Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
KSW 39 SPODEK KATOWICE
Main EVENT:
Pudzianowski vs. Lungu/Waluś/Różalski
Main Card:
Saidov vs. Mańkowski/Wallhead
Bajor vs. Thompson - @midern
Andryszak vs. Gracie - @JŻuberek ?
Strus vs Drwal - @yonigga oraz @Assocati
+
Kondraciuk vs. TBA
Krakowski vs. TBA
145 lbs.: TBA VS TBA
TBA VS TBA
TBA VS TBA
Proponuję wrzucić do karty walk - najlepszego polskiego piórkowego #1 w rankingu MMAROCKS Krzysztofa Klaczka.
 
Wstępny plan KSW 38 GALA SZCZECIN
MAIN EVENT:
Stringer vs. Narkun II @Arlovski - zgoda
Main Card
Bedorf vs. Włodarek @mmag , @damianancelotti - zgoda?
Moks vs. Keith Wisniewski @uffffff - zgoda?
Wawrzyniak vs Haratyk
Bieńkowski vs. Różański - @midern, @Spike - zgoda?
Jewtuszko vs Taylor - @RaphTaba ?
Ziółkowski vs. Szułakowski - zaakceptowane
Bakocevic vs Łebkowski - @mateusz19191010 , @Puczi
Piraev vs Firmino

Oks. Ale Łebkowski jest przecież mój -_-
 
KSW 38 Szczecin - 27.12.2015 chat.mmarocks.pl !

Na jutro może będzie plakat.

KSW 40 - PGE ARENA NAJWIĘKSZA GALA W HISTORII

Planowane są występy:
Pudzianowskiego
Chalidowa
Materli
Ivanova
Różalskiego
Grahama
Sowińskiego z Wolańskim
Chlewickiego z Gamerem rewanż

Skoro ma być tam przegrany (wręcz zdemolowany) Australijczyk, to Kita wręcz musi się tam pojawić.
 
Adrian Zieliński dla Cohones: Co do opuszczenia klubu przez Cebulę... myślę że po prostu zamanifestował to co wiadomo od dawna! Czeczenskie grono wzajemnej adoracji zepsuło całą dobrą atmosferę w klubie, dlatego ja również opuszczam Berkut i do walki z Kowalewiczem będę przygotowywał się na własną rękę.
 
Na jutro może będzie plakat.



Skoro ma być tam przegrany (wręcz zdemolowany) Australijczyk, to Kita wręcz musi się tam pojawić.

okej to 3 największe walki KSW 38 w Szczecinie 28.01.2017 rok

Stringer vs Narkun II o pas
Bedorf vs. Włodarek
Jewtuszko vs. Taylor

Kita zawalczy na KSW 40 o pas z Ivanovem.
 
Kamil Szymuszowski na FB

Uważam że mogłem pokazać się lepiej w tej walce, ale mimo to uważam że nie jest, uważam że jestem gotowy do walki o pas, i nic mi w tym nie przeszkodzi!

Bartłomiej Kurczewski na FB

Pokazałem moc w tej walce, widać było to chciałem... czekam na kolejne wyzwania!

Droni są jeszcze wolne miejsce na nadchodzących galach?
 
Kendall Grove po walce z Maiquelem Falcao:
Zaskoczył mnie, ponieważ był kurwa mega silny! Ale w zasadzie taki był plan. Nie udało się, wróce silniejszy i jeszcze pokażę, że moge być kurwa mistrzem. Pozdrawiam wszystkich którzy nie wierzą we mnie i wieszają psy. Wbijam w was cwela !
 
Kamil Szymuszowski na FB

Uważam że mogłem pokazać się lepiej w tej walce, ale mimo to uważam że nie jest, uważam że jestem gotowy do walki o pas, i nic mi w tym nie przeszkodzi!

Bartłomiej Kurczewski na FB

Pokazałem moc w tej walce, widać było to chciałem... czekam na kolejne wyzwania!

Droni są jeszcze wolne miejsce na nadchodzących galach?

Szymuszowski zawalczy na KSW 38 w Szczecinie nwm z kim jeszcze
Kurczewski być może z Leszkiem Krakowskim na KSW 39
 
Nie przeciw wkazań żeby Kurczewski zawalczył z Krakowskim...

Natomiast mam nadzieje że Szymuszowski po walce na KSW 38 dostanie potem walkę o pas..
 
KSW 39
Vegh vs. Reljic/Gracie - zgoda @JŻuberek / @darosanok
Sokoudjou vs. Lach - zgoda @gLt

KSW 40 - PGE ARENA NAJWIĘKSZA GALA W HISTORII

Planowane są występy:
Pudzianowskiego
Chalidowa
Materli
Ivanova
Różalskiego
Grahama
Sowińskiego z Wolańskim @Puczi i @Mr.Robot - zgoda?
Chlewickiego z Gamerem rewanż @lukasz4493 oraz @RaphTaba - zgoda?
Szybko uporam się z Stringerem więc myślę, że jeszcze jedno miejsce w rozpisce się znajdzie. Co to za najlepsza gala jak nie będzie na niej czołowego mistrza organizacji?
 
Szybko uporam się z Stringerem więc myślę, że jeszcze jedno miejsce w rozpisce się znajdzie. Co to za najlepsza gala jak nie będzie na niej czołowego mistrza organizacji?

Jeżeli będzie to wielki występ... Liczę na Ciebie Tomek. Musi być Mistrz w Polsce.. :) Przygotuj się na 200% procent!
 
Borys Mańkowski na fb: Przede wszystkim pierwszego cwela wbijam w matchmakera KSW, moja walka 3 od końca? Najbardziej elektryzująca walka na gali? Idiotyzm. Drugiego cwela wbijam w Jima Wallheda, wyjątkowej klasy łamagę, rudowłosego chuderlaka, który uważa się za Bożka stójki, a jego ostatnia porażka to srogie KO już w pierwszej rundzie. Słuchaj Ty podrabiany McGregorze - Twoja wizyta na KSW to będzie koszmar, który zapamiętasz na długo. Sen, zaprzyjaźnij się z nim, bo pośpisz na macie jeszcze długo po walce. Tasmański Diabeł zaprowadzi Cię prosto do piekła.
 
Borys Mańkowski na fb: Przede wszystkim pierwszego cwela wbijam w matchmakera KSW, moja walka 3 od końca? Najbardziej elektryzująca walka na gali? Idiotyzm. Drugiego cwela wbijam w Jima Wallheda, wyjątkowej klasy łamagę, rudowłosego chuderlaka, który uważa się za Bożka stójki, a jego ostatnia porażka to srogie KO już w pierwszej rundzie. Słuchaj Ty podrabiany McGregorze - Twoja wizyta na KSW to będzie koszmar, który zapamiętasz na długo. Sen, zaprzyjaźnij się z nim, bo pośpisz na macie jeszcze długo po walce. Tasmański Diabeł zaprowadzi Cię prosto do piekła.

Panie Borysie szanuje strasznie Pana, ale chyba pan narazie nie myśli, że jest bardziej medialną postacią niż Cipek czy Mamed ;)
 
Adrian Zieliński dla Cohones: Co do opuszczenia klubu przez Cebulę... myślę że po prostu zamanifestował to co wiadomo od dawna! Czeczenskie grono wzajemnej adoracji zepsuło całą dobrą atmosferę w klubie, dlatego ja również opuszczam Berkut i do walki z Kowalewiczem będę przygotowywał się na własną rękę.
Podziwiam Twoja decyzję, w końcu ktoś popiera mnie. Czeczency to zmora. Mam nadzieję że nie będzie im się wiodło.
 
Panie Borysie szanuje strasznie Pana, ale chyba pan narazie nie myśli, że jest bardziej medialną postacią niż Cipek czy Mamed ;)

Jak na razie panowie nawet gali nie umieją sprzedać, za to na moje starcie z Jimem czeka całe Cohones!
 
Back
Top