Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Myślę że wszystko zostało powiedziane, zostają miejsce zaczepki i spokój do walki. My już swoje rozkręciliśmy pora na osoby które są wyżej w rozpisce.
tak się składa, że jedynie zostali @Gaara i @lukasz4493, lecz oni zbytnio nie palą się do wielkiej promocji.
Ian się wycofał i nie ma kto objąć Mameda.
 
Xr08Dg.png

Takiej historii jaką w tej walce stworzyli Borys Mańkowski i Jim Wallhead jeszcze w KSW nie było. Borys Mańkowski utracił pas w bardzo kontrowersyjnych warunkach w walce z Saidovem. Wallhead idzie jak burza w KSW. Dwa efektowne nokauty wywindowały go do walki o tymczasowy pas mistrza w wadze półśredniej. Ten pojedynek ma tak duży pokład emocjonalny, że wręcz cała Europa czeka jak obaj panowie rozerwą klatkę KSW. Wtorek 20:00 chat.mmarocks.pl !
 
3aOqAc.png

Mamed Chalidow po pierwszej porażce w KSW zrezygnował z usług swojego trenera i na własną rekę przygotowywał się do jakże ciężkiego wyzwania jakim niewątpliwie jest weteran UFC - Riki Fukuda. Mamed wie, że na horyzoncie jest jego pojedynek z Materlą na PGE Arenie. Musi po prostu wrócić do dawnego stylu i skończyć Japończyka.
 
UBRjbF.png

Aziz Karaoglu jest jak wino im starszy tym lepszy. Dopóki Mamed Chalidow próbował walczyć w parterze Karaoglu nie miał za wiele do powiedzenia. Potem odezwała się chora ambicja Czeczena i został znokautowany przez szalonego Turko-Niemca. Na jego drodze staje drugi najlepszy średni w Polsce - Michał Materla. Cipek wie, że w razie zwycięstwa z Karaoglu odzyska swój ukochany pas i dodatkowo będzie miał okazję do rewanżu ze swoim największym pogromcą - Mamedem Khalidovem!
 
Typowanie:

MAIN EVENT:
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Aziz Karaoglu (10-6) © VS Michał Materla (23-5) - Wydaje mi się, że Materla nie popełni błędów Chalidowa i pójdzie w parter. Tam Karaoglu będzie bezbronny jak dziecko w przedszkolu. Materla by SUB 1rd
MAIN CARD:

185 lbs.: Mamed Chalidow (31-5-2) VS Riki Fukuda (23-7) - Mamed jeżeli chce być jeszcze znaczącą postacią w MMA musi pokonać Fukudę i to w sposób efektowny. Każdego dopada wiek, oby na Mameda jeszcze nie był czas. Chalidow by SUB 2rd
KSW INTERIM WW CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Borys Mańkowski (18-6-1) VS Jim Wallhead (29-9) - Za dużo słów było wylanych w tym pojedynku, żeby miało być tutaj nudno. Borys Mańkowski wyglądał na bardziej zdenerwowanego w ostatnich słowach. Jim Wallhead porównywany jest z Conorem McGregorem nie tylko przez wygląd. Wielki pojedynek, kandydat do walki wieczoru. Wallhead by SD
185 lbs.: Jay Silva (10-10-1) VS Melvin Manhoef (31-12-1) - Kolejny z pojedynków "Nie idźcie robić siusiu, bo przegapicie cały pojedynek". Dwóch puncherów, z których jeden i drugi marzy o urwaniu głowy. Manhoef by KO 1rd
265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (5-0) VS Satoshi Ishii (14-4-1) - Maćkowiak fenomenalnie zawalczył z Bajorem, mimo trudnego początku doszedł do głosu. Dzisiaj znowu podnosi sobie poprzeczkę na przeciwko jego staje doświadczony Japończyk Ishii. Z pewnością będzie największym wyzwaniem w karierze. Maćkowiak by TKO 3rd
170 lbs.: Krzysztof Kułak (27-14-2) VS Karl Amoussou (21-7-2) - Faworytem na papierze jest zdecydowanie Francuz, jednak Krzysztof Kułak już mocno zaskoczył w walce z Irokezem i uważam że jego celna stójka będzie zaskoczeniem dla Amoussou. Kułak by TKO 1rd
155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-3) VS Adrian Zieliński (15-4) - Kolejna walka, w której stawiam na zawodnika, który debiutuje w KSW. Adrian Zieliński to jeden z najlepszych Polskich lekkich. Mimo bardzo dobrej passy w KSW, Kuba Kowalewicz zmierzy się z bardzo ciężkim wyzwaniem. Zieliński by MD
205 lbs.: Goran Reljic (15-5) VS Roger Gracie (7-2) - Bez wątpienia świetne zestawienie sportowo. Walka prawdopodobnie nie będzie zbyt efektowna, lecz dojście Gracie do KSW wyraźnie pozwoli na wzrost wagi półciężkiej w KSW. Gracie by UD
Open.: Kamil Waluś (5-4) VS Alexandru Lungu (13-4) - Walka bez wyraźnego faworyta. Dwóch spaślaków, którzy chcieliby być prawdziwymi zawodnikami MMA, lecz ani jeden ani drugi nigdy nie przeskoczy bariery szybszych, zwinniejszych zawodników. Lungu by KO 1rd
UNDERCARD:

205 lbs.: Karol Celiński (12-7-1) VS Carmello Marrero (16-6) - Celiński ma bardzo złą passę i znowu dostaje bardzo duże wyzwanie. Marrero debiutuje w KSW, a jak wiemy jest bardzo dobrym zawodnikiem. Amerykanin może wyrosnąć na bardzo silną postać w wadze półciężkiej. Marrero by TKO 3rd
170 lbs.: Dawid Zawada (12-3) VS Emil Różewski (7-1) - Emil Różewski przeskakuje właśnie o kilka poziomów wyżej i to może być na początku widoczne, wydaje mi się, że wraz z dalszą fazą pojedynku zadomowi się w KSW i pokona Zawade. Różewski by SD
 
SPECJALNIE ożywiłem postać Walusia w KSW, a ty teraz wyjezdzasz w takim momencie... Ehh szkoda gadać. trudno.

W razie przegranej wyrzuć, a w zamian zakontraktuj jakiegoś Tomka Kowalkowskiego czy Adama Wieczorka. Ot rozwiązanie. :lol:
 
Co ciekawe poszperałem w archiwum GG, człowiek nie był tam 2 lata i znalazłem... starą listę zawodników UFC sprzed 2 lat :) z galami robionymi tutaj na cohones, a więc na prawdę sporą liczbę zawodników na prawdę są tacy zawodnicy jak Gagnon, Wineland, Uyyenoyama. Można by kiedyś wrócić do tego UFC, ale jak widzę że KSW nie ma tylu chętnych to nie ma sensu się pchać na UFC gdzie tej roboty byłoby 127172127 razy więcej no i brakuje mi przyjaciela @Egraama, ktoś wie gdzie on się podział wgl :D
 
PRZYPOMINAM PANOWIE JUTRO GALA W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU GODZINA 20:00 chat.mmarocks.pl liczę na rekord frekwencji zbierzmy się wszyscy ! :)
 
Materlakarao.jpg


Materla " Pas wraca do mnie jutro - stawiajcie hajsy na zwycięstwo w pierwszej rundzie a nie zawiedziecie się, wielka przygoda Aziza z KSW jutro się kończy i wracamy do normalności"
 
Nagranie bieda kamerą. Marrero w czapce mikołaja siedzi i zagryza cebulę. "Przygotowania poszły świetnie, dlatego proszę włodarzy KSW o odwołanie walki, jeżeli nie chcą żebym dokonał w klatce zabójstwa, na oczach milionów widzów... hahhaha Żartowałem jestem chorym skurwysynem, będę skakał celinskiemu po głowie a po walce wyrwe mu serce i spije krew !"
 
DeG4UK.png

MAIN EVENT:
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Aziz Karaoglu (187 lbs) © VS Michał Materla (185 lbs)
MAIN CARD:
185 lbs.: Mamed Chalidow (185 lbs) VS Riki Fukuda (184 lbs)
KSW INTERIM WW CHAMPIONSHIP FIGHT:
170 lbs.: Borys Mańkowski (170 lbs) VS Jim Wallhead (169 lbs)
185 lbs.: Jay Silva (185 lbs) VS Melvin Manhoef (188 lbs)
265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (253 lbs) VS Satoshi Ishii (234 lbs)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (173 lbs) VS Karl Amoussou (170 lbs)
155 lbs.: Jakub Kowalewicz (155 lbs) VS Adrian Zieliński (155 lbs)
205 lbs.: Goran Reljic (204 lbs) VS Roger Gracie (205 lbs)
Open.: Kamil Waluś (270 lbs) VS Alexandru Lungu (334 lbs)
UNDERCARD:
205 lbs.: Karol Celiński (205 lbs) VS Carmello Marrero (207 lbs)
170 lbs.: Dawid Zawada (170 lbs) VS Emil Różewski (170 lbs)

@Gaara - masz czas do 17:00 na wysłanie taktyki Aziza inaczej straci on nie tylko PAS KSW, a będzie walczył z umiejetnosciami -1
@baju - taktyka, inaczej OVRL -1
@yonigga - taktyka, inaczej OVRL -1
@Kolczu - taktyka, inaczej OVRL -1
 
Borys Mańkowski w rozmowie z Jurasem po ważeniu: Spojrzałem Jimowi w oczy i jestem spokojny. Jego dobra passa skończy się jutro. Do zobaczenia na KSW.
 
Pardon pomyłeczka, Marrero zrobił idealnie wagę 205 lbs, a Kolczu wyslal taktyke, my bad !
 
Jim Wallhead dla Cohones:
- Widać po Borysie że są kupony w McDonaldzie.
- Lungu wygląda jakby zjadł oktagon.
- Aziz ma olewający styl jak na mistrza.
- Nie patrzałem Borysowi w twarz bo z niej śmierdziało cebulą.
- Jutro eksmituje Borysa z świata mma.
- Mam nadzieje że jutro Saidov będzie na widowni, a nie schowany pod łózkiem.
Minionek dla Cohones:
- Jim po wygranej będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem KSW.
- Jim i Borys sprzedali galę, to im powinien się należeć największy procent PPV.
- Jim nie myśli o UFC, bo tutaj walczy mu się bardzo dobrze.
- Osobiście nie mam żadnych zatargów z Borysem i jego menadzerem.
- Leszek ma się dobrze czeka na rywala, prawdopodobnie będzie to przegrany Kowalewicz vs Zieliński.
- Nikt nie docenił Vaso podczas gameplanu, nastawianie się na same zapasy było błędem.
- Wspólpraca z @midern i @Sompa jest idealna, finansowo mogliśmy pozwolić sobie na lepszy sprzęt, lepszych trenerów jak sam Ernesto Hoost.
- Jim Wallhead i Łukasz Bińkowski to kumple od pierwszego sparingu.
Leszek Krakowski:
- Vaso postawił na agresje i tym wygrał.
- Czekam na przeciwnika.
- Następna walka to być albo nie być w KSW.
- Jutro będę zasiadał w rzędzie w narożniku Jima będzie Minionek, Midern i Sompa.
 
Jim Wallhead dla Cohones:
- Widać po Borysie że są kupony w McDonaldzie.
- Lungu wygląda jakby zjadł oktagon.
- Aziz ma olewający styl jak na mistrza.
- Nie patrzałem Borysowi w twarz bo z niej śmierdziało cebulą.
- Jutro eksmituje Borysa z świata mma.
- Mam nadzieje że jutro Saidov będzie na widowni, a nie schowany pod łózkiem.
Minionek dla Cohones:
- Jim po wygranej będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem KSW.
- Jim i Borys sprzedali galę, to im powinien się należeć największy procent PPV.
- Jim nie myśli o UFC, bo tutaj walczy mu się bardzo dobrze.
- Osobiście nie mam żadnych zatargów z Borysem i jego menadzerem.
- Leszek ma się dobrze czeka na rywala, prawdopodobnie będzie to przegrany Kowalewicz vs Zieliński.
- Nikt nie docenił Vaso podczas gameplanu, nastawianie się na same zapasy było błędem.
- Wspólpraca z @midern i @Sompa jest idealna, finansowo mogliśmy pozwolić sobie na lepszy sprzęt, lepszych trenerów jak sam Ernesto Hoost.
- Jim Wallhead i Łukasz Bińkowski to kumple od pierwszego sparingu.
Leszek Krakowski:
- Vaso postawił na agresje i tym wygrał.
- Czekam na przeciwnika.
- Następna walka to być albo nie być w KSW.
- Jutro będę zasiadał w rzędzie w narożniku Jima będzie Minionek, Midern i Sompa.

Vaso z Łebkowskim w Szczecinie
 
KURSY BUKMACHERSKIE:
MAIN EVENT:
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Aziz Karaoglu (2,30) © VS Michał Materla (1,62)
MAIN CARD:
185 lbs.: Mamed Chalidow (1,28) VS Riki Fukuda (4,13)
KSW INTERIM WW CHAMPIONSHIP FIGHT:
170 lbs.: Borys Mańkowski (1,85) VS Jim Wallhead (1,77)
185 lbs.: Jay Silva (2,05) VS Melvin Manhoef (1,72)
265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (1,68) VS Satoshi Ishii (2,13)
170 lbs.: Krzysztof Kułak (3,13) VS Karl Amoussou (1,36)
155 lbs.: Jakub Kowalewicz (1,97) VS Adrian Zieliński (1,71)
205 lbs.: Goran Reljic (1,99) VS Roger Gracie (1,76)
Open.: Kamil Waluś (3,22) VS Alexandru Lungu (1,33)
UNDERCARD:
205 lbs.: Karol Celiński (2,42) VS Carmello Marrero (1,54)
170 lbs.: Dawid Zawada (1,81) VS Emil Różewski (1,83)
 
Back
Top