Formuła 1

Nie będzie nowego bolidu pewnie. Tylko zlepek z tego i z Russella, więc z tym czy nie da się mieć gorszego to bym się wstrzymal. Williams w końcu jak KSW też lubi bic rekordy. Będą brytole teraz mieli okazje żeby jechac po Robercie :(
 
Zakręt ferelny bo i kilku kierowców miało tam problemy i m.in. Hulkenberg i Hamilton wylądowali w ślepej uliczce obok. Mam nadzieję że odbudują mu samochód i może poprawią to i owo na tyle by chociaż tego Russela mógł wyprzedzić.
 
jak grałem w f1 na konsoli to też tam zawsze się rozwalałem, chujowo zaprojektowana trasa moim zdaniem :boss:
Najciaśniejszy zakręt w sezonie. Mały błąd i takie kraksy. Obydwaj przeprosili, bo jednak błędy kierowców a nie auta w tych przypadkach.

Na plus(?) to, że Robert przekazał informacje o możliwości jazd jutro. Więc pewnie poskładają bolid, ale jak i z czego? Zobaczymy co się wydarzy.
 
Jakie to groteskowe gdy team F1 w oświadczeniu musi informować, że dysponują częściami zamiennymi do naprawy bolidu. Wiem, że regulamin i ograniczenia z tym związane, ale jednak wygląda to żenująco
 
no to za 15 min weryfikacja. Zobaczymy z czego Williams poskładał ten bolid, oraz czy Ferrari samo sie nie pogrąży po raz kolejny :D
 
F1 powinno pójść śladem MotoGP, tam w każdym wyścigu podium jest bardzo ciężkie do przewidzenia, a wygrać wyścig jest w stanie 10 zawodników.
 
Po tym wyścigu coraz bardziej się przekonuję, że w Williamsie pracują goscie z łapanki, albo mają umowę z jakąś uczelnią i biorą studentow na praktyki żeby było za darmo. Wypuszczaja Kubicę 9 min za wcześnie, jakby tego było mało to zamiast wziąć go podczas VSC to biora go po... Chyba sama Claire za taktykę tam odpowiada. Bardzo dobry wyścig Bottasa, szkoda tylko, że Mercedes jest rywalem tylko dla siebie.
 
Ehh, te zapowiedzi po przejściu do Renault jak to będzie mu lepiej i jakich to wyników tam nie będzie osiągał.
Aż mi się przypomnialo jak w tym serialu na Netflixie Cyril opowiadał, że tylko w Renault może coś osiagnac, bo to Team z tradycja, historia, a nie jak Red Bull:beczka:
 
Aż mi się przypomnialo jak w tym serialu na Netflixie Cyril opowiadał, że tylko w Renault może coś osiagnac, bo to Team z tradycja, historia, a nie jak Red Bull:beczka:
W poprzednim sezonie Daniel narzekał na silnik Renault i dlatego odszedł z Red Bulla do... Renault:zakręcony:
 
W poprzednim sezonie Daniel narzekał na silnik Renault i dlatego odszedł z Red Bulla do... Renault:zakręcony:
Nasi politycy mogliby się uczyć od Abiteboula, powiedzial o rekordowym budzecie w Renault (nie wspomnial, że na kawe i croissanty) oraz wtedy Honda była niewiadoma, więc sympatyczny Australijczyk wpadł w sidla zwane Renault. :joe:
 
W poprzednim sezonie Daniel narzekał na silnik Renault i dlatego odszedł z Red Bulla do... Renault:zakręcony:
Bo Red Bull dostawał gorszy silnik od Renault i nikt tego nie ukrywał. A brali silniki właśnie od Renault, teraz mają silnik Hondy. Jak widać też, to Renault przesadziło i w tym wyścigu musieli jechać nie na pełną moc, bo bali się ponownie że nie ukończą wyścigu z powodu awarii właśnie tej jednostki.
 
Na necie lata już slynny filmik ze startu RK i tej akcji z hamulcami. Tu nie ma o czym gadać. Ten bolid to techniczny "majstersztyk":scary:.
 
Chciałbym jeszcze kiedyś doczekać dnia, w którym Robert zasiądzie do takiego Merca czy Ferrari i wykręci najlepszy czas, testów załóżmy. Tylko jeden dzień by zamknąć usta krytykom
 
Chciałbym jeszcze kiedyś doczekać dnia, w którym Robert zasiądzie do takiego Merca czy Ferrari i wykręci najlepszy czas, testów załóżmy. Tylko jeden dzień by zamknąć usta krytykom
Tu wystarczyłby bolid ze środka stawki i już Robert by pokazał, że ciągle potrafi jeździć na dobrym poziomie.
 
Robert sam już napewno żałuję że dał się w to wpakować. Taki doświadczony kierowca musi się uzerac z idiotami Williamsa.
 
Robert sam już napewno żałuję że dał się w to wpakować. Taki doświadczony kierowca musi się uzerac z idiotami Williamsa.
Żałować to nie żałuje, ale rozgoryczony na pewno jest. Powrót jednak jest czymś wielkim i jak sam mówi mimo wszystko fajniej się jeździ bolidem niż ogląda wyścig w TV.
 
comment_t9KYna7ANM2JilLtFCIyRlPu6vfrEVtd.jpg
 
Back
Top