Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
12272539_1024605960922798_583679349_n.jpg

To będzie pojedynek, który przybliży albo oddali jednego z nich do walki o międzynarodowy pas mistrza KSW w wadze półśredniej. Oboje mają świetną passę. Czeka nas pasjonujący pojdynek!
 
12358239_1024605934256134_945422930_n.jpg

To będzie jeden z najbardziej emocjonujących pojedynków w historii wagi piórkowej w KSW, Debiutującego Filipa Wolańskiego przywita jeden z najbardziej ekscytujących zawodników Anzor Azhiev. KSW 35! w środę 20:00!
 
@midern czy przyjmiesz mojego podopiecznego Karola Celińskiego do klubu by mógł ćwiczyć z dobrymi zawodnikami? Nie mamy nic do Arachionu który jest najlepszym klubem w Polsce, ale trenowanie z @Ian Mamedem bez ambicji jest bardzo uciążliwe. Do następnej walki na Ksw 37 chcielibyśmy dla Karola innego otoczenia.
 
@midern czy przyjmiesz mojego podopiecznego Karola Celińskiego do klubu by mógł ćwiczyć z dobrymi zawodnikami? Nie mamy nic do Arachionu który jest najlepszym klubem w Polsce, ale trenowanie z @Ian Mamedem bez ambicji jest bardzo uciążliwe. Do następnej walki na Ksw 37 chcielibyśmy dla Karola innego otoczenia.
Jasne! Oli będzie dobrym partnerem jeżeli chodzi o dociążenie. Zapraszam!
 
Wirtualna Polska:

STAŁO SIĘ!

Karol Celiński jeden z najlepszych Polskich półciężkich zawodników opuszcza klub Berkut Arachion Olsztyn! Jak dowiedział się jeden z naszych redaktorów Karol miał dość konfliktu z Mamedem Khalidovem @Ian i opuścił klub by trenować z zawodnikami ze stajni koncernu @midern. Będzie tam trenował między innymi z zawodnikiem wagi ciężkiej Olim Thompsonem. Byłym strongmanem oraz aktualnie zawodnikiem mma walczącym w federacji KSW.
Management Karola wydał również krótkie oświadczenie:

Jesteśmy bardzo zadowoleni że Karol będzie trenował w innym otoczeniu, obecnie jest po dwóch porażkach z rzędu a konflikt z zawodnikami z Czeczenii się narasta, przez co Karol nie może skupić się na treningach. Uważamy, że na tą chwilę treningi u Miderna będą najlepszym rozwiązaniem i na Ksw 37 w końcu zobaczycie Karola z ręką w górze.
 
Kleber na TT:

私はポーランドですでにです。準備がうまく行っている、私は怪我をżandychないと私はメガ形でね。

PS 。ポーランドの女性は寿司が大好きです。
お分かりでしょうが
 
Kleber na TT:

私はポーランドですでにです。準備がうまく行っている、私は怪我をżandychないと私はメガ形でね。

PS 。ポーランドの女性は寿司が大好きです。
お分かりでしょうが
Jak dla mnie bomba.
 
Kupiłem Kubę Mauricza na stałe.

12346520_200496763621155_9066538332001710246_n.jpg

MMANEWS podaje- słynny dietetyk Jakub Mauricz jest bankrutem! Decyzja o podpisaniu lukratywnego kontraktu z teamem Mag Horses rozpoczęła falę pozwów związanych z zerwaniem kontraktów przez Mauricza ze swoimi podopiecznymi. Sprawą zajął się TVN, gdyż jest to bardzo poważna sprawa w świecie MMA - Wielu podopiecznych Mauricza domaga się odszkodowań za zrywanie kontraktów. Jeden z zawodników, który spotkał się z redaktorem MMANEWS podaje, że w kontrakcie był specjalny punkt odnośnie niespodziewanego zerwania kontraktu. Każdy z zawodników, którym pomagał Mauricz wnieśli już sprawę do sądu. Czy to koniec kariery słynnego dietetyka? Jak poradzi sobie z potężną budżetową klęską? Więzienie czy próba spłaty? Dowiemy się na dniach!
 
MMANEWS podaje- słynny dietetyk Jakub Mauricz jest bankrutem! Decyzja o podpisaniu lukratywnego kontraktu z teamem Mag Horses rozpoczęła falę pozwów związanych z zerwaniem kontraktów przez Mauricza ze swoimi podopiecznymi. Sprawą zajął się TVN, gdyż jest to bardzo poważna sprawa w świecie MMA - Wielu podopiecznych Mauricza domaga się odszkodowań za zrywanie kontraktów. Jeden z zawodników, który spotkał się z redaktorem MMANEWS podaje, że w kontrakcie był specjalny punkt odnośnie niespodziewanego zerwania kontraktu. Każdy z zawodników, którym pomagał Mauricz wnieśli już sprawę do sądu. Czy to koniec kariery słynnego dietetyka? Jak poradzi sobie z potężną budżetową klęską? Więzienie czy próba spłaty? Dowiemy się na dniach!

Szybka reakcja!

 
MMANEWS podaje- słynny dietetyk Jakub Mauricz jest bankrutem! Decyzja o podpisaniu lukratywnego kontraktu z teamem Mag Horses rozpoczęła falę pozwów związanych z zerwaniem kontraktów przez Mauricza ze swoimi podopiecznymi. Sprawą zajął się TVN, gdyż jest to bardzo poważna sprawa w świecie MMA - Wielu podopiecznych Mauricza domaga się odszkodowań za zrywanie kontraktów. Jeden z zawodników, który spotkał się z redaktorem MMANEWS podaje, że w kontrakcie był specjalny punkt odnośnie niespodziewanego zerwania kontraktu. Każdy z zawodników, którym pomagał Mauricz wnieśli już sprawę do sądu. Czy to koniec kariery słynnego dietetyka? Jak poradzi sobie z potężną budżetową klęską? Więzienie czy próba spłaty? Dowiemy się na dniach!
Ty, jeśli o Mauricza chodzi to nie zdziw się jak zobaczysz ten wpis u niego na fb. On się nie zna na żartach z Cohones :D
 
Szybka reakcja!


Ten twitter możesz sobie skasować, mój podopieczny Vaso ma własnego dietetyka pochodzącego z Czarnogóry za to mój drugi podopieczny Krzysztof Klaczek miał podpisany kontrakt z Mauriczem i po zerwaniu automatycznie wynajął najlepszego adwokata z Poznania - także jesteś bankrutem Jakubie.
 
Ten twitter możesz sobie skasować, mój podopieczny Vaso ma własnego dietetyka pochodzącego z Czarnogóry za to mój drugi podopieczny Krzysztof Klaczek miał podpisany kontrakt z Mauriczem i po zerwaniu automatycznie wynajął najlepszego adwokata z Poznania - także jesteś bankrutem Jakubie.

Dobre dobre :D Wy tam w Czarnogórze diety robicie na ryżu z musztardą i sami nie macie kasy, więc rozpuszczacie ploty nt. zapisów kontraktowych, które nie istnieją.

O, masz Klaczka? W takim razie mamy w kim wybierać! @Droni
 
12387833_1024605917589469_636417722_n.jpg

Fantastyczne zestawienie przygotowali dla nas Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Spodziewamy się tutaj wielkich grzmotów . Wielki pojedynek wagi ciężkiej przybliży lub oddali jednego i drugiego do rewanżu z Karolem Bedorfem!
 
12386768_1024605927589468_113877797_n.jpg

Tomasz Narkun stanie do jednego z największych wyzwań w karierze. Zmierzy się z powracającym do KSW - Sokoudjou. Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek. Parter czy stójka, dowiemy się tego w środę !
 
12366824_1024605950922799_244679637_n.jpg

Oboje mają po 1 bardzo efektownej wygranej w KSW, Grove w ostatniej walce w kapitalnym stylu odprawił Tomasza Drwala, Falcao przegrał z mistrzem KSW w wadze średniej Azizem Karaoglu. Jedno z najciekawszych zestawień obcokrajowców w KSW! Grove vs. Falcao - KSW 36!
 
  • Like
Reactions: gLt
Kamil Szymuszowski dla MMARocks

"Rozpocząłem już treningi do walki z Robertem Radomskim, trenuje tam gdzie zawsze czyli w Gracie Barra Łódź, a co do samej walki, Robert to niezły zawodnik, ale uważam że nie powinien sprawić mi żadnych problemów, po wygranej z Radomskim chce walczyć o pas z Saidovem, gdyż uważam że na zasługuje na walkę o pas..., chce udowodnić że jestem najlepszym zawodnikiem dywizji półśredniej w KSW!


Bartłomiej Kurczewski dla MMARocks
"Dla mnie ten pojedynek jest szczególnie ważny, gdyż wygrana daje pozostanie w KSW, dlatego jestem na maksa zmotywowany przed tym pojedynkiem, i to moja ręka będzie podniesiona do góry w tym pojedynku"

Droni gdzie wysłać taktyki dla moich?
 
Michał Kita dla MMARocks:
Karol mnie zaskoczył. Podszedłem do niego na zbyt dużym luzie, zawsze uchodził za zawodnika nudnego, który tylko obala i leży na swoich oponentach. Drugi raz taka sytuacja się nie powtórzy.
Porażki uczą jeszcze bardziej niż wygrane. Z ostatnią porażką się pogodziłem, wyciągnąłem wnioski.
Pierwszą część swoich przygotowań spędziłem w Golden Glory w Holandii.
Nie było lekko, gdyż wiadomo że holenderscy zawodnicy słyną z mocnej stójki. Ale na szczęście obyło się bez kontuzji.
W Polsce sparowałem wspólnie z Marcinem Tyburą.
Mam rozpracowanego Grahama. Nie lekceważę go, mam konkretny plan na tę walkę. Zrobię wszystko, żeby wygrać.
 
Kamil Szymuszowski dla MMARocks

"Rozpocząłem już treningi do walki z Robertem Radomskim, trenuje tam gdzie zawsze czyli w Gracie Barra Łódź, a co do samej walki, Robert to niezły zawodnik, ale uważam że nie powinien sprawić mi żadnych problemów, po wygranej z Radomskim chce walczyć o pas z Saidovem, gdyż uważam że na zasługuje na walkę o pas..., chce udowodnić że jestem najlepszym zawodnikiem dywizji półśredniej w KSW!


Bartłomiej Kurczewski dla MMARocks
"Dla mnie ten pojedynek jest szczególnie ważny, gdyż wygrana daje pozostanie w KSW, dlatego jestem na maksa zmotywowany przed tym pojedynkiem, i to moja ręka będzie podniesiona do góry w tym pojedynku"

Droni gdzie wysłać taktyki dla moich?

[email protected] lub facebook

A Ishii vs Mackowiak kiedy?
KSW 37 w Atlas Arenie
 
12386768_1024605927589468_113877797_n.jpg

Tomasz Narkun stanie do jednego z największych wyzwań w karierze. Zmierzy się z powracającym do KSW - Sokoudjou. Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek. Parter czy stójka, dowiemy się tego w środę !
Czyli Goran się obsrał?
 
12380611_1024606027589458_459402730_n.jpg

Ciężko znaleźć rywala dla Mateusza Gamrota, który nie obawia się pojedynku z Polakiem. Takim zawodnikiem bez wątpienia jest niezmiernie doświadczony Łukasz "Sasza" Chlewicki. Ich pierwsza walka na KSW 29 w Krakowie była bardzo emocjonująca, czy po raz kolejny na swojej ziemi popularny Sasza zagrozi najgroźniejszemu lekkiemu młodego pokolenia na świecie?
 
Back
Top