Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jakiś dobry thriller /akcja z 2014? Oglądałem "Krocząc wśród cieni", "Zaginiona dziewczyna", "Gość", "Non-stop" i jeszcze kilka, o których pewnie już zapomniałem.

The Raid 2 ?

Byłem na Imitation Game, dla mnie 7/10
 
Na pierwszy ogień poleci raczej John Wick, następnei może sprawdz The Raid. Dzięki!
 
Byłem w kinie na Interstellar i radzę do tego filmu bez 1080p i 5.1 nie podchodzić. Czekajcie na BR.
 
Obejrzałem American Hustle. Spodziewałem się wiele po tym jak widziałem sporo dobrych recenzji. Niestety trochę się zawiodłem. Owszem nie mogę powiedzieć, że to słaby film. Aktorstwo na poziomie. Ale postacie strasznie przesadzone. Jak zwykle wkurza mnie Jen Lawrence. Daje 6/10. Ogólnie film dla mnie wygląda na dzieło mające za zadanie usprawiedliwienie wszystkich przekrętów. Zarówno tych małych jak i tych na samych szczytach. Nie kupuje tego filmu.
 
A czym się różnią aż tak bardzo, że jakieś kary mają być ?;-) Widzę, że nawet na kickassie jest, nie tam jakimś torrencie, gdzie rejestracji trzeba itd.
 
Forrest Gump i Matrix nadrobione... Dopiero teraz ;) Dołączają do moich dziewiątek na FW, choć wachałem się nad 10. Szczególnie przy Matrixie. W Forrestcie Gumpie z kolei zachwycił mnie Hanks, który pierdolnął jedną z najlepszych ról jakie widziałem.

Przy okazji... Prosiłbym o propozycję ajkiegoś ciekawego filmu dziejącego się w przyszłości. Jak ktoś zna ciekawą propozycję to prosiłbym o wrzucenie.
 
Podrzuci ktoś jakieś dobre koreańczyki tak od 2008 roku w górę? Wiem, że tu trochę fanów jest, a mnie znowu głód na te filmy złapał :]

Na razie uzupełniam filmografię Byung-hun Lee - tego od Ujrzałem Diabła.
 
To nie jest propozycja dla Gambita :) tylko informuje, że wyszedł ponoć dobry film z Murrayem.
St.Vincent.2014.720p.BluRay.x264-SPARKS
 
Back
Top