Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@dobryskun Czekałem na ten film, jak na jakieś objawienie, chyba dlatego, że książka bardzo mi się podobała. Uwielbiam reżyserię Clinta i trochę było widać jego rękę. Zdjęcia, dźwięk itp. ok, jednak scenariusz nie spełnił oczekiwań. Czegoś tej produkcji brakuje, największe wrażenie robią wstawki dokumentalne na końcu filmu. Z tego gatunku zdecydowanie lepszy jest Lone Survivour.


Nie czytałem książki, ale słyszałem i mam pytanie. Skoro to jest na faktach, to scenariusz nie spełnił oczekiwań bo trochę przekoloryzowali albo coś zmyślili czy po prostu inaczej to sobie wyobrażaliście i jeśli @dobryskun mówi, że hujowe zakończenie to chyba jeśli to na faktach to takie było na prawdę czy nie? Pytam, bo też strasznie czekałem na ten film, ale książki nie mogłem jeszcze dorwać.
 
Nie czytałem książki, ale słyszałem i mam pytanie. Skoro to jest na faktach, to scenariusz nie spełnił oczekiwań bo trochę przekoloryzowali albo coś zmyślili czy po prostu inaczej to sobie wyobrażaliście i jeśli @dobryskun mówi, że hujowe zakończenie to chyba jeśli to na faktach to takie było na prawdę czy nie? Pytam, bo też strasznie czekałem na ten film, ale książki nie mogłem jeszcze dorwać.
ja ta ksiazke dorwalem w jakims e-booku tez mi sie bardzo podobala i liczylem na ten film jak lemmy..co do zakonczenia to tak jego historia zakonczyla sie w ten sposob.
 
Snajper mnie trochę rozczarował. Tylko dzięki znajomości książki wiedziałem co się miejscami dzieje. 5/10.

NIE ROBIĘ SPOILERA DLA HISZPANKI, ŻEBYŚCIE WSZYSCY TO PRZECZYTALI! :D

Hiszpanka - chłam do n-tej potęgi. Wyszedłem z kina po 20stu minutach, po raz pierwszy od iluś tam lat. Dwa punkty: za kostiumy i muzykę Paderewskiego w tle. Reszta to bełkot bez ładu i składu. Zero fabuły, brak przedstawienia bohaterów, nic się logicznie nie klei, nie wiadomo o co biega w tym filmie. Większość funduszy poszła chyba na kostiumy, efekty specjalne i niezły towar dla reżysera. Odradzam. 2/10
 
gimby podobno se chwalą : D poziom kickboxer 4 ? : D

To jest film tego typu że jak dzieje się jakaś akcja to myślisz sobie "nie no kurwa naprawdę, nikt nie czytał scenariusza?" :D Jak u mnie jest taki level to film jest nie do uratowania a tutaj to było w praktycznie pierwszej scenie w pokoju z żoną :D

+ główny bohater to już dziadek co niestety widać w prawie każdej scenie

tumblr_ncqa98jgQd1r5jitwo5_500.gif
 
To jest film tego typu że jak dzieje się jakaś akcja to myślisz sobie "nie no kurwa naprawdę, nikt nie czytał scenariusza?" :D Jak u mnie jest taki level to film jest nie do uratowania a tutaj to było w praktycznie pierwszej scenie w pokoju z żoną :D

+ główny bohater to już dziadek co niestety widać w prawie każdej scenie

tumblr_ncqa98jgQd1r5jitwo5_500.gif
To prawdziwy Gif :D? Wygląda jak by był z jakiejś przedprodukcji.
 
To jest film tego typu że jak dzieje się jakaś akcja to myślisz sobie "nie no kurwa naprawdę, nikt nie czytał scenariusza?" :D Jak u mnie jest taki level to film jest nie do uratowania a tutaj to było w praktycznie pierwszej scenie w pokoju z żoną :D

+ główny bohater to już dziadek co niestety widać w prawie każdej scenie

tumblr_ncqa98jgQd1r5jitwo5_500.gif

O kurwa! zabójczy cios z barana w bark - chcę to umieć.
 
Przy okazji strzelanie do Liama Neesona z karabinu maszynowego z odległości kilku metrów chcąc go zabić mija sie z celem, bo...
Neesona nie da sie zabić
 
Czyli raczej nie można narzekać na film, że hujowe zakończenie skoro tak się życie potoczylo :D
chodzilo mi o sposob na zakonczenie fimu, zamiast doprowadzic historie do konca to film urywa sie w 3/4 zycia bohatera a reszte pokazuja przez wstawki dokumentalne. mi sie nie podobalo
 
Tu expoert google nie pomoże. Jak nie ma ogólno dostępnych znaczy że prawie na pewno w ogóle nie ma.
Nigdy przenigdy nie pobieraj filmów muzyki itp w exe. To nie wróży nic dobrego.
 
@Gambit, do usług kolego :)
Rada na przyszłość (chociaż Ty pasjonat koreańskich dramatów powinieneś wiedzieć że) jeśli filmu nie ma w necie, to prawie na pewno ma inny tytuł niż planowano ;)
 
Nie wiem co jest grane, rękę bym sobie dał uciąć, ze wpisywałem so-won do szukajki na torrentz.eu i nic nie było ... teraz to pierwszy wynik WTF !? mózg mi się od tych skośnych powoli lasuje :]
 
chodzilo mi o sposob na zakonczenie fimu, zamiast doprowadzic historie do konca to film urywa sie w 3/4 zycia bohatera a reszte pokazuja przez wstawki dokumentalne. mi sie nie podobalo


Aaaa to już wszystko jasne :) inaczej zinterpretowałem :)
 
chodzilo mi o sposob na zakonczenie fimu, zamiast doprowadzic historie do konca to film urywa sie w 3/4 zycia bohatera a reszte pokazuja przez wstawki dokumentalne. mi sie nie podobalo
"film nie urywa sie 3/4 zycia bohatera tylko w dniu ktorym zginal :D
 
Last edited by a moderator:
Back
Top