Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
JpE9Rv.png


Zapraszam również:
@nikuya-san
@Gaara
@PejdzWanZant
@respect
@JŻuberek

21:30 chat.mmarocks.pl
 
MAIN EVENT: KSW 38: STRINGER VS NARKUN II
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (23-7-3) © VS Tomasz Narkun (12-3) - Nie będe doszukiwał się spisków, ani niczego. Wiem, że Stringer po prostu olał te przygotowania i przyjechał po wypłatę, Żyrafa w Szczecinie przegrać nie możen. Narkun by SUB 2rd
MAIN CARD:
265 lbs.: Karol Bedorf (14-3) VS Michał Włodarek (8-1) - Bedorf po porażce z Ivanovem załamał się psychicznie i zamiast dostać rywala na odbudowę dostaje jednego z najlepszych ciężkich w Europie. Komar moim zdaniem spokojnie skontroluje COCO, który sporo zrzucił wagi. Włodarek by MD
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-4) VS Jesse Taylor (29-14) - Taylor ma bardzo złą passe w KSW, Jewtuszko ogólnie w sportowym w życiu, musi się w końcu odbudować, kiedy jak nie w Szczecinie. Jewtuszko by TKO 3 rd
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-10-1) VS Kamil Łebkowski (13-5) - Jedno z tych zestawień, w których może wydarzyć się absolutnie wszystko. Ja tutaj widzę remis.
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (15-4) VS Amir Sadollah (7-5) - Bilans Kamila w KSW to 3 walki wygrane, 3 przez decyzję. Nie sądze, żeby miało coś się zmienić, Amir to wypalony zawodnik, a Kamil nie potrafi kończyć rywali. Szymuszowski by UD
170 lbs.: Rafał Moks (10-9) VS Keith Wisniewski (28-15-1) - Podobnie jak Irokez, Kulturysta w końcu też musi się kiedyś przełamać. Moks by SUB 3rd
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-2) VS Maciej Różański (10-1) - Jeżeli walka wyjdzie po za 2gą rundę to wygra ją Różański, jeżeli będzie nokaut to raczej wiadomo na kim. Bieńkowski by KO 1rd
155 lbs.: Marif Piraev (14-1-1) VS Luiz Firmino (19-6) - Fenomenalne zestawienie. Uważam, że doświadczenie Brazylijczyka odegra tu kluczową rolę. Firmino by UD
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (8-3) VS Rafał Haratyk (7-1-2) - Jestem zdania, że tylko Coco Bedorf poniesie porażkę z Bereserkerów, passę zwycięstw rozpocznie Rafał Haratyk. Haratyk by SD
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (6-2) VS Marian Ziółkowski (14-3-1) - Ziółkowski nie bez powodu jest jednym z największych prospektów wagi lekkiej udowodni to w walce z Szulim. Ziółkowski by SUB 3rd

ZAPRASZAM DZISIAJ NA GALĘ PO PUNCHERZE. GODZINA 21:20 chat.mmarocks.pl 21:30 Opening POLSAT
@Mr.Robot
@darosanok
@BeerFest
@Kolczu
@lukasz4493
 
MAIN EVENT: KSW 38: STRINGER VS NARKUN II
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (23-7-3) © VS Tomasz Narkun (12-3) - Nie będe doszukiwał się spisków, ani niczego. Wiem, że Stringer po prostu olał te przygotowania i przyjechał po wypłatę, Żyrafa w Szczecinie przegrać nie możen. Narkun by SUB 2rd
MAIN CARD:

265 lbs.: Karol Bedorf (14-3) VS Michał Włodarek (8-1) - Bedorf po porażce z Ivanovem załamał się psychicznie i zamiast dostać rywala na odbudowę dostaje jednego z najlepszych ciężkich w Europie. Komar moim zdaniem spokojnie skontroluje COCO, który sporo zrzucił wagi. Włodarek by MD
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-4) VS Jesse Taylor (29-14) - Taylor ma bardzo złą passe w KSW, Jewtuszko ogólnie w sportowym w życiu, musi się w końcu odbudować, kiedy jak nie w Szczecinie. Jewtuszko by TKO 3 rd
145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-10-1) VS Kamil Łebkowski (13-5) - Jedno z tych zestawień, w których może wydarzyć się absolutnie wszystko. Ja tutaj widzę remis.
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (15-4) VS Amir Sadollah (7-5) - Bilans Kamila w KSW to 3 walki wygrane, 3 przez decyzję. Nie sądze, żeby miało coś się zmienić, Amir to wypalony zawodnik, a Kamil nie potrafi kończyć rywali. Szymuszowski by UD
170 lbs.: Rafał Moks (10-9) VS Keith Wisniewski (28-15-1) - Podobnie jak Irokez, Kulturysta w końcu też musi się kiedyś przełamać. Moks by SUB 3rd
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-2) VS Maciej Różański (10-1) - Jeżeli walka wyjdzie po za 2gą rundę to wygra ją Różański, jeżeli będzie nokaut to raczej wiadomo na kim. Bieńkowski by KO 1rd
155 lbs.: Marif Piraev (14-1-1) VS Luiz Firmino (19-6) - Fenomenalne zestawienie. Uważam, że doświadczenie Brazylijczyka odegra tu kluczową rolę. Firmino by UD
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (8-3) VS Rafał Haratyk (7-1-2) - Jestem zdania, że tylko Coco Bedorf poniesie porażkę z Bereserkerów, passę zwycięstw rozpocznie Rafał Haratyk. Haratyk by SD
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (6-2) VS Marian Ziółkowski (14-3-1) - Ziółkowski nie bez powodu jest jednym z największych prospektów wagi lekkiej udowodni to w walce z Szulim. Ziółkowski by SUB 3rd

ZAPRASZAM DZISIAJ NA GALĘ PO PUNCHERZE. GODZINA 21:20 chat.mmarocks.pl 21:30 Opening POLSAT
@Mr.Robot
@darosanok
@BeerFest
@Kolczu
@lukasz4493
Nie mam kurwa jak wysłać taktyki na macka ja jebe :/
 
205 lbs.: Hans Stringer (23-7-3) © VS Tomasz Narkun (12-3) - Nie będe doszukiwał się spisków, ani niczego. Wiem, że Stringer po prostu olał te przygotowania i przyjechał po wypłatę, Żyrafa w Szczecinie przegrać nie możen. Narkun by SUB 2rd
Wolałbym by KSW kontraktowało poważniejszych rywali. PAS JEST MÓJ!
 
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-2) VS Maciej Różański (10-1) - Jeżeli walka wyjdzie po za 2gą rundę to wygra ją Różański, jeżeli będzie nokaut to raczej wiadomo na kim. Bieńkowski by KO 1rd
Serio? :crazy: Raczej spodziewałem się głosów, że wygrana Bieńkowskiego będzie zaskoczeniem :fly:
 
Kamil Szymuszowski po ważeniu

- Czuje się znakomicie, same przygotowanie był naprawdę dobre
- Zamierza skończyć Amira przed czasem, i pokazać "znaffcom" że potrafi kończyć rywali
- Liczy po tej wygranej na walkę o pas, jak sam stwierdził "walka o pas KSW to jest moje przeznaczenie"

Rafał Haratyk po ważeniu
- Liczy na zwycięstwo w debiucie żeby mieć dobrą pozycję wyjściową w KSW
- Jeśli wygrałby walkę z Wawrzyniakiem, to liczy na walkę z np. z Piotrem Strusem albo z wygranym z pojedynku Bieńkowski vs Różański
 
ZWOLNIENI Z KSW:
Dawid Zawada
Mateusz Zawadzki
Carmello Marrero @Kolczu - mozesz sobie dobrac innego zawodnika :)
Alezandru Lungu @BeerFest - mozesz dobrac innego zawodnika
 
Last edited:
News: Na miejscu dla vipów obok jednego z najlepszych managerów w Europie(mateusz19191010) zasiadł dobrze znany zawodnik z potężnej organizacji. Manager wspominał, że jeździł po świecie szukać zawodników do swojej grupy managerskiej, ostatnio wybrał się do Stanów Zjednoczonych, podobno negocjuje podpisanie kontraktu z jednym zawodnikiem, który w przeszłości toczył świetne i emocjonujące boje w najlepszej organizacji na świecie UFC. Czy to o czymś świadczy? Czy KSW również negocjuje z tym zawodnikiem? Tego dowiemy się już na dniach.
 
Kamil Szymuszowski po walce
"Powiem tak walka wygrana, ale styl był słaby, jednak nie zmienia to faktu że zasługuje na walkę o pas!, i jeszcze co do werdyktu, nie wiem jaki debil dał walkę mojeu rywalowi ale naprawdę jest zdrowo pojebany, pozdrawiam mojego trenera i mojego managera, pozdro"
 
@Droni nie mam wypowiedzi Łebkowskiego, za to Karol:

"Witam fanów w Szczecinie. Oczywiście niedowiarki smarki nie wierzyły we mnie, a ja zrobiłem to, co umiem najlepiej. Taktyka sprawdziła się oczywiście w 100 procentach. Prócz Cordeiro, duży wkład w taktykę moją i Kamila miał nasz menadżer Michał mmag. Kolejnych mamy na celowniku i będzie wpierdol. Dziękuję z tego miejsca Kubie Mauriczowi, dzięki któremu dobiłem do 242 lbs i czuję się znakomicie! Pozdrawiam wszystkich."
 
Doszły mnie słuchy, że @mateusz19191010 chce trenować w ATT. Jednak Kamil Łebkowski proponuje Bakocevicovi wyjazd do Cordeiro. Skopiemy razem dupę tym Minionkom tego świata.
 
Serio? Ważenie i gala tego samego dnia? Dopiero co do domu wróciłem, a wyszedłem przed 11... Dobra, ja chyba odpadam bo czasu nie mam.
 
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (6-2) VS Marian Ziółkowski (14-3-1)

1 Runda

Z pewnością po tej rundzie Martin wraz z Maćkiem nie są zbyt szczęsliwi. Ziółkowski był lepszy, ale jego styl walki w parterze nie jest zbyt ciekawy. 10-9 Ziółkowski

2 Runda

ŁOOOO jakby na odwrócenie moich słów, kapitalna druga runda, Szulakowski na początku trafił potęznie Golden Boya, lecz za chwilę ten mu odpowiedział. Świetna runda, ciut lepszy był chyba Szuli. 10-9 Szulakowski

3 Runda

Jejuuuuuu. Jeden cios, jedna śmierć.

Winner is Marian Ziółkowski by KO (Punch) at 0:20 Round 3



185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (8-3) VS Rafał Haratyk (7-1-2)

1 Runda

Szybciutko. Rafał Haratyk, absolutnie zdominował swojego rywala.

Winner is Rafał Haratyk by TKO (Punches) at 2:45 Round 1




155 lbs.: Marif Piraev (14-1-1) VS Luiz Firmino (19-6)


1 Runda

O dziwo to Firmino dominuje w stójce, Piraev próbuje wkroczyć w parter. Dobra wyrównana runda, ze wskazaniem na Brazylijczyka. 10-9 Firmino

2 Runda

Luiz Firmino zdecydowanie przejął kontrole nad tym pojedynkiem. Rosjanin jest w sporych tarapatach. 10-8 Firmino

3 Runda

JEZUS MARIA. COŚ NIEBYWAŁEGO. BYŁ NA SKRAJU NOKAUTU. I ZABIŁ !!!!

Winner is Marif Piraev by KO (Punches) at 0:33 Round 3





185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (4-2) VS Maciej Różański (10-1)

1 Runda

Walka kompletnie nie urywa dupy, jeden i drugi boją się spięć. Bieńkowski próbuje przynajmniej trafiać, Różański jakby wystraszony. 10-9 Bieńkowski

2 Runda

Jesst udało się sprowadzić Różańskiemu, Bieńkowskiego do parteru, próba dźwigni na łokieć.... JEST UDAŁO SIĘ!

Winner is Maciej Różański by Submission (Armbar) at 2:23 Round 2



170 lbs.: Rafał Moks (10-9) VS Keith Wisniewski (28-15-1)

1 Runda

Narazie Moks nie potrafi porwać Szczecińskiej publiczności, lecz nieznacznie wygrywa 1szą rundę. 10-9 Moks

2 Runda

Trafił Wisniewski.... Moks w tarapatach... Wisniewski bliski wygranej przed czasem. 10-9 Wisniewski

3 Runda

Mamy fatalną wiadomośc dla wszystkich fanów KSW w Szczecinie, Kulturysta zawiódł. 10-9 Wisniewski


Punktacja ogólna: 29-28 Wisniewski


170 lbs.: Rafał Moks (10-10) VS Keith Wisniewski (29-15-1) UNANIMOUS DECISION 27-30 28-29 28-29




170 lbs.: Kamil Szymuszowski (15-4) VS Amir Sadollah (7-5)

1 Runda

Amir Sadollah mimo braku ostatnio dużych walk, pokazuje się z nienajgorszej strony, jednak to Szymek bije celniej i mocniej. 10-9 Szymuszowski

2 Runda

Kamil Szymuszowski po raz kolejny spokojnie wypunktowuje swojego rywala. Jest w lepszej formie niż Amerykanin. 10-9 Szymuszowski

3 Runda

ŁOOOOOOO cóż za przebudzenie Sadollaha, trafił potężnie kilka razy. Szymuszowski był wyraźnie zraniony. 10-9 Sadollah

Punktacja ogólna: 29-28 Szymuszowski


170 lbs.: Kamil Szymuszowski (16-4) VS Amir Sadollah (7-6) SPLIT DECISION 27-30 29-28 29-28


"Powiem tak walka wygrana, ale styl był słaby, jednak nie zmienia to faktu że zasługuje na walkę o pas!, i jeszcze co do werdyktu, nie wiem jaki debil dał walkę mojeu rywalowi ale naprawdę jest zdrowo pojebany, pozdrawiam mojego trenera i mojego managera, pozdro"



145 lbs.: Vaso Bakocevic (24-10-1) VS Kamil Łebkowski (13-5)

1 Runda

ŁOOOO. CZY KTOŚ mówił, że Azhiev zdominował Bakocevicia? To co zrobił z nim Łebkowski, on go zdemolował w pył. 10-7 Łebkowski

2 Runda

Gdy wydawało się, że Vaso wróci do walki, zaczął na prawdę nieźle tą drugą rundę, to Łebkowski poszedł po 3 minutach walki w stójce w parter i poddał swojego rywala.

Winner is Kamil Łebkowski by Submission (Armbar) at 4:07 Round 2

Bakocevic – nie udzielił wywiadu, uciekł do szatni. Na twarzy Vaso widać ogromne niezadowolenie, a na ustach zarysowują się niecenzuralne słowa.

Łebkowski - Dzięki za doping. Taktykę widzieliscie i spelnila sie na 100pro. Dwa tygodnie odpoczynku i lecimy do Rafała na treningi. Pozdrawiam



170 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-4) VS Jesse Taylor (29-14)

1 Runda

Irokez jest cieniem samego siebie, jest wolny, zbiera dużo na szczęke. Stracił wszystkie atuty. Szczecin płacze. 10-9 Taylor

2 Runda

Dobrze zaczął ją Irokez, wstrząsnął Taylorem, lecz potem dominacja Amerykanina. 10-9 Taylor

3 Runda

Gdy wydawało się, że Irokez zacznie kontrolować pojedynek walka spadła do parteru, a tam Strażak ze Szczecina nie potrafił ugasić pożaru, został poddany na 20 sekund przed końcem.
Winner is Jesse Taylor by Submission (Rear Naked Choke) at 4:40 Round 3

Irokez w wywiadzie z Borkiem: KOŃCZE KARIERĘ, DZIĘKI SZCZECIN. ZAJMUJE SIĘ OSP...



265 lbs.: Karol Bedorf (14-3) VS Michał Włodarek (8-1)

1 Runda

ŁOOOOOO MATKO BOSKA. LOW KICK ! LOW KICK ! Pudzian vs. Najman? A może nie? Może Karol Bedorf faktycznie jest Brucem Lee - Andrzej Janisz.

Winner is Karol Bedorf by KO (Low Kick) at 2:04 Round 1

Wypowiedź Bedorfa: "Witam fanów w Szczecinie. Oczywiście niedowiarki smarki nie wierzyły we mnie, a ja zrobiłem to, co umiem najlepiej. Taktyka sprawdziła się oczywiście w 100 procentach. Prócz Cordeiro, duży wkład w taktykę moją i Kamila miał nasz menadżer Michał mmag. Kolejnych mamy na celowniku i będzie wpierdol. Dziękuję z tego miejsca Kubie Mauriczowi, dzięki któremu dobiłem do 242 lbs i czuję się znakomicie! Pozdrawiam wszystkich."

Wypowiedź Włodarka: @damianancelotti - czekamy



KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:


205 lbs.: Hans Stringer (23-7-3) © VS Tomasz Narkun (12-3)


1 Runda

Nie dobrze zaczął się ten pojedynek dla Polskiej Żyrafy. Stringer idzie w parter, a tam udaje mu się kontrolować Polaka. 10-9 Stringer

2 Runda

Kłopoty, Kłopoty Narkuna. Musi Tomek więcej uwierzyć w swoje umiejętności. Stringer jednak jest przygotowany fenomenalnie. 10-9 Stringer

3 Runda

W końcu runda chyba nieznacznie dla Polaka. Holender ma więcej zdrowia, lepszą wytrzymałość, ale cała Polska teraz stoi, aby w historycznych rundach mistrzowskich, pomóc Berserkerowi. 10-9 Narkun

4 Runda

Tomasz Narkun jest w opałach, będzie historyczna 5 runda, ale raczej nie widzimy tutaj szans Polaka. Holender blisko obrony pasa. 10-9 Stringer

5 Runda

Żyrafa robił co mógł w tej ostatniej rundzie, ale nie udało mu się skończyć Holendra. Pierwsza historyczna 5-rundowa walka zakończy się werdyktem punktowym. 10-10 Remis

Punktacja ogólna: 49-47 Stringer


205 lbs.: Hans Stringer (24-7-3) © VS Tomasz Narkun (12-4) UNANIMOUS DECISION 48-46 49-45 50-44


Narkun: Hans mnie zdenerwował na tyle by ruszyć yłek za granicę i poszukać konkretnego obozu pod tego Niemca

Borek: Tomek jestesmy w Polsce, przy milionowej ogladalnosci, prosze uspokoj się

Narkun: Przygotowania w Kraju się nie sprawdzają bo dwa razy zawiodłem w walce o pas

SZAJSE!
 
Back
Top