Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Juz od dawna sie w to nie bawie . Twoj post pokazuje na jakim jestes poziomie .:applause::applause:Gratulacje jestes najlepszy ! Szkoda , ze tylko w grze :(
a dlaczego się nie bawisz?
pochwal się, nie gadaj że nie masz czasu?

Już Cię nie będe namwiać, ale 2 dni przed galą pisać, że jednak nie grasz... to chyba nie ładnie..
bo jedyne co wcześniej pisałeś to na czacie, że :
"no nie poszło mi, nawet taki Prachnio mnie pokonał, chyba jestem słaby i takie bla bla, ze moze zakonczysz"

Nie umiesz się bawić, to nie. Proste. Dzięki za gre. :)
 
@Droni Taktyki dla Borysa i pozostałych ustaw takie jak ostatnio. Ja nie mam obecnie zbyt wiele czasu na grę, niebawem maila Ci wyślę co i jak. ;)
 
Droni mam pytanie mógłbyś podać kiedy moi zawodnicy walczą?(wiem tylko że Prachnio walczy z Fijałką), bo nie ukrywam przez okres który miałem sporo na głowie, kompletnie nie miałem czasu na nic.
 
Droni mam pytanie mógłbyś podać kiedy moi zawodnicy walczą?(wiem tylko że Prachnio walczy z Fijałką), bo nie ukrywam przez okres który miałem sporo na głowie, kompletnie nie miałem czasu na nic.
SZYMUSZOWSKI VS PAWLAK - KSW 49
CHOJNOSKA VS TKHOREVSKA - KSW 49
FIJAŁKA VS PRACHNIO - KSW 49
HARATYK VS FUKUDA - KSW 50
KURCZEWSKI VS MOŻE GUILLARD, to zależy od @mateusz19191010 - KSW FIGHT CLUB 3
 
bardzo słabym stylu, po za tym to nie jest słaba gala, Rzeszów -Podpromie - Polsat Sport. Rywal bardzo dobry na powrót do czołówkiki.
2 świetne pojedynki w tym miazga, a ostatnio to podał rękę jakiemuś Dagestańczykowi i był lekko niedysponowany :P
 
PRZYPOMINAM DZISIAJ - KSW 48 - chat.mmarocks.pl - 19:50 - POCZĄTEK

KTO NIE WYSŁAŁ TAKTYKI, MA CZAS DO 14:00
 
PRZYPOMINAM DZISIAJ - KSW 48 - chat.mmarocks.pl - 19:50 - POCZĄTEK

KTO NIE WYSŁAŁ TAKTYKI, MA CZAS DO 14:00
ej a kurwa zajcu juz wczesniej walczyl? bo ja nie wiem czy mam taktyke, jak cos to to samo co u mariana, bo sie sprawdza, ostatnio nic nie ogarniam
 
WSZYSTKO WKLEPANE ZAPRASZAM JUŻ NA CZAT
KSW 48
plakat.png

fightcard.png
 
Już nie pitol tylko dawaj reaktywacje.
haha o nie.. nie miałbym kompletnie czasu. Studia te sprawy, ale wyobrażam sobie te stadium beki i wyzwiska między managerami Popka i Stracha :D, a ktoś mnie wyzywał jak dodałem Lewandowską xDDD.
 
Back
Top