Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Wojna psychologiczna rozpoczęta.
Przed nadchodzącym main eventem katowickiej gali, Judo zaprezentował nowy tatuaż.
Zupełnie niewinny.
Ot, taka sobie świnka na policzku :D
Jim-Wallhead.jpg

@Droni, @mmag
 
xS0UrO.png

Drugim pojedynkiem na gali KSW 39 będzie pojedynek dwóch wciąż "świeżych krwi" w naszej organizacji. Zwycięzca bierze wszystko i jedzie dalej w drabince KSW. Przegrany prawdopodobnie opuści kącik Konfrontacji Sztuk Walki!
 
s9Arj2.png

Jeden z trzech rewanżów tej gali, ale jakże ważny dla jednego i drugiego. Zawodnik, który poniesie klęskę w tym pojedynku straci pracę, zwycięzca otworzy sobie drogę do walk o najwyższą stawkę. Celiński vs. Kondraciuk II w niedzielę o 18:00 chat.mmarocks.pl @Sompa Let's go !
 
CELIŃSKI dla Cohones ;

KONDRACIUK TO CIPKA, już raz mu sprawiłem lanie i sprawie to raz jeszcze. @BeerFest

Przygotowanie jak zwykle u @midern

Chce pokazać że nadal liczę się w rankingach i drodze po pas.

Ostatnio byłem underdogiem i pasowało mi to, brak presji i Marrero padł, zrobiłem swoje.

Blagoi mnie dociaza do dej walki.

TOMEK SZTKUJ SIE NA SROGIE LANIE, TA WALKA NIE ZAKOŃCZY SIĘ DECYZJA. PO TEJ WALCE ZREZYGNUJESZ Z MMA!

@Droni taktyka ta sama jak ostatnio gdy wygrałem z Marrero.
 
Blagoi Ivanov dla Sherdoga:
Obrona pasa z Michałem Kitą to naprawdę fajna sprawa, Michał to silny zawodnik. Lubię wyzwania i ryzyko, pas dla mnie się nie liczy. Liczą się tylko pieniądze i kibice. Dam dobra walkę.

Sądzę że Cebula wygra swój pojedynek, jest mega silny, coraz lepiej sobie radzi w parterze i zapasach.

Planujemy z Karolem zorganizować seminarium MMA dla dzieci, chcielibyśmy by każdy mógł spróbować swoich sił w tej dyscyplinie oraz chcemy pokazać jak ciężki jest to kawałek chleba i jak ciężka droga prowadzi na szczyt.

MICHAŁ KITA PAMIĘTAJ ŻE W NASZEJ WALCE TWOJ PRZYDOMEK MASAKRA BEDZIE NA PEWNO TRAFNY! Masakrą okaże się Twoja twarz. @Spike
 
MICHAŁ KITA PAMIĘTAJ ŻE W NASZEJ WALCE TWOJ PRZYDOMEK MASAKRA BEDZIE NA PEWNO TRAFNY! Masakrą okaże się Twoja twarz. @Spike

Masakrują to moje skille w klatce, o czym będziesz miał okazję się przekonać. Tylko nie płacz po stracie pasa. ;)
 
Zakończyła się właśnie wigilia Flowrider Managment Team'u oraz zaprzyjaźnionych im osób, oto krótkie wypowiedzi jakie udało się zarejestrować reporterowi walka.ksw.pl:

Borys Mańkowski: Ochłonąłem po ostatniej walce, ciężko zasuwam, by powrócić na szczyt. Kategoria 77kg się rozbudowała i z pewnością fani wkrótce obejrzą kilka ciekawych pojedynków z moją osobą w roli głównej.

Jakub Kowalewicz: Nie mam żadnej walki w najbliższym czasie, póki co szlifuję swoje umiejętności pod okiem trenera Jeleniewskiego. Niedługo odwiedzę także Borysa w Ankosie.

Damian Stasiak: W 66kg mogę walczyć z każdym, czekam co zaproponują mi właściciele. Na zarobki w KSW nie narzekam, Flowrider załatwił mi bardzo fajny kontrakt.

Izabela Badurek: Cieszę się, że znów zawalczę w Polsce. Wszystkie kobiety w dywizji powinny się mnie obawiać. Jestem w bardzo dobrej formie, a będzie ona tylko iść w górę.

Flowrider: Mańkowski prawdopodobnie zawalczy z Radomskim, co do reszty zawodników już wkrótce ich rywale zostaną ujawnieni, bądźcie czujni.
 
Zakończyła się właśnie wigilia Flowrider Managment Team'u oraz zaprzyjaźnionych im osób, oto krótkie wypowiedzi jakie udało się zarejestrować reporterowi walka.ksw.pl:

Borys Mańkowski: Ochłonąłem po ostatniej walce, ciężko zasuwam, by powrócić na szczyt. Kategoria 77kg się rozbudowała i z pewnością fani wkrótce obejrzą kilka ciekawych pojedynków z moją osobą w roli głównej.

Jakub Kowalewicz: Nie mam żadnej walki w najbliższym czasie, póki co szlifuję swoje umiejętności pod okiem trenera Jeleniewskiego. Niedługo odwiedzę także Borysa w Ankosie.

Damian Stasiak: W 66kg mogę walczyć z każdym, czekam co zaproponują mi właściciele. Na zarobki w KSW nie narzekam, Flowrider załatwił mi bardzo fajny kontrakt.

Izabela Badurek: Cieszę się, że znów zawalczę w Polsce. Wszystkie kobiety w dywizji powinny się mnie obawiać. Jestem w bardzo dobrej formie, a będzie ona tylko iść w górę.

Flowrider: Mańkowski prawdopodobnie zawalczy z Radomskim, co do reszty zawodników już wkrótce ich rywale zostaną ujawnieni, bądźcie czujni.


Mogę zdradzić, że na KSW 42 Kowalewicz zmierzy się z...
Badurek vs. Chojnoska - KSW 42
no i Damian Stasiak rowniez KSW 42 przesle zapytanie czy odpowiada.
 
Nowa rzecz:

Mamy przepełnioną listę zawodników, każdy z managerów musi liczyć się z tym, że nawet po 1 porażce, jego zawodnik zostanie wyrzucony z KEJESDABLJU
 
Nowa rzecz:

Mamy przepełnioną listę zawodników, każdy z managerów musi liczyć się z tym, że nawet po 1 porażce, jego zawodnik zostanie wyrzucony z KEJESDABLJU

No ja Ci dam wyrzucić Karola Bedorfa z KSW...
 
Rozumiem strach przed porażką z naszym oczkiem w głowie - Maćkowiakiem, ale spokojnie Karola raczej na pewno nie wypierdole :D

Po takim lowkingu, jakim ostatnio zaprezentował Karol, nei znam czegoś takiego jak strach!

I powiem więcej - taktykę zostawiam taką samą. Czuję w niej moc :)
 
hJpT1W.png

Eliminator do walki o pas mistrza KSW. Oboje są bardzo wysoko w hierarchii KSW, ten pojedynek jest absolutnie dla koneserów MMA! Który z nich spotka się z Hansem Stringerem, tego dowiemy się w Niedziele o 18:00 !
@darosanok vs. @JŻuberek
 
5b7cFB.png

W tym pojedynku możemy być pewni dwóch rzeczy. Będą grzmoty i przegrany wyleci z KSW. Zestawienie świetne, w którym ciężko widzieć faworyta. Waga ciężka w KSW ma się dobrze, świadczą o tym takie zestawienia.
 
Back
Top