Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
lwlzs.jpg
 
cbddb45a7e3f5.jpg

"CHCĘ WALKI Z BORYSEM"

ASLAMBEK SAIDOV DLA MMANEWS:

Redaktor: Witam Aslam, jak się czujesz po kontuzji.
- Po kontuzji ani śladu, zostałem zoperowany i teraz rehabilituję się, aby wrócić do pełnej sprawności i obciążeń treningowych.
R: Kiedy można się Ciebie spodziewać w klatce KSW?
- W pełni gotowy za 2-3 miesiące, mam nadzieję, że będzie to w okolicach KSW 38.
R: Jak się odniesiesz do Twojej ostatniej walki gdy pokonałeś Borysa Mańkowskiego przy dość kontrowersyjnej decyzji sędziowskiej, o czym głośno mówił sam Borys i jego menager @Minionek ?
- Co do mojej postawy w klatce to nie jestem zadowolony, nie pokazałem pełni moich umiejętności i możliwości. Mańkowski zawalczył bardzo dobrze i to jemu należało się zwycięstwo dlatego tak jak widzieliście nie cieszyłem się po walce i bardzo chętnie dam mu rewanż, chciałbym z tego miejsca zaapelować do właścicieli KSW (@Droni ), aby dali i mi i Borysowi szansę pokazania kto jest najlepszy w wadze półśredniej.
Natomiast co do insynuacji menagera @Minionek, odnośnie mojej kontuzji powiem tylko tyle, żeby ten pan zajął się menagerowaniem i nabijaniem sobie sakiewki a nie trash talkiem.
R: Już dzisiaj walka Twojego kuzyna Mameda Chalidowa czy będziesz w jego narożniku i jaki przewidujesz scenariusz walki.
- Oczywiście będę wspierał Mameda podczas walki, wiem, że jest dobrze przygotowany i skończy Karaoglu przed czasem.
R: Dziękuję za poświęcony czas.
- Ja też dziękuję i pozdrawiam wszystkich kibiców MMA.
 
Fedor Emelianenko podpisał kontrakt z KSW na 2 walki. Jedną z walk ma być starcie z Mariuszem Pudzianowskim być może na zakończenie karier obu panów na Stadionie Narodowym. Ponadto Fedor zadebiutuje na KSW na historycznej gali w Stanach Zjednoczonych. Mówi się w kuluarach, że Fedor po stoczeniu tych dwóch walk nigdy więcej nie wejdzie do ringu/klatki.
 
Fedor Emelianenko podpisał kontrakt z KSW na 2 walki. Jedną z walk ma być starcie z Mariuszem Pudzianowskim być może na zakończenie karier obu panów na Stadionie Narodowym. Ponadto Fedor zadebiutuje na KSW na historycznej gali w Stanach Zjednoczonych. Mówi się w kuluarach, że Fedor po stoczeniu tych dwóch walk nigdy więcej nie wejdzie do ringu/klatki.

Kurwa easy :) Także tego :)

Menadżer Karola o zatrudnieniu Fedora: "Wiadomo, po co przyszedł Fedor do KSW. Dziś moj podopieczny udowodni, że jest tylko jeden godny rywal w tej organizacji dla Rosjanina."
 
Menadżer Thompsona: Nie zdziwię się, jak Fedor dostanie któregoś z kelnerów mojej wagi - Bedorfa czy Włodarka.
 
Menadżer Thompsona: Nie zdziwię się, jak Fedor dostanie któregoś z kelnerów mojej wagi - Bedorfa czy Włodarka.

"Gdyby nie Fedor, to mój podopieczny wciągnąłby Oliego nosem. Ale zawsze możemy zorganizować walkę na sparingu w Szczecinie z Karolem" - mmag
 
"Gdyby nie Fedor, to mój podopieczny wciągnąłby Oliego nosem. Ale zawsze możemy zorganizować walkę na sparingu w Szczecinie z Karolem" - mmag
Karol lisie, określ się gdzie trenujesz. Ankos czy Berserkers? Ci drudzy za Tobą nie przepadają.
 
Karol lisie, określ się gdzie trenujesz. Ankos czy Berserkers? Ci drudzy za Tobą nie przepadają.

Nie muszę określać się jednoznacznie. Takie treningi przynoszą efekty, w przeciwieństwie do tego, co robią Twoi podopieczni z rekordem 0-2 tego wieczora =]
 
@Puczi siusiaku Twój zawodnik wygrywa, a Ciebie nie ma? Nie dosyć, że Kornik miał szczęście, to jeszcze ma beznadziejnego menadżera. Łebkowski niedługo zapracuje sobie na rewanż i pokona was bez większych problemów.
 
Włodarek po walce w wywiadzie z Borkiem: Mój występ udowadnia jak wielkim nieporozumieniem był ostateczny wynik naszej pierwszej walki. Dzisiaj narodził się nowy Komar - kąsający mocniej niż kiedykolwiek. Mogę bić się z każdym kogo da mi KSW i wiem, że kolejną walką udowodnię kto rozdaje karty w polskiej wadze ciężkiej!
 
Melvin Manhoef: MATI, FOR REAL, GIVE ME WHOEVER NOW, I'LL DESTROY THEM IN SAME STYLE. ABU WAS JUST FIRST VICTIM.

:batman:
 
W krótkim wywiadzie przeprowadzonym przez Matiego Borka Vaso odpowiadając na pytanie o następnego przeciwnika rzekł: Jeżeli federacja KSW zaproponowałaby mi walkę z "Pudzianem" w wadze open, to chętnie bym się na nią zgodził. Nie obawiam się nikogo, nie liczy się dla mnie waga czy rekord, mogę walczyć z każdym.
 
Leszek Krakowski: Przepraszam fanów i wszystkich, zawiodłem was i mam nadzieje że dane mi będzie jeszcze zawalczyć dla KSW.
 
*BREAKING NEWS*
Insallahu! Aziz wygrywa pas mistrza ksw przez urwanie glowy mamedowi!
Kto nastepny dla Aziza krula mahometa?
Niewazne kto, Aziz jest gotowy na wojne z kazdym!
 
Kamil Szymuszowski na FB

Mam nadzieje że dojdzie do mojej walki z Robertem Radomskim, @Droni słyszysz chce tej walki!, a jak wygram z Radomskim, chce odebrać pas Aslambekowi, w końcu pas KSW musi być w rękach Polaka... ! #Readytofight #TeamSzymuszowski
 
Mamed Chalidow z Borkiem po przegranej z Azizem Karaoglu:
Przepraszam ze Was zawiodłem, zawalczyłem na terytorium Aziza - w stójce i przegrałem. Gratuluję zwycięzcy. BÓG TAK CHCIAŁ
 
265 lbs.: Oli Thompson (16-8) VS Michał Włodarek (7-1)

1 Runda – TRAFIŁ THOMPSON!!!! Fantastyczny cios, Włodarek się chwieje. Wytrzymał Komar!. Próbuje obalenia!!! Jest na górze. Kontroluje pozycje. Piekielne ciosy zaczynają spadać na Anglika. Komar bliski wielkiego rewanżu. Cóż za początek gali !!
Winner is Michał Włodarek by KO (GnP) at 3:25 Round 1

170 lbs.: Rafał Moks (10-8) VS Robert Radomski (12-3)

1 Runda - Bardzo dobra kontrola Roberta Radomskiego. Dużo mówiło się o kontuzji Rafała i chyba jest to widoczne. Radomski trafiał w stójce i o dziwo poszedł po parter, a tam z zadziwiającym spokojem skontrolował Moksa. 10-9 Radomski
2 Runda
- Walka absolutnie do jednej bramki. Wspaniała kontrola Radomskiego. Moksa uratuje jedynie poddanie. 10-9 Radomski
3 Runda
- W tej rundzie Moks poszedł na wymianę nawet kilka razy trafił, lecz za chwilę Radomski odpowiedział 2 razy mocniej. 10-9 Radomski


Moja punktacja: 30-27 Radomski


170 lbs.: Rafał Moks (10-9) VS Robert Radomski (13-3) UNANIMOUS DECISION 27-30 27-30 27-30


155 lbs.: Leszek Krakowski (10-0) VS Vaso Bakocevic (21-10-1)

1 Runda - WOWWWWWW!!! Co za walka w wykonaniu Bakocevicia. Obalił Krakowski, lecz Vaso szybko odwrócił pozycję i to on bił z góry potęznie. Potem dołożył swoje w stójce. Krakowski na skraju nokautu. 10-8 Bakocevic
2 Runda
- KONIEC WALKI
Winner is Vaso Bakocevic by KO (GnP) at 1:05 Round 2

185 lbs.: Jay Silva (9-10-1) VS Łukasz Bieńkowski (4-1)

1 Runda
- Wdali się w wymianę w której o wiele więcej trafiał reprezentant Angoli. Potem sprowadził do parteru Bieńkowskiego, a gdy wstali. Ulokował 3 ciosy. Po których sędzia przerwał pojedynek.
Winner is Jay Silva by TKO (Punches) at 4:37 Round 1

185 lbs.: Abu Azaitar (10-1-1) VS Melvin Manhoef (30-12-1)

1 Runda - ŁOOOOOOOOOO. Mówiliśmy, żeby państwo nie mrugali. Szybciutko to wszystko się skończyło
Winner is Melvin Manhoef by KO (Punches) at 1:24 Round 1

185 lbs.: Tomasz Drwal (21-5-1) VS Kendall Grove (22-15)

1 Runda - TRAFIŁ HIGH KICKIEM GROVE! ŁOOOO! Drwal mocno chwieje się na nogach. Z trudem dotrwał do końca rundy. 10-8 Grove
2 Runda
- Cóż za forma Kendalla Grove. Nie będzie wielkiej Polsko-Polskiej walki - Chalidow vs. Drwal. Tomek jest wyraźnie rozbity.
Winner is Kendall Grove by KO (Punch) at 1:30 Round 2

145 lbs.: Artur Sowiński (16-7) © VS Kamil Łebkowski (13-4)

1 Runda
– Co za fantastyczny początek Kamila Łebkowskiego. Bez wątpienia weryfikuje on dzisiaj poziom Polskich piórkowych. Kornik zbiera Manto! 10-9 Łebkowski
2 Runda - NIEWIARYGODNY POJEDYNEK!. ŁEBKOWSKI obalił kontrolował Kornika, a ten przetoczył się i wszedł na górę i raz po raz niszczył młotkami Łebkowskiego. Koniec walki !
Winner is Artur Sowiński by KO (GnP) at 4:08 Round 2

Wywiad Kornika z Borkiem – WITAM WSZYSTKICH, WALKA NIE BYŁA CIĘŻKA, ALE ROZJEBAŁEM LESZCZA. POZDRAWIAM SERDECZNIE, DZIĘKUJĘ FANOM I SPONSOROM

Wywiad Łebkowskiego z Borkiem - Kornik to szczęściarz i nie zasługiwał na wygranę. W następnej walce możemy walczyć z kimkolwiek, ale będziemy chcieli doprowadzić do rewanżu.

155 lbs.: Mateusz Gamrot (10-0) VS Damir Hadzovic (10-2)

1 Runda - Mateusz Gamrot pokazuje, że jest jednym z najlepszych zapaśników w Polsce jeżeli chodzi o MMA. Pełna profeska. 10-9 Gamrot
2 Runda - Duży błąd wykonał Mateusz Gamrot próbując poddać dźwignią na łokieć Hadzovicia. Przez to stracił pozycję. Bośniak zaczął go obijać, aż Gamer ponowił akcję i udało się.
CZEKAMY NA WYWIAD GAMERA Z BORKIEM
Winner is Mateusz Gamrot by Submission (Armbar) at 4:21 Round 2

265 lbs.: Karol Bedorf (13-2) © VS James McSweeney (15-13)

1 Runda
– Karol Bedorf idzie w nogi rywala!! Haaa szybciutko McSweeney na ziemi. I boom, boom, boom koniec !!!!
Winner is Karol Bedorf by TKO (GnP) at 2:25 Round 1
WYWIAD Bedorfa z Borkiem
- "Fedor! Widzę Ciebie tam w pierwszym rzędzie. Chodź tutaj, spójrz mi prosto w oczy i powiedz, że jesteś gotowy walczyć o pas mistrza KSW"


265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (9-4) VS Marcin Różalski (5-4)

1 Runda
- Najnudniejsza runda całej gali. Po tym co widzieliśmy. To o mało kibice tutaj nie usnęli. Różal trafił prawym prostym. Pudzian zanurkował, obalił Różala i tylko kontrolował. 10-9 Pudzianowski
2 Runda -
Pudzianowi wyraźnie zaczyna brakować pary w płucach. Robi wszystko żeby przeleżeć Różala, który wygląda jakby nie miał nerki. 10-10
3 Runda -
Zdecydowanie to była runda Marcina Różalskiego. Zachował dużo więcej sił. Bił celniej w stójce i wydaje się, że tą rundą może zapewnić sobie zwycięstwo, bądź remis. 10-9 Różalski

Moja punktacja: 28-28 Remis
265 lbs.: Mariusz Pudzianowski (9-5) VS Marcin Różalski (6-4) UNANIMOUS DECISION 28-29 28-29 28-29



185 lbs.: Mamed Chalidow (31-4-2) © VS Aziz Karaoglu (9-6)

1 Runda - Ależ potężna była ta bomba na samym początku Aziza Karaoglu. Gdy walka trafiła to parteru był jednak bezbronny. Cała nadzieja Aziza jest na początku 2giej rundy gdy walka rozpocznie się w stójce. 10-9 Chalidow
2 Runda
- Aziz Karaoglu jest najbardziej wymagającym rywalem dla Mameda od czasu walki z Sakuraiem. Mamed jak widać za wszelką cenę chcę usadzić Turka w stójce. Kończy się to tym, że Aziz wygrywa rundę. 10-9 Karaoglu
3 Runda – TRAFIŁ AZIZ !!! NIEBYWAŁA HISTORIA !!!!
Winner is Aziz Karaoglu by KO (Punch) at 1:00 Round 3


Wywiad Mameda z Borkiem
– Mamed: Przepraszam ze Was zawiodłem, zawlaczyłem na terytorium Aziza w stójce i przegrałem. Gratulue zwycięzcy BÓG TAK CHCIAŁ
Wywiad Aziza z Borkiem – Aziz:dziekuje allahowi na samym poczatku insallahu i mowi ze zniszczy kazdego, kto stanie mu na drodze. glowy beda urywane hahahaha aziz krul ksw
 
Haha tak jak Karol Celiński mówił, Mamed @Ian nie miał mocnych rywali, a gdy przyszło mu się zmierzyć z dobrym strikerem to poległ, zupełnie jak na treningach zawsze szuka parteru. Mamed boi się bić, jedyna opcja jego wygranej to ucieczka w parter bądź walka z emerytem czy zawodnikiem pokroju Materli który ma szklana szczękę. A takie było gadanie że Aziz jedno płaszczyznowy, nic dziwnego że tak mówił skoro bał się walki. Mamed pozdrawiam.
 
Back
Top