Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Ważenia nie zrobiłem wczoraj, bo byłem zajęty. Zostań z nami raph
Blokuje tylko dobrych zawodników, a serio mam mało czasu. Z mmatycoon też muszę sobie dać spokój, a założyłem organizację i cztery pierwsze gale mi się dobrze udały :sad:
 
Koniec gali i spektakularne zawarcie kontraktu ze znanym zawodnikiem stało się faktem!
upload_2015-12-28_22-48-6.png

Nazwisko będzie ogłoszone na dniach!
 
Blokuje tylko dobrych zawodników, a serio mam mało czasu. Z mmatycoon też muszę sobie dać spokój, a założyłem organizację i cztery pierwsze gale mi się dobrze udały :sad:
no ale wiesz, ja pamietam Cb z UFC, zawsze spoko było, ja też cierpię ostatnio z czasem, dlatego tak mało było o gali w Szczecinie, ale no moze ajkos czas zorganizujesz.
 
12431480_1033649133351814_594247146_n.jpg


Każdy może dobrać teraz po 1 zawodnika więcej +
Każdy może dobrać po 1 zawodniczce więcej
 
12431480_1033649133351814_594247146_n.jpg


Każdy może dobrać teraz po 1 zawodnika więcej +
Każdy może dobrać po 1 zawodniczce więcej
A więc stało się! Do grona zawodników KSW dołącza Melvin "The Young Assassin" Guillard
upload_2015-12-28_23-38-3.png

I dołącza także do grona moich zawodników Klaczek + Kiełek + Guillard + Lena Tkhorevska
 
Nie wiem po ilu zawodników można wziąć więc podam tych których chętnie przytulę z tych co zostali : Pawlak, Kredka i Lubońska. @Droni
 
Nie mam czasu zbytnio teraz bo się przeprowadzam, zrób że Wallhead łapie kontuzje Borysa daj o pas z Aslambkiem i daj moich do puli wolnych zawodników. Dziękuje wszystkim za zabawę.
 
Michał Włodarek po walce: Niestety zawiodłem zarówno siebie jak i swoich fanów. Nie można przegrywać w taki głupi sposób. Jednak wiem, że wrócę bardziej zmotywowany i zdeterminowany, aby odebrać to co mi się należy.
 
Chciałbym zrezygnować z Marrero i wziąć w zamian Damiana Janikowskiego. Jeżeli mogę oczywiście :).
 
2h4l5w8.jpg

Maciej Różański udzielił po gali KSW 38 wywiadu portalowi MMA Rocks, z którego można dowiedzieć się, że:
- Pierwsza runda wyszła kiepsko, bo zjadła go trema związana z oprawą, publiką i skalą gali;
- W swojej opinii uważał, że wygrał rundę, dopiero narożnik uświadomił go, że było inaczej;
- Świetnie czuł się na treningach w Szwecji, cieszy się, że Gustafsson przyleciał na walkę i stanął w jego narożniku;
- Zamierza teraz odpocząć, na matę wróci dopiero za miesiąc jak Reza Madadi, który pomagał mu w przygotowaniach do wygranej walki przyleci na treningi do Berserkerów;
- Cieszy się, że ma sprawnego managera: są w fazie wstępnych negocjacji apropo kolejnej walki, jeszcze nic nie można na ten temat powiedzieć;
- Nie interesuje go walka z nikim, kto walczył na KSW 38;
 
Nie mam czasu zbytnio teraz bo się przeprowadzam, zrób że Wallhead łapie kontuzje Borysa daj o pas z Aslambkiem i daj moich do puli wolnych zawodników. Dziękuje wszystkim za zabawę.

Nie wierzę w to... Kolejna strata i to jeszcze Ty, a wiec swietny produkt marketingowy, jak tak dalej pojdzie to wszystko sie rozsypie...
 
fvK8Be.png

Pierwszą walką na Undercardzie gali w Katowicach będzie pojedynek dwóch powracających ciężkich. Michał Andryszak postara się podtrzymać dobrą serię. Rolles Gracie wrócić do walk z czołówką. Jak będzie tego dowiecie się w niedziele o 18:00 !
 
Flowrider na twitterze:

@mateusz19191010 Melvin Guillard to Twój wielki pan z UFC? Okej, mój zawodnik Kuba Kowalewicz chętnie Cię przywita w KSW. #StopKontraktowaniaDziadkówIOdpadówZUFC @Droni Wojsław, zróbmy to!

@Droni Kurczę, zawodnicy z Fenu w KSW, a nie chce mieć 2 gości z tej samej kategorii wagowej. Jest opcja wymiany Bandla na Damiana Stasiaka?
 
Flowrider na twitterze:

@mateusz19191010 Melvin Guillard to Twój wielki pan z UFC? Okej, mój zawodnik Kuba Kowalewicz chętnie Cię przywita w KSW. #StopKontraktowaniaDziadkówIOdpadówZUFC @Droni Wojsław, zróbmy to!

@Droni Kurczę, zawodnicy z Fenu w KSW, a nie chce mieć 2 gości z tej samej kategorii wagowej. Jest opcja wymiany Bandla na Damiana Stasiaka?
Szkoda Kuby dla Melvina.
Guillard podpisał kontrakt na wielkie walki.
 
Flowrider na twitterze:

@mateusz19191010 Melvin Guillard to Twój wielki pan z UFC? Okej, mój zawodnik Kuba Kowalewicz chętnie Cię przywita w KSW. #StopKontraktowaniaDziadkówIOdpadówZUFC @Droni Wojsław, zróbmy to!

@Droni Kurczę, zawodnicy z Fenu w KSW, a nie chce mieć 2 gości z tej samej kategorii wagowej. Jest opcja wymiany Bandla na Damiana Stasiaka?
tak
 
Pierwszą walką na Undercardzie gali w Katowicach będzie pojedynek dwóch powracających ciężkich. Michał Andryszak postara się podtrzymać dobrą serię. Rolles Gracie wrócić do walk z czołówką. Jak będzie tego dowiecie się w niedziele o 18:00 !
newspaper (1).jpg
 
Back
Top