Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
KSW 37 - Atlas Arena - 20:00 - 22.12.2015 - wtorek
KSW 38 - Szczecin - 20:00 - 28.12.2015 - poniedziałek
KSW 39 - Katowice - 18:00 - 03.01.2016 - niedziela
KSW 40 - PGE ARENA - 20:00 - 08.01.2016 - piątek
 
Heh menadżer ktory przejął zawodnika po wygranym mistrzostwie jest jak sezonowi kibice w piłce nożnej. Do tego sam nie umie wytrenować zawodnika i się zgaduje z innymi... beka :D Karol jeszcze odbierze pas sezonowcu!
Żaden sezonowiec, tylko jak podpisał kontrakt z Ksw chciałem go przejąć, ale brak czasu. A to że Twój Karolek poniósł sromotna porażkę to nie wpływa na moją decyzję. Jeżeli wygrasz chociaż jedną walkę z chęcią Blagoi da Ci rewanż. ;) A to że z @midern @Minionek tworzymy klub to tylko poprawia rozwój i jakość tej gry :) Wygraj coś, a znów dostaniesz lanie od mojego podopiecznego.
 
Niestety rezygnuję z gry zbyt szybkie tempo jak na moje możliwości wolnego czasu.
 
Fajnie było mi znowu pobawić się w PS przy pierwszym plakacie po długiej przerwie, więc coś jeszcze odemnie, koło 20 minut - jest dobrze :)

38.png



'aka Paul Najman' oczywiście :)
 
Jim Wallhead na fejsie: Widac ze mmag dalej zyje w epoce kamienia i rozwijanie sie jest dla niego rzecza zbyt trudna. Nie pluj sie do Sompa, tylko kotkuj swojego konia. Nasz team zmiecie cala scene, a wy zdychajcie w swojej za
 
Niestety rezygnuję z gry zbyt szybkie tempo jak na moje możliwości wolnego czasu.

Nie to nie, bez komentarza..

Mamed Khalidov
Aslambek Saidov
Marcin Różalski
Abu Azaitar

są dostępnymi zawodnikami do wzięcia, kto 1szy ten lepszy. Przypominam nie każdy ma dwóch zawodników
 
Żaden sezonowiec, tylko jak podpisał kontrakt z Ksw chciałem go przejąć, ale brak czasu. A to że Twój Karolek poniósł sromotna porażkę to nie wpływa na moją decyzję. Jeżeli wygrasz chociaż jedną walkę z chęcią Blagoi da Ci rewanż. ;) A to że z @midern @Minionek tworzymy klub to tylko poprawia rozwój i jakość tej gry :) Wygraj coś, a znów dostaniesz lanie od mojego podopiecznego.

Po drodze do walki z Ivanovem mogę wyczyścić całą waszą stajnie. Oli Thompson będzie nastepny po Włodarku, o ile @Droni nie zdecyduje inaczej
 
Po drodze do walki z Ivanovem mogę wyczyścić całą waszą stajnie. Oli Thompson będzie nastepny po Włodarku, o ile @Droni nie zdecyduje inaczej
Zmierz się najpierw z Wlodarkiem, ja z Bajorem. Potem możemy rozmawiać. Trochę pokory, pozdrawiam.
 
Alexander Lungu dla mmarocks.pl
- Kamil Waluś @DickNiaz nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem, z kim on do cholery wygrywał. Z jakimś badziewiakiem czy emerytowanym piłkarzem. A na dodatek pokonywali go słabeusze pokroju Szymona Bajora czy Oli Thompsona
- Po ostatniej przegranej wyciągnąłem wnioski i zrzuciłem trochę zbędnego balastu. Na wagę planuję wnieść jakieś 145 kg
- Mój cel w KSW to walka z Fedorem
 
Filip Wolański: Walka ze mną zapadnie Sowińskiemu w pamięci mocniej, niż starcie z McGregorem

Podczas gali KSW 40 dojdzie do walki o pas wagi piórkowej pomiędzy mistrzem Arturem Sowińskim a Filipem Wolańskim, który na gali KSW 36 brutalnie znokautował w trzeciej rundzie Anzora Azhieva. "Wolan" w wywiadzie wypowiedział się na temat najbliższego starcia i przeciwnika.

- Do KSW 40 jeszcze sporo czasu, więc jestem w stu procentach pewien, że będę przygotowany najlepiej w swojej karierze. Sowiński to na pewno najgroźniejszy zawodnik kategorii piórkowej w KSW, bo nie bez powodu ma pas. Wszystko jednak do czasu... Po KSW 40 to ja opuszczę halę z pasem i w Krakowie będziemy już mieli dwa pasy. Nie obchodzi mnie jego gadanie na temat moich przygotowań, może sobie mówić co chce. Po walce z Kleberem każdy zauważył "przemianę" Sowińskiego, który zmienił się w polskiego McGregora... Widać, że walka ta utkwiła mu w pamięci na długo. Jestem przekonany, że walka ze mną zapadnie mu w pamięci mocniej, niż starcie z obecnym mistrzem UFC. Kto wie, może po następnej walce to Sowiński zacznie naśladować mnie i moje przygotowania?
 
Ze stoickim spokojem odpowiem Ci, że te słowa jeszcze do Ciebie wrócą. Jak to się mawia, trafi kosa na kamień. Pozdrawiam, Midern.

Nie ma takiej opcji. W PL jestem numerem jeden i to udowodnię w walce z Włodarkiem.
 
12395633_1027202953996432_1200441974_n.jpg

Najcięższe wcielenie zła w ringu połączone z dużą ilością tłuszczu. Tak można zapowiedzieć walkę dwóch ogromnych facetów, a więc Kamila Walusia i Alexandru Lungu. Bez wątpienia pojedynek, który nie potrwa dłużej niż 5-7 minut. Szykują się ciężkie grzmoty
 
12395442_1027202933996434_1153258240_n.jpg

Oboje mają za sobą przeszłość w UFC, oboje wiedzą z czym się je chleb. To zestawienie doskonale pokazuje jaki postęp zrobiło KSW na przestrzeni ostatnich lat. Zwycięzca tej walki stanie do eliminatora o pas mistrza KSW !
 
Roger Gracie po raz pierwszy pojawił się w polskiej telewizji:
breaking-news.jpg

Krótko opowiedział o swojej rodzinie, konsekwentnie przedstawiając się jako Roger lub Submitor, unikając wymawiania nazwiska.
Przedstawił też kumpli, którzy z okazji jego debiutu na biało-czerwonej ziemi przygotowali dla Rogera entrance theme:
 
Last edited:
Roger w tłumaczeniu na polski said:
Oglądałem jego walki, to kompletny zawodnik. Dobra stójka. Parter też w porządku. Jest timing i kondycja. Ogólnie mocny rywal.
Ale to ja wiem, jak wlaczyć w parterze. Uczył mnie dziadek. Uczył mnie wujek, bracia i kuzyni. Poddawałem najlepszych z najlepszych. Sprowadzę go w dowolnym momencie walki. Poskładam go, jak dziecko klocki, jak Comando Tiburon rymy.
Goran, idę po Ciebie! A potem idę po pas!
newspaper (1).jpg
 
Kamil Szymuszowski dla MMA Rocks
"Jestem ciekaw rywala jakiego dostane na KSW 38, jednak mimo to licze na łatwe zwycięstwo w tej walce, by już potem móc zawalczyć o pas mistrzowski, obojętnie kto będzie miał, jestem gotowy i nic mnie nie zatrzyma!
 
Back
Top