Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
IjFlSm.png

Walka z Keithem Wisniewskim będzie ostatnią szansą dla Rafała Moksa w najlepszej organizacji Europie w razie porażki pożegna się z organizacją. Jego rywalem jest weteran największych organizacji świata - Keith Wisniewski.
Jak Moksik nie wygra z emerytem, który nie walczył już ok 4 forumowe lata to niech kończy karierę i niech w pełni zajmie się swoimi ludźmi w Szczecinie.
 
3iSKuU.png

Kamil Szymuszowski jest już bardzo bliski walki o pas, mający kapitalną serię Polak spotka na swojej drodze najcięższego rywala w karierze. Jego przeciwnikiem będzie weteran UFC - Amir Sadollah
 
12SU1A.png

Ulubieniec Polskiej publiczności Vaso Bakocevic przywita w klatce byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego KSW w wadze piórkowej. Vaso na gali KSW 35 po raz pierwszy pokonał Polaka. Czy podtrzyma tą serię?!
 
Kamil Szymuszowski dla MMA Rocks o przygotowaniach do walki i o planach na przyszłość

- Przygotowuje się w Łodzi w Gracie Barra Łódź, przygotowania się naprawdę cięzkie i wyczerpujące
- Amir Sadollah to znana marka i solidny zawodnik, jednak zamierzam udowodnić że jestem od niego lepszy, zamierza to tym razem skończyć przed czasem
- Wierzy że dostanie po wygranej o walkę o pas, twierdzi też nie ważne kto będzie jego przeciwnikiem, czy to będzie Saidov czy Wallhead, nie boi się ich i uważa że jest w stanie ich pokonać

Droni taktyka będzie jutro jak coś ;)
 
Łebkowski przed galą:
- jest w dobrej formie. W święta odpoczywał i nie jadł wiele, odbije to sobie po walce,
- układanie taktyki na przeciwnika nigdy nie było takie proste,
- liczy, że nawet jeśli przegra, to dostanie jeszcze szanse w KSW,
- jeśli wygra, dołączy do Karola Bedorfa i poleci na treningi z Cordeiro.

Taktyka wysłana już dawno temu
 
Bakocevic:
- jest bardzo dobrze przygotowany,
- da jeszcze lepszą walkę od poprzedniej,
- uważa, że będzie to jego 3 wygrana z rzędu,
- przygotowywał się z samymi twardzielami, gdyż na specjalne zaproszenie trenował do walki w Berkucie FC,
- dziękuje włodarzom za danie mu kolejnej szansy do walki,
- podkreśla, że Kamil ma mocne uderzenie, ale go nim nawet nie trafi,
- pozdrawia kibiców, sponsorów, osoby pomagające w przygotowaniach,
- ostatnie zdanie do przeciwnika "Kamil to będzie mocna lekcja dla ciebie! Po tej walce staniesz się lepszym fighterem, lecz będziesz potrzebował odbudowy po przegranej"
 
loWvSY.png

Irokez po brutalnej przegranej z rąk Kułaka dostaje od sportowego życia ostatnią szansę. Musi pokonać bardzo trudnego rywala. Jest nim Jesse Taylor, Amerykanin wprawdzie nie zanotował żadnego zwycięstwa w KSW, ale na jego drodze stawali Chalidow, Mańkowski, Wallhead. Czy Irokez przed własną publicznością powróci do gry?! Jutro o godzinie 21:30 dowiemy się wszystkiego !
 
KVwkmc.png

Dwóch Polski ciężkich w prime, dwóch w czołówkach rankingów światowych, dwóch razem ze sobą walczących. Czy to jest możliwe? KSW spełnie marzenia. Na KSW w Szczecinie dojdzie do walki Bedorf vs. Włodarek. Jeden z nich pójdzie dalej naszą Aleją GWIAZD !
 
RPSF9C.png

Bez wątpienia jest to najlepszy z możliwych zestawień w wadze półciężkiej w Europie. Szczecin dostaje swojego wielkiego bohatera w walce Wieczoru. Pochodzący ze Stargardu Szczecinśkiego Tomasz Narkun w rewanżu z Hansem Stringerem postara się odzyskać wielki pas czempiona wagi półciężkiej KSW
 
KSW 38 Szczecin jutro 21:30 - chat.mmarocks.pl, ewentualnie jezeli komus bardziej pasuje to moze byc wtorek 20:00, zeby kazdy juz w pełni po swietach.
 
Filip Wolański przed najbliższą walką o pas:

- To mój najlepszy obóz przygotowaczy. Nigdy nie czułem się tak dobrze i nigdy nie byłem w takiej formie. Jestem nie do zatrzymania
- W sparingach pomaga mi przede wszystkim Łukasz Chlewicki, Marcin Łepkowski pomaga mi w przygotowaniach stójkowych, jest on prawdziwym ekspertem od boksu tajskiego, dzięki czemu wiem, jak korzystać w łokci w stójce. Jeśli chodzi o zapasy, to do klubu zaprosiliśmy Sebastiana Kotwicę, który na co dzień trenuje w Szkole Walki Drwala. Ciężko znaleźć większego eksperta od zapasów... Naprawdę, nie ma człowieka, którego Kotwica by nie obalił. Oprócz tego jeżdżę do SWD na sparingi i korzystam z rad Tomasza Drwala
- Oprócz techniki bardzo mocno pracowałem również nad siłą. W chwili obecnej nie widzę szans, żeby Sowiński był w stanie mnie obalić, przewrócić lub zdominować siłowo
- Zdaję sobie sprawę, że to dopiero moja druga walka w KSW i wiele osób może uważać, że nie zasługuję na walkę o pas. Znokautowałem jednak Anzora Azhieva i udowodniłem, że zasługuję na title shot. Skoro jestem już w tym miejscu, to nie mogę zawieść nikogo
- Razem z Sowińskim dajemy bardzo dobre walki, więc tak też będzie tym razem. Ze swojej strony obiecuję, że zrobię wszystko, aby zakończyć walkę przed czasem
- Udowodnię, że w KSW nie ma zawodnika, która mógłby mi zagrozić. Wszyscy w kategorii piórkowej są poziom niżej ode mnie
- Zrobię z kategorii piórkowej najbardziej widowiskową kategorię w całej organizacji. Potężne nokauty w kategorii ciężkiej, widowiskowe walki w kategorii średniej nie przebiją tego, co widzowie będą oglądać w dywizji do 66 kilogramów
- Walka wieczoru z moim udziałem na KSW w Krakowie? Czemu nie. Po zdobyciu pasa w wadze piórkowej porozmawiam z właścicielami, jak podchodzą do mojego przejścia do kategorii lekkiej. Będę otwarty na propozycje, chcę walczyć jak najczęściej
 
Bedorf przed walką z Włodarkiem:
- pierwsze treningi u Cordeiro były rewelacyjne. Nowa jakość, nigdy tego wcześniej nie widział,
- cieszy się, że jego sponsorem został Xbox,
- w święta sobie pojadł tylko to, co Mauricz kazał,
- w walce z Włodarkiem postawi wszystko na jedną kartę,
- słyszał o walce o pas Michała Kity. Uważa, że przegra. Nie ma nic przeciwko ewentualnemu rewanżowi.
- porażka z Ivanowem tylko zmotywowała go do rozwoju i zrobienia kroku w przód.

Taktyka właśnie poszła.
 
MAIN EVENT: KSW 38: STRINGER VS NARKUN II
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (205 lbs) © VS Tomasz Narkun (205 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Karol Bedorf (242 lbs) VS Michał Włodarek (239 lbs)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (172 lbs) VS Jesse Taylor (170 lbs)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (145 lbs) VS Kamil Łebkowski (145 lbs)
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (170 lbs) VS Amir Sadollah (170 lbs)
170 lbs.: Rafał Moks (170 lbs) VS Keith Wisniewski (170 lbs)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (187 lbs) VS Maciej Różański (183 lbs)
155 lbs.: Marif Piraev (155 lbs) VS Luiz Firmino (155 lbs)
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (185 lbs) VS Rafał Haratyk (185 lbs)
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (155 lbs) VS Marian Ziółkowski (158 lbs)

@midern
@Kees
@RaphTaba

Proszę o wysłanie taktyk inaczej wasz zawodnik będzie startował z overallem minus 1.
 
MAIN EVENT: KSW 38: STRINGER VS NARKUN II
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (205 lbs) © VS Tomasz Narkun (205 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Karol Bedorf (242 lbs) VS Michał Włodarek (239 lbs)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (172 lbs) VS Jesse Taylor (170 lbs)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (145 lbs) VS Kamil Łebkowski (145 lbs)
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (170 lbs) VS Amir Sadollah (170 lbs)
170 lbs.: Rafał Moks (170 lbs) VS Keith Wisniewski (170 lbs)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (187 lbs) VS Maciej Różański (183 lbs)
155 lbs.: Marif Piraev (155 lbs) VS Luiz Firmino (155 lbs)
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (185 lbs) VS Rafał Haratyk (185 lbs)
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (155 lbs) VS Marian Ziółkowski (158 lbs)

@midern
@Kees
@RaphTaba

Proszę o wysłanie taktyk inaczej wasz zawodnik będzie startował z overallem minus 1.
Wysyłałem Ci już kiedys taktyke Bieńkowskiego. Co walke trzeba nowa dawac? Ja ciagle na tej samej zasadzie chce walczyc :)
 
KURSY BUKMACHERSKIE:
MAIN EVENT: KSW 38: STRINGER VS NARKUN II
KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Hans Stringer (1,75) © VS Tomasz Narkun (1,91)
MAIN CARD:
265 lbs.: Karol Bedorf (1,63) VS Michał Włodarek (1,98)
170 lbs.: Maciej Jewtuszko (1,82) VS Jesse Taylor (1,81)
145 lbs.: Vaso Bakocevic (2,44) VS Kamil Łebkowski (1,50)
170 lbs.: Kamil Szymuszowski (1,44) VS Amir Sadollah (2,51)
170 lbs.: Rafał Moks (1,39) VS Keith Wisniewski (2,98)
185 lbs.: Łukasz Bieńkowski (1,75) VS Maciej Różański (1,75)
155 lbs.: Marif Piraev (1,98) VS Luiz Firmino (1,69)
185 lbs.: Piotr Wawrzyniak (1,76) VS Rafał Haratyk (1,82)
155 lbs.: Grzegorz Szulakowski (2,37) VS Marian Ziółkowski (1,58)
 
Back
Top