Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Wchodzę, czytam tą wypowiedź i "WTF? To prawdziwe?"... potem dopiero ogarnąłem, że nie jesteśmy w "Newsy MMA Userów", tylko w grze @Droni fana freak fightów

Takie czasy przyjacielu. Trzeba ostro zwyzywać rywala, że Właściciel @Droni zastanowił się na podwyżką. Skąpy jest i niechętnie sypie groszem.
 
zaj-c-vs-grzebyk.png

Fenomenalne zestawienie młodego pokolenia wagi średniej w KSW. Andrzej Grzebyk w 30 sekund zdemolował Pawła Hadasia. Adam Zając wygrał turniej wagi średniej odprawiając m.in. Maćka Różańskiego. Wygrany w tym pojedynku będzie blisko eliminatora.
ZAJĄC VS GRZEBYK
@Gaara
 
Szef KB Promotion był gościem magazynu sportów walki u Andrzeja Janisza i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego w PR24. Poniżej skrót najciekawszych informacji z tej audycji:
• Ściśle współpracuje z KSW, pomaga również od strony organizacyjnej, odpowiada za niektóre kontrakty, ma jeszcze na swoich barkach kilka mniej lub bardziej ważnych zadań;
• Ze szkockiej karty walk jest odpowiedzialny za angaż Grahama Turnera i Martina Delaneya;
• Z tego co wie, zostało jeszcze trochę biletów na galę w Glasgow, nie wie czy to przyczyna takiego main eventu, czy po prostu KSW przeceniło możliwość szkockich kibiców;
• Prawdopodobnie będzie zestawiał też kolejną galę z cyklu Fight Club;
• Ariane Lipski podniosła się po porażce, najlepszym się zdarza - odrobimy lekcje i wrócimy po swoje;
• Jest chyba najlepszym managerem z tych, z którymi współpracuje KSW - ściśle jest z nimi powiązany, zdaje się, że ma największy współczynnik wygranych walk, a jego team zarabia najwięcej z tych co nie mają mistrza;
• Ceni sobie tych managerów, którzy zamiast gadać, pracują na swój sukces;
• Na prośbę skomentowania sytuacji z próbą 'podkupienia' Marcina Helda stwierdził, że chyba spotkali się tu, żeby rozmawiać o czymś poważnym...
• To będzie definitywnie ostatnia walka w karierze Michała Kity;
• Michał przy tej walce zgarnie największą wypłatę w karierze;
 
saidov-vs-fabi-ski.png

Starcie, które jest fantastycznym przykładem jak KSW rozwinęło się na przestrzeni lat. Aslambek Saidov po utracie pasa nie chce walk na przetarcie od razu mierzy się z zawodnikiem, który wprawdzie nieznacznie przegrał z Wallheadem, ale pokazał się ze świetnej strony.
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
SAIDOV VS FABIŃSKI
@mmag vs @mateusz19191010
 
b-achowicz-vs-vegh.png

Nie udała się próba skoku na pas wagi półciężkiej przez Atille Vegha. Tym razem na jego celu stanął największy w historii Polski zawodnik w wadze półciężkiej - Jan Błachowicz. Czy Legendarna Polska Siła wróci do TOPU wagi półćięzkiej?!
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
BŁACHOWICZ VS VEGH
@Spike VS @darosanok
 
drwal-vs-grove-ii.png

Tomasz Drwal w imponującym stylu odprawił Mameda Chalidowa. W pierwszej obronie pasa zmierzy się z Kendallem Grove, z którym już przegrał na KSW 35. Jak potoczy się rewanżowa walka, dwóch bardzo cichych w mediach zawodników
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
DRWAL VS GROVE
@Assocati vs @gLt
 
urbina-vs-ma-kowski.png

Hector Urbina zszokował nie tylko Polskie media, ale i też światowe blokując prężnie rozwijającą się karierę Saidova. W pierwszej obronie pasa zmierzy się z byłym mistrzem - Borysem Mańkowskim. Tasmański Diabeł wrócił na dobrą drogę, a to co zrobił w rewanżu z Wallheadem, przeszło do annałów federacji KSW. Mańkowski natomiast ma ostatnio problem z włodarzem KSW - Martinem Lewandowskim, swoją aktywnością prosi o obniżenie pensji
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
URBINA VS MAŃKOWSKI
@FLOWRIDER
 
stringer-vs-ivanov.png

Wielki Superfight federacji KSW. Oboje zdominowali swoją kategorię wagową, oboje są obcokrajowcami, więc lepszego eventu niż ten w Szkocji nie znajdziemy. Blagoi Ivanov zakończył karierę Mariusza Pudzianowskiego. Hans Stringer zakończył nadzieję wagi półciężkiej. Który z nich zdobędzie uznanie całego świata, który z nich będzie największym w historii obcokrajowcem w KSW?!
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
STRINGER VS IVANOV
@DamiannN vs @Sompa
 
BLAGOI IVANOV udzielił wywiadu dla jakiegoś Bułgarskiego szmatławca:
-Dieta mnie męczy, nie będę gotowy na 100%do walki, wniosę na wagę tylko 103,5kg! Bo tyle aktualnie waże. Nie chce by było mówione że wygrałem bo byłem cięższy.
-po walce wracam znów do moich ukochanych kebabów, gdy nie trzymam diety czuję się silny, teraz nie czuje tego.
-Mój najbliższy rywal? Myślę że jest to top 20na świecie, nr1 w KSW w swojej kategorii i jest dominatorem. Będzie to naprawdę ciekawy pojedynek, jest silny, szybki i poukładany technicznie, ale to moja ręka będzie w górze bo po prostu jestem lepszy. Po prostu rozpierdole szmate jak każdego innego. @DamiannN
-Hans dowiedziałem się że nie trzymasz moczu gdy się boisz, ja sprawię że się zesrasz! Będzie bardzo bolało!
-@spike do Pana z KBPromotion to wiem że boli to że Twój zawodnik nigdy nie będzie mieć pasa, ale to sam szef @Droni KSW uważa że to najciekawszy pojedynek w historii, więc daruj sobie obniżanie wartości main eventu.
@DamiannN mam nadzieję że jesteś gotowy, bo po tej walce zwakujesz swój pas i będziesz do końca życia oglądał tylko walki w domu, odechce Ci się tego sportu! Gala już za dwa dni!
 
saidov-vs-fabi-ski.png

Starcie, które jest fantastycznym przykładem jak KSW rozwinęło się na przestrzeni lat. Aslambek Saidov po utracie pasa nie chce walk na przetarcie od razu mierzy się z zawodnikiem, który wprawdzie nieznacznie przegrał z Wallheadem, ale pokazał się ze świetnej strony.
KSW 48 w CZWARTEK o 20:00 - chat.mmarocks.pl
SAIDOV VS FABIŃSKI
@mmag vs @mateusz19191010

Menago chciał, nie Aslan -_-
 
-@spike do Pana z KBPromotion to wiem że boli to że Twój zawodnik nigdy nie będzie mieć pasa, ale to sam szef @Droni KSW uważa że to najciekawszy pojedynek w historii, więc daruj sobie obniżanie wartości main eventu.
Skąd wiedziałem, że będziesz mieć ból dupy? Fakt jest taki, że hala pełna nie jest i raczej już trochę biletów zostanie, a czyim nazwiskiem jest sygnowana gala każdy widzi. I to nie jest jakieś umniejszenie, tylko stwierdzenie faktu, weź maść na ból odbytu, bo nie napisałem, że Twój zawodnik jest chujowy. ;)
PS: Na kolejne bezmyślne zaczepki nie zamierzam odpowiadać. c:
 
Skąd wiedziałem, że będziesz mieć ból dupy? Fakt jest taki, że hala pełna nie jest i raczej już trochę biletów zostanie, a czyim nazwiskiem jest sygnowana gala każdy widzi. I to nie jest jakieś umniejszenie, tylko stwierdzenie faktu, weź maść na ból odbytu, bo nie napisałem, że Twój zawodnik jest chujowy. ;)
PS: Na kolejne bezmyślne zaczepki nie zamierzam odpowiadać. c:
KSW sprzedaje bilety w całości niezależnie czy jest to Torwar w Warszawie, czy Stadion Narodowy, panie Spike, spokojnie, zostało 3000 biletów, Hala w Szkocji będzie pełna ! OGIEŃ!
 
PRZYPOMINAM MANAGEROWIE WALCZĄCY W CZWARTEK, MACIE CZAS DO GODZINY 14:00 - JEŻELI DO TEJ GODZ NIE WYŚLECIE TAKTYKI, OVERALL - 1 !!!
 
KSW sprzedaje bilety w całości niezależnie czy jest to Torwar w Warszawie, czy Stadion Narodowy, panie Spike, spokojnie, zostało 3000 biletów, Hala w Szkocji będzie pełna ! OGIEŃ!
A teraz pokaż mi gdzie powiedziałem, że w dniu gali nie będzie kompletu. Nigdzie? Ano, na to wychodzi. Więc uspokój pieska, rzuć mu kość, bo najwidoczniej nudzi mu się pilnowanie Twoich ubrań i znów zaczyna bezmyślnie szczekać. :lol:
 
A teraz pokaż mi gdzie powiedziałem, że w dniu gali nie będzie kompletu. Nigdzie? Ano, na to wychodzi. Więc uspokój pieska, rzuć mu kość, bo najwidoczniej nudzi mu się pilnowanie Twoich ubrań i znów zaczyna bezmyślnie szczekać. :lol:
BEZ INSYNUACJI PROSZĘ MNIE TU
JESTEŚMY SZANUJĄCĄ SIĘ ORGANIZACJĄ.
 
BLAGOI IVANOV udzielił wywiadu dla jakiegoś Bułgarskiego szmatławca:
-Dieta mnie męczy, nie będę gotowy na 100%do walki, wniosę na wagę tylko 103,5kg! Bo tyle aktualnie waże. Nie chce by było mówione że wygrałem bo byłem cięższy.
-po walce wracam znów do moich ukochanych kebabów, gdy nie trzymam diety czuję się silny, teraz nie czuje tego.
-Mój najbliższy rywal? Myślę że jest to top 20na świecie, nr1 w KSW w swojej kategorii i jest dominatorem. Będzie to naprawdę ciekawy pojedynek, jest silny, szybki i poukładany technicznie, ale to moja ręka będzie w górze bo po prostu jestem lepszy. Po prostu rozpierdole szmate jak każdego innego. @DamiannN
-Hans dowiedziałem się że nie trzymasz moczu gdy się boisz, ja sprawię że się zesrasz! Będzie bardzo bolało!
-@spike do Pana z KBPromotion to wiem że boli to że Twój zawodnik nigdy nie będzie mieć pasa, ale to sam szef @Droni KSW uważa że to najciekawszy pojedynek w historii, więc daruj sobie obniżanie wartości main eventu.
@DamiannN mam nadzieję że jesteś gotowy, bo po tej walce zwakujesz swój pas i będziesz do końca życia oglądał tylko walki w domu, odechce Ci się tego sportu! Gala już za dwa dni!
Nie bawie sie juz w ta gre .A co do t-t to pocwicz bo jest żałosny.
 
Nie bawie sie juz w ta gre .A co do t-t to pocwicz bo jest żałosny.
no narazie Damiann to ty jesteś żałosny bo obraziłeś się na grę, że Jay Silva przegrał z Prachnio.
Przecież to jest gra, a ty mi o to płakałeś.
Jak nie chciałeś grać, to trzeba było to ogłosić na forum.
Ale i tak jak można tak zrobić jak ty, zachowałeś się jak 15 letnia rozwydrzona nastolatka :)...
 
Haha a nie mówiłem że się zesrasz? I to jeszcze przed walką. No cóż, ważne że Blagoi wejdzie do klatki i zrobi swoje.
Juz od dawna sie w to nie bawie . Twoj post pokazuje na jakim jestes poziomie .:applause::applause:Gratulacje jestes najlepszy ! Szkoda , ze tylko w grze :(
 
TYPOWANIE KSW 48

Stasiak vs. Georgas -
może słabo śledzę wyniki obu zawodników, ale starcie wydaje się być wyrównane. Stawiam na bardziej doświadczonego (ze względu na występy na ACB i UFC) zawodnika od Świerkota. Stasiak, decyzja
Lach vs. Łazarz
- zupełnie nie wiem. Niech będzie Lach, TKO 2 runda
Radomski vs. Wiśniewski -
pewnie powtórzę się, ale Wiśniewski zadziwia mnie swoją formą. Radomski nie ma najlepszej passy i sądzę, że Keith wykorzysta niskie morale Polaka. Wiśniewski, decyzja
Szymański vs. Delaney -
ciężki rywal dla Romana, jednak Szymański nieraz nas zadziwiał i jestem o niego spokojny. Szymański, decyzja
Narkun vs. Gracie -
Roger jest podrabianym Graciem i nie widzę płaszczyzny, w której mógłby zagrozić Polakowi. Narkun, TKO 1 runda
Azhiev vs. Turner -
nie wiem kto to kurwa jest Turner, mąż tej piosenkarki? Azhiev, decyzja
Zając. vs. Grzebyk
- Zając nigdy nie będzie w TOP 3 swojej wagi, ale takich Grzebyków powinien pokonywać. Zając, decyzja
Saidov vs. Fabiński
- plotki głoszą, że Aslambek zajmuje się bardziej haraczami, aniżeli treningiem. Ciężki test dla Bartka, jednak spodziewam się, że po wyrównanej walce wygra Czeczen. Saidov, decyzja
Błachowicz vs. Vegh
- ileś tam lat temu fani pocięliby się o taką walkę, jednak na KSW 48 powinna to być tylko formalność dla będącego wciąż w przyzwoitej formie Polaka. Błachowicz, decyzja
Drwal vs. Grove -
Kendall był ciężkim rywalem dla wszystkich Polaków i sądzę, że Tomek nie podoła wyzwaniu, mając problemy z zasięgiem rywala i jego stylem walki. Grove, decyzja
Urbina vs. Mańkowski -
Hector jest mistrzem po ustawionej walce przez @Droni i Borys to udowodni. Mańkowski, decyzja
Stringer vs. Ivanov -
Blagoia nie zatrzymał żaden Polak, więc jeśli nie zrobi tego Holender, to już nikt. Stawiam na cięższego zawodnika z Bułgarii. Ivanov, TKO 2 runda
 
Back
Top