Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Filip Wolański pokonał Anzora Azhieva przez KO w trzeciej rundzie (1:20)

Filip Wolański w drodze do szatni: Debiut bardzo udany, mój przeciwnik nie miał żadnych szans. Dziekuję trenerom, włodarzom KSW i fanom. Tym nokautem pokazałem, że jestem najlepszym zawodnikiem wagi piórkowej w Polsce, jestem we właściwym miejscu i w każdej chwili będę gotowy na walkę o pas! Teraz pomogę Szasce i razem podbijemy KSW!
 
Winner is Michał Kita by Submission (rear naked choke) at 3:01 Round 3

Michał Kita w klatce z Mateuszem Borkiem:
MB: Michał, jesteś z reguły strikerem, swojego przeciwnika poddałeś. Jak to się stało?
MK: Tak, nastawiałem się na bójkę. Dwie pierwsze rundy przecież odbywały się w stójce, obie z resztą wygrałem. W trzeciej udało się sprowadzić i poddać, więc to zrobiłem.
MB: Graham za Tobą, więc teraz co dalej?
MK: Mam nadzieję, że rewanż z Karolem Bedorfem. Chciałbym tego. Ale jeśli włodarze KSW dadzą mi kogoś innego, odprawię z kwitkiem kogoś innego.
MB: Okej, dziękuję za wywiad.
MK: Dziękuję. Przy okazji chciałbym podziękować wszystkim za doping!
 
Nie wiem :(
Bilet do Bydgoszczy :P
Nawet cię zaproszę na obóz do najlepszego klubu MMA w woj Kujawsko-Pomorskim Fighting Division Combat, gdzie cały czas trenuje najlepszy zawodnik z UFC Marcin Wrzosek (przypominam, że mamy aktualnie 2017r).

PS. Moi zawodnicy nie dadzą się sprowokować.
 
Filip Wolański po walce:
- Bardzo się cieszę z wygranej, lepsze debiutu nie mogłem sobie wyobrazić.
- Do kwestii wagi wolę nie wracać. Po raz pierwszy w karierze zdarzyło mi się coś takiego, ale więcej się to nie powtórzy. Przepraszam wszystkich za ten incydent.
- Myślę, że walka z Arturem Sowińskim byłaby niesamowitym widowiskiem dla wszystkich, ale jeśli włodarze KSW będą chcieli zestawić mnie z Łebkowskim lub Klaczkiem, to nie mam nic przeciwko.
- Na ten moment o UFC nie myślę. Chcę zdominować kategorię piórkową w KSW i pokazać wszystkim kibicom, czym jest MMA na najwyższym poziomie.
- Podczas przygotowań do walki korzystałem również z przygotowań ruchowych, które pozwalają mi w świetny sposób czuć przeciwnika w klatce, w odpowiednich momentach skracać dystans i wyprowadzać świetne kontry w tempo. Czuję się dzięki temu bardzo swobodnie i luźno, a był to dopiero zalążek tego, co zaczniemy robić przed najbliższą walką.
- W najbliższej walce zobaczycie jeszcze lepszego Wolańskiego, niż oglądaliście go do tej pory. Na razie to tajemnica, ale uwierzcie, że warto czekać.
- Jeden pas już mamy, więc czas na kolejny!

Menedżer po walce:
- W żadnym elemencie walki rywal nie był w stanie zagrozić Filipowi, z czego jesteśmy naprawdę dumni.
- Bardzo dużo nowych elementów zostało wprowadzonych w Grapplingu Kraków przed tą walką, czego efektem jest zwycięstwo przed czasem Filipa i wygrana Szaszki, a to dopiero początek.
- Wolański udowodni, że jest najlepszym zawodnikiem kategorii piórkowej w Polsce. Dzięki widowiskowym walkom będzie w stanie w przyszłości udźwignąć ciężar gali KSW.
- Na temat Fedora nie chcę na ten moment się wypowiadać. Fedor będzie dostępny dla mediów w najbliższych tygodniach w Polsce i wtedy opowie o najbliższych walkach i planach.
 
Falcao w wywiadzie z Borkiem:

Plan na walkę był prosty. Dziś się udało i bardzo się cieszę. Chcę walczyć jak najszybciej .! Nie mam konkretnego rywala na następną walkę ale mój menago po cichu wspomniał coś o Melvinie ! @Droni chce walczyć jak najszybciej!\


Graham wspomniał coś , że chciałby zakończyć karierę i chciałby pożegnać się z publicznością walką z Emalienko. Po wielu niespodziankach w wadze cięzkiej myślę że taka walka mogłaby się odbyć wspomina Menago Pejdz
 
Filip Wolański po walce:
- Bardzo się cieszę z wygranej, lepsze debiutu nie mogłem sobie wyobrazić.
- Do kwestii wagi wolę nie wracać. Po raz pierwszy w karierze zdarzyło mi się coś takiego, ale więcej się to nie powtórzy. Przepraszam wszystkich za ten incydent.
- Myślę, że walka z Arturem Sowińskim byłaby niesamowitym widowiskiem dla wszystkich, ale jeśli włodarze KSW będą chcieli zestawić mnie z Łebkowskim lub Klaczkiem, to nie mam nic przeciwko.
- Na ten moment o UFC nie myślę. Chcę zdominować kategorię piórkową w KSW i pokazać wszystkim kibicom, czym jest MMA na najwyższym poziomie.
- Podczas przygotowań do walki korzystałem również z przygotowań ruchowych, które pozwalają mi w świetny sposób czuć przeciwnika w klatce, w odpowiednich momentach skracać dystans i wyprowadzać świetne kontry w tempo. Czuję się dzięki temu bardzo swobodnie i luźno, a był to dopiero zalążek tego, co zaczniemy robić przed najbliższą walką.
- W najbliższej walce zobaczycie jeszcze lepszego Wolańskiego, niż oglądaliście go do tej pory. Na razie to tajemnica, ale uwierzcie, że warto czekać.
- Jeden pas już mamy, więc czas na kolejny!

Menedżer po walce:
- W żadnym elemencie walki rywal nie był w stanie zagrozić Filipowi, z czego jesteśmy naprawdę dumni.
- Bardzo dużo nowych elementów zostało wprowadzonych w Grapplingu Kraków przed tą walką, czego efektem jest zwycięstwo przed czasem Filipa i wygrana Szaszki, a to dopiero początek.
- Wolański udowodni, że jest najlepszym zawodnikiem kategorii piórkowej w Polsce. Dzięki widowiskowym walkom będzie w stanie w przyszłości udźwignąć ciężar gali KSW.
- Na temat Fedora nie chcę na ten moment się wypowiadać. Fedor będzie dostępny dla mediów w najbliższych tygodniach w Polsce i wtedy opowie o najbliższych walkach i planach.
Dla podkreślonych:
Uważam, że to może być świetna walka. @Droni wiesz co z tym zrobić!
Trening ruchu :rofl: Aż zacytuję świetnego Mistrza UFC Donalda Cerrone "„Trener ruchu? Co to, ku*wa, jest? ... nie mam kurewskiego pojęcia, co to jest ten trener ruchu".
 
Gamer w krótkim wywiadzie świeżo po przegranej jeszcze w klatce ze łzami w oczach:
Nie tylko przegrałem, nie tylko straciłem pas, ale dałem też kiepską walkę. Łukasz był tym razem lepszy i jest teraz mistrzem. Ja muszę szybko wracać do treningów bo czeka mnie jeszcze wiele pracy. Mam nadzieje, że będzie nam dane spotkać się po raz trzeci, że dostanę szansę się zrewanżować.

Na After Party KSW 36 nie pojawił się były mistrz kategorii lekkiej KSW, Mateusz Gamrot. Plotki głoszą, że od razu po wyjściu z klatki opuścił arenę.

@Droni za dużą losowość masz ustawioną :tongue:
 
Gamer w krótkim wywiadzie świeżo po przegranej jeszcze w klatce ze łzami w oczach:
Nie tylko przegrałem, nie tylko straciłem pas, ale dałem też kiepską walkę. Łukasz był tym razem lepszy i jest teraz mistrzem. Ja muszę szybko wracać do treningów bo czeka mnie jeszcze wiele pracy. Mam nadzieje, że będzie nam dane spotkać się po raz trzeci, że dostanę szansę się zrewanżować.

Na After Party KSW 36 nie pojawił się były mistrz kategorii lekkiej KSW, Mateusz Gamrot. Plotki głoszą, że od razu po wyjściu z klatki opuścił arenę.

@Droni za dużą losowość masz ustawioną :tongue:

O to w tym chodzi, prawie każdy ma szansę zostać wielkim mistrzem KSW, ale czy w MMA nie ma wiele sensacji? nie muszę mówic o Holly Holm, czy Karaoglu.
 
Jim Wallhead do Mateusza Borka: Borys Mańskowski you absolutely suck!!! Ja wiem że się boisz, ja wiem że boisz się pięści Jima. Każdy wie że ta walka będzie największym wydarzeniem w KSW, Ta walka będzie największym wydarzeniem w mma w Polsce, w Europie i na świecie. Będę ucieleśnieniem twoich marzeń, czy też koszmaru w KSW. Widzowie kupujcie bilety, kupujcie PPV, odpalajcie na swoich telewizorach i komputerach. To będzie show jak walka Aresa z Posejdonem, to będzie walka którą zapamiętacie aż do śmierci. Borys nadchodzę w klatce, twoich snach, będziesz budził i zasypiał z myślą o mnie. Fani jestem w KSW dla was, żebyście mogli zobaczyć krew, pot i łzy, zaangażowanie do walki. Już teraz kupujcie bilety, na najlepszy spektakl jaki jeszcze polska scena mma nie widziała. Dziękuje, jestem tu dla was. Borys szykuj się na agonie w klatce.
 
12388995_1026765434040184_899886293_o.jpg
 
O to w tym chodzi, prawie każdy ma szansę zostać wielkim mistrzem KSW, ale czy w MMA nie ma wiele sensacji? nie muszę mówic o Holly Holm, czy Karaoglu.
Holly to nie była dla mnie sensacja :D
W każdym razie jeżeli masz ustawione tak jak wspominałeś (czyli najwyższa losowość), to jest to czysta loteria i nie mamy zbytniego wpływu na walkę. To tylko moje zdanie, twoja gra twoje zasady i żeby nie było, ja w grze zostaje.
 
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (11-2-2) VS Bartłomiej Kurczewski (9-6)

1 Runda

ŁOOO!!! SZYBCIUTKO KOŃCZY SIĘ PIERWSZY pojedynek na KSW 36, oboje nawet nie zdążyli dobrze się rozkręcić, a tu już koniec, Bartłomiej Kurczewski !!!

Winner is Bartłomiej Kurczewski by TKO (PUNCHES) at 2:13 Round 1



145 lbs.: Kleber Koike Erbst (18-4-1) VS Krzysztof Klaczek (10-3)

1 Runda

Świetnie w stójce zaczął Japończyk, lecz wraz z przebiegiem walki spróbował poddania, a Klaczek uciekł z tej bardzo trudnej pozycji i raz po raz młotkował Japończyka. 10-9 Klaczek

2 Runda

Kleberowi bardzo dobrze wychodzi sprowadzania Klaczka, ale ten zaczął świetnie okopywać nogę rywala dołożył dobrą pracę w stójce. Runda bardziej wyrównana, lecz. 10-9 Klaczek

3 Runda

Fenomenalna runda w wykonaniu Koike Erbsta całkowicie zdominował w tej rundzie Krzyśka Klaczka. O mały włos poddał go dźwignią na łokieć. Czy zasługuje na 10-8, chyba jednak nie. 10-9 Koike Erbst

Punktacja ogólna: 29-28 Klaczek

145 lbs.: Kleber Koike Erbst (18-5-1) VS Krzysztof Klaczek (11-3) SPLIT DECISION 28-29 29-28 28-29

W wywiadzie dla Matiego Borka Klaczek podziękował kibicom, trenerom, sparingpartnerom, Braci Cohones, podziękował Koike za świetną i ciężką walkę, podziękowania również dla włodarzy KSW za możliwość walki, zapowiedział, że małymi krokami kroczy po pas i pragnie kolejnej walki na KSW 38



170 lbs.: Robert Radomski (13-3) VS Kamil Szymuszowski (14-4)

1 Runda

Dużo w tej rundzie się nie działo. Dobra kontrola Kamila Szymuszowskiego. 10-9 Szymuszowski

2 Runda

Bardzo dobrze trafiał na początku tej rundy Robert Radomski, lecz potem inicjatywę kopnięciami przejął Szymuszowski. 10-10 Remis

3 Runda

Najbardziej wyraźnie przewaga zarysowała się w tej rundzie, to Kamil Szymuszowski wygrał tą rundę jak i całą walkę. 10-9 Szymuszowski

Punktacja ogólna: 30-28 Szymuszowski



145 lbs.: Anzor Azhiev (6-2) VS Filip Wolański (9-1)

1 Runda

Ależ walka, Filip Wolański kapitalnie wchodzi do organizacji KSW, Azhiev ma problem z obaleniem Wolańskiego. 10-9 Wolański

2 Runda

Absolutna dominacja w tej rundzie Filipa Wolańskiego, Azhiev jakby miał zapalenie płuc, co chwile kaszle w klatce. 10-8 Wolański

3 Runda

łoooooo, koniec walki, fenomenalny debiut Filipa Wolańskiego, był 100 razy lepiej przygotowany od Czeczena!

Winner is Filip Wolański by KO (Punches) at 1:20 Round 3



265 lbs.: Peter Graham (11-9) VS Michał Kita (16-8)

1 Runda

Na prawdę świetne tempo jak na wagę ciężką. Bardzo duża bijatyka. Ta runda pójdzie w obie strony. 10-9 Kita

2 Runda

Trafia fantastycznie Kita w parterze, w tej chwili Graham jest w sytuacji krytycznej. 10-9 Kita

3 Runda

Ależ poddanie! Michał Kita wraca, wraca w wielkim stylu !

Winner is Michał Kita by Submission (rear naked choke) at 3:01 Round 3



205 lbs.: Tomasz Narkun (11-3) VS Thierry Sokoudjou (16-14)

1 Runda

O dziwo na samym początku Narkun dał się odwrócić swojemu rywalowi, ale potem zaczął masakrować twarz rywala w stójce, blisko poddania. 10-9 Narkun

2 Runda

ŁOOOO!!! Wrócił Szczeciński Berserker i to w wielkim stylu !

Winner is Tomasz Narkun by Submission (Armbar) at 3:10 Round 2





185 lbs.: Kendall Grove (23-15) VS Maiquel Falcao (35-8)

1 Runda

ŁOOOOO CO ZA BOMBY SPADAJĄ na głowę Kendalla Grove, fantastyczny pokaz siły w klatce. Maiquel Falcao idzie po nokaut w tej walce. 10-8 Falcao

2 Runda

URWANA GŁOWA!

Winner is Maiquel Falcao by KO (Punch) at 0:33 Round 2



KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

155 lbs.: Mateusz Gamrot (11-0) VS Łukasz Chlewicki (13-4-1)

1 Runda

Łooo, mimo kursów bukmacherów, Łukasz Chlewicki niesiony dopingiem Krakowskiej publiczności zaskakuje i z dużym spokojem utrzymuje walkę w parterze. 10-9 Chlewicki

2 Runda

JEZUS MARIA. CÓŻ ZA WALKA w wykonaniu Chlewickiego. Nieprawdopodobnie silny, nieprawdopodobnie nakoksowany emocjlonalnie, nokautuje nieprzygotowanego Gamera, który taktyki od walki z Hadzoviciem nie zmienił. To był chyba błąd.

Winner is Łukasz Chlewicki by KO (GnP) at 4:50 Round 2



265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (9-4) VS James McSweeney (15-14)


1 Runda


ŁOOOOO CO ZA BIJATYKA, PUDZILLA W POWAŻNYCH TARAPATACH, NIE POTRAFI SKONTROLOWAĆ McSweeneya. 10-9 McSweeney


2 Runda


McSweeney zdyskwalifikowany za uderzenie kolanem w parterze.

Winner is Mariusz Pudzianowski DQ (Illegall knee) at 0:13 Round 2



KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Karol Bedorf (14-2) © VS Blagoi Ivanov (13-1)

1 Runda

ŁOOOOOOO!!!! CO TO SIĘ STAŁO! Karol Bedorf kolejnym zweryfikowanym mistrzem KSW!.
Winner is Blagoi Ivanov by KO (GnP) at 3:34 Round 1
 
Podczas walki Klaczek vs. Koike również o mały włos, a byłby wałek! Po 2 rundach dominacji Krzysztofa sędziowie orzekli splita! Na szczęście jest wygrana Najlepszego #1 piórkowego w Polsce.
 
Holly to nie była dla mnie sensacja :D
W każdym razie jeżeli masz ustawione tak jak wspominałeś (czyli najwyższa losowość), to jest to czysta loteria i nie mamy zbytniego wpływu na walkę. To tylko moje zdanie, twoja gra twoje zasady i żeby nie było, ja w grze zostaje.
losowość jest 3 kreski przed najwyższą. jeżeli dam na środek, to zawsze będzie wygrywał faworyt..
 
Mam nadzieję, że KSW będzie mi dobierało rywali na mistrzowskim poziomie. Nie mam ochoty walczyć z gośćmi co najlepsze lata mają już wyraźnie za sobą i przyjeżdżają tu nastawieni wyłącznie na czeki. - Tomasz Narkun na twitterze!
 
A to spoko i sory za spam.
Nie ma problemu i słuchaj. patrzę na przykład Chalidowa, akurat jego manager ustalił taktykę na walkę w stójce, gdzie Karaoglu ma 15 w Punches i duży wspolczynnik agresywnosci i nokautu, to były ogromne ryzyko od początku tego, że Mamed mi to przegra.
Chlewicki z Kurczewskim jak symulowalem sobie wczesniej KSW 33 nie poradził wgl i szybko przegrał, ale styl Gamrota mu podpasował i udało mu się. Styl + wiadomo szczęście i wszystko może być różnie.
 
Proszę o wywiady z Borkiem po walce
@gLt
@lukasz4493
@nikuya-san
@mmag - liczę na normalny wywiad, a nie doszukiwanie się kłamstw, GNP-STRIKES liczone są jako wszystkie uderzenia w parterze, nawet te z dołu!. Jakbyś walczył, a nie zawiódł mnie... Nawet nie wiesz ile hajsu na tobie przejebaliśmy. Miałeś być main eventem gali w Szczecinie, a tak jestem w dupie...
 
Proszę o wywiady z Borkiem po walce
@gLt
@lukasz4493
@nikuya-san
@mmag - liczę na normalny wywiad, a nie doszukiwanie się kłamstw, GNP-STRIKES liczone są jako wszystkie uderzenia w parterze, nawet te z dołu!. Jakbyś walczył, a nie zawiódł mnie... Nawet nie wiesz ile hajsu na tobie przejebaliśmy. Miałeś być main eventem gali w Szczecinie, a tak jestem w dupie...

Dla mnie nic straconego z tym main eventem. Zawsze mogę zacząć swoją powrotną drogę po pas w miejscu, gdzie się narodziłem.

Wypowiedź Karola po walce: "Przepraszam, że nie rozmawiałem z Mateuszem po walce. Dziękuje za wsparcie. Nie tak miało być. Zawiodłem, ale na dniach wrócę silniejszy."

Jakub Mauricz: "Karol świetnie przygotował się pod tym względem fizycznie. Waga 250lbs jest docelową maksymalną, którą chcemy utrzymać."
 
Wstępny plan KSW 38 GALA SZCZECIN
MAIN EVENT:
Stringer vs. Narkun II @Arlovski - zgoda
Main Card
Bedorf vs. Włodarek @mmag , @damianancelotti - zgoda?
Moks vs. Keith Wisniewski @uffffff - zgoda?
Wawrzyniak vs Haratyk
Bieńkowski vs. Różański - @midern, @Spike - zgoda?
Jewtuszko vs Taylor - @RaphTaba ?
Ziółkowski vs. Szułakowski - zaakceptowane
Bakocevic vs Łebkowski - @mateusz19191010 , @Puczi
Piraev vs Firmino
Psyhopata vs. Bomba - to będzie psychopatyczna bomba w ringu, tylko ja się pytam co tak nisko? Jak taki superfight może być tak nisko na karcie? Fucking joke!

@Puczi mój Dobry człowieku z Cohones! Wypowiedz się! Pomiatają naszymi podopiecznymi!
 
KSW 39 SPODEK KATOWICE
Main EVENT:
Pudzianowski vs. Lungu/Waluś/Różalski
Main Card:
Saidov vs. Mańkowski/Wallhead
Bajor vs. Thompson - @midern
Andryszak vs. Gracie - @JŻuberek ?
Strus vs Drwal - @yonigga oraz @Assocati
+
Kondraciuk vs. TBA
Krakowski vs. TBA
145 lbs.: TBA VS TBA
TBA VS TBA
TBA VS TBA
 
Back
Top