Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
tv9ok0.png

KSW EXTRA 3/ KSW FIGHT CLUB: Andryszak vs. Maciejewski - plakat
Dziękuje @Spike
 
Dodam też, że im więcej zawodnik zarabia, tym mniej może walczyć, to do tych którzy już by się chętnie popluli o wynagrodzenie.
 
Cfs9Ko.png

Jedna z najdroższych w historii walk w KSW. Martin Lewandowski postanowił żyć dobrze z Rosjanami i zaprosił do zabawy w klatce KSW samego Fedora Emelianenko, to już drugi powrót z emerytury Fedora, jego rywalem będzie bestia z USA. Pluszowy Miś vs. Nasterydowana parówa.
Emelianenko vs. Lashley
@Mr.Robot
 
@Droni ja biorę tylko Ciężkich zawodników. Wziął bym Hansa by ubić Janka, ale nie będę brał mistrza. Jeżeli przegra z Jankiem to wtedy go wezmę.
 
Od tej gali każdy z managerów jest proszony o dodanie piosenki, przy której zawodnik wyjdzie na gali.
 
TYPOWANIE !
MAIN EVENT:

265 lbs.: Fedor Emelianenko (36-5) VS Bobby Lashley (16-2) - W walce wieczoru postawie na niespodziankę, chociaż dla mnie nie będzie ona jakaś wielka. Fedor jest już cieniem samego siebie, niepotrzebne próby powrotu z emerytury. Tylko pieniądze w tej chwili mu w głowie, nie chcę iść do UFC, bo wie jak się skończy dla niego praktycznie każda walka. Lashley o ile zbyt szybko się nie wystrzela może zrobić wiele krzywdy Fedorowi. Lashley by TKO 1rd
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (19-4) © VS Kamil Szymuszowski (16-4) - Jak można po takim zwycięstwie jakie Saidov odniósł na KSW 39 stawiać przeciwko niemu, a no można... Kamil Szymuszowski to jest strasznie nudnawy zawodnik, ale zabójczo skuteczny, jeżeli Aslambek nie trafi jakąś potężną bombą z góry w parterze, to Kamil wypunktuje go na dystansie 5 rund. Szymuszowski by MD
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (24-7-3) © VS Jan Błachowicz (19-6) - W tej walce postawię, że na końcu usłyszymy "AND THE STILL". Błachowicz dojrzeje do tego stopnia, że nawet w KSW nie będzie mu lekko. Za szybko uwierzył w siebie po walce z Szwedem Latifim. Zderzy się po raz kolejny z brutalną rzeczywistością. Stringer by SUB 5rd
170 lbs.: Jim Wallhead (30-10) VS Karl Amoussou (22-7-2) - Jedno ze starć na których bardzo czekam. Jim Wallhead musiał zmierzyć się z 1szą porażką w KSW. Jego rywalem będzie weteran Bellatora, Francuz Amoussou na pewno nie odda szybko walki. Czeka nas ciężki 3-rundowy bój. Wallhead by UD
155 lbs.: Piotr Hallmann (17-5) VS Melvin Guillard (34-16-2) - Jestem zdania, że Płetwal za bardzo uwierzy w swoje umiejętności stójkowe, a tam nadzieje się na petardę z rąk Guillarda. Guillard by KO 2rd
185 lbs.: Aziz Karaoglu (10-7) VS Tomasz Drwal (22-6-1) - Jeżeli Drwal nie zabawi się w Jaya Silvę czy Mameda Chalidowa i pójdzie rozsądnie w parter to szybciutko podda zabijake z Islamu. Drwal by SUB 2rd
Open.: Michał Włodarek (8-2) VS Kamil Waluś (6-4) - Jeżeli tym razem Komar zawiedzie, to chyba nie ma co szukać w KSW, Waluś pewnie na ważenie wniesie pierdyliard kilogramów. Prawdopodobnie Włodarek obniży jego wszystkie słabości. Włodarek by TKO 2rd
Woman.: Ariane Lipski (9-3) VS Lena Tkhorevska (6-3) - Najpiękniejsza walka gali, Lena zderzy się z warunkami fizycznymi Ariane, to będzie nie do przejścia. Lipski by TKO 3rd
Woman.: Katarzyna Lubońska (5-1) VS Kamila Porczyk (4-0) - Katarzyna Lubońska ma gorszy bilans w KSW niż Kamila Porczyk, ale absolutnie nie widze jak miałaby wygrać tę walkę Kamila. Lubońska by SUB2rd
UNDERCARD:
170 lbs.: Marcin Bandel (16-4) VS Michał Michalski (8-1) - Postawię w tej walce na niespodziankę. Michalski to jeden z niewielu zawodników FEN, którzy przeistoczył się z rzemieślnika w pełnego rodem fightera MMA. Uważam, że dla Bandla siła,agresywność i przebojość Michała będzie nie do przejścia. Michalski by UD
170 lbs.: Paweł Pawlak (13-2) VS Amir Sadollah (7-6) - To będzie spore wyzwanie dla Pawlaka. Widzieliśmy jak powaznie potrafił zagrozić Szymuszowskiego Sadollah, a ja jestem zdania, że Kamil jest jedną półkę wyżej niż Plastuś. Jednak walka będzie bliska na korzyść Pawlaka. Pawlak by SD
170 lbs.: Emil Różewski (8-1) VS Keith Wisniewski (29-15-1) - Różewski zaskoczył w debiucie w KSW i nie dał szans Zawadzie, to samo można powiedzieć o Wisniewskim, który wrócił z emerytury i skopał dupę Moksowi. Tym razem Polak będzie górą. Różewski by UD
 
Najnowszy wywiad z Pudzianem.
R: Witaj Mariusz czy trzecia walka z Thompsonem to prawda?
MP: Myślę, że mogę oficjalnie to potwierdzić tak to prawda, wyjaśnimy sobie kilka starych spraw.
R: Ostatnio twoi szefowie podali oficjalne zarobki zawodników, trzeba przyznać że 100 tys dolarów wpływa na wyobraźnię.
MP: Z mojego kontraktu jestem zadowolony, do pierwszego mi starcza.
R: To prawda, że niedługo kończysz karierę?
MP: Tak jak powtarzałem młodszy nie będę. Zostały mi dwie walki w kontrakcie. Moja ostatnia walka to będzie wielka bomba.
R: Jak podejdziesz do nadchodzącej walki?
MP: Tak jak zwykle na pewno nie na hura. Po ostatnich występach mam już wypracowaną taktykę, z której jestem zadowolony.
R: Czy walka z Fedorem jest realna?
MP: Może tak, może nie któż to wie. Wszystko się wyjaśni po KSW 43.
R: Dziękuję, za wywiad powodzenia.
MP: Również dziękuję.
 
1nzp0m.jpg

Najnowszy wywiad z Janem Błachowiczem przeprowadzony przez redaktorów MMARocks. Poniżej najważniejsze informacje:
• Jest w dobrej formie, na wagę wniesie trochę poniżej 93kg;
• Do tej walki przygotowywał się w Warszawie;
• Uważa że KSW robi robotę rozbudowując jego dywizję - jest lepiej niż wtedy, kiedy odchodził z organizacji;
• W wadze półciężkiej jest kilka ciekawych nazwisk, z którymi chciałby stoczyć walkę;
• Słyszał o przejściu Materli do -93 i stwierdził, że nie chciałby się z nim zmierzyć, w pewnym stopniu czuje respekt do Michała;
• Uważa że Hans jest dobrym zawodnikiem i mieć go na rozkładzie to będzie dobre odbicie się od dna;
• Zrobi wszystko, żeby pas do niego wrócił, wierzy że tak będzie;
• Chciałby zmierzyć się z Veghem, mają sobie coś do wyjaśnienia;
• Nie chce wracać do tematu UFC, potraktował to jako przygodę, wyszło jak wyszło i tyle w tym temacie;



Michał Michalski odwiedził Janisza i Jurasa w audycji "Sport w PR24". Poniżej skrót najważniejszych informacji:
• Cieszy się z przejścia do KSW, uważa tą organizację za dużo bardziej prestiżową niż FEN;
• Mimo zakontraktowania denerwowało go podejście właścicieli do jego osoby: jego walki były kilkukrotnie przekładane, to w pewien sposób lekceważące podejście wobec zawodnika;
• Chciałby w ciągu roku zrobić 2-3 walki w KSW;
• Bandel to dobry grappler, ale kiepski zawodnik MMA;
• Jeśli będzie trzeba, gotowy jest kulać się ze swoim przeciwnikiem w parterze;


ufk4d.jpg
 
MAIN EVENT: KSW 41: FEDOR VS LASHLEY
265 lbs.: Fedor Emelianenko (240 lbs) VS Bobby Lashley (247 lbs)
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
170 lbs.: Aslambek Saidov (170 lbs) © VS Kamil Szymuszowski (169 lbs)
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
205 lbs.: Hans Stringer (205 lbs) © VS Jan Błachowicz (205 lbs)
170 lbs.: Jim Wallhead (170 lbs) VS Karl Amoussou (170 lbs)
155 lbs.: Piotr Hallmann (154 lbs) VS Melvin Guillard (155 lbs)
185 lbs.: Aziz Karaoglu (185 lbs) VS Tomasz Drwal (187 lbs)
Open.: Michał Włodarek (238 lbs) VS Kamil Waluś (287 lbs)
Woman.: Ariane Lipski (125 lbs.:) VS Lena Tkhorevska (123 lbs.:)
Woman.: Katarzyna Lubońska (125 lbs.:) VS Kamila Porczyk (125 lbs.:)
UNDERCARD:
170 lbs.: Marcin Bandel (170 lbs) VS Michał Michalski (170 lbs)
170 lbs.: Paweł Pawlak (170 lbs) VS Amir Sadollah (170 lbs)
170 lbs.: Emil Różewski (170 lbs) VS Keith Wisniewski (169 lbs)

@Assocati
@Mr.Robot
Macie czas do godziny 14:00 na wysłanie taktyki. Pozdrawiam.
 
Przypominam jutro gala od 17:45 w systemie PAY-PER-VIEW,
co do gali KSW 42 to ustalimy termin, będę monitorował, aby nie było wpadki, że w dniu meczu naszych kochanych szczypiornistów.
 
Kamil Szymuszowski po ważeniu

- Ostatnie tygodnie do walki spędził w London Shootfighters, treningi tam dały mu porządnego kopa
- Jest w najlepszej formie w swojej karierze, wierzy że pas będzie jego, mimo że Saidov jest zdecydowanym faworytem
- Jak wielokrotnie wspominał on i jego sztab, ma rozpracowanego Saidova, i we że ta taktyka da mu zwycięstwo
- Podobno jest bardzo nudnym zawodnikiem, jednak sam Kamil za takiego się nie uważa.
- Pozdrawia wszystkich swoich fanów, sztab, managera oraz swoich przyjaciół, i prosi że trzymali za niego kciuki w walce z Saidovem..

Taktyka doszła @Droni?
 
Kamil Szymuszowski po ważeniu

- Ostatnie tygodnie do walki spędził w London Shootfighters, treningi tam dały mu porządnego kopa
- Jest w najlepszej formie w swojej karierze, wierzy że pas będzie jego, mimo że Saidov jest zdecydowanym faworytem
- Jak wielokrotnie wspominał on i jego sztab, ma rozpracowanego Saidova, i we że ta taktyka da mu zwycięstwo
- Podobno jest bardzo nudnym zawodnikiem, jednak sam Kamil za takiego się nie uważa.
- Pozdrawia wszystkich swoich fanów, sztab, managera oraz swoich przyjaciół, i prosi że trzymali za niego kciuki w walce z Saidovem..

Taktyka doszła @Droni?
pewnie.
 
Back
Top