Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Pudzian w krótkim wywiadzie po ogłoszeniu walki o pas:
R: Witaj Mariusz wielka walka się szykuję.
MP: Tak, dokładnie, w końcu po tylu latach udało się ugotować kamień.
R: Co sądzisz o Bułgarze?
MP: Dla mnie to nie Bułgar, nazwisko rosyjskie, a wygląd jak Arab. Tacy jak on pocięli mi plandekę w żuku.
R: Widzę, że nie pałasz do niego sympatią.
MP: Zdecydowanie, za dużo nerwów Polakom przysporzył.

Haha! :D ciekawe co na to @Sompa
 
20 stycznia - Atlas Arena - Łódź - KSW 44 - PPV
3 marca - Torwar - Warszawa - KSW 45 - POLSAT
21 kwietnia - KSW EXTRA 4 - Bydgoszcz - POLSAT SPORT
23 czerwca - PGE Narodowy - Warszawa - Stadion - KSW 46 - PPV
21 lipca - Hala MOSIR - Zielona Góra - KSW EXTRA 5 - POLSAT SPORT
20 sierpnia - Ergo Arena - Gdańsk - KSW 47 - PPV
29 września - The SSE Hydro - Glasgow - KSW 48 - PPV
10 listopad - Hala Stulecia - Wrocław - KSW 49 - POLSAT
15 grudzień - Tauron Arena - Kraków - KSW 50 - PPV
 
nie ma FIGHT CLUB, jest cały czas EXTRA.
Aj tam gadasz, ostatnio zestawiliśmy Fight Club, czyli same walki bez turniejów. Potem znowu pomylisz i na plakacie napiszę coś kompletnie innego niż jest w rzeczywistości. :lol:
 
Aj tam gadasz, ostatnio zestawiliśmy Fight Club, czyli same walki bez turniejów. Potem znowu pomylisz i na plakacie napiszę coś kompletnie innego niż jest w rzeczywistości. :lol:
Wszystkie są Extra Spajkuś :D
 
Pudzian w krótkim wywiadzie po ogłoszeniu walki o pas:
R: Witaj Mariusz wielka walka się szykuję.
MP: Tak, dokładnie, w końcu po tylu latach udało się ugotować kamień.
R: Co sądzisz o Bułgarze?
MP: Dla mnie to nie Bułgar, nazwisko rosyjskie, a wygląd jak Arab. Tacy jak on pocięli mi plandekę w żuku.
R: Widzę, że nie pałasz do niego sympatią.
MP: Zdecydowanie, za dużo nerwów Polakom przysporzył.

Haha Pudzian słynie z tego że lubi gadać głupoty. Mój podopieczny jest w 100% z Bułgarii. Wejdź tylko do klatki a ubije Cie tak jak każdego Polaka z którymi przychodzi mi się mierzyć. @mmag doping? Nigdy w życiu, spójrz jak ja wyglądam, otyły człowiek z piekielna siła ciosu.
 
@Droni nadal czekam na propozycję gaży. Walka z Pudzianem to jednak duża promocja ja swoje walki toczę ciekawie, wygrywam zdecydowanie oraz jestem medialna osoba. Dodatkowo dodam że interesuje się mną UFC oraz Bellator któzi dają dużo więcej niż te marne 15 kafli. Lubię waszą organizację ale bije się dla hajsu. W głowie mam już kwotę jaką chciałbym zobaczyć, lecz pierw chce wysłuchać ofert.
 
@Droni nadal czekam na propozycję gaży. Walka z Pudzianem to jednak duża promocja ja swoje walki toczę ciekawie, wygrywam zdecydowanie oraz jestem medialna osoba. Dodatkowo dodam że interesuje się mną UFC oraz Bellator któzi dają dużo więcej niż te marne 15 kafli. Lubię waszą organizację ale bije się dla hajsu. W głowie mam już kwotę jaką chciałbym zobaczyć, lecz pierw chce wysłuchać ofert.
E-mail poszedł z ofertą.
 
@Droni nadal czekam na propozycję gaży. Walka z Pudzianem to jednak duża promocja ja swoje walki toczę ciekawie, wygrywam zdecydowanie oraz jestem medialna osoba. Dodatkowo dodam że interesuje się mną UFC oraz Bellator któzi dają dużo więcej niż te marne 15 kafli. Lubię waszą organizację ale bije się dla hajsu. W głowie mam już kwotę jaką chciałbym zobaczyć, lecz pierw chce wysłuchać ofert.

Racja, co jak co mistrzowie powinni zarabiać sporo.
 
Tacy też, ale mistrzowie za sam fakt posiadania pasa powinni mieć +$$ w kontrakcie, które anulowałby się po jego utracie na przykład.
No to fakt, ale te dodatkowe zielone w kontrakcie nie powinny być nie wiadomo jak duże. Pragnę przypomnieć, że organizacja gal to nadal interes, który ma się zwracać. Po co mam płacić sto tysięcy zielonych mistrzowi, który nie przyciąga tłumów i nie potrafi nawet w połowie zwrócić tej stawki?
 
No to fakt, ale te dodatkowe zielone w kontrakcie nie powinny być nie wiadomo jak duże. Pragnę przypomnieć, że organizacja gal to nadal interes, który ma się zwracać. Po co mam płacić sto tysięcy zielonych mistrzowi, który nie przyciąga tłumów i nie potrafi nawet w połowie zwrócić tej stawki?
bardzo mądrze!
 
Back
Top