Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Gale śledziłem z telefonu także z góry przepraszam @Droni.

Michał po walce:
" Od początku mówiłem że Aziz to pomyłka stworzona dzięki sokowi od gumisiów, jego wygrana z Mamedem była totalnym fartem ale dziś pokazałem mu miejsce w szeregu kategorii 84 gdzie liczą się tylko dwa nazwiska - Materla i Chalidov. Odkąd ogłoszono tą walkę wiedziałem że tak to się skończy. Teraz znowu mam walczyć z Mamedem choć jak dla mnie powinien wygrać jeszcze jedną walkę tak jak zrobiłem to ja od czasu nokautu - kolejno ze Strusem i teraz Azizem... "

Menadżer Michała Materli i Łukasza Chlewickiego krótko podsumował kolejne zapowiedzi pojedynków jego podopiecznych:
" Jestem dumny z Michała po tym co pokazał dzisiaj, nastawienie na walkę było świetne i Aziz nie miał nic do powiedzenia. Co do walki na KSW 40 z Mamedem mam mieszane odczucia według mnie powinniśmy dostać kogoś zza granicy ale wiadomo że nazwisko Mameda robi robotę w mediach. Walka Saszki za to jest totalnym bezsensem bo tu nie było przypadku ani naciąganej decyzji a totalna dominacja nad Gamrotem. Jeżeli teraz wygra Mateusz nawet przez solidne KO będziemy się domagać szybkiego rewanżu tak jak ma to miejsce obecnie, ale oczywiście decyzja należy do właścicieli którzy sami muszą to przemyśleć...
Obecnie dwa pasy są w posiadaniu moich podopiecznych i oby było tak jeszcze przez kolejne kilkanaście gal"

KSW-33-Materla.jpg


Btw. Nawet mimo takiej wygranej skill Michała nie podskoczył z 64,8 ? @Droni
 
12228uo.jpg


W wywiadzie z Maciejem Różańskim udzielonym portalowi MMA Rocks Berserker ze Szczecina zdradził, że:
- Jest w końcówce przygotowań do walki z Łukaszem Bieńkowskim;
- Część obozu przygotowawczego spędził w Allstars Training Center, przygotowując się z takimi personami jak Alexander Gustafsson, Reza Madadi czy Magnus Cedenblad;
- Trener Bagiński rozgryzł grę Bieńkowskiego i ułożył dobry gameplan;
- Tak jak napisał na facebooku: prywatnie nic nie ma do Łukasza, to jest po prostu ich praca i aby się z niej wywiązać musi odprawić go z kwitkiem;
- Do czasu aż pas ma Michał Materla, nie interesuje Maćka: chce on po prostu wyczyścić resztę dywizji, nie będzie bił się z klubowym kolegą;
- Po wygranej nad Bieńkowskim życzyłby sobie, żeby KSW ściągnęło dla niego Mikkela Parlo;
- Zbija niewiele do kategorii średniej, chciałby kiedyś spróbować sił w wadze niżej, ale traktuje to raczej jako jednorazowy wyskok, pewnego rodzaju przygodę;
- Do tego czasu walczył rzadko, wraz z nowym rokiem chciałby w KSW stoczyć minimum trzy walki w roku;
 
Gale śledziłem z telefonu także z góry przepraszam @Droni.

Michał po walce:
" Od początku mówiłem że Aziz to pomyłka stworzona dzięki sokowi od gumisiów, jego wygrana z Mamedem była totalnym fartem ale dziś pokazałem mu miejsce w szeregu kategorii 84 gdzie liczą się tylko dwa nazwiska - Materla i Chalidov. Odkąd ogłoszono tą walkę wiedziałem że tak to się skończy. Teraz znowu mam walczyć z Mamedem choć jak dla mnie powinien wygrać jeszcze jedną walkę tak jak zrobiłem to ja od czasu nokautu - kolejno ze Strusem i teraz Azizem... "

Menadżer Michała Materli i Łukasza Chlewickiego krótko podsumował kolejne zapowiedzi pojedynków jego podopiecznych:
" Jestem dumny z Michała po tym co pokazał dzisiaj, nastawienie na walkę było świetne i Aziz nie miał nic do powiedzenia. Co do walki na KSW 40 z Mamedem mam mieszane odczucia według mnie powinniśmy dostać kogoś zza granicy ale wiadomo że nazwisko Mameda robi robotę w mediach. Walka Saszki za to jest totalnym bezsensem bo tu nie było przypadku ani naciąganej decyzji a totalna dominacja nad Gamrotem. Jeżeli teraz wygra Mateusz nawet przez solidne KO będziemy się domagać szybkiego rewanżu tak jak ma to miejsce obecnie, ale oczywiście decyzja należy do właścicieli którzy sami muszą to przemyśleć...
Obecnie dwa pasy są w posiadaniu moich podopiecznych i oby było tak jeszcze przez kolejne kilkanaście gal"

View attachment 2185

Btw. Nawet mimo takiej wygranej skill Michała nie podskoczył z 64,8 ? @Droni
jeszcze nie robiłem aktualizacji
 
YUV5ik.png

Pierwszą walką gali KSW 38 pokazywaną w Polsacie Sport będzie starcie dwóch lekkich. Grzegorz Szualkowski po porażce z Kubą Kowalewiczem mierzy się z kolejnym niezwykle perspektywnym Marianem Ziółkowskim. Jak zakończy się ta walka? Poniedziałek 21:30 chat.mmarocks.pl !
 
YUV5ik.png

Pierwszą walką gali KSW 38 pokazywaną w Polsacie Sport będzie starcie dwóch lekkich. Grzegorz Szualkowski po porażce z Kubą Kowalewiczem mierzy się z kolejnym niezwykle perspektywnym Marianem Ziółkowskim. Jak zakończy się ta walka? Poniedziałek 21:30 chat.mmarocks.pl !
A Marian nie powinien mieć rekordu 13-3-1?
 
Marrero w drodze do szatni: Its faking dżooołk kejesdablju is faking dżoooołk! Walka powinna zostać ogłoszona non contest! Do momentu kontuzji nogi prowadziłem! Its faking dżoooołk!

Adrian Zieliński po walce w rozmowie z Matim Borkiem:" Zmiana otoczenia wpłynęła na moją formę, samopoczucie i przygotowania wprost genialnie. Punktacja 30 - 27 moim zdaniem jest bardzo zaniżona, mam duży szacunek dla umiejętności Kuby, ale bądźmy poważni rozjechałem go w każdej płaszczyźnie. Tą walkę dedykuję mojemu menadżerowi który sprawił że jestem dokładnie w tym miejscu w którym chcę być. Dla reszty dywizji mam tylko jedną wiadomość: Powodzenia, idę po was !"
Szkoda że ta kontuzja zaszła dopiero po potężnych low kickach Karola. Porażkę przyjmij na klate :)

@Droni Karol jest szczęśliwy że dostaję szansę już na ksw 39 i ma nadzieję że Tomasz Kondraciuk znów dostanie lanie po którym odechciewa się walki.
 
UTmoF4.png

Piotr Wawrzyniak po porażce z rąk Bieńkowskiego zdołał się odbudować i wygrał 2 walki, jego rywalem będzie Szczeciński Berserker debiutujący w KSW - Rafał Haratyk.
 
Jim Wallhead: Walka z Saidovem to będzie moja najłatwiejsza walka w KSW, po tym jak nim mate wycierał i mordę wyklepał Borys to z tym pójdzie łatwo. Lecz cóż jest dwóch mistrzów i musi być jeden. Talk Trash? Z kim? Saidovem? Jak on się ledwo wysłowić potrafi.
 
Jim Wallhead: Walka z Saidovem to będzie moja najłatwiejsza walka w KSW, po tym jak nim mate wycierał i mordę wyklepał Borys to z tym pójdzie łatwo. Lecz cóż jest dwóch mistrzów i musi być jeden. Talk Trash? Z kim? Saidovem? Jak on się ledwo wysłowić potrafi.

Nie dosyć, że rudy i lubi chłopców od @midern, to jeszcze jaki pyskaty. Jak Bóg da to Cię pokonam z palcem w nosie, jak Bóg nie da... to też Cię pokonam.
 
Rafał Haratyk dla MMA Rocks

- Zadowolony że ma nowego managera, którzy wierzy żę poprowadzi go na szczyt..
- Zadowolony jest z podpisania kontraktu z KSW, jego celem jest zawojowanie kat.Średniej
- Niedługo zaczyna przygotowania do swojej walki
- Piotr Wawrzyniak to dobry zawodnik, ale jestem od niego lepszy i łatwo go pokonam...
 
Przypominam, że każdy może dodać do siebie 3ciego zawodnika :). Zapraszam, jeszcze sporo wolnych :D

703006_1029717423744985_1893433168_n.jpg
 
w Excelu mam dobrze, nie chcialo mi sie do painta przechrzaniać :D

Panie, ja bym Ci prostą apkę webową napisał, która Ci eksportuje od razu tabelkę do obrazka -_-

(tylko nie wiem, jakbyś potem ją odpalał haha)
 
Panie, ja bym Ci prostą apkę webową napisał, która Ci eksportuje od razu tabelkę do obrazka -_-

(tylko nie wiem, jakbyś potem ją odpalał haha)
oj tam i tak nie jest źle, ale dzięki za pomoc :D
 
hOQwID.png

Jedno z najlepszych zestawień obcokrajowców w historii KSW odbędzie się na gali w Szczecinie. Marif Piraev po porażce z Gamrotem staje przeciwko jednemu z najlepszych w historii zawodników wagi lekkiej. Jak będzie przebiegał debiut w klatce KSW Luiza Firmino? Tego dowiecie się już w poniedziałek o 21:30 !
 
bj6EF9.png

Strach Łukasz Bieńkowskiego naprzeciwko czarnoskórych zawodników jest dobrym prognostykiem przeciwko białemu człowiekowi. Jego rywalem będzie młodszy żądny dominacji w wadze średniej Maciej Różański.
 
IjFlSm.png

Walka z Keithem Wisniewskim będzie ostatnią szansą dla Rafała Moksa w najlepszej organizacji Europie w razie porażki pożegna się z organizacją. Jego rywalem jest weteran największych organizacji świata - Keith Wisniewski.
 
Back
Top