Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Borys Mańkowski pod ostrzałem pytań po porażce z Jimem Wallheadem:
- Zacząłem całkiem dobrze, ale potem się pogubiłem, nie wyczułem dystansu i zebrałem trochę na głowę
- Nie lekceważyłem Jima jak to niektórzy próbowali mi zarzucić. Ten trash talk wziął się z tego, że większy rozgłos = większe pieniądze, a nie walczymy przecież wiecznie
- Jestem młody, na pewno będę chciał w przyszłości wejść z nim do klatki po raz kolejny
- Kiedy wrócę? Nie wiem, to kwestia 2-3 przyszłych gali
- Czas odpocząć, są święta, a potem wracam na matę i ostra harówka
- Aslambek, sam dobrze wiesz o tym, że ostatnio to ja Cię pokonałem, zawalczmy po raz 4 i rozwiążmy to

Kuba Kowalewicz pod ostrzałem pytań po porażce z Adrianem Zielińskim:
- To nie był mój dzień
- Ludzie odradzali mi tej walki, ale ja jestem ambitny, chcę mierzyć się z najlepszymi, nie patrzę na rekord
- Leszek Krakowski to rywal z którym chciałbym się zmierzyć, ale decyzja należy do włodarzy, wezmę walkę z każdym kogo mi dadzą
- Dziękuję kibicom za wsparcie

Flowrider po KSW37:
- To nie był nasz dzień, ale nie składamy broni
- KSW to profesjonalna organizacja - gala jako całokształt była świetna
- Borys niebawem wróci na zwycięską ścieżkę, jestem tego pewny
- Kuba to młody chłopak, ciągle się uczy, jeszcze nieraz zaskoczy fanów, macie moje słowo
- Mańkowski otrzyma procent z PPV podobnie jak jego rywal Jim
- Nie mam zamiaru wchodzić w komitywy z innymi klubami, szanuję ich, ale robię swoje, tyle
 
Last edited:
Mag Horses Team wspiera @FLOWRIDER i współczuje mu przegranej. Współpracy nie podejmujemy, nie potrzebujemy wspólnych treningów, aby dojść na szczyt, pokonując po drodze pionków Minionków z teamu @Minionek i @midern .
 
yajyjH.png
 
Midern na FB o zarzutach odnośni klubu: Midern's Underdog's tworzą historię. Pierwszy raz w tej grze, pierwszy raz w Polsce, powstaje wsplna grupa treningowa. Tego jeszcze nie było i na pewno są ludzie ciekawi, co z tego wyniknie. Nie przeszkadzają mi żadne docinki z tego powodu. Gratuluję @Sompa i @Minionek za świetne wieczory dzisiejszego wieczora ich zawodników.
 
170 lbs.: Dawid Zawada (12-3) VS Emil Różewski (7-1)
1 Runda
Cóż za eksplozja w klatce Emila Różewskiego. Każda płaszczyzna dla niego. 10-9 Różewski
2 Runda
Pełna kontrola debiutującego w klatce KSW Polaka, dominuje Niemieckiego wyjadacza konserw. 10-9 Różewski
3 Runda
O krok od skończenia pojedynku był Emil Różewski. Zabrakło mu jednak kilka sekund. Totalna dominacja i świetny debiut w KSW. 10-8 Różewski

Punktacja ogólna: 30-26 Różewski

170 lbs.: Dawid Zawada (12-4) VS Emil Różewski (8-1) UNANIMOUS DECISION 27-30 27-30 27-30


205 lbs.: Karol Celiński (12-7-1) VS Carmello Marrero (16-6)
1 Runda
Ależ trafił na początku Marrero, lecz szybko ochłonął popularny "Cebul". Trafił prawym prostym, a za chwilę potężnie 2 razy low kickiem, naruszył nogę rywala w taki sposób, że Marrero nie jest w stanie kontynować pojedynku
Winner is Karol Celiński by TKO (Low kick) at 1:47 Round 1


Open.: Kamil Waluś (5-4) VS Alexandru Lungu (13-4)
1 Runda
To Waluś jest zdecydowanie szybszy na tle bardzo ociężałego Lungu, lecz ten wystarczyło, że wyciągnął jeden pocisk ze swoich olbrzymich kilogramów i Waluś miał kłopot z ustaniem, jednak wygrał tą rundę. 10-9 Waluś
2 Runda
Kamil Waluś widząc co się działo w 1szej nie wdaje się w bijatykę i spokojnie kontroluje spasionego Rumuna. 10-9 Waluś
3 Runda
Czy to jest możliwe? Nikt nie stawiał, że ta walka wyjdzie po za pierwszą rundę, tymczasem Waluś i Lungu ledwo sapiąc wytrzymali. Cóż za nudny pojedynek. 10-9 Waluś
Punktacja ogólna: 30-27 Waluś

Open.: Kamil Waluś (6-4) VS Alexandru Lungu (13-5) UNANIMOUS DECISION 29-28 29-28 30-27


205 lbs.: Goran Reljic (15-5) VS Roger Gracie (7-2)
1 Runda
Walka absolutnie tylko dla Koneserów MMA, Janusze szybko odejdą od TV. Gracie jest skuteczniejszy i bije mocniej. 10-9 Gracie
2 Runda
Ciosy Reljicia spadają w obojętnośc, Gracie wgl ich nie odczuwa, za to on dorzuca swoją cegiełkę do wygrania pojedynku. 10-9 Gracie
3 Runda
Aż w końcu coś zaczęło się dziać trafił potęznie Chorwat, Gracie się zatoczył, ale przetrwał nawałnicę i zaczął przeważać. 10-10 Remis

Punktacja ogólna: 30-28 Gracie

205 lbs.: Goran Reljic (15-6) VS Roger Gracie (8-2) UNANIMOUS DECISION 27-30 28-29 27-30


155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-3) VS Adrian Zieliński (15-4)
1 Runda
Cóż za mocnarna siła Adriana Zielińskiego. Kowalewicz wydaje się bardzo zagubiony w klatce. 10-8 Zieliński
2 Runda
Kowalewicz jakby przestraszony, jakby nieprzygotowany, jakby wszystko naraz nie funkcjonowało. Zieliński w świetnej dyspozycji. 10-9 Zieliński
3 Runda
Nie udało się wykończyć Zielińskiemu Kowalewicza. Mimo to jego dominacja była kolosalna. 10-8 Zieliński

Punktacja ogólna: 30-25 Zieliński

155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-4) VS Adrian Zieliński (16-4) UNANIMOUS DECISION 27-30 27-30 27-30


170 lbs.: Krzysztof Kułak (27-14-2) VS Karl Amoussou (21-7-2)
1 Runda
Bardzo wyrównana i trudna runda do punktowania. Na początku prowadził inicjatywę Kułak, potem Amoussou zaczął przeważać. 10-10 Remis
2 Runda

Kapitalna runda Francuza, Model jest na skraju nokautu. Świetny popis MMA. 10-8 Amoussou
3 Runda
Amoussou dokończył dzieła. Pojedynek był bardzo dobry. Francuz podniesie ręce w górę.

Winner is Karl Amoussou by KO (GnP) at 2:21 Round 3



265 lbs.: Jędrzej Maćkowiak (5-0) VS Satoshi Ishii (14-4-1)
1 Runda
Ku zaskoczeniu Polskich kibiców to Satoshi Ishii poszedł w parter i dobrze kontrolował Jędrzeja Maćkowiaka aż do feralnej 6 próby poddania. Maćkowiak trafił na górę, a tam potężnymi młotkami naruszył Japończyka. Jednak obiektywnie, cała runda. 10-9 Ishii
2 Runda
Te ciosy z końcówki drugiej rundy wyrządziły jednak sporą krzywdę Japończykowi. Pełna kontrola Maćkowiaka. 10-9 Maćkowiak
3 Runda
Niesamowita walka. Maćkowiak dominował dominował. Próbował, i skończył swojego rywala w momencie w którym Ishii nie powinien klepnąć.

Winner is Jędrzej Maćkowiak by Submission (guillotine) at 4:59 Round 3


185 lbs.: Jay Silva (10-10-1) VS Melvin Manhoef (31-12-1)
1 Runda
Cóż za kopnięcia ze strony Melvina Manhoefa, Silva znowu idzie w stójkę mimo, że zbiera raz po raz cepy. 10-8 Manhoef
2 Runda
ŁOOOOO W KURWĘ SZMATĘ. CÓŻ ZA POJEDYNEK, TOŻ TO WALKA ROKU. Zmartwychwstał Jay Silva i zaczął bić, bić mocno niższego rywala. Potężne ciosy. 10-9 Silva
3 Runda
Niebywałe odwrócenie sytuacji przez Jaya Silve. Kapitalny pojedynek. Był na skraju nokautu, a potem sam wprowadził w niego Holendra. 10-8 Silva
Punktacja ogólna: 28-27 Silva


185 lbs.: Jay Silva (11-10-1) VS Melvin Manhoef (31-13-1) UNANIMOUS DECISION 29-27 30-26 29-27


185 lbs.: Mamed Chalidow (31-5-2) VS Riki Fukuda (23-7)
1 Runda
Mamed kapitalnie zaczął ten pojedynek jednak potem stracił pozycję przez złą próbę poddania i zebrał kilka niepotrzebnych ciosów. 10-9 Chalidow
2 Runda
To jest naprawdę ciężka walka dla Mameda, który chyba po tej porażce z rąk Aziza nie jest tym samym zawodnikiem, lecz wygrywa rundę 10-9 Chalidow
3 Runda
To było jedno z cięższych starć Mameda w KSW, Riki Fukuda pokazał, że Mamed nie taki straszny jak go malują. 10-9 Chalidow
Punktacja ogólna: 30-27 Chalidow

185 lbs.: Mamed Chalidow (32-5-2) VS Riki Fukuda (23-8) UNANIMOUS DECISION 30-27 29-28 29-28


KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Aziz Karaoglu (10-6) © VS Michał Materla (23-5)
1 Runda
WRACA CIPAO!!!! Karaoglu szybko zepchnął Materlę pod siatkę gdzie władował kilka mocnych ciosów, lecz Cipek nic sobie z tego nie robił mało to obalił rywala, a jak wiemy Aziz nie jest asem w parterze. Dominacja. 10-8 Materla
2 Runda
Michał Materla znowu wielkim mistrzem KSW! Kapitalny styl, walka z Mamedem na horyzoncie!.
Winner is Michal Materla by Submission (Arm Triangle) at 1:37 Round 2


KSW INTERIM WW CHAMPIONSHIP FIGHT:
170 lbs.: Borys Mańkowski (18-6-1) VS Jim Wallhead (29-9)
1 Runda
Jest walka, w której nie ma walki. Dobry początek Borysa, ale pod koniec soczysty middle kick i bardzo mocny prawy sierpowy, pozwalają wygrać rundę Anglikowi. 10-9 Wallhead
2 Runda
Trafił Jim !!, idzie w nogi Borys i tak jest udaje mu się to, czyżby Borys był zmęczony, głęboko oddycha, wykorzystuje ten moment Wallhead i szybciutko obraca swojego rywala. Jim Wallhead z góry i raz po raz zadaje ciosy młotkowe, Mańkowski w sporych opałach, odwraca się i chowa do pozycji ŻÓŁWIA. Wallhead bije, wsadze ręke na szyję Borysa.. CZYŻBY? COŚ CO NIE MIAŁO PRAWA SIĘ WYDARZYĆ, ZA CHWILĘ BĘDZIE FAKTEM. JIM WALLHEAD !!

Winner is Jim Wallhead by Submission (Rear Naked Choke) at 3:04 Round 2


Borys u Borka: Dziś był lepszy, gratuluję mu, to klasowy fighter. Ja ciągle myślę o oszustwie w walce z Saidovem, chce z nim wyjaśnić sprawy, dziękuje fanom którzy mnie dopingowali.

Borys czyli nie poddajesz się i wrócisz do naszej rodziny KSW JUŻ NIEDŁUGO?

Borys: Tak Mateusz, trzeba wrócić na właściwy tor



Jim Wallhead, Congratulations, Who is next?

Borys jest jeszcze młody, jeszcze nie raz o nim usłyszycie to klasowy zawodnik, lecz wygralem ta walke juz przed nia. Dziekuje Ci za walke, Saidov ide po Ciebie.

Także nie myślicie panowie o rewanżu kiedyś w odległym czasie?

Teraz pora na Saidova i pokazanie kto jest numerem jeden w KSW
 
Jędrzej "Wałujew" Maćkowiak po walce: Jestem zadowolony ze swojego występu. Cieszę się, że skończyłem walkę przed czasem. Ishii to bardzo dobry zawodnik, ale niestety dla niego nie zamierzam przegrać żadnej walki w swojej karierze. Jestem jak rozpędzony czołg, którego nikt nie zatrzyma. Myślę, że swoją walką udowodniłem, że jestem najpoważniejszym kandydatem do walki o mistrzowski pas. Póki co odpoczynek do nowego roku i wracam do naszej kuźni kreować jeszcze większego potwora!
 
Podjąłem decyzję, że nie ma sensu jednak dodawać FEN, ich zawodnicy z biegiem czasu przejdą do KSW.

W zamian za to każdy manager może dobrać 3 zawodnika do stajni.
12398961_1029499413766786_337643564_n.jpg


JAK COŚ RAFAŁ MOKS TEŻ JEST WOLNY.
 
MAIN EVENT: KSW 39: SAIDOV VS WALLHEAD
KSW WELTERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

170 lbs.: Aslambek Saidov (18-4) © VS Jim Wallhead (30-9)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (10-4) VS Marcin Różalski (5-4)
KSW FEATHERWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
145 lbs.: Artur Sowiński (17-7) © VS Filip Wolański (10-1)
185 lbs.: Piotr Strus (9-4-2) VS Tomasz Drwal (21-6-1)
145 lbs.: Arbi Shamaev (9-2) VS Krzysztof Klaczek (11-3)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (18-5-1) VS Anzor Azhiev (6-3)
265 lbs.: Szymon Bajor (14-7) VS Oli Thompson (16-9)
205 lbs.: Attila Vegh (30-6-2) VS Roger Gracie (8-2)
205 lbs.: Karol Celiński (13-7-1) VS Tomasz Kondraciuk (12-5)
UNDERCARD:
155 lbs.: Leszek Krakowski (10-1) VS Bartłomiej Kurczewski (10-6)
265 lbs.: Michał Andryszak (17-6) VS Rolles Gracie (9-4)
 
Wobec tego Mamed Chalidow dołącza do FMT. Nadal będzie trenował w Arachion Berkut Olsztyn, współpraca z Flowriderem opiewa się na negocjowaniu coraz lepszych kontraktów i walk z najlepszymi zawodnikami.

/jakby ktoś, kto ma słabszych zawodników jednak go chciał to jestem w stanie go odstąpić, wystarczy napisać
 
MAIN EVENT: KSW 40: MATERLA VS CHALIDOW II
KSW MIDDLWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

185 lbs.: Michał Materla (24-5) © VS Mamed Chalidow (32-5-2)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (10-4) VS Peter Graham (11-10)
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Blagoi Ivanov (14-1) VS Michał Kita (17-8)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Łukasz Chlewicki (14-4-1) VS Mateusz Gamrot (11-1)
170 lbs.: Borys Mańkowski (18-7-1) VS TBA
185 lbs.: Maiquel Falcao (36-8) VS Jay Silva (11-10-1)
TBA VS TBA
TBA VS TBA
TBA VS TBA
UNDERCARD:
185 lbs.: Abu Azaitar (10-2-1) VS BIEŃKOWSKI/RÓŻAŃSKI/WAWRZYNIAK
205 lbs.: Thierry Sokoudjou (16-15) VS Wojciech Lach (5-1)


ZADOWOLENI WSZZYSCY?
 
Last edited:
Flowrider o nadchodzących rozpiskach: Mam nadzieję, że znajdzie się na KSW 40 miejsce dla Kuby Kowalewicza, to oddany pracownik KSW z rekordem w tejże organizacji 4-2.
 
Z kimś walczyć muszę, przyjmuję.

I ponawiam zapytanie o Kowalewicza na KSW40, może Mateusz Zawadzki
dla Kuby Kowalewicza w tym roku może być problem z walką, prawdopodobnie zawalczy tylko raz w roku albo na KSW 41 w Londynie/USA, lub na KSW 42 w Poznaniu. Brak miejsca na rozpiskach.
 
Kuba Kowalewicz o decyzji włodarzy: Jestem zniesmaczony, że na KSW w moje wadze walczą gorsi rywale, ale cóż, ich strata.
 
Kuba Kowalewicz o decyzji włodarzy: Jestem zniesmaczony, że na KSW w moje wadze walczą gorsi rywale, ale cóż, ich strata.
na KSW 38 mógłbyś zawalczyć, ale tam już rozpiska dawno pełna i za mało czasu z grudnia do stycznia
na KSW 39 jedna walka wagi lekkiej Krakowski vs Kurczewski jeden walczył na 35 drugi na 36
na KSW 40 walka o pas + Zielinski vs Hadzovic, wygralbys Kuba i mialbys walke z Damirem.
 
na KSW 38 mógłbyś zawalczyć, ale tam już rozpiska dawno pełna i za mało czasu z grudnia do stycznia
na KSW 39 jedna walka wagi lekkiej Krakowski vs Kurczewski jeden walczył na 35 drugi na 36
na KSW 40 walka o pas + Zielinski vs Hadzovic, wygralbys Kuba i mialbys walke z Damirem.

Flowrider na TT odnośnie słów właściciela federacji KSW: Zauważ, że mój klient Kuba Kowalewicz nie kalkuluję i wziąć bez smarknięcia walkę z faworyzowanym Zielińskim. Ale jak federacja woli na karcie zawodników bezpańskich, to widocznie nie rozumiem polityki KSW
 
3ci zawodnik KSW czy do FENu? Do FEN już wybrałem Alberta + Teodorczuk potem...

A jak do KSW to chce Mameda :)
Mameda akurat Flowrider wzial

3ci do KSW, z Fenem bedzie klopot, raczej jednak go nie bd :D zostanie wchloniety :D
 
Flowrider na TT odnośnie słów właściciela federacji KSW: Zauważ, że mój klient Kuba Kowalewicz nie kalkuluję i wziąć bez smarknięcia walkę z faworyzowanym Zielińskim. Ale jak federacja woli na karcie zawodników bezpańskich, to widocznie nie rozumiem polityki KSW
Niech Kowalewicz się nie pulta.. nie mam z kim go narazie zestawić, musimy poczekać na rozwój wypadków na KSW 38
 
Back
Top