Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni Nigdy nikomu nie odmawialiśmy, zgodziliśmy się już na Melvina poszliśmy na wiele ustępstw a i tak nas wydymano. Było wziąść któregoś ogóra z listy i byłoby widocznie lepiej...

Sasza zastanawia się nad końcem kariery po tej sytuacji, ciężko powiedzieć czy ma sens jego dalszy pościg po pas jak i tak mimo że był mistrzem to traktowano go niepoważnie...

@FLOWRIDER Tu nie chodzi o Sajewskiego, walka byłaby pewnie zacięta ale czy to ma sens...

Uwierz, że ma. Sam Droni pisał, że jak rywal po porażce walczy z zawodnikiem w gazie jak np. Kura po kilku wygranych z rzedu to ma mniejsze szanse na wygraną. Ja tak miałem z Borysem po porażce z Saidovem wziąłem walkę z będącym w gazie Jimem i szybko poległem.

A tak obaj mamy ostatnie loss, więc walka o powrót na szczyt dla Ciebie, a dla mnie o przebicie się do czołówki. To tylko zabawa.

I nie kończ kariery od porażki, spróbuj zakończyć jako zwycięzca.. Wookie czeka na bitwę!
 
@Droni Nigdy nikomu nie odmawialiśmy, zgodziliśmy się już na Melvina poszliśmy na wiele ustępstw a i tak nas wydymano. Było wziąść któregoś ogóra z listy i byłoby widocznie lepiej...

Sasza zastanawia się nad końcem kariery po tej sytuacji, ciężko powiedzieć czy ma sens jego dalszy pościg po pas jak i tak mimo że był mistrzem to traktowano go niepoważnie...

@FLOWRIDER Tu nie chodzi o Sajewskiego, walka byłaby pewnie zacięta ale czy to ma sens...

Tak jak napisał Flow, oczywiście możesz wziąć tą walkę, ale dano Ci dobry przykład
np. Mańkowski,Gamrot
W 1szej walce dawałem Chlewickiemu bardzo duże szanse na zwycięstwo, teraz wątpie żeby zagroził czy Melvinowi czy Kurczewskiego, a walka z Sajewskim to dla jednego i drugiego fifty/fifty. Decyzja więc należy do Ciebie, ja wcześniej proponowałem Ci rywala, Ty jednak chciałeś podwyżki overalla i pensji. Jest zgoda na Sajewskiego czy wolisz zbliżać się do końca kariery? albo szukasz innych wyzwań w sensie nie Sajewski a ktoś inny :D
 
Tylko informuje, że Sajewski podpisał już papiery na KSW46, więc jak Chlewicki stchórzy to, żeby żadnego wyrolowania z karty nie było.
 
Tylko informuje, że Sajewski podpisał już papiery na KSW46, więc jak Chlewicki stchórzy to, żeby żadnego wyrolowania z karty nie było.
Sajewski na 100% ma miejsce w tej karcie, jak Sasza się obsra to tylko na swój koszt, zawalczy nie 2 razy w roku a raz :D
 
Michał Pasternak: W drodze porozumienia z KSW nie zostanie złożony pozew w sprawie trenera Mirka. KSW w zamian daje mi 1000 podwyżki i walkę na KSW47. Oferta ważna przez 10min. @Droni
 
Michał Pasternak: W drodze porozumienia z KSW nie zostanie złożony pozew w sprawie trenera Mirka. KSW w zamian daje mi 1000 podwyżki i walkę na KSW47. Oferta ważna przez 10min. @Droni
Zgodzimy się bo po co się ciągać po sądach. MY JESTEŚMY CZYŚCI i tacy zostajemy !
 
Zgodzimy się bo po co się ciągać po sądach. MY JESTEŚMY CZYŚCI i tacy zostajemy !

Mirosław orzeka: "W ramach ugody z KSW obiecuję, że Michał w kolejnej walce będzie łapać i rzucać. Taktyka ta utoruje mu drogę do 1 zwycięstwa."
 
Mirosław orzeka: "W ramach ugody z KSW obiecuję, że Michał w kolejnej walce będzie łapać i rzucać. Taktyka ta utoruje mu drogę do 1 zwycięstwa."
Co ciekawe doszło do przepychanek po walce Pudzianowskiego z Thompsonem. Co zrobił mu Okniński, proszę napisz.
 
@Droni tak jak Ty dajesz wybór swoim "podopiecznym", tak ja Ci dam wybór w sprawie oprawy graficznej. :cool: Jeśli nie pójdziesz grzecznie spać, to wszystko może wyjść dziś w nocy, albo jutro po południu. Stay tuned. :wink:
 
@Droni tak jak Ty dajesz wybór swoim "podopiecznym", tak ja Ci dam wybór w sprawie oprawy graficznej. :cool: Jeśli nie pójdziesz grzecznie spać, to wszystko może wyjść dziś w nocy, albo jutro po południu. Stay tuned. :wink:
właśnie ja szykuje sie bardzo wnikliwie do spania...
 
Co ciekawe doszło do przepychanek po walce Pudzianowskiego z Thompsonem. Co zrobił mu Okniński, proszę napisz.

Niewpuszczony na halę Mirosław skandował obraźliwe hasła pod areną. Ochrona przyszła by uciszyć delikwenta i doszło do bójki z ochroniarzem. Mirek dawał sobie radę z trzema, łapiąc ich oraz rzucając, ale 4 prysnął gazem, więc Miras wziął nogi za pas i prysnął do domu.
 
właśnie ja szykuje sie bardzo wnikliwie do spania...
A ja kończę jeden plakat. Sprawa jest o tyle pokręcona, bo przecież na czacie mówiłem Ci, że mam na to konkretny pomysł, ale w trakcie pracy wyszło, że nie jestem w stanie zrobić kilku elementów. Więc będzie kilka opcji, a Ty sam sobie wybierzesz najlepszą według Ciebie. :boss:
 
A ja kończę jeden plakat. Sprawa jest o tyle pokręcona, bo przecież na czacie mówiłem Ci, że mam na to konkretny pomysł, ale w trakcie pracy wyszło, że nie jestem w stanie zrobić kilku elementów. Więc będzie kilka opcji, a Ty sam sobie wybierzesz najlepszą według Ciebie. :boss:
Dobrze
Ps.: Nie wiedziałem, że jesteś ze Szczecina :D :D
 
Niewpuszczony na halę Mirosław skandował obraźliwe hasła pod areną. Ochrona przyszła by uciszyć delikwenta i doszło do bójki z ochroniarzem. Mirek dawał sobie radę z trzema, łapiąc ich oraz rzucając, ale 4 prysnął gazem, więc Miras wziął nogi za pas i prysnął do domu.
Mariusz Pudzianowski podobno chcę zaprosić Mirka na sparingi do jego klubu, co Ty na to i jakie zdanie o trenerze Oknińskim ma @nikuya-san
 
W mojej kryształowej kuli widzę, że Ty musisz gdzieś nieopodal mieszkać. :boss:
70 klocków mam do Szczecina, a 30 do Gorzowa :D, w Szczecinie często na meczach bywam, na wyjazdach, gdzie dane jest mi grać :D, ze Stalą Szczecin, Hutnikiem się grało, Salosem, Prawobrzeżem te sprawy :D
 
70 klocków mam do Szczecina, a 30 do Gorzowa :D, w Szczecinie często na meczach bywam, na wyjazdach, gdzie dane jest mi grać :D, ze Stalą Szczecin, Hutnikiem się grało, Salosem, Prawobrzeżem te sprawy :D
Ja bezpośrednio do samego centrum mam +/- kwadrans mam, a z Salosu czy Hutnika znam trochę osób, ale to chyba nie miejsce żeby nazwiskami sypać. :lol:
+ napisz mi na maila (albo tutaj, jak wolisz), z kim Sowiński na 45 się mierzyć będzie.
 
Ja bezpośrednio do samego centrum mam +/- kwadrans mam, a z Salosu czy Hutnika znam trochę osób, ale to chyba nie miejsce żeby nazwiskami sypać. :lol:
+ napisz mi na maila (albo tutaj, jak wolisz), z kim Sowiński na 45 się mierzyć będzie.
Stasiak

Ja już wybieram się do spania więc narazie i powodzenia w plakaciku i dzięki :D dobranoc :D
 
Wielka przerwa od forum miałem spowodowaną problemami rodzinnymi. Z góry przepraszam za nieobecność. Po pierwsze cieszę się że Blagoi wygrał swoją walkę bez mojej pomocy. Jest naprawdę super zawodnikiem i będziemy zaczynać rozmowy o duża podwyżkę w kontrakcie.

Karol Celiński ogłasza oficjalnie zakończenie kariery. Jest już zmęczony walką, nie potrafi sobie poradzić z średniej klasy rywalom. Chciałby podziękować wszystkim kibicom oraz właścicielom KSW za danie mu szansy.

Michał Fijałka chce walczyć na KSW extra, chce się odbudować i powoli piąć się w górę.

@Droni jaki plan na Bułgara?
 
Wielka przerwa od forum miałem spowodowaną problemami rodzinnymi. Z góry przepraszam za nieobecność. Po pierwsze cieszę się że Blagoi wygrał swoją walkę bez mojej pomocy. Jest naprawdę super zawodnikiem i będziemy zaczynać rozmowy o duża podwyżkę w kontrakcie.

Karol Celiński ogłasza oficjalnie zakończenie kariery. Jest już zmęczony walką, nie potrafi sobie poradzić z średniej klasy rywalom. Chciałby podziękować wszystkim kibicom oraz właścicielom KSW za danie mu szansy.

Michał Fijałka chce walczyć na KSW extra, chce się odbudować i powoli piąć się w górę.

@Droni jaki plan na Bułgara?
Witamy w świecie żywych
 
Pudzian o polskim królu trenerów:
Nie zamierzam promować w mediach tego pana. To co na łączyło minęło, powiem tylko że na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
 
Wielka przerwa od forum miałem spowodowaną problemami rodzinnymi. Z góry przepraszam za nieobecność. Po pierwsze cieszę się że Blagoi wygrał swoją walkę bez mojej pomocy. Jest naprawdę super zawodnikiem i będziemy zaczynać rozmowy o duża podwyżkę w kontrakcie.

Karol Celiński ogłasza oficjalnie zakończenie kariery. Jest już zmęczony walką, nie potrafi sobie poradzić z średniej klasy rywalom. Chciałby podziękować wszystkim kibicom oraz właścicielom KSW za danie mu szansy.

Michał Fijałka chce walczyć na KSW extra, chce się odbudować i powoli piąć się w górę.

@Droni jaki plan na Bułgara?

I ZMARTWYCHWSTAŁ SAMOWŁADNIE JAK PRZEPOWIEDZIAŁŁ DOKŁADNIEEEE

Witamy Witamy.
Blagoi KSW 46 z Pudzianowskim jako naturalny obowiązkowy rywal Pudziao - Stadion Narodowy
Rozumiem, że Celiński ma już nigdy nie wejść do klatki - okej, szanuje.
Fijałka - tak, zawalczy na KSW EXTRA 4, Marcin Zontek odpowiedni?
 
I ZMARTWYCHWSTAŁ SAMOWŁADNIE JAK PRZEPOWIEDZIAŁŁ DOKŁADNIEEEE

Witamy Witamy.
Blagoi KSW 46 z Pudzianowskim jako naturalny obowiązkowy rywal Pudziao - Stadion Narodowy
Rozumiem, że Celiński ma już nigdy nie wejść do klatki - okej, szanuje.
Fijałka - tak, zawalczy na KSW EXTRA 4, Marcin Zontek odpowiedni?
Ok, Zontek w sam raz. Tak Celiński nie wraca do klatki, zbyt dużo porażek i obrażeń w walkach.

Co do Walki Blagoi vs Pudzian hmm. Jeżeli Bułgar zobaczy w kontrakcie dużo dolarów to weźmie tą walkę. Powiedz ile możesz zaproponować, a ja rozpatrze ta propozycje. :-)
 
Ok, Zontek w sam raz. Tak Celiński nie wraca do klatki, zbyt dużo porażek i obrażeń w walkach.

Co do Walki Blagoi vs Pudzian hmm. Jeżeli Bułgar zobaczy w kontrakcie dużo dolarów to weźmie tą walkę. Powiedz ile możesz zaproponować, a ja rozpatrze ta propozycje. :-)
gówno mogę zaproponować, maksymalnie 5 tyś dolarów więcej, skoro Bułgar przed walką żarł,pił i odżywiał się w dodatku wyglądając jak wieprz i zero trash-talku, to dopiero gdy w walce z Pudzianem zobaczymy szalejącego w medaich Bułgara, to można pomyśleć o podwyżce.
 
@Droni @FLOWRIDER

Chlewicki zgadza się na walkę z Sajewskim, ale wcześniej chce stoczyć pojedynek na KSW EXTRA 4 o ile ta gala jest wcześniej
KSW Extra 4 ma pełną rozpiskę ponadto jest na końcu kwietnia, a gala KSW 46 na Narodowym jest w czerwcu.
Wcześniej też nie ma miejsca w rozpiskach. Spokojnie Chlewicki będzie miał znowu 2 walki w roku o to bądź spokojny.
 
Pudzian w krótkim wywiadzie po ogłoszeniu walki o pas:
R: Witaj Mariusz wielka walka się szykuję.
MP: Tak, dokładnie, w końcu po tylu latach udało się ugotować kamień.
R: Co sądzisz o Bułgarze?
MP: Dla mnie to nie Bułgar, nazwisko rosyjskie, a wygląd jak Arab. Tacy jak on pocięli mi plandekę w żuku.
R: Widzę, że nie pałasz do niego sympatią.
MP: Zdecydowanie, za dużo nerwów Polakom przysporzył.
 
Back
Top