Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Falcao
Jestem zadowolony , że wreszcie mogę zawalczyć. Trenowałem mocno i pokaże to w klatce....
Graham:
Idę po pas a Kita to tylko mała przeszkoda na mojej drodze. Wojna!

@Droni taktykę wysłałem na maila sprawdź
 
WAŻENIE
MAIN EVENT: KSW 36: BEDORF VS IVANOV
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
265 lbs.: Karol Bedorf (251 lbs) © VS Blagoi Ivanov (244 lbs)
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (254 lbs) VS James McSweeney (234 lbs)
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (155 lbs) VS Łukasz Chlewicki (155 lbs)
185 lbs.: Kendall Grove (188 lbs) VS Maiquel Falcao (185 lbs)
205 lbs.: Tomasz Narkun (205 lbs) VS Thierry Sokoudjou (207 lbs)
265 lbs.: Peter Graham (244 lbs) VS Michał Kita (232 lbs)
145 lbs.: Anzor Azhiev (145 lbs) VS Filip Wolański (148 lbs)
170 lbs.: Robert Radomski (170 lbs) VS Kamil Szymuszowski (172 lbs)
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (145 lbs) VS Krzysztof Klaczek (147 lbs)
UNDERCARD:
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (155 lbs) VS Bartłomiej Kurczewski (157 lbs)

Każdy z nich który nie zrobił wagi ma czas, do jutra do godziny 16:00, E-MAIL - [email protected] + facebook

@Arlovski
@gLt
@Mr.Robot
@mateusz19191010
@YurikoReload

Wyślijcie taktykę.
 
12369414_1026103190773075_604395407_o.jpg
 
KSW 36 Tauron Arena - już jutro, środa 20:00 - chatmmarocks.pl
KSW 37 Atlas Arena - niedziela, 20:00 - chatmmarocks.pl
 
Jutro pracuje do 21 także mnie nie bedzie na czacie.
LIPTON

Jednak liczę, że każdy po za cRe z zawodników walczących będzie na czacie + Ci, którzy nie mają walk ;). Ogłoszenie wielu walk na KSW 37, 38, 39 ;) zapraszam chatmmarocks.pl
 
LIPTON

Jednak liczę, że każdy po za cRe z zawodników walczących będzie na czacie + Ci, którzy nie mają walk ;). Ogłoszenie wielu walk na KSW 37, 38, 39 ;) zapraszam chatmmarocks.pl
Ja nie wiem czy dam rade, ale zapewne nie. W każdym razie postaram się.
 
Mariusz Pudzianowski do trailera:


Przygotowania były bardzo długie i ciężkie, poczujesz słowiański wiatr.

Tym razem nie zamierzam zostawić decyzji w rękach sędziów.

To czy walka będzie się toczyła w stójce czy parterze niech będzie zaskoczeniem.

Żeby zafundować mi KO musiałbyś przyłożyć mi kamieniem.

Tej walki na 100% nie przegram, choćbym miał zginąć.

W Tajlandii nauczyłem się paru myczków, które pokażę Ci w klatce.

Polska górą zawsze.
 
Martin Lewandowski w Trailerze:

KSW 36 wyznacza nowy Trend w historii europejskiego MMA
Kultura MMA w KSW jest bardzo wysoka.
Niespodzianki na poprzedniej gali pokazują jaki to jest nieprzewidywalny sport
Ilość nokautów pokazuje, że nasza organizacja jest najefektowniejsza na świecie
Nie boimy się nikogo, nawet UFC.
To będzie piękny wieczór w Tauron Arenie, zawsze miło tutaj powracamy!
 
Kamil Szymuszowski do trailera:

- Przygotowania do walki były naprawdę ciężkie
- Robert to dobry zawodnik, ale nie powinien mi sprawić żadnych kłopotów
- po wygranej chce zmierzyć się walce o pas z Saidovem, chcąc udowodnić kto jest najlepszym zawodnikiem w kategorii do 77..,
- Nie zamierzam zostawić decyzji w rękach sędziów..
 
Anzor Azhiev na Twitterze: Waga zrobiona, teraz ostatnie chwilę przed walką... Co do profesjonalizmu mojego rywala - jutro zrobię z Tobą to samo, co z Vaso.

taktyka na fb
 
@PejdzWanZant
Kendall Grove:
Falcao to solidny i bardzo doświadczony zawodnik, jednak udowodnie, że jego czas w KSW się skończył. Maiquel - Szykuj się na wojne! Idę po pas i każdy kto stanie mi na drodze zostanie spacyfikowany tak jak Goryl.
 
12394730_1026688290714565_1343881288_o.jpg


KSW 37!

20 grudnia - NIEDZIELA - chatmmarocks.pl ATLAS ARENA
18:00 GODZINA, chyba że wielu osobom nie pasuje, to zmienimy datę.

Można już wysyłać taktyki

[email protected]
lub na facebook
 
TYPOWANIE KSW 36:

MAIN EVENT: KSW 36: BEDORF VS IVANOV
KSW HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

265 lbs.: Karol Bedorf (14-2) © VS Blagoi Ivanov (13-1) - Bez wątpienia największy test w karierze Karola Bedorfa. Blagoi Ivanov to bez wątpienia zawodnik z ścisłego TOP-u. Będzie to szalenie ciężka przeprawa, ale myślę, że zwycięska. Bedorf by SD
MAIN CARD:
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (9-4) VS James McSweeney (15-14) - Najważniejsza walka w karierze Pudziana. Walka o być albo nie być w MMA. Po porażce z Grahamem i przegranej walce z Różalem, wprawdzie wynik No Contest. Pudzilla zostaje zestawiony z ostatnim pretendentem do pasa w wadze ciężkiej. Pudzian trenował w Tajlandii. Wylał hektolitry potu. Musi tą walkę wygrać i wygra. Pudzianowski by TKO 1 rd
KSW LIGHTWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:
155 lbs.: Mateusz Gamrot (11-0) VS Łukasz Chlewicki (13-4-1) - Jakieś dziwne fatum krąży moim zdaniem przed Gamerem. W MMA szalenie trudno zachować nieskazitelny rekord. Dowodem na to będzie Mateusz Gamrot. Coś mi się zdaje, że Sasza przed własną publiczność wykorzysta swoją ostatnią szansę na zdobycia pasa KSW. Obstawiam brutalny nokaut w 1 rundzie. Chlewicki by KO 1rd
185 lbs.: Kendall Grove (23-15) VS Maiquel Falcao (35-8) - To jest jeden z najbardziej wyrównanych bojów jakie można sobie wyobrazić. Grove po zdemolowaniu Drwala będzie na fali wznoszącej. Jedynie to mnie przekonuje, że pokona dzisiaj Falcao. Grove by UD
205 lbs.: Tomasz Narkun (11-3) VS Thierry Sokoudjou (16-14) - Tomek Narkun na prawdę dobrze prezentował się w boju z Holenderskim zabijaką - Stringerem. Dzisiaj na jego drodze staje bardzo doświadczony, lecz jednak trochę wypalony Sokoudjou. Narkun by SUB 3 rd
265 lbs.: Peter Graham (11-9) VS Michał Kita (16-8) - Kolejne świetne zestawienie włodarzy KSW. Oboje przegrali z Bedorfem. Oboje zaprezentowali się z nim na prawdę solidnie. Kita nawet prowadził do czasu High Kicka. To będzie świetna walka w królewskiej kategorii. Kita by UD
145 lbs.: Anzor Azhiev (6-2) VS Filip Wolański (9-1) - Wyczuwam tutaj sensację. Azhiev tym razem zaryzykuje bo to kocha. Szybciutko nadzieje się na podbródkowego Wolańskiego. Wolański by KO 1rd
170 lbs.: Robert Radomski (13-3) VS Kamil Szymuszowski (14-4) - Robert Radomski zdecydowanie lepiej zaprezentował się w ostatniej walce niż Kamil Szymuszowski. Kamil jednak ma świetną passę. Utrata jej jednak zwiąże mu ręce. Radomski by UD
145 lbs.: Kleber Koike Erbst (18-4-1) VS Krzysztof Klaczek (10-3) - Jestem zdania, że Krzysztof Klaczek to najlepszy Polski piórkowy. W swojej pierwszej walce dla najlepszej organizacji w Europie stoczy z szalenie groźnym Kleberem Koike Erbstem. Jeżeli nie wpląta się w jakieś poddanie, to wygra walkę. Klaczek by UD
UNDERCARD:
155 lbs.: Mateusz Zawadzki (11-2-2) VS Bartłomiej Kurczewski (9-6) - Kurczewski zawiódł bardzo w debiucie KSW. Oboje czekają na 1 wygraną dla KSW, może tak być, że dalej jej mieć nie będą.. Walka może być bliska, ale jednak patrząc czysto na umiejęności. Zawadzki by UD
 
Jeżeli twierdzisz, że marketingowo twoja walka jest lepsza niż starcie dwóch pierdolonych grubasów to Karolu nie mamy o czym gadać!
Walusia dałbym za jego peak porażek jako main event najlepiej ;-) dobrze się sprzeda.
 
Walusia dałbym za jego peak porażek jako main event najlepiej ;-) dobrze się sprzeda.
martw się o swoje porażki, bo narazie w KSW wygląda to na 1-3..., a Walusia w KSW 3-2 ;)
Trenuj, trenuj ciężko, bo wiem, że Marrero przygotuje formę życia, takich pieniędzy jakie zarobi na KSW, nie zarobił nigdy wcześniej. Wiedz, że będzie w świetnej dyspozycji.
 
martw się o swoje porażki, bo narazie w KSW wygląda to na 1-3..., a Walusia w KSW 3-2 ;)
Trenuj, trenuj ciężko, bo wiem, że Marrero przygotuje formę życia, takich pieniędzy jakie zarobi na KSW, nie zarobił nigdy wcześniej. Wiedz, że będzie w świetnej dyspozycji.
O formę Karola nie ma co się przejmować. Karol trenuje w @midern Taem w którym czuje się świetnie. Siłowo i kondycyjnie jeszcze nigdy tak nie był przygotowany. Karol jest zdeterminowany by tym razem wygrać i iść do przodu, zmazać plamę porażek.
 
Jim Wallhead dla Cohones:
- Borys jest prawdziwym mistrzem, wygrał walkę z Saidovem ale tak ubije obu.
- Leszek doszedł do siebie i ma się dobrze.
- Sparuje z Łukaszem w klubie @midern underdogs.
- Tak @midern będzie w moim narożniku razem z Minionkiem i Leszkiem.
- Borys jak w końcu wyrośnie z chińskim bajek jak dragon ball, zacznie walczyć rozważnie. Ma więcej dziur niż ser szwajcarski, więc rozwalę mu twarz jak Moksikowi.
- Wojna medialna rozpala nas w walkę i liczę PPV.
- Borys ma słabą stójkę, a jak nie daje rady to fauluje.
- Wiem że będzie próbował mnie sprowadzać ale mam też dobre zapasy i dobrze walczę z pleców.
- Myślę że znokautuje go w drugiej rundzie.
- Mam nadzieje że odbędzie się konferencja, niech @Droni o tym pomyśli bo może być to gwarancją dobrej sprzedaży.
- Na ważeniu będzie spokojny opanowany, jak z czymś wyskoczy to go po prostu opluje.
- Borys to najbardziej przereklamowany zawodnik KSW.
- Saidovi dali wygraną bo chodziły słuchy o kontrakcie z czeczeńskiej organizacji gdzie idzie się po kase.
- Myślę o przejściu do średniej, chyba że kasa w tej kategorii będzie się zgadzać.
 
Back
Top