Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

A tak w ogóle to widzę, że jesteście ludźmi bez serca. Nikt w top ten nie wymienia Gremlinów, Pogromców Duchów itp.
 
Jedni lubia chrupac marchewke, inni lepic balwany ze sniegu a Ty lubisz bardzo slabe filmy. Nie ma co sie wstydzic ;)
Nie chce mi się za bardzo bawić w wymianę takich żarcików, więc może inaczej - dlaczego ten film jest bardzo słaby? Ale najlepiej z jakimś uzasadnieniem czy po prostu stwierdzeniem, że akurat Tobie nie pasował, a nie operowaniu określeniami pokroju "chujowy".
 
Nie chce mi się za bardzo bawić w wymianę takich żarcików, więc może inaczej - dlaczego ten film jest bardzo słaby? Ale najlepiej z jakimś uzasadnieniem czy po prostu stwierdzeniem, że akurat Tobie nie pasował, a nie operowaniu określeniami pokroju "chujowy".
Slaby scenariusz, slabo zagrane role, slabe zdjecia i muzyka. Wampir placzacy i szlochajacy przez ponad godzine.
No juz nie bron tego gniotu bo wszyscy ktorzy go widzieli maja podobne zdanie do mnie.
A ci ktorzy podzielaja Twoja opinie maja podobnie chujowy gust jak Ty - co juz ustalilismy na wstepie.
Luzik Bolt, kazdy ma jakies zboczenia ;)
 
@dobryskun
http://forum.film.org.pl/Thread-The-Rover
Podejrzewam, że ludzie, których jedną z głównych pasji są filmy posiadają jednak o nich pewną wiedzę.

Scenariusz jest bardzo dobry, szczególnie sprawnie idzie mu kreacja świata - nic nie jest powiedziane dosłownie, ale sugestie są tu i ówdzie porozrzucane (waluta, kantoński). Role nie są może jakimiś oscarowymi kreacjami, ale oceniłbym je jako dobre, zresztą słabe granie to jest Kijanu w "Johnie Wicku" ;) . Ujęcia są dobre, szczególnie te z podróży - "ambientowe" pejzaże rodem z "To nie jest kraj dla starych ludzi", tylko, że z Australią. Muzyka nie zapadła mi w pamięć, ale kojarzy mi się, że sobie właśnie ambienty plumkały i nie irytowały. Wampir to tam nie płakał, tylko się zachowywał jak człowiek dotknięty autyzmem - tak jak było w powieści.
Się nie spinam ;)
 
@dobryskun
http://forum.film.org.pl/Thread-The-Rover
Podejrzewam, że ludzie, których jedną z głównych pasji są filmy posiadają jednak o nich pewną wiedzę.

Scenariusz jest bardzo dobry, szczególnie sprawnie idzie mu kreacja świata - nic nie jest powiedziane dosłownie, ale sugestie są tu i ówdzie porozrzucane (waluta, kantoński). Role nie są może jakimiś oscarowymi kreacjami, ale oceniłbym je jako dobre, zresztą słabe granie to jest Kijanu w "Johnie Wicku" ;) . Ujęcia są dobre, szczególnie te z podróży - "ambientowe" pejzaże rodem z "To nie jest kraj dla starych ludzi", tylko, że z Australią. Muzyka nie zapadła mi w pamięć, ale kojarzy mi się, że sobie właśnie ambienty plumkały i nie irytowały. Wampir to tam nie płakał, tylko się zachowywał jak człowiek dotknięty autyzmem - tak jak było w powieści.
Się nie spinam ;)

Po co tyle pisac jak wystarczylo by "lubie chujowe filmy" ?
;)
 
Dzieki za szanse ale ja jednak zostane przy dobrych produkcjach.
Nie ma nic zlego w tym ze masz chujowy gust i lubisz slabe filmy ;)
 
Koniec spamu :-/ O gustach się niby nie rozmawia, a jednak Skun się dochrzania w dość chamski sposób do tego, że Bolt lubi jakiś film, no max. Każdy ma swoje zdanie i nie obrażajmy się na forum. Skun jakiś czepliwy się zrobił od pewnego czasu. Zacznę myśleć chyba, że tamci kazachowie byli sprowokowani jednak i mieli na prawdę powód by Cię dźgnąć, a współczułem Ci i "łączyłem się wówczas w bólu", gdy opisałeś historię.

Ja aktualnie oglądam Lucky ones z 2008, fajny jak dotąd :) O trójce żołnierzy amerykańskich, którzy wrócili do kraju...
 
Własnie, może wrzucajcie swoje dziesiątki
ciężko by było : ) mieszkałem koło kina za smarka : ) byłem na każdym filmie w latach 84-89 ubiegłego wieku : D widziałem seksmisję z kabiny operatora jak i ze sali : D jaja były w chuj jak dyr kina wołał mnie z podwóra żebym zmienił rolkę bo mu operator z bezrobocia z nerwów padł : D czasy gwiezdnych wojen powrót dżedaj : ) miałem zapłacone oczywiście jak za zboże : )
 
  • Like
Reactions: JB_
Obejrzałem Foxcatcher. Historia bardzo dobra, film wykonany nieco gorzej, ale i tak zasługuje na wysokie oceny.

Z tym UFC w filmie to pojechali po bandzie :D ale mam porytą głowę, że Mark najpierw walczył na UFC 9, a potem na Jungle Fight 1 był na karcie z takimi nazwiskami, jak Machida, Bonnar, Jacare Souza, Werdum, Gonzaga, Cyborg Santos, Jorge Patino czy Justin McCully :O
 
ciężko by było : ) mieszkałem koło kina za smarka : ) byłem na każdym filmie w latach 84-89 ubiegłego wieku : D widziałem seksmisję z kabiny operatora jak i ze sali : D jaja były w chuj jak dyr kina wołał mnie z podwóra żebym zmienił rolkę bo mu operator z bezrobocia z nerwów padł : D czasy gwiezdnych wojen powrót dżedaj : ) miałem zapłacone oczywiście jak za zboże : )

Czy to o tobie nakręcili film http://www.filmweb.pl/Cinema.Paradiso? :D
 
Czy to o tobie nakręcili film http://www.filmweb.pl/Cinema.Paradiso? :D

Tak, zdjęcie Mariana z dzieciństwa :)

cinema-paradiso.jpg
 
Stosunkowo rzadko oglądam filmy, jestem typem serialowca. Jednak czasami coś z dziewczyną się obejrzy i ostatnio był to Whiplash.

No i mnie kurwa rozwalił totalnie. Najlepszy z filmów, które oglądałem od bardzo dawna. Obowiązkowa pozycja dla każdego melomana. Film koniecznie oglądać z przynajmniej bardzo dobrym nagłośnieniem!

Końcowa scena wgniata w fotel w sposób, w jaki nie są w stanie zrobić żadne filmy akcji.

W mojej prywatnej opinii bardzo mocne 9/10.
 
Jakiś dobry thriller /akcja z 2014? Oglądałem "Krocząc wśród cieni", "Zaginiona dziewczyna", "Gość", "Non-stop" i jeszcze kilka, o których pewnie już zapomniałem.
 
Back
Top