Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Spoko. Rewanż z nim możemy mieć bez pasa na szali.
IVANOV z wielką chęcią zmierzy się z kimkolwiek, lecz pierw chciałby dostać walkę z Fedorem który wraca z emerytury ale podobno jest bardzo dobrze przygotowany. @Droni
 
12380553_1027202943996433_1728299119_n.jpg

Stało się to, co musiało się stać. Adrian Zieliński w końcu debiutuje na KSW, jego rywalem będzie młody, głodny wilk - Jakub Kowalewicz. Mocny kandydat do walki wieczoru. Spodziewamy się trzech rund ostrej i krwawej bitki jednych z najlepszych Polskich lekkich!
 
12366809_1027202920663102_985642997_n.jpg

Krzysztof Kułak oficjalnie debiutuje w kategorii do 77 kg, debiutuje walką kapitalną. Jego rywalem jest szalenie groźny znany przede wszystkim z Bellatora, Francuz - Karl Amoussou. Czy Polaka stać na podtrzymanie dobrej passy?
 
@Droni mój przyjacielu, masz zanotowane wszystkie walki? Możesz mi przesłać te dane dotyczące walk Vaso i Klaczka? Będę sobie uzupełniał w specjalnym pliku Word oraz aktualizował w razie rzeczywistej walki.
 
2dl10qw.jpg

W wywiadzie z Michałem Kitą przeprowadzonym przez redakcję MMARocks "Masakra" zdradził, że:
- Treningi przed KSW 36 odbywał w Golden Glory w Holandii, świetnie mu się tam trenuje i za dwa tygodnie również tam leci, spędzi tam kolejne dwa tygodnie;
- W Polsce w sparingach pomaga mu przede wszystkim Jacek Czajczyński i Marcin Tybura;
- Do pierwszej wymiany ciosów z Grahamem myślał, że będzie to bardziej wymagający przeciwnik;
- Prócz Petera Grahama jako potencjalnego rywala usłyszał również nazwisko Jamesa McSweeneya;
- Ma nadzieję, że prędzej czy później ponownie zmierzy się z Karolem Bedorfem;
- Trwają negocjacje apropo jego kolejnej walki;
- Prawdopodobnie przyjdzie mu zmierzyć się na gali KSW 40 z Blagoy Ivanovem o pas;
- Jeszcze nie wie gdzie będzie przygotowywał się do następnej walki, ma propozycje ponownego campu w Holandii albo wyjazd do poznańskiego Ankosu;
 
2dl10qw.jpg

W wywiadzie z Michałem Kitą przeprowadzonym przez redakcję MMARocks "Masakra" zdradził, że:
- Treningi przed KSW 36 odbywał w Golden Glory w Holandii, świetnie mu się tam trenuje i za dwa tygodnie również tam leci, spędzi tam kolejne dwa tygodnie;
- W Polsce w sparingach pomaga mu przede wszystkim Jacek Czajczyński i Marcin Tybura;
- Do pierwszej wymiany ciosów z Grahamem myślał, że będzie to bardziej wymagający przeciwnik;
- Prócz Petera Grahama jako potencjalnego rywala usłyszał również nazwisko Jamesa McSweeneya;
- Ma nadzieję, że prędzej czy później ponownie zmierzy się z Karolem Bedorfem;
- Trwają negocjacje apropo jego kolejnej walki;
- Prawdopodobnie przyjdzie mu zmierzyć się na gali KSW 40 z Blagoy Ivanovem o pas;
- Jeszcze nie wie gdzie będzie przygotowywał się do następnej walki, ma propozycje ponownego campu w Holandii albo wyjazd do poznańskiego Ankosu;
Rewanż z Karolem Bedorfem o title shota a potem można myśleć o potencjalnym pojedynku. Ivanov chce teraz Fedora.
 
2dl10qw.jpg

W wywiadzie z Michałem Kitą przeprowadzonym przez redakcję MMARocks "Masakra" zdradził, że:
- Treningi przed KSW 36 odbywał w Golden Glory w Holandii, świetnie mu się tam trenuje i za dwa tygodnie również tam leci, spędzi tam kolejne dwa tygodnie;
- W Polsce w sparingach pomaga mu przede wszystkim Jacek Czajczyński i Marcin Tybura;
- Do pierwszej wymiany ciosów z Grahamem myślał, że będzie to bardziej wymagający przeciwnik;
- Prócz Petera Grahama jako potencjalnego rywala usłyszał również nazwisko Jamesa McSweeneya;
- Ma nadzieję, że prędzej czy później ponownie zmierzy się z Karolem Bedorfem;
- Trwają negocjacje apropo jego kolejnej walki;
- Prawdopodobnie przyjdzie mu zmierzyć się na gali KSW 40 z Blagoy Ivanovem o pas;
- Jeszcze nie wie gdzie będzie przygotowywał się do następnej walki, ma propozycje ponownego campu w Holandii albo wyjazd do poznańskiego Ankosu;

Heh ile ten Kita wygrał walk, aby negocjować walkę z mistrzem? Przecież niedawno wyłapał head kicka od Karola, a teraz ma walczyć z Ivanovem? Dobre żarty :D
 
Śmichy. Przynajmniej Karol ma teraz większą motywację, aby trenować i odzyskać to, co jest jego.
 
@Droni mój przyjacielu, masz zanotowane wszystkie walki? Możesz mi przesłać te dane dotyczące walk Vaso i Klaczka? Będę sobie uzupełniał w specjalnym pliku Word oraz aktualizował w razie rzeczywistej walki.
Vaso KSW 38 Szczecin vs. Kamil Łebkowski
Klaczek vs Shamaev KSW 39

Rewanż z Karolem Bedorfem o title shota a potem można myśleć o potencjalnym pojedynku. Ivanov chce teraz Fedora.
Na pewno Fedora nie rzucę na Blagoia Ivanova. Bułgar nie jest na tyle dobrym rywalem marketingowo?

Heh ile ten Kita wygrał walk, aby negocjować walkę z mistrzem? Przecież niedawno wyłapał head kicka od Karola, a teraz ma walczyć z Ivanovem? Dobre żarty :D
Za to, że tak się odezwałeś. Mogę już ogłosić Kita vs. Ivanov KSW 40, a Bedorf niech lepiej pokona Włodarka!
 
Vaso KSW 38 Szczecin vs. Kamil Łebkowski
Klaczek vs Shamaev KSW 39


Na pewno Fedora nie rzucę na Blagoia Ivanova. Bułgar nie jest na tyle dobrym rywalem marketingowo?


Za to, że tak się odezwałeś. Mogę już ogłosić Kita vs. Ivanov KSW 40, a Bedorf niech lepiej pokona Włodarka!

Nie mam z tym problemu. Bedorf zaczyna przygotowania do walki, a jeszcze dziś ogłosi, jaki klub wybrał :)
 
Rywalem Kamila Szymuszowskiego na KSW 38 w Szczecinie będzie doskonale znany z UFC - Amir Sadollah (7-5)
@YurikoReload w razie wygranej Kamil ma zagwarantowaną walkę o pas wagi półśredniej.
 
10487871_1027202947329766_56237986_n.jpg

Jędrzej Maćkowiak staje przed największym wyzwaniem w karierze. Jego rywalem został doświadczony walkami z Emelianenko czy dwukrotnie z Cro-Copem Japończyk Satoshi Ishii. Czy przewaga warunków fizycznych będzie w tej walce decydująca. Czy młody Polak zbliży się do walki o pas wagi Ciężkiej. Tego dowiemy się już we wtorek o 20:00 !
 
12398929_1028004457249615_954786852_n.jpg


Przypominam każdy może wziąć dwóch zawódników. Wszystko już uzupełnione. Każdy zawodnik. Po KSW 38 pojawią się pierwsze zwolnienia z KSW :)
 
Wrzucaj na jakieś inne hostingi obrazki bo jak cofnąć się przykładowo do starszych gal to żaden obrazek już nie jest aktywny... Imageshack zrob sobie konto czy coś :)

Jakie będą główne walki na KSW 39 ? To może coś skrobnę o ile tamte plakaty się podobały :D
 
Wrzucaj na jakieś inne hostingi obrazki bo jak cofnąć się przykładowo do starszych gal to żaden obrazek już nie jest aktywny... Imageshack zrob sobie konto czy coś :)

Jakie będą główne walki na KSW 39 ? To może coś skrobnę o ile tamte plakaty się podobały :D
narazie wiem, ze na KSW 39 wystąpi Saidov i Pudzian a co dalej to się okaże po KSW 37.
 
3geN0g.png

Łukasz Bieńkowski po walce z Jayem Silvą użył dość rasistowskiego stwierdzenia "zawsze bałem się czarnych" to co teraz miałby powiedzieć. Staje naprzeciwko siebie dwóch najczarniejszych ludzi w KSW, Różnica zasięgu i wzrostu zdecydowanie na korzyść Jay'a Silvy. Jednego możemy być pewni to będą wielkie grzmoty!
 
@Droni
Możesz mi napisać jakie rekordy mają obecnie(wspólnie z forumową grą) Arbi Shamaev oraz Kamil Łebkowski.
Nastąpił błąd w rozpisce(podanej przez ciebie) w rekordzie Vaso prawdziwy rekord to 22-10-1, a forumowy to 23-10-1(wygrana walka z Krakowskim) - ale oczywiście, po walce z Bombą rekord będzie 24-10-1 :D
 
@Droni
Możesz mi napisać jakie rekordy mają obecnie(wspólnie z forumową grą) Arbi Shamaev oraz Kamil Łebkowski.
Nastąpił błąd w rozpisce(podanej przez ciebie) w rekordzie Vaso prawdziwy rekord to 22-10-1, a forumowy to 23-10-1(wygrana walka z Krakowskim) - ale oczywiście, po walce z Bombą rekord będzie 24-10-1 :D
Gdzieś już napisałem, że zawodnicy którzy lubią walczyć po za KSW i mają na to zgodę, mogą mieć inne rekordy.

Vaso 24-10-1
Arbi 9-2
Kamil 13-5
 
@Droni
Możesz mi napisać jakie rekordy mają obecnie(wspólnie z forumową grą) Arbi Shamaev oraz Kamil Łebkowski.
Nastąpił błąd w rozpisce(podanej przez ciebie) w rekordzie Vaso prawdziwy rekord to 22-10-1, a forumowy to 23-10-1(wygrana walka z Krakowskim) - ale oczywiście, po walce z Bombą rekord będzie 24-10-1 :D

Dobre dobre. Taktyka juz poszła, to będzie najłatwiejsza walka Kamila w karierze :)
 
Dobre dobre. Taktyka juz poszła, to będzie najłatwiejsza walka Kamila w karierze :)
Liczę panowie, że dobrze wypromujecie galę w Szczecinie. Przynajmniej tak jak wtorkowe starcie Wallhead vs Mańkowski
 
Gdzieś już napisałem, że zawodnicy którzy lubią walczyć po za KSW i mają na to zgodę, mogą mieć inne rekordy.

Vaso 24-10-1
Arbi 9-2
Kamil 13-5
No ja rozumiem, ale Vaso w rzeczywistości ma rekord 22-10-1, a w naszej forumowej grze była tylko 1 walka Vaso wygrana, czyli 23-10-1 - to tak poprawiam, żeby błędów nie było później.
Dzięki za Arbiego i Kamila, uzupełniłem sobie.
Dobre dobre. Taktyka juz poszła, to będzie najłatwiejsza walka Kamila w karierze :)
Najłatwiej przegrana walka Kamila w karierze.
 
Liczę panowie, że dobrze wypromujecie galę w Szczecinie. Przynajmniej tak jak wtorkowe starcie Wallhead vs Mańkowski

Masz to jak w banku. Oczywiście wypowiadam się w imieniu Kamila, gdyż "Bomba" nie lubi prowadzić potyczek słownych ani być aktywnym w mediach społecznościowych.
 
Myślę że wszystko zostało powiedziane, zostają miejsce zaczepki i spokój do walki. My już swoje rozkręciliśmy pora na osoby które są wyżej w rozpisce.
 
Back
Top