Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
zawodnicy.png


Przecież bieda :(
Chciałbym dobrać kogoś z LHW i 1 kobietę.
O ile z LHW jeszcze mógłbym wziąć Zontka, tak u kobiet jest masakra !
Może dobiorę 1 kobietę dla siebie(ładna - Janusze kupią), a LHW wezmę z listy. Deal ?


Inna sprawa: Albert 62,6 Emil 63.
Czy po ostatniej dominacji Alberta, nie powinno się tutaj coś zmienić ?
 
Przecież bieda :(
Chciałbym dobrać kogoś z LHW i 1 kobietę.
O ile z LHW jeszcze mógłbym wziąć Zontka, tak u kobiet jest masakra !
Może dobiorę 1 kobietę dla siebie(ładna - Janusze kupią), a LHW wezmę z listy. Deal ?


Inna sprawa: Albert 62,6 Emil 63.
Czy po ostatniej dominacji Alberta, nie powinno się tutaj coś zmienić ?

Kobiety - interesuje mnie tylko Polka jakaś młoda, możesz rzucić nazwiskiem
PS.: Statów jeszcze nie aktualizowałem.
 
Kobiety - interesuje mnie tylko Polka jakaś młoda, możesz rzucić nazwiskiem
PS.: Statów jeszcze nie aktualizowałem.

Izabela Badurek
Aleksandra Rola
Chociaż wolałbym tą 1-szą
P.S Najbliższego rywala Anzora brakuje na liście
 
panie jaki krylov, nikt go z ufc nie pusci. szykuj lepiej walke dla golden boya, a po walce konkretna podwyzke

Nikita wypełnił swój kontrakt.
Ze swoich źródeł wiem, ze UFC zaproponowało mu 20+20, co dla zawodnika o takich umiejętnościach jest kwota śmieszna.
Jak @Droni zaproponuje 25 na dzień dobry plus dużą promocję na rynku Europejskim(więcej kaski od sponsorów), to Nikita jest w stanie przejść do Największej Organizacji(tak, lize dupe ;D)
 
radomski-vs-wisniewski.png

Trzecim pojedynkiem karty wstępnej KSW 48 jest pojedynek obu zawodników, z średnią passą. Radomski przegrał aż 3 ostatnie walki tylko, że z bardzo wymagającymi rywalami. Wisniewski służy podobnie jako tester młodych zawodników, czy będzie z nich coś w przyszłości. W Szkocji oboje przetestują siebie, którego jeszcze stać na testowanie innych
RADOMSKI VS WISNIEWSKI
 
Trzecim pojedynkiem karty wstępnej KSW 48 jest pojedynek obu zawodników, z średnią passą. Radomski przegrał aż 3 ostatnie walki tylko, że z bardzo wymagającymi rywalami. Wisniewski służy podobnie jako tester młodych zawodników, czy będzie z nich coś w przyszłości. W Szkocji oboje przetestują siebie, którego jeszcze stać na testowanie innych
RADOMSKI VS WISNIEWSKI


Dobra @Droni cjusz. Nikta czy Zontek ?
Albert i Marcin idą po pasy więc suma Polaków w walkach wieczoru będzie się zgadzać.
Szybka decyzja. Brać Ukraińca, którego możesz już dziś przedstawić jako gwiazdę i weterana UFC, czy bawimy się w promowanie kolejnego Polaka. Polaka, który pod moimi skrzydłami zdobędzie pas .. no ale trochę jednak wody w Wiśle będzie musiało upłynąć.
 
Dobra @Droni cjusz. Nikta czy Zontek ?
Albert i Marcin idą po pasy więc suma Polaków w walkach wieczoru będzie się zgadzać.
Szybka decyzja. Brać Ukraińca, którego możesz już dziś przedstawić jako gwiazdę i weterana UFC, czy bawimy się w promowanie kolejnego Polaka. Polaka, który pod moimi skrzydłami zdobędzie pas .. no ale trochę jednak wody w Wiśle będzie musiało upłynąć.
bierz Zontka, bo mi narazie nie chcę się tworzyć Ukraińca, a skoro był gwiazdą, to na pewno nie trafiłby do KSW (mam na mysli Krylova)
 
bierz Zontka, bo mi narazie nie chcę się tworzyć Ukraińca, a skoro był gwiazdą, to na pewno nie trafiłby do KSW (mam na mysli Krylova)

Ok.
Jakbyś miał wolną chwilę to prosiłbym o podanie przewidywanych dat walk moich zawodników.
Jutro walczy Anzor, a co z resztą ? Chce zaplanować obozy treningowe w Stanach i Tajlandii.
 
Ok.
Jakbyś miał wolną chwilę to prosiłbym o podanie przewidywanych dat walk moich zawodników.
Jutro walczy Anzor, a co z resztą ? Chce zaplanować obozy treningowe w Stanach i Tajlandii.
jakie jutro? Najbliższa gala jest w Wielki Czwartek.
 
szyma-ski-vs-delaney.png

Ostatnią walką karty wstepnej gali w Szkocji będzie pojedynek niezwykle interesujący. Roman Szymański bardzo efektownie zaczął swoją przygodę z KSW, jeżeli pokona bardzo solidnego Delaney'a wkroczy do czołówki wagi lekkiej.
SZYMAŃSKI VS DELANEY
@Kolczu
 
narkun-vs-gracie.png

Fenomenalne starcie dwóch mistrzów walki w parterze. Tomasz Narkun zawiódł włodarzy KSW, miał być wielkim championem, lecz walczy w kratkę. Roger Gracie natomiast swoją wielką szansę zmarnował na KSW 48 gdzie uległ Materli. Kto wygra?!
NARKUN VS GRACIE
@Arlovski vs Jżuberek (nie wiem jak się zwiesz teraz)
 
azhiev-vs-turner.png

Drugie ze starć Polsko-Szkockich. Anzor Azhiev nie sprostał w mistrzowskiej walce Krzyśkowi Klaczkowi. Na gali w Szkocji zawalczy z miejscowym oponentem - Grahamem Turnerem. Szykujmy się na bójkę
AZHIEV VS TURNER
@Laikike1
 
Anzor Azhiev udzielił wypowiedzi dla Russia Today (tłumaczenie:Tomasz Marciniak)

Nie lubię trash-talku, to takie sztucznie i niepotrzebne. Jednak zestawienie mnie z zawodnikiem pokroju Turner'a jest dla mnie policzkiem. Wraz z Albertem wylewaliśmy z siebie 7 poty podczas pobytu w Kanadzie u GSP, a dostaje zawodnika z którym mógłbym spokojnie wygrać siedząc w domu i wcinając pączki. To bardzo rozczarowujące. Jestem jednak profesjonalistą i zamierzam wejść do klatki i wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jeżeli jednak Graham, ma choć trochę oleju w głowie to wykręci się kontuzją.
<Anzor zwraca się w kierunku kamery> Graham! Złam nogę, wybij sobie bark, skręć kark, cokolwiek. To i tak nic w porównaniu co z Tobą zrobię. Masz jeszcze czas. Przemyśl to. Tik tok.
 
Anzor Azhiev udzielił wypowiedzi dla Russia Today (tłumaczenie:Tomasz Marciniak)

Nie lubię trash-talku, to takie sztucznie i niepotrzebne. Jednak zestawienie mnie z zawodnikiem pokroju Turner'a jest dla mnie policzkiem. Wraz z Albertem wylewaliśmy z siebie 7 poty podczas pobytu w Kanadzie u GSP, a dostaje zawodnika z którym mógłbym spokojnie wygrać siedząc w domu i wcinając pączki. To bardzo rozczarowujące. Jestem jednak profesjonalistą i zamierzam wejść do klatki i wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafię. Jeżeli jednak Graham, ma choć trochę oleju w głowie to wykręci się kontuzją.
<Anzor zwraca się w kierunku kamery> Graham! Złam nogę, wybij sobie bark, skręć kark, cokolwiek. To i tak nic w porównaniu co z Tobą zrobię. Masz jeszcze czas. Przemyśl to. Tik tok.

Wchodzę, czytam tą wypowiedź i "WTF? To prawdziwe?"... potem dopiero ogarnąłem, że nie jesteśmy w "Newsy MMA Userów", tylko w grze @Droni fana freak fightów
 
Back
Top