Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
ef27r.jpg
 
Jim Wallhead w zwiastunie.
- Widzisz tą pięść? Ona wybije ci te wszystkie głupoty z twojej głowy!
- Borys to dobry zapaśnik, i tylko zapaśnik.
- Rafał Moks i Jesse Taylor poznali siłę moich pięści.
- Pas tymczasowy to przystawka przed daniem głównym.
- Widzowie przychodzą i kupują PPV tylko dla nas, dlatego liczę na mały %
- Polska to mój drugi dom, kocham Polskich fanów są cudowni!
- Borys szykuj się na piekło które ci zgotuje.
- Zapraszam na www.kswtv.com i kswshop.com.
 
12366571_1027202893996438_1025689278_n.jpg

W pierwszej walce karty wstępnej KSW 37 w Atlas Arenie zaprezentują się:
Powracający do klatki KSW 37, Niemiec Polskiego pochodzenia Dawid Zawada, dla którego walka będzie ostatnią szansą na pozostanie w KSW, jego rywalem będzie Emil Różewski, młody prospekt wagi półśredniej debiutuje w KSW od razu z wymagającym rywalem!
 
Satoshi Ishii przed walką z Maćkowiakiem:
"Maćkowiak to duży człowiek i wielki wojownik, jest niepokonany i bardzo go szanuje. Będę musiał pokazać serce samuraja żeby go pokonać. Na pewno mam więcej umiejętności ale on ma ogromną siłę."
O celach w KSW:
"Nie myśle o pasach i pieniądzach, będe walczył o honor japońskich wojowników i na pewno sie nie poddam. Będę walczył by być niepokonanym w KSW by ludzie chcieli mnie oglądać i układali o mnie pieśni."

PS: poszła taktyka na walkę, jakby nie doszło to daj znać.
 
12387769_1027206447329416_1577972368_n.jpg


Nie udzielający się i olewający grę stracili managerstwo czyli np.
Marcin Różalski
Abu Azaitar
są wolnymi zawodnikami.

Przypominam każdy z managerów może mieć dwóch zawodników
 
Jak skończy się kariera Grahama. To przejmuje Stringera. Falcao jest żądny walki i pasa. Przeprowadza sie do Polski i szuka klubu. Do następnej walki bedzie sie przygotować w Polsce . Chce walczyc juz na KSW 39
 
12395117_1027202930663101_1519759110_n.jpg

Karol Celiński w tej walce musi w końcu pokazać swoje prawdziwe oblicze w klatce KSW, walka o być albo nie być dla niego. Jego rywalem będzie szalenie wymagający Carmello Marrero. Amerykanin debiutuje w naszej organizacji i jak zapowiada idzie hucznie po pas wagi półciężkiej!
 
Jak skończy się kariera Grahama. To przejmuje Stringera. Falcao jest żądny walki i pasa. Przeprowadza sie do Polski i szuka klubu. Do następnej walki bedzie sie przygotować w Polsce . Chce walczyc juz na KSW 39
Falcao zawalczy na wielkiej gali na PGE Arenie - KSW 40!
 
No na weekend od jutra i wracam z reguły niedziela wieczór, lub poniedziałek rano, zależy czy coś się dzieję w niedzielę po zajęciach :beer:
o której jutro wyjezdzasz, z rana już :)?

Jakby co to konferencja może odbyć się w poniedziałek :)
 
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI!

Blagoi Ivanov nowy mistrz wagi ciężkiej KSW zmienia managera. Managerem Ivanova zostaje Sompa, który pod swoimi skrzydłami ma między innymi jednego z najlepszych pół ciężkich w Polsce Karola Celińskiego.

Krótka informacja od Sompy ;

Jest mi niezmiernie miło że Blagoi zechciał ze mną współpracować, Blagoi to czołówka światowego mma, to jeden z najlepszych ciężkich na świecie jak i obecnie mistrz KSW. Mam nadzieję, że nasza współpraca potoczy się dobrze i przyjemnie. Blagoi również ma zamiar zmienić otoczenie z którym trenuje. Chciałby dołączyć do @midern team i tam pomagać mojemu drugiemu podopiecznemu Karolowi jak i wspólnie trenować z Olim Thompsonem którego uważa za świetnego zawodnika. Prowadzimy wstępne rozmowy o jego dołączenie do tegoż klubu, lecz ostatnie słowo musi wydać jeszcze sam @midern. Blagoi narazie nie chce pojawiać się w mediach, chce mieć troszkę odpoczynku, ciszy i spokoju.

Heh menadżer ktory przejął zawodnika po wygranym mistrzostwie jest jak sezonowi kibice w piłce nożnej. Do tego sam nie umie wytrenować zawodnika i się zgaduje z innymi... beka :D Karol jeszcze odbierze pas sezonowcu!
 
Back
Top