Formuła 1

Raczej statystyki ma tam słabe, ale jak bolid wytrzyma to tak.
Macie jakiś strumyk, dzisiaj poza domem jestem i fajnie by było zerkać.
 
Max na starszych oponach robi sekundę różnicy na okrążeniu, a to dopiero start.

:jjsmile:
:roberteyeblinking:
ehehhe.png
 
Na miejscu Pereza, gdybym startował z Pole Position i by ułożyli strategie pod team mate’a, który jedzie z 15 i kazaliby mi go przepuścić w wyścigu to bym pierdolnal chyba kierownicą w tych helmutów.
 
Na miejscu Pereza, gdybym startował z Pole Position i by ułożyli strategie pod team mate’a, który jedzie z 15 i kazaliby mi go przepuścić w wyścigu to bym pierdolnal chyba kierownicą w tych helmutów.
Po co Maxowi pomagać, on Pereza objeżdża od dwóch lat z palcem w dupie.
 
Aż taką nudą wiało dla was, że nie ma żadnego komentarza po wyścigu?
Jak dla mnie czekanie na ostatnie kilkanaście okrążeń, czy Red Bull dojedzie, czy hamulce dadzą rady, czy oś się nie urwie, czy Hass z punktem było ciekawe.
No i na koniec historia Alonso i kary.
 
Aż taką nudą wiało dla was, że nie ma żadnego komentarza po wyścigu?
Jak dla mnie czekanie na ostatnie kilkanaście okrążeń, czy Red Bull dojedzie, czy hamulce dadzą rady, czy oś się nie urwie, czy Hass z punktem było ciekawe.
No i na koniec historia Alonso i kary.
Mnie rozjebalo to że RB już w drugim wyścigu próbuje dawać team orders mimo że Chceco jest whuj z przodu, a konkurencja to taczki, bo skoro verstapen bez problemu z 15 miejsca wbija na 2 to jednak nie same umiejętności :beczka: a te odebranie 1 pkt za fastest lap na ost okrążeniu pokazuje jak pojebany jest holenderski sebek, no ale bez tego nie zostaje się mistrzem świata
 
Mnie rozjebalo to że RB już w drugim wyścigu próbuje dawać team orders mimo że Chceco jest whuj z przodu, a konkurencja to taczki, bo skoro verstapen bez problemu z 15 miejsca wbija na 2 to jednak nie same umiejętności :beczka: a te odebranie 1 pkt za fastest lap na ost okrążeniu pokazuje jak pojebany jest holenderski sebek, no ale bez tego nie zostaje się mistrzem świata
Max nie może sobie pozwolić na przegrane z Perezem nawet jak startuje z końca stawki, Lewisowi teraz brakuje tego pazura który miał w przeszłości, George mu kolejny raz odjechał.
 
Back
Top