Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Borys Mańkowski: Jim, zamazałeś moją twarz, ale przypominam, że to Ty biegasz na co dzień bez zębów
wallhead3.png

powybijam Ci jeszcze kilka, tak aby było symetrycznie, bo aż mi Ciebie szkoda. B.
 
To może być problem, okres świąteczny także jest zamieszanie, nie samym komputerem człowiek żyje
dlatego nie robiłem gali jutro, ani pojutrze ;)
Jest dzisiaj akurat jeszcze w niezłym terminie świątecznym. Byłoby smutno gdyby jeden z głównych aktorów sie nie pojawil :(
 
dlatego nie robiłem gali jutro, ani pojutrze ;)
Jest dzisiaj akurat jeszcze w niezłym terminie świątecznym. Byłoby smutno gdyby jeden z głównych aktorów sie nie pojawil :(

Podesłałem coś na maila, sprawdź i odpisz.
 
Marcin "Bomba" Bandel, tuż po dołączeniu do Flowrider Managment Team:

- To biznesowo najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć
- Koniec obijania "Vacków", liczę na konkretniejsze zestawienia, a kategoria 77kg w FEN'ie to bardzo mocna kategoria
- Tak, czuję się na siłach, by walczyć o pas, nawet 5x5min
- Flowrider już nas zgadał i do swojej walki będę przygotowywał się min. sparując z Borysem Mańkowskim i Ankosiakami
- Pozdrawiam sędziów na ostatnim Ragnaroku, amatorka, zarówno ja jak i Marcin Held zostaliśmy zrobieni w konia
- FEN ma potencjał, by w przyszłości zagrozić KSW
- Paweł @Droni Jóźwiak jest profesjonalistą, warunki kontraktu są naprawdę dobre
- Pozdrawiam Cohones, Bomba
 
Ty szujo! A chciałem zaprosić Bombe na sparingi z Klaczkiem w Ankosie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
View attachment 2182

Te wasze sparingi w Ankosie są chuja warte, dlatego przecież Karol przegrał z Ivanowem. Bomba też poleci do Cordeiro i będziemy mieli polskiego Dos Anjosa, tylko w niższej wadze :)
 
Sory, byłem bez kompa od piątku. Nadrabiam wsio.

Midern na TT: Moi zawodnicy wypadli słabo na ostatniej gali. Jednak dzisiaj nowi klubowicze (Celiński i Wallhead) od @Sompa i @Minionek pokażą, że klub zmienił się na lepsze. WARRR!

Łukasz Bieńkowski po walce z Jayem Silvą użył dość rasistowskiego stwierdzenia "zawsze bałem się czarnych" to co teraz miałby powiedzieć. Staje naprzeciwko siebie dwóch najczarniejszych ludzi w KSW, Różnica zasięgu i wzrostu zdecydowanie na korzyść Jay'a Silvy. Jednego możemy być pewni to będą wielkie grzmoty!
Łukasz Bieńkowski na FB: Nie żartowałem z tym powiedzeniem. Tej walki na pewno nie obejrzę, bo pewnie potem w nocy bym nie zasnął. #OnlyWhite #WhitePower.
 
Karol Celiński po wygranej walce :
Dziękuję wszystkim którzy wierzyli we mnie. Dziękuję mojemu nowemu klubowi @midern @Minionek Midern's Underdog's że dali mi szansę wspólnych treningów i sprowadzili na dobre tory, gdyby nie ta wygrana pewnie bym Wyleciał. @Droni Martin chciałbym byś szybko mnie z kimś zestawil, nie ponioslem obrażeń w walce, czuje się dobrze i nie chce marnować tak dobrego przygotowania. Mogę walczyć z kimkolwiek i gdziekolwiek. Dzięki!
 
Back
Top