Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
703006_1029717423744985_1893433168_n.jpg


Tutaj masz wolnych zawodników @mmag
 
Niech Kowalewicz się nie pulta.. nie mam z kim go narazie zestawić, musimy poczekać na rozwój wypadków na KSW 38

Flowrider na TT: Dyplomacja najważniejszych osób w KSW jak zwykle na najniższym poziomie. Kowalewicz się nie jak to prezes określił "pulta", lecz pokazuje ambicje i chęć toczenia kolejnych bojów.
 
Flowrider na TT: Dyplomacja najważniejszych osób w KSW jak zwykle na najniższym poziomie. Kowalewicz się nie jak to prezes określił "pulta", lecz pokazuje ambicje i chęć toczenia kolejnych bojów.
żeby czasem ich nie toczył dla PLMMA... grzeczniej młody, pokaż w klatce wolę walki to potem pogadamy.
 
No dzięki :v

Tak w ogóle, jak to ma wyglądać? Wybór zawodnika z FENu jest resetowany na nowo (w sensie, że nie ma czegoś takiego jak "wcześniej sobie zaklepałem") czy przykładowo, wziąłem Michalskiego i on już przy mnie zostaje?
Chciałem Ciebie wziąc Spike, ale tylko 5 oznacza :)

FEN jest narazie absolutnie wstrzymany, weź zawodnika z tych co dodałem brachu :), KSW :)
 
Ciężki wybór, bo w ramach utrzymania jakiegoś realizmu wolałbym Polaka do swojej stajni... więc wezmę Różala. Jak przejdzie na emeryturę, to najwyżej przyjdzie mi wymiana ;d

Edit: Plakat do KSW 39 wyślę prawdopodobnie jutro. Już jakiś szkic tam mam, ale ze względu na taką porę nie chce mi się już go dziś kończyć.
 
Ciężki wybór, bo w ramach utrzymania jakiegoś realizmu wolałbym Polaka do swojej stajni... więc wezmę Różala. Jak przejdzie na emeryturę, to najwyżej przyjdzie mi wymiana ;d
nie ma problemu

Mordo to nie piszę młody Kowalewicz, a jego menadżer więc do niego się zwracaj na przyszłość. ^^

Mordo? do Szefa? Buty czyścić ale już, bo kąsasz rękę, która Cię karmi.
 

Czekam z niecierpliwością na starcie Asłan vs Wallhead

nie ma problemu



Mordo? do Szefa? Buty czyścić ale już, bo kąsasz rękę, która Cię karmi.

Nie strasz nie strasz, ostatnio to Boryska błagałeś, ja jestem menadżerem wszędzie znajdę pracę :)

PS. Trash talk prezesów z zawodnikami lepszy niż kąsliwe uwagi Dany na temat niektórych podopiecznych w UFC :D
 
Minionek:
Feta trwała w najlepsze w dobrej atmosferze na after party, odchodząc od Jima idąc po piwko zobaczyłem osobnika który mimo wygranej siedział samotnie w kącie. Człowiek ten powiedział że menager zostawił go przed walką, zwinął interes i podstał zatrudnienie w korpo. Wziąłem go, dałem browara, zawołałem @Sompa i @miderna oraz naszych zawodników.
- To nasz nowy kolega i człowiek który będzie naszym bratem.
Kamil Waluś witam w Midern Underdogs.
 
Minionek:
Feta trwała w najlepsze w dobrej atmosferze na after party, odchodząc od Jima idąc po piwko zobaczyłem osobnika który mimo wygranej siedział samotnie w kącie. Człowiek ten powiedział że menager zostawił go przed walką, zwinął interes i podstał zatrudnienie w korpo. Wziąłem go, dałem browara, zawołałem @Sompa i @miderna oraz naszych zawodników.
- To nasz nowy kolega i człowiek który będzie naszym bratem.
Kamil Waluś witam w Midern Underdogs.
To będzie moc hahaha :D
 
No i tylko w kebsie może pochłaniać, bo na ringu to wiadomo, że wszyscy jego niszczą z palcem w nosie :)
Coco dalej potrzebuje aparatu tlenowego po 2 minutach? Kamil pokazał z Lungu że dopiero się rozkręca, i pod nadzorem MU zje i wytrawi twojego COCO. Przez najbliższy czas ma zakaz social media, więc jak chcesz pogawędkę zapraszam do Jima.


Minionek dla Cohones:
- Jim to najsilniejsza stójka w KSW.
- Cebula pokazał że odradza się i treningi z Hoostem dużo mu dały.
- Kamil jest pod moim nadzorem, teraz skupiamy się na jego analizie i ma zakaz social media do odwołania.
- Jim i Borys zarobili podobne pieniądze co Mamed i Michał.
- Leszek cieszy się z walki z Kurą, nie ma zamiaru robić złej atmosfery ponieważ go bardzo szanuje.
- Saidov szczerze mówiąc to żadna walka, Borys z nim wygrał ale sędziowie...
- Kamil będzie budował mocną stójkę pod okiem @Sompa
- Jim i Leszek będą doskonalić parter u @midern
- Ja aktualnie zajmuje się napływem sponsorów do klubu.
- @mmag ? Coś tam płacze ale za płytki jest. Podpisał kontakt z Saidovem na jego prowadzenie, wziął mistrza ja wychowałem mistrza.
- Rewanż z Borysem @FLOWRIDER dałby więcej dla KSW.
- Jim w wadze średniej? Trudno określić, waga półśrednia jest brakująca o park zawodniczy a średnia bogata. Właściciel prędzej da milion baksów niż Jima do średniej.
- Waluś będzie prowadzony spokojnie, nie mamy planów co do niego.
 
Marrero w drodze do szatni: Its faking dżooołk kejesdablju is faking dżoooołk! Walka powinna zostać ogłoszona non contest! Do momentu kontuzji nogi prowadziłem! Its faking dżoooołk!

Adrian Zieliński po walce w rozmowie z Matim Borkiem:" Zmiana otoczenia wpłynęła na moją formę, samopoczucie i przygotowania wprost genialnie. Punktacja 30 - 27 moim zdaniem jest bardzo zaniżona, mam duży szacunek dla umiejętności Kuby, ale bądźmy poważni rozjechałem go w każdej płaszczyźnie. Tą walkę dedykuję mojemu menadżerowi który sprawił że jestem dokładnie w tym miejscu w którym chcę być. Dla reszty dywizji mam tylko jedną wiadomość: Powodzenia, idę po was !"
 
Back
Top