Był już szybki nokaut na Goranie więc teraz może uda się go poddać ;) Żartuję oczywiście, szanuje Relicja i myślę, że między nami nie ma złej krwi. To tyle a teraz lecę na trening. Pozdrawiam fanów, trzymajcie kciuki bo to już w ten czwartek!
 
Były zawodnik FEN i aktualny zawodnik KSW - Michał Michalski - był dziś gościem magazynu sportów walki u Andrzeja Janisza i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego w PR24. Poniżej skrót najciekawszych informacji:
• Na dzień przed walką czuje się świetnie;
• Część przygotowań spędził w Ankosie, trenując wspólnie m.in. z Borysem Mańkowskim;
• Drugą część przygotowań spędził w Spirit Dojo, trenując z Paulem Daleyem;
• W narożniku podczas KSW 45 pojawi się Paul Daley i manager Michalskiego;
• Michał planuje zmienić klub na Berserkers Team;
• Pojawiła się oferta jednorazowego występu na Abu Dhabi Warriors i poważnie ją rozważamy;
• Kułak jest bardziej niebezpieczny niż Bandel, ale to nadal emeryt do przejścia;
• Po wygranej nad Krzyśkiem będziemy się starać o jakiegoś zagranicznego rywala;
 
KSW 45 typowanie (nie wiem czy nie za wcześnie, ale potem dziś i jutro mogę nie mieć głowy na takie pierdy)

Thorevska vs. Badurek - Iza będzie miała w tej walce przewagę siły i sadła nad drobną Leną. Plotki głoszą, że dla Badurek taktykę przygotowuje nowy manager i myślę, że to zdecyduje o wygranej nad Leną. Badurek, decyzja

Ziółkowski vs. Teodorczuk
- zawodnicy @Gaara słyną z efektowności i myślę, że Marian skończy walkę przed czasem. Ziółkowski, (T)KO 2 runda

Różewski vs. Bandel - nie jestem fanem Emila, ale passę ma dobrą, a wszyscy wiemy jakie luki ma Bandel. Zawodnik poziomu Różewskiego nie powinien mieć problemu z ich wykorzystaniem. Różewski, (T)KO 2 runda

Zając vs Wilk.... Różański :) -
brutalny styl walki Adama może spowodować powtórkę z ostatniej walki Maćka, lecz wg mojej najlepszej wiedzy, to Berserker ma lepsze przygotowanie taktyczne do pojedynku, dlatego wytypuję Maćka przez decyzję

Gamrot vs Szulakowski - sparing dla byłego mistrza KSW. Gamrot, (T)KO 1 runda

Fucz vs. Chojnoska - mając w pamięci pojedynek Marty z Kowalkiewicz sto lat temu i dobrą dyspozycję Fucz w ostatniej walce, stawiam na starszą z nich. Fucz, decyzja

Szymański vs. Zawadzki -
jak Mateusz zesra się to przegra, jak się nie zesra...to też przegra. Szymański, decyzja

Kułak vs. Michalski - Kułak zbiera tylko hajs na emeryturę i tylko fanaberie @Droni decydują o tym, że jest on na rozpisce. Michalski, decyzja

Narkun vs. Rejlic - kto wie, na co stać Gorana pod wodzą nowego menadżera. Obaj nie porwali w ostatnich walkach, stąd patriotyczny typ na Narkuna przez decyzję

Stasiak vs. Sowiński - Artur stracił ostatnio pas i nie przestaje kopiować Conora, za to Stasiak zyskał nowego menadżera chętnego walki o najwyższe cele. @Puczi ostatnio jest mało aktywny i być może zaniedbał swojego zawodnika, dlatego postawię na Stasiaka przez decyzję.

Szymuszowski vs. Taylor - zestaw umiejętności Polaka powinien wystarczyć na jednowymiarowego Amerykanina. Szymuszowski przez decyzję

Materla vs. Gracie
- pomimo obycia Michała w parterze, Gracie dysponuje innym poziomem BJJ i może poddać każdego. Warto jednak pamietać, że Roger nie ma wgl stójki i w trakcie 3 rund powinno to być na tyle widoczne w pewnym momencie, że Michał go ubije. Materla TKO 3 runda.
 
@mmag
Czekałem cały dzień, aby odpisać o Kułaku, fanaberie ?
Ostatnie 3 walki Krzysztofa
W - Maciej Jewtuszko (KO) - KSW 34
L - Karl Amoussou (SUB) - KSW 37
W - Paweł Kiełek (MD) - KSW 42

BŁAGAJ O LITOŚĆ ! Mistrzuuuuuuuuuu
 
Moje krótkie typowanie:
Materla vs. Gracie
Szymuszowski vs Taylor
Sowiński vs Stasiak
Narkun vs. Reljic
Kułak
vs Michalski
Szymański vs Zawadzki
Chojnoska vs Fucz
Gamrot vs Szulakowski
Różański vs Zając
Różewski
vs Bandel
Ziółkowski vs Teodorczuk
Tkhorevska
vs Badurek
 
Raczej chodzi mu o realizm, gdzie Kułak na 40 odsłonach KSW w rzeczywistości, chyba na wózku inwalidzkim w pierwszym rzędzie, dziadek. :D
spokojnie on ma wciąż 37 lat :D, wróżyłeś, że w wieku 37 lat Grabowski będzie w czołówce w UFC :D
 
spokojnie on ma wciąż 37 lat :D, wróżyłeś, że w wieku 37 lat Grabowski będzie w czołówce w UFC :D

Nie wiem po chuj przekręcasz moje słowa, twierdziłem, że utrzyma się w UFC w 2017. I nadal tak twierdzę, mimo, ze dał dupy z czarnym.
 
prawdziwy test dla Kułaka już jutro jak wygra zorganizuje mu jeszcze jedną bardzo dużą walkę, jak przegra to odetnie kupon po raz ostatni.

Jak Kułak wygra, to chętnie Saidov po ewentualnej wygranej z Fabińskim skopie mu dupsko :) po porażce w sumie też, co by go odesłać na stałe na leżenie na kanapie.
 
sowi-ski-vs-stasiak.png

Oboje są w szczycie swojej kariery. Oboje wracają po porażce. Oboje w ostatniej walce stworzyli kapitalne widowisko. Kornik jakby stał się ostatnio mniej medialny, w tej chwili to Stasiak przejął kontrolę nad medialnością tego pojedynku. Jedno jest pewne spodziewajmy się 15 minut naparzanki.
CZWARTEK 20:00 chat.mmarocks.pl
SOWIŃSKI VS STASIAK
@Puczi vs. @FLOWRIDER
 
szymuszowski-vs-taylor.png

Jesse Taylor wraca po rocznej przerwie od startów, kiedy ubił Irokeza w jego miejscowości. Od razu na starcie dostaje niezwykle trudnego do przejścia Kamila Szymuszowskiego, który bez wahania może nie jest zbyt widowiskowy, ale jest strasznie skuteczny w tym co robi. Jego serię zwycięstw zatrzymał dopiero Aslambek Saidov na gali w Londynie
KSW 45 CZWARTEK 20:00 chat.mmarocks.pl
@YurikoReload
 
materla-vs-gracie.png

Walka wieczoru na Torwarze. Wracamy do Warszawy po 2 latach, od czasu KSW 34. Wraca również Michał Materla, który wówczas pokonał Piotra Strusa. Cipek się nie poddał, teraz mierzy w pas wagi półcięzkiej, na jego drodze staje Roger Gracie, który chcę mu mocno namieszać w planach. Świetne starcie, szkoda że medialnie zdecydowanie ucichło..
CZWARTEK 20:00 - KSW 44 - chat.mmarocks.pl
@lukasz4493 vs. @JŻuberek
 
Manager Yuriko o walkach swoich podopiecznych i o przyszłości

- Kamil i Marta są bardzo dobrze przygotowani do swoich walk, czuć w nich ogień
- Jeśli Marta wygra z Fucz, zawalczy na KSW 46 o pas mistrzowski z Lipski
- Kamil jeśli wygra z Taylorem, zawalczy z kimś kto jest w czolówce dywizji półśredniej w KSW, albo z dobrym zawodnikiem z zagranicy
- Prachnio aktualnie przebywa w Holandii w Golden Glory gdzie przygotowuje się do walki z Jayem Silvą, nie długo do niego dołączy Bartłomiej Kurczewski który na tej samej gali zawalczy z Hadzovicem w eliminatorze
- Miałem przyjemność oglądać treningi Marcina w Golden Glory, widać moc, coś czuje że będą fajerwerki na KSW 46..
- Rafał Haratyk na razie odpoczywa po przegranej walce z Adam Zającem, będziemy starać się o walkę z wygranym z walki Trybson - Janikowski, o ile Droni nie ma innych planów dla Rafała
- Chciałbym się odnieść do kłamstw które rozpowiadają Jay Silva i jego manager, że niby uciekałem przed nimi, to jest kompletna bujda, tylko została pewnie wymyślona na potrzebę walki Marcina z Jayem...
 
Back
Top