FLOYD MAYWEATHER VS. MANNY PACQUIAO, 03.05.2015r, ~4:45, TVP1!

Podsumowując:
Powymachiwali trochę łapkami. Krzywdy sobie nie zrobili. Zarobili po kilkadziesiąt milionów na łebka.
Ech, Boks.
 
Pacman uważa, że to wygrał. Jebłem.
Na ten moment walki Floyda tak będą wyglądać, bo po prostu nie ma innego boksera na jego poziomie i on robi z rywalami co chce.
 
Nie wszystkie walki są nudne, ale jak Floyd 39 letni wszystkich punktuje bez wysiłku to ludzie są zawiedzeni, że nie dostał po mordzie.

Po latach docenią, że był najlepszym defensorem jaki boks widział.
 
Niektórzy zachowują się tak jakby pierwszy raz oglądali walke Floyda. Czego spodziewaliście się? Melendez vs Sanchez 2 ?
Kurde, przecież wiadomo było, że bedą to bokserskie szachy, Floyd nie podpala się i nie idzie w szaleńcze wymiany. Wsteczny, kontra, szczelna defensywa, doskoki, przyjęcia na garde, przepuszczenie i bach! I tak od kilkunastu lat, taki styl i taktyka nie zmienna od lat
Jednych to nudzi a drudzy karmią się i cieszą kunsztem bokserskim najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe
Za dokonania sportowe wieczny szacunek


 
Nie wszystkie walki są nudne, ale jak Floyd 39 letni wszystkich punktuje bez wysiłku to ludzie są zawiedzeni, że nie dostał po mordzie.

Po latach docenią, że był najlepszym defensorem jaki boks widział.
A Floyd dzieki takiemu stylowi walki bedzie mogl dlugo cieszyc sie zarobionymi pieniedzmi, bez problemow z komunikacja i bez pomocy pielegniarki.
 
CEDjkCRUkAAwC5u.jpg


Pacquiao zadał mniej ciosów niż defensywny 38 letni Floyd. Tyle w temacie.
 
Jak się czyta tweety to nikt zachwycony nie jest.
To nie było warte tych pieniędzy na gaże, tych biletów na galę, 100$ na PPV ani nawet wstania o 5 rano PL.
 
Hahahaha Najlepszych Zawodnik MMA Wszech Czasów Chael Sonnen przewidział przed walka :D


"Mayweather vs Pacquiao

After years of speculation and months of hype, I still don't care. If you thought you waited a long time to see this fight, it'll feel even longer to get a decision.

And let's be honest, when Pacquiao winds up to land that one punch that can knock out Mayweather, you could take a bathroom break, and get back to your seat before he's landed it. This fight reminds me of the Kentucky Derby, if the favorite horse ran away from the other horses the entire time.

You ever hear your father talk about how he used to be great at something, then you see him play and he's just your dad and you want him to stop? That's this fight.

But you want a prediction and I won't disappoint. During the fight, someone is going to sleep. Me"
 
Jak dla mnie walka mega. Pacman momentami mocno przyciskał i skutecznie przedzierał się przez obronę Floyda, a ten nawet na chwilę nie tracił koncentracji. Patrzenie jak Floyd pracuje na nogach, jak natychmiast reaguje na każdy ruch przeciwnika to poezja. Obaj świetnie przygotowani, ale też obaj już poza szczytową formą.
CD. tego, że walka poniżej oczekiwań.... Po takim czekaniu, z takim budowaniem emocji itd. to po prostu było nie możliwe. Nawet gdyby obaj transputowali podczas walki, przeszli na wyższe stany ssj i przyzwali godzillę i king konga do pomocy, znajdą się tacy co powiedzą "i na to czekałem 5 lat?". Ale mając w pamięci walkę Kliczki to jednak było widowisko warte każdej sekundy poświęconej na oglądanie;)


Co do komentarzy, że Floyd uciekał, że nie było bójki... noooo tak:P Oczywiście każdy ma inne upodobania. Na szczęście jest XArm ;]]]]
 
Last edited:
Mi się walka podobała  śmieszą mnie opinie na innych forach, że wygrał manny. To jest boks, a nie konkurs, kto zrobi większy wiatr rękami. Jak to mówił pindera, że wygra floyd bo zawodnicy bazujący na obronie Wolniej się starzeją.
 
Ci którzy podniecają się Mayweatherem są mi obcy kulturowo a gdybym był świnią albo Wasilewskim to życzyłbym im takich mistrzów w MMA.
 
Mayweather dał świetny pokaz defensywy, Pacquiao na jego tle nie istniał, a walka była nudna, bo rywale niegodni siebie. Dziekuję.
 
To w takim razie Floyd niech odejdzie na emeryture bo nikt nie jest godny walki z nim
Nie zrozumiemy się
 
Tak czytam sobie te wszelkie komentarze na forach i fejsbukach. Te wszystkie teksty o uciekaniu i nicnierobieniu.
1. Jak już było tu udowodnione to Floyd zadał więcej ciosów, a w celnych zniszczył.
2. Do cholery jasnej, ludzie się z choinki urwali z tymi tekstami? Przecież Floyd tak walczy od zawsze, a teraz nagle coś się nie podoba i wielkie larum.
 
Ludzie po prostu nie potrafią docenić takiej defensywy, ja już przywykłem do tego i z nikim nigdy nie dyskutuje na temat Floyda, do tego dochodzi niechęć do Niego. Jeśli chodzi o fanów boksu to Floyd nikomu obojętny nie jest bo albo się go uwielbia albo nienawidzi i życzy mu się w każdej kolejnej walce tej pierwszej przegranej. Styl życia jaki prowadzi, miliony dolarów przepuszczane na zabawę i wrzucanie tego na portale społecznościowe "wkurwia oko" wielu ludziom bo 99,99% populacji na Ziemi chciałoby być na Jego miejscu. Najlepsze to są zawsze te reakcje trybun na te wiatraki tj. w przypadku Maidany to tam kurwa orgazmu dostawali a jak wszedł przy 20 ciosach 1-2 to było spoko. To samo dziś z Pacmanem, Floyd stoi spokojnie za podwójna gardą, Pac napierdala wszystko w gardę, ale na trybunach ooooooooooooo ooooooooooo aaaaaaaaaaa ooooooooo jeeeeeeeee a tu chuj, zero ciosów trafionych i Floyd wychodzi z tego wiatracznego ataku z jednym ciosem celnym kontrującym.

#TBE #TMT
 
Liczyłem na Mannego. Szkoda. Ale dla mnie zawsze będzie najlepszy, od kilku lat wstwałem nocami na jego walki i nie żałowałem. Dziś liczyłem na coś więcej - trudno. Dziwią mnie tylko ludzie, którym podoba się styl Floyda. Walczy tak jak gra Chelsea i ciężko jest się tym zachwycać.
 
Transmisja w TVP była wkurzająca przez te reklamy w przerwach, ale gorzej było w studio, prowadzący wyskakujący z Krzysztofem Michalczewskim mnie rozwalił.
Floyd z takim stylem to może do emerytury boksować i nie będzie potrzebował pielęgniarki do zmiany pieluchy.
 
Transmisja w TVP była wkurzająca przez te reklamy w przerwach, ale gorzej było w studio, prowadzący wyskakujący z Krzysztofem Michalczewskim mnie rozwalił.
Floyd z takim stylem to może do emerytury boksować i nie będzie potrzebował pielęgniarki do zmiany pieluchy.


O reklamy nikt nie ma prawa być zły.
A jak się chce oglądać bez reklam to za 100$ bło PPV
 
Było zapłacić 100 dolarów to miałbyś bez tej jednej czy tam dwóch reklam między rundami... Ciesz się, że miałeś za darmo w HD w telewizji publicznej do której dostęp ma każdy kto posiada tv.

Widzę, że Halibut ma takie samo zdanie co ja, tylko wyraził je kilka sekund wcześniej.
 
Dostali coś za darmo i jeszcze narzekają :lol:
Jakżeby inaczej #Polska


Właśnie nie za darmo. Oglądając darmową TV sprzedajesz swój czas poświeciony na reklamy. Powiem więcej, reklamodawca wykupuje dostęp do Twojej osoby wykupujac czas antenowy.
Takie małe zboczenie ze studiów, że lubie to poprawiać ;p
 
Właśnie nie za darmo. Oglądając darmową TV sprzedajesz swój czas poświeciony na reklamy. Powiem więcej, reklamodawca wykupuje dostęp do Twojej osoby wykupujac czas antenowy.
Takie małe zboczenie ze studiów, że lubie to poprawiać ;p


Zarabiasz na godzinę 100$ Nieźle.
 
Floyd jechał na wstecznym ale jak widać opłacało się. Stosunek ciosów też na plus Floyda.
 
Back
Top