Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Spike Już Karol Bedorf pokazał Ci Twoje skille w klatce, myślę że będzie to łatwiejsza przeprawa niż z Karolem.
 
Zmienione overalle po KSW 37 i KSW 38
12443760_1034521193264608_1279083615_o.jpg
Ja to mam fajnych zawodników, od najniższej kobiecej do 77kg męskiej. Moi mistrzowie! Najbliżej do pasa ma Klaczek. Reszta to debiutanci, ale za to najlepsi debiutanci jakich zakontraktowało KSW.
 
DGX5qd.png

Jeden z tych rewanżów na który czeka cały świat KSW!. W pierwszej walce na KSW 30 w Poznaniu Koike Erbst nie pozostawił złudzeń Anozorowi. Czeczen jest na skraju przepaści w KSW i będzie prawdopodobnie 10 razy bardziej zmotywowany aby wygrać walkę z jakże niewygodnym japończykiem. Niedziela 18:00, 3 stycznia chat.mmarocks.pl
@cRe vs. @Kees

Od razu zdradzę, że KSW 40 odbędzie się 8 stycznia w piątek o godzinie 20:00 !
 
Jeżeli chodzi o Panie:
Lubońska vs. Porczyk - KSW 41
Lena vs. Lipski - KSW 41
Fucz vs. Faria - KSW 42
Badurek vs. Chojnoska - KSW 42

Fedor Emelianenko jedną z dwóch walk w kontrakcie stoczy na KSW 41 na Wembley, jeszcze nie wiadomo z kim @Mr.Robot
Karaoglu vs. Drwal @Gaara vs. @Assocati
Pawlak vs. Sadollah @allan77
Różewski vs. Wisniewski

KSW 42 Poznań

Zobaczymy prawdopodobnie Borysa, może Gamrota.
Prawdopodobnie 3 pojedynki w wadze 145 lbs.:, w tym walka o pas
Ziółkowski vs. Szymański @Kees / @Kolczu - co wy na takie zestawienia
Narkun vs. Zontek @Arlovski - jak oceniasz? Jesteś za?
Debiut Pawła Trybsona Trybały z.. Łukaszem Bieńkowskim, co na to @midern
Prachnio vs. Oleksiejczuk/ @YurikoReload

KSW 43 Kraków
na pewno Mamed, Cipek, być może Pudziao
obrona pasa w wadze ciężkiej tu już mogę powiedzieć Kita/Ivanov vs. Bedorf/Maćkowiak
Kułak vs. Żelazowski/ @yonigga
Chlewicki
Błachuta vs. Taylor
Debiut Damiana Janikowskiego albo z Haratykiem albo z Różańskim/ @Spike / @YurikoReload
Zwycięzca walki Krakowski vs. Kurczewski vs. Teodorczuk
 
@Droni , co z debiutem Michalskiego?
Co do walki Maćka z Damianem, to poczekajmy na rezultat następnej walki mojego podopiecznego.
 
Droni myślałeś o wprowadzeniu rankingów wagi powiedzmy top10 coś na wzór UFC? Aktualizacja po każdej gali itp.

ooo jak najbardziej, ale najlepiej gdyby ktoś chętny się do tego zgłosił, ja już mam aż nadmiar roboty :D, @Spike jest aktywny, może on :D ?
 
ooo jak najbardziej, ale najlepiej gdyby ktoś chętny się do tego zgłosił, ja już mam aż nadmiar roboty :D, @Spike jest aktywny, może on :D ?

Ja mógłbym się tego podjąć, ale musiałbyś mi dać graficzki poprzednich gal, żeby na ich bazie taki ranking zrobić.
 
@Droni @darosanok
3dvgf.png


W wolnym tłumaczeniu:
Mamy jedną cechę wspólną. On wyrzekł się kraju, ja wyrzekłem się rodziny. Na tym podobieństwa się kończą. Ja jestem szybszy, silniejszy, wyższy i zdecydowanie góruję nad nim techniką. Zechce boksu - będzie boks. Kickboxing? Proszę bardzo. Zejść do parteru? Tam zginie! A potem idę po Stringera. Mój kumpel Longer mówi, że polski pas na Niemcu, to gorzej, niż TVN ;)
A mnie jest do twarzy z tym pasem.


.
.
.

@Spike - przez Twoją sygnaturkę nie mogę się skupić, jak w tym temacie piszę ;) :beer:
 
Mówił już Ci ktoś, że jesteś kiepski w myśleniu?
Nie mówił bo to nie prawda :-) Marny Michałek może sobie już zamówić chirurgia plastycznego, zmasakruje mu buźkę. Po tej walce będzie tak brzydki że nawet matka go się wyprze.
 
Nie mówił bo to nie prawda :-) Marny Michałek może sobie już zamówić chirurgia plastycznego, zmasakruje mu buźkę. Po tej walce będzie tak brzydki że nawet matka go się wyprze.
Rozumiem - bo dopóki milczysz, nikt tego nie zauważył. Więc i tym razem zamilcz, poczekajmy na walkę i nokautem łokciem udowodnię Ci, że pas w Twoich rękach to przypadek.
 
Back
Top