Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Janusz D. przy okazji KSW 43:
-Dawno nie trenował
-Trzyma diete obrotową , gdzie się obraca tam je
-Był ostatnio na sparingach z Michałem W. i o dziwno ciągle go podawał w parterze
-Nie daje szans Michałowi w walce z Damianem
-Cieszy sie , ze dawał rade z Michałem pomimo , ze dawno nie trenował
- W razie kontuzji jest w stanie zawalczyć na KSW
- Przegrał ostatnio walkę z Litwinem o rekordzie 3-24 przez nokaut w 14 sekundzie
-Kupił sobie sztangę i hantle aby zacząć ćwiczyć w domu


:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Last edited:
Michał Włodarek na Facebooku: Damian, może już czas, aby odpuścić sobie sparingi z Velasquezem? Widzę, że ilość przyjętych ciosów w AKA robi u ciebie ogromne spustoszenie, bo jak inaczej wytłumaczyć ten bełkot, który z siebie wydobyłeś po ostatniej gali? Brak zapasów? Czy ty wiesz z kim w ogóle walczysz?!
 
THUMB_PAN_michal_materla_2.jpg


Michał Materla:
" Przyznaję że w pierwszej rundzie trochę zlekceważyłem rywala, niepotrzebnie oddałem mu inicjatywę ale wiedziałem że ta walka i tak będzie wygrana. Czułem że nokaut przyjdzie prędzej czy póżniej gdy wylądujemy na ziemi. Odnośnie kolejnego rywala celuję wysoko, chcę walki z mistrzem Stringerem przy pierwszej możliwej okazji. Jeżeli Vegh lub Stringer wypadną z walki na KSW 44 jestem w stanie wejść w zastępstwo"

Mendadżer Saszy i Materli po gali:
- Cieszę się z sukcesu Michała, teraz celujemy w pas mistrzowski aby odebrać go niemcowi,
- Sasza jest podłamany rezultatem walki, oczekujemy od właścicieli natychmiastowego rewanżu (tak jak dostał go po brutalnej porażce z nami Gamrot),
- Guillard jest do ogrania, dziś był lepszy ale to nie jest nasze ostatnie słowo.
 
THUMB_PAN_michal_materla_2.jpg


Michał Materla:
" Przyznaję że w pierwszej rundzie trochę zlekceważyłem rywala, niepotrzebnie oddałem mu inicjatywę ale wiedziałem że ta walka i tak będzie wygrana. Czułem że nokaut przyjdzie prędzej czy póżniej gdy wylądujemy na ziemi. Odnośnie kolejnego rywala celuję wysoko, chcę walki z mistrzem Stringerem przy pierwszej możliwej okazji. Jeżeli Vegh lub Stringer wypadną z walki na KSW 44 jestem w stanie wejść w zastępstwo"

Mendadżer Saszy i Materli po gali:
- Cieszę się z sukcesu Michała, teraz celujemy w pas mistrzowski aby odebrać go niemcowi,
- Sasza jest podłamany rezultatem walki, oczekujemy od właścicieli natychmiastowego rewanżu (tak jak dostał go po brutalnej porażce z nami Gamrot),
- Guillard jest do ogrania, dziś był lepszy ale to nie jest nasze ostatnie słowo.

Michał zawalczy w Main Evencie KSW 45, planowanymi rywalami są
-Roger Gracie
-Francis Carmont

W razie zwycięstwa walka o pas

Chlewicki dostanie szansę, ale na pewno nie z Melvinem, walka była krótka i jednostronna nikt tego nie wykupi
Możemy dać występ Łukaszowi z innym Łukaszem na KSW 46 na Narodowym - Sajewskim.
 
zawodnicy.png


Falcao nie zawalczy z Silvą, bo oboje są na innym etapie kariery.
Falcao pozwolimy po raz ostatni zawalczyć w karierze na KSW, w drugiej części roku ze zwycięzcą pojedynku Zając vs. Różański (chyba, że jak wygra Różański, to Spike się nie zxgodzi)

a Jay Silva stoczy pojedynek w wadze półciężkiej z.. Marcinem Prachnio, Damian już się zgodził, co na to @YurikoReload
KSW 46
 
Michał Włodarek na Facebooku: Damian, może już czas, aby odpuścić sobie sparingi z Velasquezem? Widzę, że ilość przyjętych ciosów w AKA robi u ciebie ogromne spustoszenie, bo jak inaczej wytłumaczyć ten bełkot, który z siebie wydobyłeś po ostatniej gali? Brak zapasów? Czy ty wiesz z kim w ogóle walczysz?!
Damian Grabowski:
Nie interesuje mnie co o mnie sadzisz . Udowodnie wszystkim ze jestem na innym poziomie, poziomie na ktory ty sie nigdy nie dostaniesz . Walka ze mną to dla ciebie zaszczyt .
 
Falcao nie zawalczy z Silvą, bo oboje są na innym etapie kariery.

To na luj ten trash talk zaczynałem :lol:


To ja biere Carmonta i Zombiego o ile mozna prosic.
 
ja jestem za jak najbardziej co na to @YurikoReload

Jak najbardziej, co ma być to się nie odstanie

Bartłomiej Kurczewski po walce z Sajewskim
"Jestem dumny z kolejnej mojej wygranej w KSW, w drugiej rundzie wprawdzie były kłopoty, ale dałem radę i pokazałem że jestem jednym z lepszych w tej dywizji, teraz czas na kolejne wyzwanie

Marcin Prachnio po walce z Materlą
"Dałem przysłowiowo dupy, miałem Materlę już w pierwszej rundzie, ale zabrakło postawienie kropki nad i do tego kondycha mi siadała, ale nie zmienia to faktu że Materla jest szklany do potęgi, każdy lepszy w 93 ma go na strzała, natomiast bardzo mnie cieszy że przegrał ten siurek Silva, Dżej szykuj się że cie zniszczę, ja nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w KSW!" :rofl::lol:
 
Jak najbardziej, co ma być to się nie odstanie

Bartłomiej Kurczewski po walce z Sajewskim
"Jestem dumny z kolejnej mojej wygranej w KSW, w drugiej rundzie wprawdzie były kłopoty, ale dałem radę i pokazałem że jestem jednym z lepszych w tej dywizji, teraz czas na kolejne wyzwanie

Marcin Prachnio po walce z Materlą
"Dałem przysłowiowo dupy, miałem Materlę już w pierwszej rundzie, ale zabrakło postawienie kropki nad i do tego kondycha mi siadała, ale nie zmienia to faktu że Materla jest szklany do potęgi, każdy lepszy w 93 ma go na strzała, natomiast bardzo mnie cieszy że przegrał ten siurek Silva, Dżej szykuj się że cie zniszczę, ja nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa w KSW!" :rofl::lol:

co do "Karczewskiego"

to na KSW 46 jestem w stanie załatwić mu walkę - oficjalny eliminator do walki o pas - Jego rywalem Damir Hadzovic :) - czy jest zgoda?
 
Jest zgoda, jednak Bartek bardziej wolałby walczyć z Chlewickim, ale Hadzovic też pasuje, mam nadzieje że jak Bartek wygra to dostanie walke o pas(chce się upewnić) :D
 
Jest zgoda, jednak Bartek bardziej wolałby walczyć z Chlewickim, ale Hadzovic też pasuje, mam nadzieje że jak Bartek wygra to dostanie walke o pas(chce się upewnić) :D
Tak, a jeżeli walczyłby z Chlewickim, to niedałbym takiej walki o pas, chcę zestawiać zazwyczaj wygranego z wygranym, a i Kurczewski i Hadzovic są na Topie, z punktu sportowego będzie to świetne zestawienie.
 
@Droni rzadko jestem na czacie kiedy są gale, bo piątek czy sobota wieczorem to czas w którym na cohones jestem zawsze nie aktywny.
 
@Droni Walka Kurczewski vs Hadzovic eliminatorem ? Dobre jaja... Niekonsekwencja w ustalaniu walk jest bardzo duża, z Chlewickim Gamrot też nie miał prawa walczyć o pas po przegranej a jednak walczył...
Poszliśmy na duże ustępstwa w kwestii walki z Melvinem, mogliśmy wziąść walkę z jakimś ogórem i byłoby ok...

Walka Chlewicki-Kurczewski nam pasuje, inny matchup będzie śmieszny
 
@Droni Walka Kurczewski vs Hadzovic eliminatorem ? Dobre jaja... Niekonsekwencja w ustalaniu walk jest bardzo duża, z Chlewickim Gamrot też nie miał prawa walczyć o pas po przegranej a jednak walczył...
Poszliśmy na duże ustępstwa w kwestii walki z Melvinem, mogliśmy wziąść walkę z jakimś ogórem i byłoby ok...

Walka Chlewicki-Kurczewski nam pasuje, inny matchup będzie śmieszny
po tym wpierdolu z rąk Melvina? Nigdy w życiu, najpierw Chlewicki musi się "odbudować" i udowodnić, że zasługuje na wielkie walki. Jak pokona Sajewskiego pomyślimy o rewanżu, na Kurczewskiego nie chcemy się zgodzić, bo w tej chwili Kura poszedł mocno do przodu, a Sasza mocno w dół.
 
po tym wpierdolu z rąk Melvina? Nigdy w życiu, najpierw Chlewicki musi się "odbudować" i udowodnić, że zasługuje na wielkie walki. Jak pokona Sajewskiego pomyślimy o rewanżu, na Kurczewskiego nie chcemy się zgodzić, bo w tej chwili Kura poszedł mocno do przodu, a Sasza mocno w dół.

Po tym wpierdolu z rąk Chlewickiego jakim cudem natychmiastowy rewanż dostał w takim razie Gamrot ? Pisałem wtedy że nie chcę z nim walczyć bo ma porażkę i musi z kimś wygrać to to olałeś... Dlaczego ?:)

To akurat sensu nie ma,
 
Po tym wpierdolu z rąk Chlewickiego jakim cudem natychmiastowy rewanż dostał w takim razie Gamrot ? Pisałem wtedy że nie chcę z nim walczyć bo ma porażkę i musi z kimś wygrać to to olałeś... Dlaczego ?:)

To akurat sensu nie ma,

Bo ja jestem takim Dana White Polskiej sceny MMA, układy układziki. Gamrot był moją gwiazdą, nie dał rady, zawiódł. Na Chlewickim po tym wpierdolu nie zrobie kasiory.
 
Oświadczenie po gali:

Wszyscy widzieliśmy wczorajszy przebieg walki i przyznajmy szczerze - nie na to liczyliśmy. Karol już doszedł do siebie. Pomimo faktu, że nie jest jeszcze najstarszy i mógłby dać wiele walk, to zdecydowaliśmy o stoczeniu ostatniej pożegnanej walki. Głównymi powodami tej decyzji jest niewytłumaczalny problem z pokonaniem Bułgara oraz brak nowych wartościowych rywali w naszej dywizji.

Kogo chcielibyśmy w ostatniej walce? Wymarzonym rywalem zawsze był Fedor i gdyby @Droni mógł go przywrocić do gry na ostatnią walkę, bylibyśmy bardzo usatysfakcjonowani.
 
Po tym wpierdolu z rąk Chlewickiego jakim cudem natychmiastowy rewanż dostał w takim razie Gamrot ? Pisałem wtedy że nie chcę z nim walczyć bo ma porażkę i musi z kimś wygrać to to olałeś... Dlaczego ?:)

To akurat sensu nie ma,

Panie, nie dygaj! Parterowcy Sajewski i Chlewicki dadzą pokaz umiejętności na miarę bonusu. Chyba ze Saszka obesrał portki, obiecuję z własnej kieszeni wyłożyć na pampersy. - Flowrider na TT.
 
Panie, nie dygaj! Parterowcy Sajewski i Chlewicki dadzą pokaz umiejętności na miarę bonusu. Chyba ze Saszka obesrał portki, obiecuję z własnej kieszeni wyłożyć na pampersy. - Flowrider na TT.
Dana Lewandowski - I like it.
 
@Droni Nigdy nikomu nie odmawialiśmy, zgodziliśmy się już na Melvina poszliśmy na wiele ustępstw a i tak nas wydymano. Było wziąść któregoś ogóra z listy i byłoby widocznie lepiej...

Sasza zastanawia się nad końcem kariery po tej sytuacji, ciężko powiedzieć czy ma sens jego dalszy pościg po pas jak i tak mimo że był mistrzem to traktowano go niepoważnie...

@FLOWRIDER Tu nie chodzi o Sajewskiego, walka byłaby pewnie zacięta ale czy to ma sens...
 
Back
Top