Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Halny
Ciebie również bardzo zapraszam do gry

KSW 44 w piątek o 21:00 chat.mmarocks.pl Można wysyłać taktyki. Rozpiska jest tutaj - http://cohones.mmarocks.pl/threads/taktyka-forumowa-gra-mma-ksw.26935/

EFC 4 natomiast jutro, jak wam pasuje bardziej 21:00/22:00 czy 22:30 dajcie znak
145 lbs.: Aleksander Georgas (11-5) VS Brandon Melendez (27-26)
145 lbs.: Rafał Rynkowski (13-3) VS Paweł Żygliński (4-5)
155 lbs.: Janusz Staszewski (12-2-1) VS Jakub Kowalewicz (7-7)
155 lbs.: Leszek Krakowski (11-2) VS Juha-Pekka Vainikainen (24-12-2)
155 lbs.: Sebastian Romanowski (13-7-1) VS Ryan Healy (27-16-1)
170 lbs.: Rafał Moks (10-10) VS Rafał Błachuta (12-6)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-5) VS Kerim Abzailov (13-6)
185 lbs.: Antoni Chmielewski (34-16) VS Marcin Naruszczka (15-6-1)
185 lbs.: Oskar Piechota (9-2-1) VS Robert Bryczek (10-4)
185 lbs.: Piotr Strus (10-5-2) VS Piotr Wawrzyniak (9-5)
205 lbs.: Michał Oleksiejczuk (10-5) VS Kyacey Uscola (23-25)
265 lbs.: Tyberiusz Kowalczyk (3-2) VS Łukasz Parobiec (12-6)
265 lbs.: Daniel Omielańczuk (18-8-1) VS Andreas Kraniotakes (20-12-1)
265 lbs.: Akop Szostak (5-1) VS Peter Martin (4-4)
265 lbs.: Szymon Bajor (15-8) VS Christos Piliafas (6-3)
 
Bardzo chętnie, aczkolwiek wieczorami niestety nie bywam w necie, także nie wiem czy to jest dobry pomysł. Chociaż może bym wziął Carmonta? Jest wolny?
Niestety Carmont jest już zajęty ;/

zawodnicy.png
 
Hmmm to w takim razie biorę Amoussou :smile:
Super.
Co do Amoussou w grze narazie
W- Krzysztof Kułak (KO,GnP) - KSW 37
L - Jim Wallhead (SUB,ARMBAR) - KSW 41

Planowana walka: KSW EXTRA 5(Turniejowy MatchUp vs. Amir Sadollah)
 
No bo właśnie coś nie pasowało mi w Twojej wypowiedzi. To oby wygrał, bo ciężka ciekawa kategoria, a Daniela lubię to by się zgrało. :P
no też liczę na to zwycięstwo, tym bardziej że ostatnio przejebał z Economou, który już dostał angaż do KEJESDABLJU
 
Promocja KSW45 rozpoczęta na dobre, mimo iż przed nami gala KSW44, gościem w dziejesienazywo był Damian Stasiak. Na 45 gali spod szyldu KSW zmierzy się on z byłym mistrzem wagi piórkowej Arturem Sowińskim (@Puczi). Damian nie oszczędził słów krytyki względem rywala, poniżej skrót najważniejszych informacji:

- Nie szanuję Kornika jako sportowca, gość bez wstydu korzysta z dopingu. Zbicie 15kg w jeden dzień? No proszę, bez wspomagaczy by się nie obyło.
- Domyślam się, że na naszej walce też będzie sporo cięższy ode mnie, ale będę miał lepszy gameplan niż Koike w ich walce. Nie ograniczam się tylko do parteru.
- Po zwycięstwie będę atakować o walkę o pas.
- Dlaczego to mówię? KSW to biznes, a pieniądze same się nie zarobią
- Kornik nie dość, że ma nieudolny zespół muzyczny to jest marną podróbką gościa od którego kiedyś dostał baty - Conora
- Zaczynam się obawiać, że jak zbierze je także ode mnie to zacznie kopiować mój styl, to gość xero, nie ma własnego stylu
- Walka na KSW45 to walka prawdy z fałszem, nie muszę wyjaśniać po której stronie barykady jestem
- Apel do prezesa @Droni Lewandowskiego: To nasza walka skradnie show na KSW45, szykujcie z Kawulem porządny plik, bo po tej walce niż w wadze piórkowej już nie będzie takie samo
- Zaśmiał się na głos o ofercie Kornika do walki z Pudzianem

@Puczi Liczę na pyskówkę, trash talk - hajs hajs $$$
 
Promocja KSW45 rozpoczęta na dobre, mimo iż przed nami gala KSW44, gościem w dziejesienazywo był Damian Stasiak. Na 45 gali spod szyldu KSW zmierzy się on z byłym mistrzem wagi piórkowej Arturem Sowińskim (@Puczi). Damian nie oszczędził słów krytyki względem rywala, poniżej skrót najważniejszych informacji:

- Nie szanuję Kornika jako sportowca, gość bez wstydu korzysta z dopingu. Zbicie 15kg w jeden dzień? No proszę, bez wspomagaczy by się nie obyło.
- Domyślam się, że na naszej walce też będzie sporo cięższy ode mnie, ale będę miał lepszy gameplan niż Koike w ich walce. Nie ograniczam się tylko do parteru.
- Po zwycięstwie będę atakować o walkę o pas.
- Dlaczego to mówię? KSW to biznes, a pieniądze same się nie zarobią
- Kornik nie dość, że ma nieudolny zespół muzyczny to jest marną podróbką gościa od którego kiedyś dostał baty - Conora
- Zaczynam się obawiać, że jak zbierze je także ode mnie to zacznie kopiować mój styl, to gość xero, nie ma własnego stylu
- Walka na KSW45 to walka prawdy z fałszem, nie muszę wyjaśniać po której stronie barykady jestem
- Apel do prezesa @Droni Lewandowskiego: To nasza walka skradnie show na KSW45, szykujcie z Kawulem porządny plik, bo po tej walce niż w wadze piórkowej już nie będzie takie samo
- Zaśmiał się na głos o ofercie Kornika do walki z Pudzianem

@Puczi Liczę na pyskówkę, trash talk - hajs hajs $$$

TO MI SIĘ PODOBA $$$ !!!
 
Haha Pudzian słynie z tego że lubi gadać głupoty. Mój podopieczny jest w 100% z Bułgarii. Wejdź tylko do klatki a ubije Cie tak jak każdego Polaka z którymi przychodzi mi się mierzyć. @mmag doping? Nigdy w życiu, spójrz jak ja wyglądam, otyły człowiek z piekielna siła ciosu.

W końcu! Dopiero oskarżenia o dopingi Cię ożywiły :D

Pewnie słyszałeś, że przyczyniłeś się do końca kariery KB?
 
W końcu! Dopiero oskarżenia o dopingi Cię ożywiły :D

Pewnie słyszałeś, że przyczyniłeś się do końca kariery KB?
Karol Bedorf jeszcze jedną walkę jak obiecał stoczy, a spróbuje go przekonać do pozostania w tym biznesie.
 
L
W końcu! Dopiero oskarżenia o dopingi Cię ożywiły :D

Pewnie słyszałeś, że przyczyniłeś się do końca kariery KB?
Leszcz jakich mało. Myślał że jego mięśnie coś dadzą a to zwykle drewno... Nie dziwię się że odpuścił po takim nokaucie. Co jak co ale dostał dwa razy wpierdol i to dosyć mocno. PUDZIANA też czas na emeryturę wysłać!
 
L

Leszcz jakich mało. Myślał że jego mięśnie coś dadzą a to zwykle drewno... Nie dziwię się że odpuścił po takim nokaucie. Co jak co ale dostał dwa razy wpierdol i to dosyć mocno. PUDZIANA też czas na emeryturę wysłać!


BLAGOI OFICJALNIE PODPISAŁ NOWY KONTRAKT NA 3 WALKI. Za każdą walkę zgarnie 50tys boksów!
 
L

Leszcz jakich mało. Myślał że jego mięśnie coś dadzą a to zwykle drewno... Nie dziwię się że odpuścił po takim nokaucie. Co jak co ale dostał dwa razy wpierdol i to dosyć mocno. PUDZIANA też czas na emeryturę wysłać!

Ten drewniany leszcz kiedyś rozjebał Kitę, z którym Twój grubasek męczył się 5 rund. Pewnie za dużo kebsów ojebał :D Kogo tak naprawdę pokonałeś? Masz szczęście, że poprostu Blagoi nie leży Karolowi. Takie teksty powodują, że Karol mógłby zmienić zdanie i za trzecim fazem odebrałw koncu co jego! @Droni
 
Ten drewniany leszcz kiedyś rozjebał Kitę, z którym Twój grubasek męczył się 5 rund. Pewnie za dużo kebsów ojebał :D
Od Kity się proszę odpie... no, wiecie co. W rewanżu wciągnie Bedorfa jak Ivanov tego kebsa.
 
Ten drewniany leszcz kiedyś rozjebał Kitę, z którym Twój grubasek męczył się 5 rund. Pewnie za dużo kebsów ojebał :D Kogo tak naprawdę pokonałeś? Masz szczęście, że poprostu Blagoi nie leży Karolowi. Takie teksty powodują, że Karol mógłby zmienić zdanie i za trzecim fazem odebrałw koncu co jego! @Droni

Prawda jest taka, że mimo tych 2 krótkich walk, Ci dwaj panowie mają coś jeszcze sobie do wytłumaczenia i jak widzimy konflikt się nie kończy, tylko tym razem Karol będzie musiał przejść wyboistą drogę do walki z Ivanovem, eliminując resztę dywizji.
 
Back
Top