Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Martin Lewandowski:
na KSW 36 w walce wieczoru zmierzy się Karol Bedorf z Blagoiem Ivanovem.
Na gali zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego prawdopodobnie z Jamesem McSweeney.
Gamer zmierzy się prawdopodobnie o pas z Chlewickim
Pokrzyzowaly mi sie plany walki Drwala z Falcao. To Kendall Grove zajmie jego miejsce.
Robert Radomski zmierzy się z Kamilem Szymuszowskim

Przyznaje, że w moich planach Mamed miał zawalczyć na KSW 37 z Azaitarem. Oboje jednak polegili. Nie ma tematu.
Drwal prawdopodobnie zawalczy z Khalidovem jeżeli Tomek wyrazi chęć.
Materla jeżeli zechcę spróbuje odzyskać pas w walce wieczoru z Azizem.
Planujemy włączyć w gale KSW 37 walkę Manhoef vs. Silva nie wiadomo co na to sami zawodnicy.
 
Artur Sowiński po walce:

Dziękuję fanom za wspaniały doping, walka była ciężka, ale udało mi się. Pozdrawiam Kamila, ale nie jego menadżera, który robi herbatę z wody po pierogach.
Nie wiem, z kim zawalczę w przyszłej obronie pasa, to zależy od szefostwa.
 
Artur Sowiński po walce:

Dziękuję fanom za wspaniały doping, walka była ciężka, ale udało mi się. Pozdrawiam Kamila, ale nie jego menadżera, który robi herbatę z wody po pierogach.
Nie wiem, z kim zawalczę w przyszłej obronie pasa, to zależy od szefostwa.
Kornik zawalczy jednak dopiero na KSW 38 o tym z kim zadecydują walki na KSW 36, kto najlepiej się spiszę dostanie ten pojedynek :)
 
Michał Andryszak (wywiad przeprowadzony na widowni po main evencie) powiedział m.in.: "Mario, zapraszam do tańca. 36, 37 czy 38 - na każdym KSW Cię dopadnę. Wprawdzie nie uśmiecha mi się walka z przegranym typem, ale ten koleżka od psów i balasów głaskał Cię tylko przez trzy rundy, a Tobie, czerwony balonie, należy się szybkie i bolesne lanie. Do zobaczenia!"
 
Jutro pełna rozpiska KSW 36 wraz z zapowiedziami walk
GALA KSW 36 - ŚRODA GODZINA 20:00 CHATMMAROCKS.PL
 
Artur Sowiński po walce:

Dziękuję fanom za wspaniały doping, walka była ciężka, ale udało mi się. Pozdrawiam Kamila, ale nie jego menadżera, który robi herbatę z wody po pierogach.
Nie wiem, z kim zawalczę w przyszłej obronie pasa, to zależy od szefostwa.

I tak Łebkowski Cię dopadnie.
 
Wywiad z Gamrotem:
- Chciałbym wszystkich przeprosić, zapowiadałem KO... Nie udało się. Wracam na sale i jedziemy dalej z treningiem.
- Damir niczym mnie nie zaskoczył, sam siebie zaskoczyłem, oczywiście negatywnie. Byłem pewien, że dam rade go znokautować.
- Mam nadzieje, że w następnej walce dostanę kogoś naprawdę mocnego. W tej walce przez cały czas czułem się bardzo pewnie.
- Oby tylko nie potwierdziły się plotki, że moim następnym przeciwnikiem będzie Chlewicki. Moim zdaniem nie zasłużył on jeszcze na walkę o pas. Poza tym chciałbym się zmierzyć z kimś nowym, z jakimś zawodnikiem, z którym jeszcze nie walczyłem.
 
Oświadczenie Mariusza Pudzianowskiego po wątpliwej porażce " Jak wiecie wg sędziów przegrałem z Marcinem, kto widział walkę ten wie że tak nie było. Nawet szef organizacji twierdzi, że Marcin tego nie wygrał. To nie pierwszy raz, gdy błąd sędziowski krzyżuje moje plany. Mam nadzieję, że Marcin uważa tak samo jak ja. Trzeba Dać jeszcze jedną walkę, najlepiej na najbliższym KSW. Różal jest jak najbardziej w moim zasięgu. Wiem, że kibice chcą zobaczyć rewanż i wtedy dowiemy się kto tak na prawdę jest lepszy. Marcin był trudnym rywalem, ale udało się go sprowadzać. Do najbliższej walki będę przygotowywać się w Stanach Zjednoczonych oraz Tajlandii. Mam nadzieję, że @Droni widzi jak bardzo mi zależy, na rewanżu, który gdyby nie niesprawiedliwe sędziowanie. nie byłby potrzebny. Zostały mi jeszcze ze 2 lata kariery, czyli z 3- góra 4 walki zapewne. Stawiam wszystko na jedną kartę, będę umierał podczas przygotowań, a wygram następne walki, a zwieńczeniem mej kariery i spełnieniem marzeń byłaby walka z Fedorem. A do hejterów, którzy na pewno się znajdą mam jedno zdanie- kij wam oko."
 
Po gali KSW 35:

Tomasz Drwal jest kontuzjowany i nie wystąpi już w tym roku.
Marcin Różalski był na dopingu, walka z Pudzianowskim będzie uznana jako No Contest (może to czas aby @Exar zainteresował się swoim podopiecznym)
 
Po gali KSW 35:

Tomasz Drwal jest kontuzjowany i nie wystąpi już w tym roku.
Marcin Różalski był na dopingu, walka z Pudzianowskim będzie uznana jako No Contest (może to czas aby @Exar zainteresował się swoim podopiecznym)
@Droni w takim razie z kim zawalczy mój zawodnik (Mamed Chalidow)? Chcę, żeby jak najszybciej miał możliwość powrotu na zwycięski szlak.

@Droni Saidov już zakończył rehabilitację i rozpoczął treningi z pełnym obciążeniem- zdjęcia potwierdzające to ponizej- chcemy walki z przyszłym posiadaczem śmiesznego pasa interim (oby to był Borys to Aslambek udowodni swoją wyższość).
2dc3d133399e6.jpg

48933da2aacfd.jpg

4537dc49d5931.jpg
 
Last edited:
@Droni w takim razie z kim zawalczy mój zawodnik (Mamed Chalidow)? Chcę, żeby jak najszybciej miał możliwość powrotu na zwycięski szlak.

@Droni Saidov już zakończył rehabilitację i rozpoczął treningi z pełnym obciążeniem- zdjęcia potwierdzające to ponizej- chcemy walki z przyszłym posiadaczem śmiesznego pasa interim (oby to był Borys to Aslambek udowodni swoją wyższość).
2dc3d133399e6.jpg

48933da2aacfd.jpg

4537dc49d5931.jpg
Prawodopodobnie będzie to Riki Fukuda (23-7)
 
12369935_1024606007589460_1361857963_o.jpg


KSW 36 już w środę o godzinie 20:00 chatmmarocks.pl !

@RaphTaba Gamer walczy z Saszą dlatego, że to jest gala w Krakowie, jeżeli chcesz aby do tej walki nie doszło musisz czekać do KSW 39 z występem Gamera. Ja staram się, aby prawie każdy z zawodników notował 2 występy w roku. Więc wybieraj co dobre. Sasza ma w kontrakcie, że musi zawalczyć, a że nie ma w tej chwili lepszego kandydata do walki o pas z Gamerem on się zmierzy.
 
taki maly obrazek ze slabo widac a do tego zjebalem bucha z bonia malo czaje:bayan:
nie gadaj, że mały, bo wg mnie jest na prawdę spoko, chyba że jakiś kłopot ze wzrokiem to rozumiem, no ale druga część zdania wyjaśnia :D :D
także kogo wybierasz :D?
 
W Szczecinie będzie odrodzenie i pokazanie wszystkim niedowiarkom co juz przekreślili Rafała ze wracamy do czołówki silniejsi. Dzięki boss.
 
12366659_1024605937589467_290589405_n.jpg


W walce karty wstępnej KSW 36 wystąpią dwaj zawodnicy, którzy w federacji KSW jeszcze nie wygrali. Oboje będą mieli dużo do udowodnienia. Zwycięzca pójdzie dalej, przegrany spadnie bardzo nisko! KSW 36 już w środę TAURON ARENA KRAKÓW !
 
Wojciech Helwani: Jak się czujesz po podpisaniu kontraktu z KSW?
Fedor Emelianenko: Czuję się dobrze, dziękuję.
WH: Podpisałeś kontrakt tylko na dwie walki. Czy zobaczymy Cię więcej razy w klatce?
FE: Zobaczymy jak mi pójdą dwie najbliższe walki.
WH: Czy gdybyś wygrał wszystkie walki w Strikeforce, Twoja kariera potoczyłaby się inaczej?
FE: ...
 
Menedżer Gamrota znany pod pseudonimem RaphTaba postanowił podzielić się swoim niezadowoleniem poprzez popularne portale społecznościowe:
- Z całym szacunkiem dla Łukasza, nie zasługuje on JESZCZE na walkę o pas. Niestety nie mamy innej alternatywy, a Mateusz jest głodny walki.
- Widzieliście rozpiskę KSW 36?! Jakiś freak fight jest wyżej w rozpisce niż Mateusz. Myślałem, że KSW jest już ponad to, a jednak Janusze wciąż na pierwszym miejscu. Prawdziwi zawodnicy i fani muszą czekać w drugim rzędzie.
 
12387737_1024605944256133_1384967967_n.jpg


Po raz 3ci w klatce KSW zobaczymy Koike Erbsta. Jego dotychczasowe pojedynki były fantastyczne, jak będzie tym razem?! w klatce na gali w Krakowie przywita go debiutant w KSW - Krzysztof Klaczek !
 
Back
Top