Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
265 lbs.: Oli Thompson (16-8) VS Michał Włodarek (7-1) - Rewanż, rewanżem ale wiemy ile pomyji wydali na siebie i jeden i drugi. Ta walka nie ma prawa skończyć się werdyktem na punkty. Thompson by DQ 1rd
Midern na TT: Reakcja Thompsona na takie typowanie walki mogłaby być hitem internetu, tak głośnego śmiechu w polskim internecie dawno nie było. Ta walka skończy się na TKO w 1 rundzie.

 
Midern na TT: Reakcja Thompsona na takie typowanie walki mogłaby być hitem internetu, tak głośnego śmiechu w polskim internecie dawno nie było. Ta walka skończy się na TKO w 1 rundzie.
Oli od 8 walk nie wygrał przez TKO z porządniejszym rywalem to Komara tym bardziej przez nokaut nie pokona :D
 
Co będzie to będzie, ale liczę że jeszcze panowie podkręcicie atmosfere przed jutrzejszą galą w ERGO ARENIE !
 
Łukasz Bieńkowski zapewnia, że w Midern's Underdogs nastroje po walce są świetne!

wovhmdfaerisxhgxnabyniirpldtmojroxrbzjdjwacdhbigaxunzwrofdsazloqhqdzpeyewscmfejndwtotvssgdvvqdjkmmvr
 
Łukasz Bieńkowski zapewnia, że w Midern's Underdogs nastroje po walce są świetne!

wovhmdfaerisxhgxnabyniirpldtmojroxrbzjdjwacdhbigaxunzwrofdsazloqhqdzpeyewscmfejndwtotvssgdvvqdjkmmvr
Jeżeli ta panienka będzie rzutować na wasze formy. Wylecicie z pyskiem ! Macie mi tu EMEMEJ robić panowie, EMEMEJ
 
Jeżeli ta panienka będzie rzutować na wasze formy. Wylecicie z pyskiem ! Macie mi tu EMEMEJ robić panowie, EMEMEJ
Bieńkowski na TT: Arianny to tylko słodki dodatek. Żadnego seksu w okresie przygotowawczym. Luzuj majty @Droni, jutro pokażę co potrafię.
 
Bartłomiej Kurczewski na FB

Mam ogromną chęć wygranej po ostatniej porażce, mam coś do udowodnienia, Mateusz Zawadzki nie jest żadną przeszkodą dla mnie..., mam nadzieje że odbuduje się i wróce na drogę zwycięstw..

Kamil Szymuszowski na FB

Licze na walkę z wygranym z walki Moks vs Radomski, choć nie ukrywam że rajcują mnie też inne propozycję, jestem gotowy zdobyć pas, zresztą mam już 2-0 w KSW, więc uważam że po wygranej w nadchodzącej walce, powinienem dostać walkę o pas i udowodnić że na niego zasługuje...
 
Mamed Chalidow:

Idąc za wielkim mistrzem Andersonem Silva i moją koleżanką klubową mistrzynią UFC: nobody gonna take this belt from me a po walce będę happy
 
James McSweeney przed KSW35:
-Pokonałem Różalskiego, bez żadnego problemu.
-Bedorf to znacznie lepszy rywal
-Staram się podnosić sobie cały czas poprzeczkę
-Doskonale wiem na co mnie stać, będziecie o mnie mówić jako o mistrzu KSW w wadze ciężkiej.

Damir Hadzovic przed KSW35:
-Gdy walczyłem 1szy raz w Polsce, źle podeszłem do tego pojedynku.
-W wadze lekkiej czuje się znacznie lepiej.
-Moje warunki fizyczne są bardzo dobre
-Gamrot to nie Jotko, szanuje go, ale widzę jego wiele wad
 
Wielki Aziz Insallahu Karaoglu powraca by wyadzic kolejna bombe na twarzy zawodnika ksw.
Aziz przygotowywal sie w Syrii, do dyspozycji mial 150 rebeliantow, ktorym codziennie robil z mordy tatar.
Powrocil naladowany energia (jadrowa) i gotowy do wysadzenia kilku ladunkow na mordzie czeczena.
Aziz wie, ze pas bedzie do niego pasowal, bo przymierzal juz inne pasy w Syrii.

droni, moja taktyka bedzie wygladala tak jak zawsze, agresja, tuby i obrona przed obaleniami na stopro!
 
Wielki Aziz Insallahu Karaoglu powraca by wyadzic kolejna bombe na twarzy zawodnika ksw.
Aziz przygotowywal sie w Syrii, do dyspozycji mial 150 rebeliantow, ktorym codziennie robil z mordy tatar.
Powrocil naladowany energia (jadrowa) i gotowy do wysadzenia kilku ladunkow na mordzie czeczena.
Aziz wie, ze pas bedzie do niego pasowal, bo przymierzal juz inne pasy w Syrii.

droni, moja taktyka bedzie wygladala tak jak zawsze, agresja, tuby i obrona przed obaleniami na stopro!
haha :) wolałbym jednak, żebyś na e-maila lub fb wysłał wg wzoru

http://cohones.mmarocks.pl/threads/taktyka-forumowa-gra-mma-ksw.26935/
 
Wywiad z Martinem Lewandowskim przed KSW 35:

-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że obyło się bez kontuzji i wszyscy zdrowi przystępują do gali.
-To będzie największa gala w historii KSW
-Najlepsza rozpiska w historii
-Walki o pas powinny być ozdobą
-Jestem przekonany, że Aziz Karaoglu nie jest bez szans, jak prawie wszystkim się wydaje.
-Bez wątpienia Mariusz będzie walczyć do 2018 roku.
-Na gali podamy wielkie nazwisko, które podpisało kontrakt na 2 walki z nami.
-Będzie to największe wydarzenie MMA w naszym kraju.
 
James McSweeney przed KSW35:
-Pokonałem Różalskiego, bez żadnego problemu.
-Bedorf to znacznie lepszy rywal
-Staram się podnosić sobie cały czas poprzeczkę
-Doskonale wiem na co mnie stać, będziecie o mnie mówić jako o mistrzu KSW w wadze ciężkiej.

Damir Hadzovic przed KSW35:
-Gdy walczyłem 1szy raz w Polsce, źle podeszłem do tego pojedynku.
-W wadze lekkiej czuje się znacznie lepiej.
-Moje warunki fizyczne są bardzo dobre
-Gamrot to nie Jotko, szanuje go, ale widzę jego wiele wad

Karol Bedorf tuż przed walką: "Cieszy mnie rozsądna postawa rywala. Szanuję go, ale wynik dzisiejszego dnia może być tylko jeden #andStill#"
 
Minionek dla Pittbula:
- Leszek jest dobrze przygotowany.
- Jim będzie przygotował się do walki z Borysem w MU, jest to część projektu współpracy naszych zespołów. Obaj mamy polsko-brytyjski team.
- Możliwe że dołączy niedługo trzeci zawodnik do zespołu.
- Uważam że kontuzja Saidova to taka sama prawda, jak jego wygrana z Borysem.
- Jim mówił że ma problemy z wagą i możliwe że będzie rozmyślał o przejściu do średniej.
- Leszek na razie nie myśli o walce o pas, ma pojedynek z Vaso.
-
 
Back
Top